Модераторы:

Страницы: (14)  # 1 2 [3] 4 5 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Чи любиш ти мову свою солов`їну?

, Ваше відношення до Української мови.
Буддизм На Марсе
Отправлено: May 12 2010, 02:36

Сказочник-тяжеловес
Облик: Animagus Cornix

Myo, вірно...
^
Леди Очаровашка
Отправлено: Aug 23 2010, 21:36

Але я не та...
Облик: --

так.. знайшлося...
Особам до 16ти - під спойлер заглядати не варто.
Показать текст спойлера
^
Игорь ван де Бюз
Отправлено: Aug 23 2010, 21:44

Мастер флуда

Леди Очаровашка, цікава картинка :gygy:

Відповідаючи на питання теми, то можу сказати, що українська мова мені подобається і розмовляю нею я кожний день, адже жители мого міста російською мовою не розмовляють. Можливо, це й вірно.
^
Бэйджиг
Отправлено: Aug 23 2010, 21:55

Мастер флуда
Облик: Animagus Basilisk

Леди Очаровашка, * злий та суворий модератор подивився на картинку, насупився та подумав, що нічого страшного в ній нема* Я за грудень.
Цитата (Gregory House @ Aug 23 2010, 21:44)
адже жители мого міста російською мовою не розмовляють. Можливо, це й вірно.

Між іншим, від твого міста до столиці їхати не більше години, але у Києві українську я чую нечасто.
^
Игорь ван де Бюз
Отправлено: Aug 23 2010, 21:58

Мастер флуда

Кикимора, але факт є фактом. Розмовляємо ми українською. Дуже рідко російську чую.
^
Бэйджиг
Отправлено: Aug 23 2010, 22:05

Мастер флуда

Gregory House, а як люди себе поводять, коли чують російську? Бо у нас - демократично, нікого не хвилює, російською ти розмовляєш чм українською.
^
Игорь ван де Бюз
Отправлено: Aug 23 2010, 22:08

Мастер флуда

Кикимора, ееее, ставляться...мм, нормально. Але, все ж таки, говоримо українською. Хоча і дивно, тому що дійсно біля самісінького Києва живемо.
^
Леди Очаровашка
Отправлено: Aug 23 2010, 22:19

Але я не та...

Цитата (Кикимора @ Aug 23 2010, 21:55)
Леди Очаровашка, * злий та суворий модератор подивився на картинку, насупився та подумав, що нічого страшного в ній нема* Я за грудень.

згадала як злий та суворий модератор критично оцінював ізлавку на тему Романтика, і також не знайшов у ній нічого страшного =loly_wink=

Цитата (Кикимора @ Aug 23 2010, 22:05)
Бо у нас - демократично, нікого не хвилює, російською ти розмовляєш чм українською.

нууууу... не завжди. Мені іноді роблять зауваження. Більш чи менш демократично. Найбільше мені сподобалось, коли, незнаючи, як дійти до офісу потенційного роботодавця, я, підійшла до корпусу Драгоманова, що біля м. Університет, і попитала на російській допомогти мені підказати дорогу.
Там був один цікавенький чоловічок, років 40 (їх там багато було, і всі як один у костюмчиках =cupidgirl= ), з вусиками.
Так от, взяв він у мене мапу, я пояснюю ,що не можу зорієнтуватись. Російською звісно.
А він прийняв її, покрутив, на мене поглянув, і так з-під брів:
- Дівчино, а Ви українською володієте?
І так, наче, були б вільні руки - вуса підкрутив би.

Українську мову люблю. На відмін від України. Хоча, не можу сказати, що володію нею навіть на достатньому рівні. Зазвичай спілкуюсь або у колі україномовних, причому часто повторюю їх "діалектні", бо ж частіше суржикові вирази - так легше налаштовується контакт.
Та й знайома мене кілька разів "одьоргувала", прохаючи говорити російською, бо ж українська надто правильна. Хоча, мама каже, що наша нинішня українська зовсім не така красива і мелодійна як за її часів - їй дуж подобалась мова своєї вчительки.

Тепер же не знаю чому, іноді перемикає, і починаю говорити українською або ж суржиком навіть з російськомовними родичами (майже всі).
Добавлено через минуту
Цитата (Gregory House @ Aug 23 2010, 21:44)
цікава картинка

досить. при чому знайшлась в гуглі, що називається, під руку - коли зайшла зі знайомою мова про патріотизм, любов до мови, нації, країни - все ж дні налаштовують.
^
Бэйджиг
Отправлено: Aug 24 2010, 20:33

Мастер флуда

Цитата (Леди Очаровашка @ Aug 23 2010, 22:19)
з вусиками.

О. У мене чомусь вусики асоціюються з нашою країною.)
Українську мову люблю. На відмін від України.

Не зовсім зрозуміла... Ти любиш українську, але не любиш Україну; чи ти любиш мову солов'їну, але інші її не люблять?
що наша нинішня українська зовсім не така красива і мелодійна як за її часів - їй дуж подобалась мова своєї вчительки.

Згадала Коцюбинського "Тіні забутих предків". На жаль, я не чула "стару" українську мову власними вухами, у мене всі вчителі української мови були молоді.
^
Леди Очаровашка
Отправлено: Aug 24 2010, 22:26

Але я не та...

Цитата (Кикимора @ Aug 24 2010, 20:33)
Не зовсім зрозуміла... Ти любиш українську, але не любиш Україну; чи ти любиш мову солов'їну, але інші її не люблять?

я не люблю країну, хоч так казати не можна, й викладачка риторики мене вбила б.

Вона розказувала, як на похоронах, Чорновола, наче, та не певна, коли Кучма повертався до свог оавто, люди кричали: "Ганьба". А дідусь сказав: "То є наш президент. МИ його обрали, і не можна його ганити."

Але країна, хай і моя - я її не обирала. І тому, можу виказувати, що незадоволена нею, і її представниками (хоча останніх ганити не можна, а лише ввічливо критикувати).

Хоча погодься, думка діда - досить влучна й раціональна.

Цитата (Кикимора @ Aug 24 2010, 20:33)
Згадала Коцюбинського "Тіні забутих предків". На жаль, я не чула "стару" українську мову власними вухами, у мене всі вчителі української мови були молоді.

я теж не чула. в основному од старих вчителів, то в нх були русизми. власне "мовці" у нас були молоді. Хоча ЯК я можу казати на свою класну Молода, як коли закінчувала школу, до нас працювати прийшло двоє чи троє випускників ВУЗу? Такі симпатичні =cupidgirl= Особливо викладач зарубіжної...

Та мама у мене киянка, і я точно знаю, що та стара мова, про яку казала мама, точніше, "ранішня", то не діалектна мова. Бо ж мама діалекти не сприймає.

Доречі, згадала як перекладала текст з англійської на парі. Пам*ятаю ,вчили пасиви ,і перекладали по реченню. Точно як звучить не скажу, але суть така: Офіси на третьому поверсі прибиються прибиральницею з 3ї до 4ї, а поверх вище - з 5 до 6.
Я цей "поверх вище" назвала "горішнім" (чи ж тут має бути "горішним"?). У группі усі очі повикатували, бо ж не зозуміли суті сказаного. Хоча ,слово, наче, поширене.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (14)  # 1 2 [3] 4 5 ... Последняя » Новая тема

[ Script Execution time: 0.1799 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 16:35:11, 02 Dec 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru