Правила форуму Помощь

Модератори: .

Сторінки: (45)  % « Перша ... 36 37 [38] 39 40 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Лавка "Сокровища Антиквара"

, магазин

Лавка "Сокровища Антиквара"


Опис: В магазине совмещены две функции. Первая — это продажа ювелирных изделий, не наделенных магией.
Вторая — это целиком и полностью древние артефакты и реликвии.
Витрины магазина, из укрепленного чарами стекла, открывают вид на различные поделки, которые лежат на бардовом бархате. Изящная вывеска кованого железа с надписью «Антиквариат» висит над дверью темного дерева, ведущей непосредственно в лавку.
Попав внутрь, покупатель оказывается в достаточно просторном помещении с характерным немного пыльным запахом. Пол в торговом зале добротный дубовый, без какого-либо коврового покрытия. Слева и справа под застекленными стеллажами находится товар, а прилавок с продавцом и кассой — напротив входа.
Позади продавца виднеется небольшая дверь из того же темного дерева, которая ведет в небольшой склад. Внутри него находятся разнообразные товары, коробки и в конце комнаты камин.
Сам зал же освещают факелы, которые расположены в специальных креплениях равномерно по периметру помещения.
Ситуація:
АНТИАППАРАЦИОННЫЕ ЧАРЫ
Магазин открыт.
Дверь открыта.
На двери табличка с надписью "ОТКРЫТО".
На улице справа от входной двери приклеены листовки с портретами разыскиваемых волшебников.
Внутри кроме продавца находятся 2 охранника.

Модули: Камин, Антиаппарационные чары
Мікролокація: Хранилище, Зал, Крыльцо, Подвал
Поточний мастер гри: Margot
Джек Дэв Стивенс
Відправлено: Nov 20 2016, 01:16. Ролевое время: 19 день, 18 час.
Возраст: 20
Раса: Человек





Зал
- Ну що ж, схоже сьогодні бармен заробить дуже багатенько грошенят, бо дзеркальце мені сподобалось. Знаю декого, кому такий подарунок дуже сподобається.., - він на хмилинку затих, намагаючись уявити, чи сподобається подарунок Ангеліці. Напевно, так, але хіба можна дарувати дзеркальце?*
//Та можна. правда воно не таке гарне, як новеньке, але трохи старовини надає йому деяку загадковість..те що треба//
- Ланцюжок..хіба ланцюжки можуть бути зачакловані?
*Скоріш до себе, ніж до чоловіка звертався Джек, відволікшись на хвильку від Пальміри.*
//хоча, якщо ланцюжок слугував для якогось артефакту - сліди магії повинні бути//
*Повернувшись знову до дівчини, Стівенс весело всміхнувся. Пальміра завжди мала план, як захопити світ. І не будь вона з Рейвенкло, план був би скоріш фантастичним, але..Джек слухав деякі з них і з острахом розумів, що при бажанні деякі з них дуже реалістичні. Можливо, спілкування із братом навчило його дивитись на речі під іншим кутом, але він знав як плани можна втілити у життя. Але мовчав - можливо дівчина не любить конкурентів.*
- Пальмірсмід?Непогано, але не вистачає милозвучності..попрацюй над цим
*Він показав вказівним пальцем ій, наче погоджувався з її дивною ідеєю. Хоча, потенціал сил чарівників невідомий. Можливо, Пальміра сильніша за Асданту. Хоча навряд чи це колись перевірятимуть.*
//Стівенсвіль. Ні, Стівенсбург. Непогано. Але навіщо я приміряю назву міста? альоо, прийди до тями//
- Я знаю де знаходяться ще декілька відділень. І навіть є ідея, як винести грощі так, щою ніхто і не помітив, - брешеш, - однак вдвох це буде дуже складно. Ще б чоловік 9...
*Підігруючи Кілтер, хлопець так само понизив голос. На мить, коли Дівчина спитала, чи прикриє він її, очі хлопця опустилиь на прикриту мантією руку, на якій був браслет стеження. Якщо з його допомогою можливо підслухувати розмову - сьогодні в аврораті буде дуже весело. Хоча, там схоже нудно не буває, враховуючи ситуацію на Плато.*
- Звичайно прикрию. Тільки план складаю я, бо з тобою на сточно заметуть. А крім цього як поживаєш?


--
Облик: Синяя клетчатая рубашка, поверх которой надета темно-серая куртка. Темно-синие джинсы. На лице ссадины. На спине - небольшой рюкзак.

^
Безымянный
Відправлено: Nov 20 2016, 01:29. Ролевое время: 19 день, 18 час.





Зал
*Но Антиквар не ответил на вопрос Джэка прямо, неопределенно покачав головой.*
— Ещё недавно я бы сказал, что не может.
*на его тонких, суховатых губах мелькнула что-то на подобие улыбки*
— Но эта вещь странноватая... Специфическое сочленение звеньев...Хотя цепочка и не заколдованна в прямом смысле этого слова, она явно от магического артефакта.
Для ювелирных изделий подобное нехарактерно, но боюсь больше я вам сказать не могу.
*Он с любопытством воззрился на парня, затем спросив.*
— А что на цепочке было? Кулон, медальон, амулет, подвеска?
^
Пальмира Килтер
Відправлено: Nov 22 2016, 19:46. Ролевое время: 19 день, 18 час.
Возраст: 19





Зал
* Дівчина на хвильку задумалася, пробуючи на смак запропоновану Джеком назву. Потрібно відзначити, що вона цілком погоджувалася зі словами Стівенса: звучало не так вже й погано. Це була безглузда ідея, але з ким ще Кілтер могла поділитися такою нісенітницею, як не із шкільним товаришом, при цьому не побоюючися опинитися за гратами в'язниці або у псих. віддленні Мунго? Хіба що із Крістіан.* - Обов'язково попрацюю, як тільки зберу потрібну суму. * Впевнено заявила відьма, кинувши погляд на принесені хлопцем речі, які в даний час оцінював антиквар. * - Добре, так і бути, план за тобою.. До того ж, я бачу, ти вже прийнявся активно тренуватися за для його реалізації. * Додала Пальміра, ну дуже тонко натякаючи, що мабуть ті речі були безоплатно і безповоротьо ним запозичені. Принаймні, з боку це так виглядало.* - Непогано, в цьому містечку нудьгувати не доводиться. Я, до речі, вже облашувалася на пагорбах Архімагів, будинок Роун і Браун, так що ласкаво прошу в гості.


--
Облик: Девушка одета в светлые джинсы и черную майку с желтым смайлом - эмблема Нирваны. Поверх накинута черная мантия, обута в сапоги на низком ходу.
^
Джек Дэв Стивенс
Відправлено: Nov 23 2016, 00:20. Ролевое время: 19 день, 18 час.
Возраст: 20
Раса: Человек





Зал
*Джек знову повернувся до антикварщика, коли той заговорив. Підключивши усю свою зосередженсіть, він уважно слухав чоловіка.*
//отже, люнцюжок використовувася для артефакту..чи не схожий він на той, на якому висів той дивний артефакт з цвинтару? ніби не дуже..А де сам артефакт тоді? чому ланцюжок був, а ніяких слідів артефакту не було? чи може я щось пропустив?//
- Цікавенько визодить, чоловіче, - задумчиво відповів Джек, дивлячись на ланцюжок в руках майстра, - отже, щось на цьому ланцюжку носили...
//щоб я сам знав, що було там//
*Перевівши погляд з його знахідки на чоловіка, він відповів:*
- Ммм, навіть уявлення не маю. Прибирав у кімнаті, - //забув додати, що у чужій//, - і знайшов у шухляді, трохи не впустивши її. Більш нічого не знайшов поруч. Тому і відніс бармену, бо хоч кімната і моя, - //таак, дуже твоя//, - він головний у Мітлах. Ось він і каже - хочеш залишити, дізнайся про них. Бо якщо дуже цінне - це моє. А за інше можемо сторгуватись. Але ланцюжок схожий на якийсь чоловічий, може амулет носили чи що.
//Отже, ніякої більш-меньш цікавої інформації ти, Стівенс, не отримав. Дзеркальце звичайне, ланцюжок від чогось більш цікавого, але як довго він пролежав у столі - важко сказати. Залишається візитівка. Зрозуміло, чому Пейн так відреагував. Тому до Ріда можна не спішити. Вже по поверненю.//
- Що ж, дякую, чоловіче, - манкуанець дівстав з гаманця 200 галлеонів та виклав на стійку, забираючи назад свої речі, - сподіваюсь, бармен повірить мені, що це не речі Мерліна
*Всміхнувшись власному жарту, він повернувся до Пальміри. Йому почало здаватись, що він виглядає злодієм в очах продавця та її. Але він відмахнув цю думку - 200 галлеонів, можливо, зроблять свою справу,а Кілтер знає його вже давно.*
- Та так, трохи готуюсь, щоб план спрацював відразу та на повну, - відвовів чаклун, повернув ланцюжок та дзеркальце у внутрішній карман мантії, - а про місто ти права. Мені здається, що кожне місце, куди я потрапляю, обов'язково перетворюється на фестиваль пригод. Добре, що не тільки я це помітив.
*Зиркнув на годинник на стіні, Стівенс побачив, що затримався трохи сильніше. Вже була шоста. Схоже, в Міністерство він трохи запізниться.*
- Будинок Роун та Брауна. Запам'ятав. Прийду обов'язково, як закінчу декілька справ. А я мешкаю поки у "Мітлах", - //тільки ще не ночував там//, - але мені там подобається. Атмосферно. Завтра ввечері, якщо вільна, можу зайти. Ти когось ще бачила з наших тут?
Блеф — 7


--
Облик: Синяя клетчатая рубашка, поверх которой надета темно-серая куртка. Темно-синие джинсы. На лице ссадины. На спине - небольшой рюкзак.

^
Безымянный
Відправлено: Nov 23 2016, 00:49. Ролевое время: 19 день, 18 час.





Зал
*Джэк, скорiше за все, мав рацiю. Антиквару здалось дивним, що молодик постiйно розказуэ цю iсторiю, нiбито аж занадто стараючись, щоб йому повiрили. Проте, в знахiдках хлопця не було нiчого схожого на артефакт, що може зашкодити, тому вiн лишень пpовiв його до дверей скептичною посмiшкою, та дещо настороженим поглядом. Схоже, не баюжаючи, щоб той щось "знайшов" i тут.*
Проницательность — 18
^
Пальмира Килтер
Відправлено: Nov 24 2016, 20:40. Ролевое время: 19 день, 18 час.
Возраст: 19





Зал
- Тепер в мене просто немає виходу, буду дома. * Відповіла Пальміра, при цьому стверджувально кивнувши головою. * // Доведеться щось приготувати. А може попросити принести щось їстівне з собою? Кілтер, не перебільшуй. //
- З наших? Дай згадати. * Запитання Джека змусило пам'ять дівчини в прискореному режимі перемотати події минулих декількох днів, згадуючи всіх, з ким їй довелося зустрітися за цей час. *
- Лише Крістіан і Агриппу. * Останній, до речі, видався їй напрочут дивним, але це спостереження Кілтер вирішила відкласти в довгий ящик, або ж до наступної зустрічі з хлопцем.* - Що ж, ти знаешь де мене шукати, до зустрічі. * Вирішивши, що поки вони не впали с ностальгію за минулими шкільними роками, пора закруглятися з теревенями, відьма махнула на прощання рукою і напривилася до виходу с крамниці.* // Чому із всіх місць на земле саме Ґогсмід якийсь аномальній центр зустрічей?..//


--
Облик: Девушка одета в светлые джинсы и черную майку с желтым смайлом - эмблема Нирваны. Поверх накинута черная мантия, обута в сапоги на низком ходу.
^
Джек Дэв Стивенс
Відправлено: Dec 10 2016, 00:59. Ролевое время: 19 день, 19 час.
Возраст: 20
Раса: Человек





Зал
- Агріппа та Крістіан. На одного більше, ніж я. Я скоро завітаю, перш пришлю сову. До зустрічі, Пільміро
*Відповів він дівчині перш ніж вона пішла з крамниці. Сховавши ланцюжок і дзеркальце у внутрішню кишеню, Він ще раз повернуся обличчям до хазяїна крамниці.*
- До речі, повторююсь, можливо, але мені дуже подобається годинник, що я у вас тут купив. Дякую ще раз. І до зустрічі.
//Піду труїти бармена//
*Повернувшись до виходу, Джек послідував прикладу Пальміри і пішов до дверей. Хвилина - і він нарешті покинув крамницю. Подивившись на годинник, він хмикув.*
//Чорт, запізнився вже. Добре, в мене справи. Раніше піду - раніше закінчу.//
*Ще раз перекрутивши план майбутніх дій, Стівенс сфокусувався на ґанку перед "Трьома Мітлами", заплющив очі та апарував.*



--
Облик: Синяя клетчатая рубашка, поверх которой надета темно-серая куртка. Темно-синие джинсы. На лице ссадины. На спине - небольшой рюкзак.

^
Asdanta
Відправлено: Feb 13 2017, 19:11
Offline

you don't know me
**********
Стать:
Великий магістр V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19164
Користувач №: 13383
Реєстрація: --






  i  

*Продавец вывесил на дверь табличку с надписью "ЗАКРЫТО", запирая дверь.*
Магазин закрыт.

^
Asdanta
Відправлено: Jun 13 2017, 09:14
Offline

you don't know me
**********
Стать:
Великий магістр V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Адміністратори
Повідомлень: 19164
Користувач №: 13383
Реєстрація: --






  i  

*Продавец вывесил на дверь табличку с надписью "ОТКРЫТО", отпирая дверь.*
Магазин открыт.

^
Асданта Найтенвей
Відправлено: Aug 3 2017, 00:03. Ролевое время: 20 день, 13 час.
Возраст: 27
Репутация: 25





Крыльцо
// Alterius facie, бледная кожа без изьянов, Серые глаза //
*Взойдя на крыльцо, министр размышляла о вероятности влияния на людей через подарки.*
//С одной стороны, Кетлби может быть слишком умен для подобного. С другой - как знать.//

Маг. защита


Перешел из Центральная Торговая площадь


--
Облик: Строгое закрытое бархатное платье с длинным рукавом длинной чуть ниже колена. На ногах - чёрные туфли с невысокой стальной шпилькой.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 36 37 [38] 39 40 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.2086 ]   [ 40 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:04:12, 07 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP