Модератори: NartMan.

Сторінки: (93)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Вопросы и предложения

Купалінка
Відправлено: Dec 25 2010, 17:42
Offline


**********
Стать:
Архімагістр IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 19566
Користувач №: 11745
Реєстрація: 10-January 06





Позвольте возразить насчёт комментаторов недели (ну что цопирайты на сам конкурс стырили у меня я вам так и быть прощу). Очень уж любопытная система награждения практикуется.
Никак не заметно, что некто Морошка ажно две недели подряд комментировала все дуэли, причём качественно?

Предлагаю: нанять секунданта в противовес столь некомпетентной семейной парочке.
Дуэли задерживаются, темы однообразные, награждение откладывается вплоть до забывания о факте выигрыша. Пора бы в секунданты определить носителя другого айпи.
^
KAJIb9IH
Відправлено: Jan 28 2011, 13:20
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Будет ли повторение конкурса "Назад в прошлое"? Или проведение аналогичного..
Когда-то давно спрашивал уже, ответили положительно, но так ничего и не проводили, кроме существующих типов дулей.
^
Бубенчик
Відправлено: Feb 10 2011, 12:15
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





а здесь призы по результатам законченных дуэлей выдают только по большим праздникам или мне все-таки светит в этом году получить свой выигрыш за то, то было закрыто еще на прошлой неделе?
^
Reverse Serg
Відправлено: Feb 10 2011, 15:18
Offline

Гуру
********
Стать:
Архимаг II
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 3166
Користувач №: 41589
Реєстрація: 9-August 08





Lorienna, за какую конкретно дуэль вы не получили награду?
^
Бубенчик
Відправлено: Feb 11 2011, 07:42
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





^
Pal
Pal
Відправлено: Feb 26 2011, 13:27
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5725
Користувач №: 16196
Реєстрація: 6-May 06





не знаю чи була така пропозиція, та можна зробити ще дуель "Зіллєваріння", до прикладу, дається завдання.
використати такі інгредіенти в кількості: "Аконит - 3 шт., Воронец -2 шт., Папоротник - 1 шт."(помішування скільки завгодно.)
завдання полягає в тому, що б використовуючи Тільки ці інгредіенти, користувачі мають зварити зварити якесь зілля. І в кого вийде краще, той виграє. Якщо до прикладу користувачі не мають достатню кількість інгредіентів, то секунданти можуть обміняти якісь інші інгредіенти на ті що потрібно.
ідею можна ще розвинути обговорити різні деталі і т д) =cookies=
^
Чеширский кот
Відправлено: Feb 26 2011, 14:11
Offline

Кто бы ни говорил что слишком много хорошего - это плохо.
******
Стать:
Кудесник VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 561
Користувач №: 55891
Реєстрація: 26-October 10





Цитата (Hammy @ Feb 26 2011, 13:27)
не знаю чи була така пропозиція, та можна зробити ще дуель "Зіллєваріння", до прикладу, дається завдання.
використати такі інгредіенти в кількості: "Аконит - 3 шт., Воронец -2 шт., Папоротник - 1 шт."(помішування скільки завгодно.)
завдання полягає в тому, що б використовуючи Тільки ці інгредіенти, користувачі мають зварити зварити якесь зілля. І в кого вийде краще, той виграє. Якщо до прикладу користувачі не мають достатню кількість інгредіентів, то секунданти можуть обміняти якісь інші інгредіенти на ті що потрібно.
ідею можна ще розвинути обговорити різні деталі і т д) =cookies=

Hammy, це дуельний клуб ВП (по українськи чарівної палочки), а не зіллєваріння!!! -_-
^
Pal
Pal
Відправлено: Feb 26 2011, 15:09
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5725
Користувач №: 16196
Реєстрація: 6-May 06





Чеширский кот, це так, але тоді що створювати окремо "Дуельний клуб Зіллєваріння"?? туди же набирати знову нових секундантів, свої призи, під форум і т д?? краще об'єднати на мою думку, менше мороки буде. Адже Зіллєваріння це також складова ЧП.
^
Чеширский кот
Відправлено: Feb 26 2011, 17:13
Offline

Кто бы ни говорил что слишком много хорошего - это плохо.
******
Стать:
Кудесник VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 561
Користувач №: 55891
Реєстрація: 26-October 10





Цитата (Hammy @ Feb 26 2011, 15:09)
Чеширский кот, це так, але тоді що створювати окремо "Дуельний клуб Зіллєваріння"?? туди же набирати знову нових секундантів, свої призи, під форум і т д?? краще об'єднати на мою думку, менше мороки буде. Адже Зіллєваріння це також складова ЧП.

Не знаю, як іншим, а мені такої дуелі не потрібно. Якщо Аньерка і Volekram погодятся, то можна провести опитування user posted image.
^
Pal
Pal
Відправлено: Feb 26 2011, 19:12
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5725
Користувач №: 16196
Реєстрація: 6-May 06





Чеширский кот, а от мені була б цікава така дуель=) я ж не змушую кожного в ній приймати участь, я тільки запропонував ідею, а там вже кому як вона підійде.
але приз якийсь інший був би, або інший артефакт, або той хто виграє отримує обидва зілля. варіантів уйма.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (93)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1360 ]   [ 29 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 14:30:29, 06 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP