Модератори: Юланна.

Сторінки: (2)  [#] 1 2 .  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Українські казки

Відправлено: Apr 6 2012, 09:57
Казки, казки... У світі їх багато.
Вних мрія людства, мудрість поколінь.
Тож розгорніть сторінку в будень чи у свято
І почерпніть наснагу і глибінь
Казок народних, щоб душа прозріла
І повернулась у дитячий вік.
Щоб засвітилась радо, заясніла...
І помудрішає дорослий чоловік.
Надія Красоткіна

Мудрі слова, так? А й дійсно давайте повернемося у свій дитячий вік та згадаємо... Поділитеся яка казка у вас була улюбленою та пригадайте ваші почуття
Відправлено: Apr 6 2012, 12:26
Crack, хіба таке можливо? Ми майже одного року з тобою народження. Коли я пішла до школи, нам до свята 1го вересня презентували "Кобзар" та збірник українських казок. Хоча, якщо бути відвертими, я не люблю наші казки, особливо "Котигорошко".
Відправлено: Apr 11 2012, 23:42
Зовсім не можу згадати одну дуже веселу казку про діда, якого баба вигнала з дому, а він пішов і познайомився з ведмедем. Потім щось вони, пам'ятаю, ховалися біля танка ще якогось. =lolbuagaga= У бабусі була ця книжка - просто супер. Я дуже сміялася, коли читала. А читала я цю книгу багааааато разів.
Українські казки любила, та й досі ще люблю, в принципі)))

Цитата
Зараз же мені складно читати казки, бо мозок вишукує розбіжності із реальністю та ніяк не хоче пірнути у вир фантазії.

а що скажете про фентезі та "Гаррі Поттера"? ;)
Відправлено: Apr 12 2012, 17:57
Цитата (Стасечка @ Apr 11 2012, 23:42)
Зовсім не можу згадати одну дуже веселу казку про діда, якого баба вигнала з дому, а він пішов і познайомився з ведмедем. Потім щось вони, пам'ятаю, ховалися біля танка ще якогось. =lolbuagaga= У бабусі була ця книжка - просто супер. Я дуже сміялася, коли читала. А читала я цю книгу багааааато разів.
Українські казки любила, та й досі ще люблю, в принципі)))

Стасечка, заінтригувала, буду тепер думу думати що то за казка. А й дійсно українським народним, авторським казкам притаманний такий собі надзвичайний гумор. Мабуть у світі не існує казок більш кумедних ніж українські, чого тільки ця казочка варта:


Відправлено: Apr 12 2012, 18:56
Мой милый Юго, Оооооо!!! "Жил-был пёс" - любов до цього мультика мені привила моя мама з дитинства.)))))
А казка... Блін.. Я от на свята їду у село - пошукаю книжку. Якщо знайду, то напишу назву обов'язково) :lights:
Відправлено: Apr 12 2012, 23:38
Барбацуца, О та, моя улюблена казка.
А Хроніки Нарнії як вам?
Відправлено: Apr 12 2012, 23:41
Безумный Шляпник, наскільки я розумію, розмова має йти у цій темі про українські казки)))
А щодо ХН - із лаааааав :inlove:
Відправлено: Apr 13 2012, 03:06
О, а нам із сестрою колись подобався набір казок. Може хто знає: книжки про різних тварин (одна книга про одну тварину) у формі героя книги. Такі цікаві книжечки були. Ніхто не пам'ятає такого дива?
Відправлено: Apr 13 2012, 05:09
Crack, якби знайшов обкладинку, назву теж знайти не було би проблемою. Треба буде спитати у сестри, ці книги ще вдома десь лежать. Коли вона подивиться, відпишусь :)
Відправлено: Apr 16 2020, 22:13
У дитинстві дуже любив казочку про Івасика-Телесика)
Відправлено: Apr 19 2020, 08:40
Цитата (Вервольф @ Apr 16 2020, 22:13)
У дитинстві дуже любив казочку про Івасика-Телесика)

Її напевно всі любили)а ще я дуж любив про коти Горошка)хоча не впевнений що вона чисто українська
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (2)  [#] 1 2 . Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1024 ]   [ 21 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 16:40:41, 28 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP