Модератори: Arlen Lhermitte.

Сторінки: (45)  % « Перша ... 41 42 [43] 44 45  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

3 позитивные вещи

Stargirl
Відправлено: Nov 19 2023, 19:24
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
No wonder I'm cynical
********
Стать:
Архімагістр IX
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4465
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





Юланна, вітаю з минувшим днем народження =blue_baloon= Хай тебе чекає попереду ще багато років щасливого життя, де будуть тільки посмішки, найкращі люди, та не буде русні.


1. Відсвяткувала день народження з батьками. І байдуже, шо три тижні потому, головне я нарешті кудись вибралась.
2. Вчора вийшли на прогулянку по центру міста. Пройшлись по місцям, де зараз буваю не так часто, як би хотілось, але все одно частіше, ніж під час мирного життя. Хочеться навчитись планувати свій час краще, щоб було більше часу на подібні вилазки.
3. З завтрашнього дня починаю навчання на роботі на нову посаду, вже буду дивитись уроки молодих колег і допомагатиму їм виправляти помилки та ставати краще. Як кажуть, very excited :)

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5202123) )
(Arlen Lhermitte)

^
Юланна
Відправлено: Nov 19 2023, 19:35
Offline

Мастер
******
Стать:
Архимаг III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 830
Користувач №: 64892
Реєстрація: 29-September 11





Stargirl, дякую, я тебе теж вітаю з вже минувшим днем народження :-[ Побільше тобі щастя, поменше нервів і мирного неба)
Удачі тобі з молодими колегами)

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислен 1 балл (+1)

( 3 позитивные вещи (post #5202129) )
(Arlen Lhermitte)

^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Nov 22 2023, 08:15
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14061
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





Юланна, з минувшим днем народження! Бажаю наступний зустрічати під мирним небом вільної від загарбників України. Хай все складається якнайкраще.

1. Потихоньку смещаю режим в сторону более ранних подъёмов и отходов ко сну. Сразу ощутимо прибавилось времени в сутках))
2. Наконец дошли руки заказать картриджи для фильтра, при этом на ОЛХ нашла ощутимо дешевле, чем продают у нас.
3. Набралась интересного чтива на год вперёд, спасибо распродажам и чёрной пятнице ))

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5202431) )
(Arlen Lhermitte)

^
Юланна
Відправлено: Nov 24 2023, 10:37
Offline

Мастер
******
Стать:
Архимаг III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 830
Користувач №: 64892
Реєстрація: 29-September 11





Arlen Lhermitte, Дуже дякую :-*

1. День народження розтягнувся на декілька днів, навіть їздила в інше місто до друзів щоб і з ними відсвяткувати.
2. Завдяки друзям трішки оновила книжову полицю і полицю з носочками) Всі раптово вирішили, що мені конче потрібні носки, але я цьому тільки рада.
3. Нарешті допила курс ліків і маю йти знову здавати аналізи. Сподіваюсь, що все буде в нормі.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 2 балла (+2)

( 3 позитивные вещи (post #5202953) )
(Arlen Lhermitte)

^
Arlen Lhermitte
Відправлено: Nov 27 2023, 09:19
Offline

Если не кусать людей, то отравишься от нереализованного яда
**********
Стать:
Архімагістр III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 14061
Користувач №: 206114
Реєстрація: 27-September 21





1.После вчерашнего погодного апокалипсиса у нас есть свет, вода, газ и даже тепло ночью вернули (электричество так вообще держится на 220 - 222 В, чего я не наблюдала уже больше года).
2.Дерево, элегантно прилёгшее к нам на балкон, ничего не повредило (спасибо соседям снизу, вынесшим свой далеко вперёд, иначе было бы хуже).
3. За вчерашний день переделала кучу давно откладывавшихся, но давивших на психику висяков.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5203765) )
(Arlen Lhermitte)

^
Stargirl
Відправлено: Nov 27 2023, 23:21
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
No wonder I'm cynical
********
Стать:
Архімагістр IX
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4465
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





1. На розпродажі замовила собі багато косметики, трішки одягу, і думаю сьогодні ще докинути косметики, достатньо гарна знижка, щоб взяти трішки з запасом.

2. Мій просунутий курс поки що, тьфу тьфу, чудово проходить. Все таки вести щось не перший раз значно легше. Сподіваюсь, що тенденція продовжиться.

3.
Показати текст спойлеру
Нарешті з'явились дати продовження моїх серіалів. Забастовка сценаристів закінчилась, я сподіваюсь, що овни там домовились про адекватні умови один з одним. І хоча січень і березень ще далеко, те, що дати в принципі є, мені вже гріє душу.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5204008) )
(Arlen Lhermitte)

^
Stargirl
Відправлено: Dec 1 2023, 00:01
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
No wonder I'm cynical
********
Стать:
Архімагістр IX
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4465
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





1. Я тихо радуюсь (на самом деле, не очень, пол урока сегодня лыбу давила) как проходит этот поток моего продивинутого курса. Отлчные ребята, почти все всегда присутствуют, процент выполнения дз тоже близкий к 100. Лишь бы не сглазить. А так не верится, 7 из 15 уроков уже прошло. До конца остается 8 уроков. 4 недели до нового года.

2. Я умудрилась впрыгнуть в последний момент и купить еще косметики по скидкам. Они заканчивались в полночь 30 числа, но в 01.40 1 декабря я все равно умудрилась купить все по скидкам. Мелочь, а приятно)

3. Нос потихоньку снова начинает различать запахи. Это определенно плюс. Да и в целом, чувствую себя уже получше.

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5204840) )
(Arlen Lhermitte)


  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено -3 баллов (-3)

( 3 позитивные вещи (post #5204840) )
(Arlen Lhermitte)


  i  

В Свободные темы - Баллы Недели позитивного мышления начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5204840) )
(Arlen Lhermitte)

^
Stargirl
Відправлено: Dec 3 2023, 23:37
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
No wonder I'm cynical
********
Стать:
Архімагістр IX
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4465
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





1. Наконец то более менее чувствую себя человеком. Тихо радуюсь тому, что умудрилась очухаться к экзмену в своей группе, потому что с температурой за 38 понятия не имею, как бы все это проверяла.

2. Забрала посылку с заказанной косметикой, буду все тестировать потихоньку. На коже после болячки как раз есть с чем работать, да и эти баночки меня просто эстетически радуют)

3. Гердан потихоньку движется к завершению, чему я очень рада. Надо будет еще оформить этот и два предыдущих, и вообще будет прекрасно

  i  

В Свободные темы - Баллы Недели позитивного мышления начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5205236) )
(Arlen Lhermitte)

^
Юланна
Відправлено: Dec 6 2023, 18:20
Offline

Мастер
******
Стать:
Архимаг III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 830
Користувач №: 64892
Реєстрація: 29-September 11





Stargirl, похвастаєшся сплетеними герданами?)

1. Вже тиждень з другом намотуємо кола по місту і наздоганяємо пробіл в дружбі. Давно я стільки про себе не розказувала і не слухала стільки чужих історій.
2. Раптово виникла ідея для подальшого налагодження життя і я сподіваюсь, що все вийде так як планується. В будь якому разі це буде непоганий досвід.
3. Нарешті записалась на уроки англійської і тепер знову відчуваю відповідальність. Трішки мучаюсь поки, бо важко згадувати граматику і слова, але сподіваюсь, що скоро зможу отримувати задоволення від уроків.

  i  

В Свободные темы - Баллы Недели позитивного мышления начислен 31 балл (+31)

( 3 позитивные вещи (post #5205585) ) Хай все складається якнайкраще!
(Arlen Lhermitte)

^
Stargirl
Відправлено: Dec 10 2023, 23:17
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Sharpen,Avatarus Orbis
No wonder I'm cynical
********
Стать:
Архімагістр IX
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Модератори
Повідомлень: 4465
Користувач №: 24000
Реєстрація: 10-December 06





Юланна, їх ще доплести треба. У мене 3 штуки недороблених лежить, два собі, один подрузі. Один мав бути на корпоратив, який відбувся місяць тому, дуругий був сплетений під час травневого терору Києва, і мені якось поки не хочеться до нього повертатись, але треба вже завершити. І третій для подруги, яка мала приїхати в Київ, але поки відклала цю поїздку, тому так і лежить недоплетений( Поставила на грудень завдання то все доробити + зробити роботу тут на форум на новорічний конкурс.

1. Нарешті вийшла (точніше, виїхала) вчора прогулятись на набережну. Вдягнулась тепло, думала замерзну, але ні. Чудово пройшлась, подихала свіжим повітрям, а потім пішла в улюблений ресторанчик їсти морепродукти і піти глінтвейн))

2. Сьогодні прогулялась до пошти, забрала нещодавно замовлені марки. Навіть черги не було на пошті майже, що дивно. Ну а те, що вона тепер працює в неділю, взагалі жирний плюс.

3. Намагатимусь привчити себе до якогось графіку, цього тижня і наступного. Тому що роботи повно, а пам'ять все ще як діряве решето, тому треба записувати та дисциплінувати себе. Вже воктре останнім часом переконуюсь, що повністю віддалена робота - то не для мене. Намагатимусь хоч якось побудувати графік собі, щоб все встигнути, і напрацювати максимальну кількість годин до нового року, щоб з чистою душею вигребти всю цю зп перед новим роком)

  i  

В Свободные темы - Баллы Магазинчика СТ начислено 3 балла (+3)

( 3 позитивные вещи (post #5206152) )
(Arlen Lhermitte)

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 41 42 [43] 44 45  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0951 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 19:02:54, 13 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP