Модератори: Юланна.

Сторінки: (3)  [#] 1 2 3 .  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Український національний одяг

Відправлено: Jun 20 2010, 09:35
Характерною рисою традиційного українського одягу є надзвичайна мальовничість, яка відбиває високий рівень культури виробництва, володіння багатьма видами й техніками опорядження та оздоблення.
А що ви думаєте щодо нашого народного одягу? =tap=
Відправлено: Jun 21 2010, 12:38
Люблю українську вишиванку.
Маю дві вишиті сорочки(чорну і білу) а також вишитий галстук :skype_sun:
Відправлено: Jun 24 2010, 05:30
Ірма Хотем, я, мабуть, село, бо ніколи не бачила вишитої краватки... Це тобі хтось із родичів подарунок зробив чи купила десь?
Відправлено: Jun 24 2010, 08:25
Пэйджик, ой, вона стара. Якогось мого прадідуся. Але виглядає досить непогано))
Відправлено: Jul 23 2010, 16:34
А в мене ціла шафа вишитих сорочок, вишитих бісером сорочок, спеціальних спідниць, котрі одягаються під таку річ, котра у нас зветься "горботка" і являє собою довгу ткану тканину, часто чорного кольору з витканими різноманітними візерунками і обмотується навколо талії, зав'язується українським поясом - боярком. І ще маю український варіант усім знайомого "метелика" - вишитий бісером пояс на шию, котрий одягав, здається, мій тато на вінчання. Чи дідусь. Не пам'ятаю)
В мене стільки того одягу, і він такий старий, що можна відкривати музей лашківкознавства =megalol=
Відправлено: Jul 25 2010, 08:00
Марся Хотем, а ти збережи весь цей одяг, передай своїм онукам - вони й вікриють такий музей. Або продадуть колекціонерам за великі гроші.
Відправлено: Aug 19 2010, 16:00
У мене також є дома приблизно 2 вишиванки, але шукати їх - справа тяжка, тож лежать десь, припадають пилюкою.))))
Відправлено: Aug 23 2010, 08:14
От вони, мабуть, є у кожному домі та припадають пилюкою. Навіть у мене десь була одна вишиванка, але я її бачила кілька разів і ніколи не одягала.
Відправлено: Aug 23 2010, 14:08
А дарма. Я от планую на перше вересня купити вишиванку, бо в нас мода на вишиванки пройшла ще в 50х роках минулого століття (я сьогодні знайшла сорочку, вишиту нитками, котра належала ще прабабусі), а на зміну їй прийшла мода на сорочки, вишиті бісером. та це тільки в нашому регіоні таке. Тільки біда, що очі розбігаються від кількості орнаментів)))
Відправлено: Aug 23 2010, 21:56
Марся Хотем, сорочки з бісеру? Я бачила тільки прикраси з нього, але сорочки - вперше чую. Треба буде подивитися, що Гугл скаже...
Відправлено: Aug 25 2010, 07:19
Марся Хотем, мода на вишиванки? Гм, у нас рідко носять вишиванки..дуже рідко..
Відправлено: Aug 28 2010, 08:00
А у Києві я бачу вишиванки тільки на свята... По вулиці в них ніхто не ходить. Та й у селах біля Києва також.
Відправлено: Aug 28 2010, 08:25
Кикимора, у селах біля Києва? це які ти села маєш на увазі?
Відправлено: Aug 29 2010, 07:03
Кикимора, як би це пояснити... вишиті бісером, вишиті)
я тобі фотку покажу свою якось)
Спираль, але тим не менше на свята тепер одягають вишиванки, а не якісь сукні-сарафани, чи одяг, притаманний тій чи іншій суб-культурі.
Відправлено: Aug 29 2010, 07:19
Кикимора, соромно, у мене немає жодної.)
Додано через хвилину
Кикимора, соромно, у мене немає жодної.)
Відправлено: Sep 2 2010, 18:19
Мені подобається українська вишивка дуже маю їхніх пару сорочок білу національну і пару таких вишитих.
Відправлено: Sep 4 2010, 11:32
Пыджа, не скажи. Я останнім часом бачу таких, які ходять у вишиванках. Джинси, кеди і вишиванки. Рідко, але трапляються
Відправлено: Sep 7 2010, 13:06
Еовін Хотем, я жодного разу такого не бачила у Києві.))
Була на західній Україні багато разів, але у вишиванках нікого не бачила... Мабуть, просто не пощастило.
Відправлено: Sep 25 2010, 14:50
Пыджа у мене навіть друг до школи ходить так. Джінси, кеди і вишита сорочка. Класно виглядає. Хочеш його фоточку закину у такому стилі?
Відправлено: Sep 28 2010, 19:51
Pistol, давай, якщо він не проти.))
Якби у нас хтось у такому вигляді прийшов на заняття, то на нього дивились би, як на навіженого.
Відправлено: Aug 30 2017, 18:14
Відродження теми) Зараз на Ламоді діють знижки на вишиванки. Можна придбти від 300 грн гарненьку)
Відправлено: Aug 30 2017, 18:25
Dorkas, Круто, раніше наче дорожчі були. Десь від 500-та грн. А в мене є каталог з вишиванками (і не тільки). Завтра може в інтернеті онлайн-версію знайду і виставлю. Багато цікавинок там було.
Відправлено: Aug 30 2017, 18:34
Цитата (шерстяной флинтяра @ Aug 30 2017, 18:25)
Dorkas, Круто, раніше наче дорожчі були. Десь від 500-та грн. А в мене є каталог з вишиванками (і не тільки). Завтра може в інтернеті онлайн-версію знайду і виставлю. Багато цікавинок там було.

По 500 теж норм.
Я купувала здається в Етнохаті свою першу..
Відправлено: May 22 2020, 13:12
Вчора було свято вишиванки, з чим я всіх з запізненням, але вітаю :eyebrows:

В кого є? Покажіть фотки!
Особисто я вже років п'ять хочу купити, але вибір настільки великий, що не знаю, на чому зупинитися. Така краса в інстаграмі є :wub:
Відправлено: Oct 14 2020, 16:18
Божечкі-кошечкі, ви тільки гляньте, яка краса! =heart_1= =heart_1= =heart_1=



Відправлено: Oct 14 2020, 16:48
:wub: я просто не можу, це неймовірно
Показати текст спойлеру
Відправлено: Oct 14 2022, 14:13
Найчастіше зустрічала в своєму житті вишиванки... Ну, мається на увазі з усього національного вбрання - найчастіше саме їх. Причому, обидві мої бабусі з Слобожанщини і в них обох були цікаві візерунки на сорочках з старого льону.
Одні - довгі, як сукні, інші короткі саме як сорочки.

Ще в мене був гарний віночок, проте то в дитинстві. Тоді багато чого дивного любила : і танцювати і співати і віршувати.
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  [#] 1 2 3 . Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1101 ]   [ 37 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 23:24:54, 24 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP