Сторінки: (23)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Жизнь и обманы Альбуса Дамблдора

, Давайте взглянем на Дамблдора со стороны
Mystique
Відправлено: Jul 9 2014, 12:56
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 9 2014, 09:41)
Але все ще залишався злочином, за який можна було загриміти за грати, нє? (Оскар Вайлд, як найзнаменитіший з відомих мені прикладів). Звичайно ж, магічне законодавство було іншим, та де написано, що такі відносини схвалювались чи то осуджувались - саме у чарівному світі?

У меня почему-то всегда складывалось впечатление, что волшебный мир иначе смотрел на такие вопросы во все времена, нежели маггловский.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 9 2014, 13:06
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Mystique, у мене складалось враження, що у чарівничому світі на це звертали менше офіційної, так би мовити, уваги. Ну, шептались, може десь насміхались, але до тюрми?! От у мене чомусь іще до того, як прочитала, що Албус - гей, виникло стійке враження, що Елфіас був геєм, та ще й безнадійно закоханим у Дамблдора
^
Mystique
Відправлено: Jul 10 2014, 05:14
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 9 2014, 13:06)
Mystique, у мене складалось враження, що у чарівничому світі на це звертали менше офіційної, так би мовити, уваги. Ну, шептались, може десь насміхались, але до тюрми?! От у мене чомусь іще до того, як прочитала, що Албус - гей, виникло стійке враження, що Елфіас був геєм, та ще й безнадійно закоханим у Дамблдора

Возможно, люди просто проще смотрели на такие вещи и не делали из них мировой трагедии.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 10 2014, 05:47
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Гаразд, з орієнтацією більш-менш ясно (хоч для мене вона мало що міняє у баченні 100літнього діда :P )
Та все ж не можу зрозуміти, чому більшість бачить Дамблдора більш обмеженним, ніж той же Рідль? Чомусь Том може й мусить "шукати безсмертя", а не лише влади, а Дамблдор (шукач Дарів, дослідник філософського каменю, власник майже, як не абсолютно, безсмертної пташки фенікса) - раптом ні... І всі свої інтереси раптом обмежує політичним впливом і перемогою над Томом... Якось воно не дуже логічно, не здається?
^
Hevari85
Відправлено: Aug 14 2014, 09:59
Offline

Новичок
*
Сквиб II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Користувач №: 88185
Реєстрація: 13-August 14





А кроме меня никто не заметил одну мааленькую деталь.... Толи в 5-й, толи в 6-й книге Альбус в беседе с Гарри упомянул, что сбылись далеко не все пророчества, записи которых хранятся в Архиве Пророчеств отдела тайн. И что сбудется или нет пророчество, зависит от нас самих... как-то так...

И да - Гарри и Волдеморт схожи - оба сироты, оба по сути полукровки, оба росли среди магглов в...ммм...не самых лучших условиях, оба сразу поняли, что они не такие, как все, но только перед вступлением в Хог узнали, что они - волшебники. Мне кажется, что у Дамблдора были какие-то особые виды на Тома, но этот его проект провалился. Во многом - из-за характера Тома.

Дамби услышал Сивиллино пророчество, при этом будучи в курсе, что пророчество вовсе не обязано сбыться - "каждый сам хозяин своей судьбы", и догадался, что пророчество может касаться сыновей Поттеров и Лонгботтомов в равной мере. Волдеморт о пророчестве узнал, но только половину. Думаю, дамб и об этом допер (подслушал-то Северус и доложил Волду тоже он). Внимание, вопрос: что мешало Дамбу не париться с Фиделиусом, а устроить засады из авроров и орденцев на хатах у Поттеров и Лонгботтомов и куда Волдик припрется, там его и прищучить? Не думаю, что такое предложение Дамба министерство отклонило бы - тут-то цель у них общая.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Aug 14 2014, 10:13
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Hevari85 @ Aug 14 2014, 09:59)
Мне кажется, что у Дамблдора были какие-то особые виды на Тома, но этот его проект провалился. Во многом - из-за характера Тома.

Наприклад? Тобто, які могли бути "особливі плани"?
Цитата (Hevari85 @ Aug 14 2014, 09:59)
что мешало Дамбу не париться с Фиделиусом, а устроить засады из авроров и орденцев на хатах у Поттеров и Лонгботтомов и куда Волдик припрется, там его и прищучить?
А що заважало смертежерам виманити Лонгботтомів чи Поттерів разом із сином "назовні" ? В усякому разі, Джеймс у нас був хлопцем дуже імпульсивним.
І до того ж, он Гаррі Поттера ніби то Орден охороняв, нє? А від дементорів хлопцеві самостійно довелось відбиватись.
А якщо ще й на додачу згадати, що не всі слуги Волдеморта служили йому явно. Он про Барті Кровча-молодшого вже після зникнення Волдеморта відкрилось, то можна добряче проколотись з охорошою.
Щось таке.
^
Hevari85
Відправлено: Aug 14 2014, 14:03
Offline

Новичок
*
Сквиб II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Користувач №: 88185
Реєстрація: 13-August 14





Цитата (Lada.Gornostaj @ Aug 14 2014, 10:13)
Наприклад? Тобто, які могли бути "особливі плани"?


Та хочаб за допомогою Тома знищити Гріндевальда. Сам Албус з відомих обставин не горів бажанням зустрічатись з Гелертом, тож і міг готувати обдарованого хлопця до знищення найлихішого чороного чаклуна тих часів. Дамблдор не раз показував, що брудну роботу, як правило, перекладає на інших.

Цитата (Lada.Gornostaj @ Aug 14 2014, 10:13)
А що заважало смертежерам виманити Лонгботтомів чи Поттерів разом із сином "назовні" ? В усякому разі, Джеймс у нас був хлопцем дуже імпульсивним.
І до того ж, он Гаррі Поттера ніби то Орден охороняв, нє? А від дементорів хлопцеві самостійно довелось відбиватись.
А якщо ще й на додачу згадати, що не всі слуги Волдеморта служили йому явно. Он про Барті Кровча-молодшого вже після зникнення Волдеморта відкрилось, то можна добряче проколотись з охорошою.
Щось таке.


Щодо Барті-молодшого, тот це скоріше провина Барті-старшого, що йому було начхати на сина. Якби він захотів - думаю, що досить легко виявив би, що то за компанія, до якої пристав Барті-молодший. Та і сам Барті-молодший не мав причин служити Волдемортові не явно.

От Червохвіст - той да... Хоча, я думаю, що і без того всім було ясно, що Червохвіст ненадійний і щось серйозне доручати йому не слід (Тайнохоронець - то помилка Джеймса).

До того ж - до Поттерів Волдеморт "завітав" один, без смертежерів, бо хотів позбутися "обранця" без зайвого розголосу
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Aug 15 2014, 06:43
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Hevari85 @ Aug 14 2014, 14:03)
Та хочаб за допомогою Тома знищити Гріндевальда.

Була така думка у мене. І навіть невеличкий етюд про те, як Дамблдор вирішив, що таки не треба, бо Том заслабкий і не рівня його улюбленому Геллерту. З усього малий чаклун (Том) спромігся зрозуміти лише те, що Албус Дамблдор його, Томаса Марволо Ріддля за людину не вважає, ну й став щось там доводити собі й іншим... Ну то, я вважаю, для фікрайтерів.
Можливо, що навпаки, інші люди могли мати плани на Тома, й саме такі, як Ви написали. Дамблдор бо не був єдиним бойовим магом у магічній Шотландії, більш того, я не певна, наскільки насправді "бойовим" він був. А от НЕ БАЖАТИ знищення Геллерта чи то пак його убивства таки міг. Й те, що Том був готовим убити Гріндельвальда, прочиталось Дамблдором (котрий все ще кохав Геллерта, як вірити пані Ровлінг) саме як жорстокість, ну а далі за сценарієм.

Усі Ваші заперечення щодо Барті справедливі, та ніяким боком не заперечують того, що у Волдеморта могли бути інші таємні прибічники, а ще - жертви закляття імперіо, котрих можна примусити до деяких дуже конкретних вчинків.(Ну там отрути підлити, малого головою об стінку вдарити, щось таке). Плюс до того ж Кровч-старший був досить таки деспотичним, то ж знайти ображеного на нього аврора й використати його емоції, навіть не для того, щоб знищити Лонгботтомів чи Потттерів, а щоб просто відкрити шлях смертежерам - теж у межах можливого.
Словом, міністерсько-орденська охорона не виглядає надійнішою, ніж тотальний заслін Фіделіуса й короткий список довірених людей. (Імперіо на знайомому може все ж трохи легше розгледіти, ніж на незнайомому, нє?)
Цитата (Hevari85 @ Aug 14 2014, 14:03)
До того ж - до Поттерів Волдеморт "завітав" один, без смертежерів, бо хотів позбутися "обранця" без зайвого розголосу

А от це тому, що точно знав, з ким матиме справу.

Цитата (Hevari85 @ Aug 14 2014, 14:03)
і без того всім було ясно, що Червохвіст ненадійний і щось серйозне доручати йому не слід

Ну, не всім, виходить.Якось мені все ж у голову не влазить, щоб Дамблдор спеціально підгодовував щуряку, аби той носив дезінформацію Лордові.
^
Маршал Кактус
Відправлено: Nov 22 2014, 19:06
Offline

Мастер
******
Стать:
Чаклун VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 549
Користувач №: 88448
Реєстрація: 9-September 14





Цитата
Внимание, вопрос: что мешало Дамбу не париться с Фиделиусом, а устроить засады из авроров и орденцев на хатах у Поттеров и Лонгботтомов и куда Волдик припрется, там его и прищучить?

Внимание, вопрос: откуда он знал, что Волдик туда вообще припрется? Еслиб гений Сириус не вмешался, и духу Володиного там и не было.
^
VVoland
Відправлено: Nov 22 2014, 19:53
Offline

Дух зла и повелитель теней
***
Стать:
Підмайстер IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Користувач №: 71768
Реєстрація: 23-April 12





По моему всё логично. Есть тёмный маг. которого не получается победить,есть герой, в которого все верят. Надо этого героя подготовить. Не хочет? А его не спросили. Иногда нужны смерти миллионов, чтобу в будущем появились миллиарды.(с)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (23)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0850 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 00:39:48, 02 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP