Сторінки: (23)  % « Перша ... 16 17 [18] 19 20 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Жизнь и обманы Альбуса Дамблдора

, Давайте взглянем на Дамблдора со стороны
Три рубля
Відправлено: Jul 5 2014, 22:40
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Нет? Нет. Так зачем Вы её предполагаете?

Большинство людей (около 99% ) гетеросексуально. Именно поэтому.
^
Rhiwelin
Відправлено: Jul 5 2014, 22:47
Offline

After all this time? Always
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 36164
Користувач №: 30451
Реєстрація: 20-July 07





Три рубля, большинство людей в Великобритании - женщины. Может, запишем Гриндевальда к большинству? :yn_lolbuagaga:
Додано через хвилину
И Дамблдора туда же)))

Цитата (Три рубля @ Jul 5 2014, 22:40)
Большинство людей (около 99% ) гетеросексуально. Именно поэтому.

Или не признаются :smile_ogo: Вы лично проверяли, что это 99%?
^
Три рубля
Відправлено: Jul 6 2014, 03:38
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
большинство людей в Великобритании - женщины. Может, запишем Гриндевальда к большинству?

Половая принадлежность Геллерта однозначна.
Цитата
Вы лично проверяли, что это 99%?

Я спросил статистику у Гугла(-: В среднем по больнице 99, есть места, где 85 (Лос-Анджелес, например), но это редко.
^
Korell
Відправлено: Jul 8 2014, 08:35
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Три рубля @ Jul 5 2014, 21:42)
Нигде не сказано о гомосексуальности Гриндельвальда. Верно? Верно. Так зачем Вы её предполагаете?

Почему-то же Дамблдор клюнул на него?
^
Mystique
Відправлено: Jul 8 2014, 09:14
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Korell @ Jul 8 2014, 08:35)
Почему-то же Дамблдор клюнул на него?

Вот и я о том же. Очень сомнительно, что Дамлдор сох по тому, кто в принципе не мог ответить ему взаимностью. В такое можно было бы поверить, если бы кто-то из них был девушкой)
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 8 2014, 11:58
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Mystique @ Jul 5 2014, 20:46)
Я думаю, что Дамблдор намеренно оставил Геллерта в живых, так как испытывал к нему определенного рода чувства. И Геллерт не был дурак, посему мог вполне осознать, просидев столько времени взаперти, почему собственно его не убили.

Ну,тут для мене ніби очевидно - у відношенні Дамблдора, але Геллерт?! Він ніби не мав конечної необхідності перетворювати поєдинок на змагання. Але, наскільки можна судити з відгуків Скіттер, і, що важливіше, з мимовільного зізнання Елфіаса Доджа - мало місце що завгодно, але НЕ смертельний поєдинок. то ж і виходить, що був Геллерт закоханий, чи ні, але Албуса зачепити по-справжноьму не зміг.
До речі, я ось про що подумала: а Геллерт на момент зустрічі з Албусом, у свої 15-16 так уже добре все про себе знав? Може, його втеча частково була спричинена й тим, що почуття Албуса його збаламутили аж надто сильно? Ми ж фактично нічого не знаємо про життя Геллерта, лише дещо про його владу й злочини.
^
Три рубля
Відправлено: Jul 8 2014, 12:43
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Почему-то же Дамблдор клюнул на него?

А геи клюют только на геев? Впервые слышу.
^
Mystique
Відправлено: Jul 8 2014, 19:13
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 8 2014, 11:58)
До речі, я ось про що подумала: а Геллерт на момент зустрічі з Албусом, у свої 15-16 так уже добре все про себе знав? Може, його втеча частково була спричинена й тим, що почуття Албуса його збаламутили аж надто сильно? Ми ж фактично нічого не знаємо про життя Геллерта, лише дещо про його владу й злочини.

Вот это уже правильные вопросы. Вполне возможно, что Геллерт мог испугаться своих эмоций.
Цитата (Три рубля @ Jul 8 2014, 12:43)
А геи клюют только на геев? Впервые слышу.

Ну не верю я, что гей может влюбиться в натурала)
^
Korell
Відправлено: Jul 8 2014, 19:55
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Три рубля @ Jul 8 2014, 12:43)
А геи клюют только на геев? Впервые слышу.

Скажем так: на определенный тип мужчин. Вряд ли геев привлекает брутальный самец. Обычно (судя по публикациям) их тянет на женоподобных изнеженных мальчиков.
Додано через хвилину
Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 8 2014, 11:58)

До речі, я ось про що подумала: а Геллерт на момент зустрічі з Албусом, у свої 15-16 так уже добре все про себе знав? Може, його втеча частково була спричинена й тим, що почуття Албуса його збаламутили аж надто сильно? Ми ж фактично нічого не знаємо про життя Геллерта, лише дещо про його владу й злочини.


Не забудьте, что дело происходит в викторианской Англии конца 19 века. Это было время, когда гомосексуализм вошел в моду среди европейской аристократии, стал чем-то таинственным и романтическим.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 9 2014, 09:41
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Mystique @ Jul 8 2014, 19:13)
Вполне возможно, что Геллерт мог испугаться своих эмоций.

Це один можливий варіант. Інший той, що у тій трагічній сутичці з Аберфортом Албус не став беззаперечно на бік Геллерта, й це було сприйнято як зрада - але цей варіант таки передбачає готовність Геллерта розділити почутя Албуса... всебічно, так би мовити. Не бачу у текстах книг жодного слова, що заперечило б таку можливість.
Цитата (Korell @ Jul 8 2014, 19:55)
дело происходит в викторианской Англии конца 19 века. Это было время, когда гомосексуализм вошел в моду среди европейской аристократии, стал чем-то таинственным и романтическим.

Але все ще залишався злочином, за який можна було загриміти за грати, нє? (Оскар Вайлд, як найзнаменитіший з відомих мені прикладів). Звичайно ж, магічне законодавство було іншим, та де написано, що такі відносини схвалювались чи то осуджувались - саме у чарівному світі?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (23)  % « Перша ... 16 17 [18] 19 20 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0846 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 03:53:24, 06 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP