Сторінки: (23)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Питер Петтигрю

, Предатель или просто трус?
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 25 2014, 05:16
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Jul 24 2014, 16:22)
Снейпа много кто из Канона может переплюнуть в неоднозначности, но именно Питер... В нем гадости больно уж много.
Головне те, що тема Пітера пройшла дуже побіжно, не розкрита толком причина його зради. Пітер злякався,каже Сіріус. Але ж до того він мав дофігіща часу злякатися й втекти з країни ще до того, як його почали вербувати. До Ордену знову ж вступив, але ж, як я канон не забула, то сам, а не за завданням Волдеморта? Чи я забула?

Додано через 2 хвилин
Цитата (Мелания Кинешемцева @ Jul 25 2014, 05:16)
Что он не слаб как волшебник, отменяет тот факт, что у него низкая, подлая душонка?

Ажніяк :). Просто у Ровлінг є лише факт: зрадив. І кілька моментів, котрі показують, що Пітер був слабшим. Що стало останньою краплею? Його шантажували, мабуть, але ЧИМ? Якщо власною смертю, то варто погодитись з Вами. Але ж! У нього була родина, й тут я вже не стану судити так жорстко. Але спитаю, чому Пітер не попросив допомоги у мародерів?
Додано через 11 хвилин
Цитата (Korell @ Jul 24 2014, 21:30)
А в чем была его шкура на кону?
В 1981 г. не переходил бы на сторону Волдеморта - жил бы тихо и спокойно.
В 1994 г. не убежал бы к Волдеморту - точнее, к духу Волдеморта в Албанию (это сколько миль от Англии?) жил бы спокойно. И рука была бы цела.
Как раз Питер сам зачем-т искал риск на свою шкуру.

Додам, не вступив би до Ордену, не перейшов би до Волдеморта, кому він треба без доступу до секретів Дамблдора?
А от у 1994 вже цікаво. З одного боку, вже викритий він стає класною мішенню і для ордена і для смертежерів. З іншого, ну втік би десь у Австралію... Значить, захотів помститись? Кому найперш?
Цитата (Truly_Slytherin @ Jul 24 2014, 21:45)
в 81 его затащили в ОФ, а точки зрения здравого смысла ОФ проигрывал. Опасность неиллюзорна. Да и без его предательства ОФ бы всего скорее и проиграл.

Ну, Орден навряд чи це так оцінить
Цитата (Truly_Slytherin @ Jul 24 2014, 21:45)
и, что существеннее - это кошки

Угу. Уявила собі Макгонегел, що риється по смітниках у пошуках зрадника. А ще собаки, вони теж від щурів не відмовляються.
Власне, Ви чудово проілюстрували рівень світосприйняття Пітера, в усякому разі у 1994 після прожитих років це справді мало б вирішальну силу ;)

Додано через 16 хвилин
Цитата (Ниси малфой @ Jul 24 2014, 19:16)
Мародеры относились к Питеру,как к ничтожеству. Как он мог к ним относиться по- вашему?

Не повірите, є варіанти.
Міг тихо злитися на них.
Міг щиро вважати їх вищими, кращими, такими, що мають право на брутальність - до певної межі, яку, можливо, мародери перейшли й не помітили, як глибоко образили Пітера.
Ну й міг об'єктивно оцінити свої сили й цинічно використовувати захист мародерів. Чи не міг? Чи захотів зіскочити (не вступити ддо Ордену)- й нарвався?Останнє ніби ж не канон?
Додано через 20 хвилин
Цитата (Korell @ Jul 24 2014, 20:35)
Он и сам немало мог. И Берту захватил, и Крауча-мл. освободил, и Крауча-старшего обезоружил, и Волдеморта воскресил, и руку пожертвовал.

От про пожертву. Ви уявляєте собі ТУ ситуацію такою, щоб Пітер МІГ сказати: "Ні, мій Лорд! Моя рука мені надто дорога!" А?

Додано через 21 хвилин
Цитата (Truly_Slytherin @ Jul 24 2014, 20:31)
Вот и Петтигрю по характеру - типичный расейский чиновник

=lol3= =lolbuagaga= =lol3=
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 25 2014, 06:51
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Jul 25 2014, 05:16)
Что он не слаб как волшебник, отменяет тот факт, что у него низкая, подлая душонка?

Конечно не отменяет. Просто мы пытаемся объективно оценить человека,сыгравшего важную роль в том,что Поттер стал сиротой.
^
Три рубля
Відправлено: Jul 25 2014, 10:07
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Может, тому, кто на все готов, лишь бы иметь сильного покровителя? Вспомните, что писал Гоголь о чиновниках - с улыбкой глотать любую ругань и кланяться, изливать те же помои на нижестоящих. Вот и Петтигрю по характеру - типичный расейский чиновник

И мы возвращаемся к первому вопросу.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 26 2014, 06:42
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Три рубля, для мене перше питання - справжнє ставлення Пітера до мародерів.
Варіанти:
- вдячно-рабське, тоді ні про що балакати, щурик знайшов сильнішого хазяїна,
- цинічне хуторянське (знав, що грифіндорці заступляться "за свого"), але не бажав і не міг заступатись за тих, кого вважав сильнішими. Тоді питання: чому він не емігрував до іншої країни, щойно зрозумів, що "Волдеморт скрізь перемагав"? Не та фігура Пітер, щоб за ним полювати. Чи таки та? Якщо треба дізнатись дрібні,, але значущі деталі, вербують не босса, а його секретаря.Знову ж нема про що говорити, злякався шантажиста. Чи таки є? ЧИМ шантажували ми не знаємо.
- щира вдячність, що змінилась не менш щирою образою. За що? Чи була та образа підігріта штучно, "ззовні", так би мовити? Історія мовчить.
- цинічно-паразитарне з натяком на манію величі. Розумієте, у мене все ж враження, ніби Пітер під впливом мародерів, що вважали себе великими чарівниками, теж подумки вважав себе рівним їм. То ж і Орден з його небезпеками недооцінив. І не думаю, що покинути Орден було б так просто. Звичайно, Дамблдор не Том Рідль, не вбивав би, але приклав би всіх зусиль, щоб відступник не міг нашкодити в першу чергу Ордену. То ж про вихід Пітер не заїкався. А що на плечах мародерів звик почувати себе переможцем, не докладаючи зусиль, то поразки гнітили його сильніше, ніж інших, звідти паніка. Що не відміняє питань про вербовку спертежерами.
Маєте інші?
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 26 2014, 06:53
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Korell, все ж не згодна з "ідейним" підгрунтям при відрізанні Пітером руки. Так, Пітер не знав, що муситиме це зробити, коли побіг шукати Волдеморта. Але доставивши його "додому", вже підхарчив до того стану, коли цей недолюдок може вбити людину.Того ж таки Пітера у разі відмови. То ж сам вмирати не хотів ні від руки Лорда, ні тим паче від Блека.
Чи Ви справді вважаєте, ніби щуряка сидів стільки років у Візлі, чекаючи на свій зоряний час?
^
Три рубля
Відправлено: Jul 26 2014, 07:40
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Маєте інші?

Да нет. Но мне интересно, как он относился к Мародёрам ПОСЛЕ.
И к Гарри Поттеру.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 26 2014, 11:20
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Jul 26 2014, 07:40)
как он относился к Мародёрам ПОСЛЕ

Після закінчення школи? (Не смійтесь, йому вже не потрібні захисники від дрібних хуліганів, а чи впораються мародери зі смертежером, міг бути сумнів)
Після встуту до Ордена?
Після зради?
Чи зникнення Волдеморта?
Для мене це різні точки, й може бути, що я щось пропустила.
Цитата (Три рубля @ Jul 26 2014, 07:40)
И к Гарри Поттеру.

Це найскладніше.
^
Три рубля
Відправлено: Jul 26 2014, 11:55
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Після зради?
Чи зникнення Волдеморта?

Я думаю, эти точки можно считать одной, потому что после второй разве что добавилось ощущение "всё зря".
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 26 2014, 12:25
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Не певна. Та давайте спростимо поки що. Отже, після зникнення Волдеморта? Не певна, що було бодай щось, крім тваринного страху. Ваша версія?
^
Три рубля
Відправлено: Jul 26 2014, 13:00
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Состояние "Зачем?!" и борьба раскаяния с трусостью. Трусость победила.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (23)  % « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1256 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 20:26:53, 08 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP