Модератори: простая прохожая, Мэри.

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Закрита тема Нова тема

 

Rio de Janeiro Mafia - Rio de Janeiro War.

, Раунд первый, Игра четвертая. Голосование.
Малюк
Відправлено: May 30 2010, 14:56
Offline

Всеведающий
*********
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 9922
Користувач №: 18144
Реєстрація: 21-June 06





Голос за Мару та Дронова. Буду за компом - напишу чому.

додано потім:

Чому саме за них? тут все просто... Дронов найкращий гравець в нашій групі. і це 100%. ось чув тут від Ігора, ат РОми та Алекса мов шо він за класний гравець, якщо в його групі на повішання було 2 мафа і інші слова. Так ось, ви напенво всі привикли грати в примітивну мафію, і н ерозумієте, що ніякий номральнйи гравець, зразу свої думки не стане афішувати і т.д.
Чому Мара? бо знаю, як вона вміє грати в мафію, дуже хотів би побачити її в наступному раунді.

Чому інших не вибрав... тут все просто, Ігор - бездарний комісар який себе і спалив зразу, і зразу бе провірки почав вішати найсильнішого гравця групи цієї. Наразив себе на шибенецю хоча має найкращу мирну роль.ю Зіграв бездарно.
Рома - зіграв погано, повісив знвоу ж таки найсильнішого гравця просто без доказів, просто півіз себе до шибенеці. Хоча він йопт теж один з найкращих мирних - так як лікар. І Рома і Ігор зіграли жахливо чисто через те, що їм були видані такі ролі, і якби Алекс не спалився своїми повідомленнями, то весіли б вони двоє на шибенеці, і цим би мирну сторону на поразку привели. Скажу чесно, ось вони двоє не заслужили грати внаступному раунді.
Чому не Алекс? сам спалився, вліз коли треба було сидіти і практично сам програв мафію.
Чому не Архелая? бо вважаю що вона зіграла норально, але це і усе, зіграла просто нормлаьно, навтіь трохи прокололась, натякаючи нам що вона лікар, адже більш досвідчені гравці зразу це взяли за нубскьу мафіозну штуку. Єдиний плюс. що так вона можливо продовжила б хід лікару, але лікра не палився, тому тоді такого робити просто не треба було...

п.с. бувайте. удачі в наступному раунді, надіюсь там будуть Дронов та Мара)
^
Кейрос
Відправлено: May 30 2010, 15:11
Offline

Противтанковый йожиг © Шеда
**********
Стать:
Архімагістр XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 13225
Користувач №: 13824
Реєстрація: 2-March 06





В этой игре я считаю не было играков которые были сильнее или слабее других, и можно было бы назвать 6-7 кандидатур для продолжения игры. Но так же я считаю, что все кто мог сыграть хорошо сыграли плохо, а вот человек впервые участвующий в форумской мафии меня очень удивил. Неожиданная тактика да и не плохое видение ситуации в игре делает его фаворитом в моем выборе. Рома, я думаю именно он больше всех должен попасть в следующий раунд игры. Да вот впринципе и все, больше некого отметить.
Герми быстро спалилась. Игорь сделал, на мой взгляд, очень необдуманный ход и его судьба висела на волоске. Архелая сыграла ровно, но чего-то выдающегося, прости Саш в ее игре я для себя не отметил. Дронов погиб в первый день, и хотя игра длялась всего два дня, мне кажется маловато он сделал, что его называть в числе лучших. Про Малого ничего не буду говорить, но не считаю, что он достоин. Мара, у нее не было времени как-то проявить себя, но играла ровно и помогала мне. об остальных мне нечего сказать, ибо в игре я их почти не замечал.
Если нужно выбрать трех играков, то на мой взгляд это должны быть:
Рома обязательно
Архелая
Мара
^
Ведущий
Відправлено: Jun 1 2010, 16:20
Offline

Мудрец
*******
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 1824
Користувач №: 50659
Реєстрація: --






 M 

В итоге 3 голоса за Дронова из 4. 75%
2 голоса за Малого из 4. 50%
3 из 5 за Мару. 60%
2 из 4 за Архелаю. 50%
3 из 4 за Рому. 75%
Алекс 1 из 4. 25%


Итого по результатам голосования далее проходят Дронов, Мара, Рома.

Лично мне понравились такие игроки как Алекс и Архелая. Именно их я проведу далее.






  i  

Через 1,5 часа темы буду закрыты и пересены в архив.

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  # 1 2 [3]  Закрита тема Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0653 ]   [ 17 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 03:23:00, 19 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP