Модератори: Эфридика.

Сторінки: (20)  % « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Идеал девушки

, Какой он? К чему стремиться?
Stasis
Відправлено: Sep 16 2005, 17:27
Offline

Gone with the wind
********
Стать:
Заклинач X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4028
Користувач №: 5168
Реєстрація: 4-July 05





horberdin а перевод? ))
^
Risenshine
Відправлено: Sep 16 2005, 17:30
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





^
Stasis
Відправлено: Sep 16 2005, 17:32
Offline

Gone with the wind
********
Стать:
Заклинач X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4028
Користувач №: 5168
Реєстрація: 4-July 05





=thumbsup=
^
Risenshine
Відправлено: Sep 16 2005, 17:33
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, я знаю, що гарній дівчині значно лекше досягти успіху ніж розумній. перевірено на практиці і не один раз. ну не люблять мужики жінок, які розумніші за них. навіь в стосунках, ти навряд будеш зустрічатись із дівчиною, яка значно розумніша за тебе, і при цьому це показуватиме. ну не переносите ви цього.
^
Stasis
Відправлено: Sep 16 2005, 17:39
Offline

Gone with the wind
********
Стать:
Заклинач X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4028
Користувач №: 5168
Реєстрація: 4-July 05





Да не допустят. И вообще парни (так же как и девушки) сначала смотрят на внешность. Если им девушка понравится то тогда они узнают умная она или нет, а если у девушки нет внешности то никого не волнует какой у неё внутренний мир.

Це повідомлення відредагував Celeste chatte - Sep 16 2005, 17:40
^
Risenshine
Відправлено: Sep 16 2005, 17:45
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Celeste chatte, а діло кажеш!
ну шо, пацики, де контраргументи? :)
^
Dusk
Відправлено: Sep 16 2005, 17:46
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





Цитата (horberdin @ Sep 16 2005, 17:33)
ти навряд будеш зустрічатись із дівчиною, яка значно розумніша за тебе, і при цьому це показуватиме. ну не переносите ви цього.

Справді розумна цього не показуватиме, показуватиме тільки дурочка.
^
Risenshine
Відправлено: Sep 16 2005, 17:50
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, от в цьому і прикол. дівчина для того ітреба, шоб типу підкреслити свою значимість. як якась модна тачка чи годинник картьє. тіи при цьому з нею іще можна сексом позайматись і показати, який ти розумний при друзях. чому я маю прикидатись дурочкою поруч зі своїм хлопцем? щоб його не образити? а ви ніколи не думаєте, що ображаєте такою поведінкою двічат????

Додано через хвилину
П.С. Dusk, ти на пошту відповідь даси, бо я скоро передумаю...
^
Dusk
Відправлено: Sep 16 2005, 17:51
Offline

Магистр
*******
Стать:
Кудесник X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1683
Користувач №: 7000
Реєстрація: 10-August 05





Цитата (Celeste chatte @ Sep 16 2005, 17:39)
Да не допустят. И вообще парни (так же как и девушки) сначала смотрят на внешность. Если им девушка понравится то тогда они узнают умная она или нет, а если у девушки нет внешности то никого не волнует какой у неё внутренний мир.

Однозначно, но не на нарисованную внешность, а на настоящую Если я вижу разрисованную девицу то в уме скидываю ей оценку внешности на много пунктов, иногда даже слишком. Я уже писал об этом в теме "Косметика". А внутренний мир и НАСТОЯЩАЯ внешность на самом деле связаны. Дурочку сразу видно, по движениям, манерам интонации речи.

Цитата (horberdin @ Sep 16 2005, 17:50)
чому я маю прикидатись дурочкою поруч зі своїм хлопцем? щоб його не образити? а ви ніколи не думаєте, що ображаєте такою поведінкою двічат????

Якщо кохатиме по-справжньому, то ким завгодно прикидатиметься; а якщо я її кохатиму, то мені буде начхати як вона себе веде. Не "щоб його не образити", а щоб зробити йому приємно. Але то все пусті балачки, в тебе таких характер, шо ого-го, але не думай, що таке ображає УСІХ дівчат. Я в своєму житті знав двох СПРАВДІ розумих дівчат, я б навіть сказав вундеркіндів, бо не уявляю як можна стільки знати. Вони були мені лише друзями, але при цьому ніколи не показували, що розбираються в чомусь краще за мене, навіть коли я говорив дурниці. Лише без сторонніх могли обережно сказати про мої помилки. Оце я називаю справжнім ЖІНОЧИМ РОЗУМОМ. А прагнення посвітитись, попустити свого хлопця/друга який чогось не знає, прагнення бути у всьому кращою за нього - це фемінізм і дурість, якщо не гірше.

Це повідомлення відредагував Dusk - Sep 16 2005, 18:10
^
Risenshine
Відправлено: Sep 16 2005, 18:22
Offline

Тиран и деспот.
*******
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1888
Користувач №: 5725
Реєстрація: 18-July 05





Dusk, якщо кохатиме по-справжньому, то не прикидатиметься взагалі. хто там казав про справжність і бути тим, хто ти є... я намагаюсь не попускати знайомих, ніколи. хто б то не був, просто друг чи хлопець. але просто це стосується порядку речей. а характер в мене іще гірший :)

так, а про що у нас там тема взагалі була? :)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (20)  % « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0889 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 16:49:25, 18 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP