Модератори: Power.

Сторінки: (3)  # 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Darker than Black: Kuro no Keiyakusha

, "Темнее черного"
Яндекс
Відправлено: May 25 2014, 18:08
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Великий маг IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1439
Користувач №: 62106
Реєстрація: 3-August 11





Это первое аниме, после которого я начал "поглощать" сюжет за сюжетом. Смотрел в странном порядке (случайно вышло). Вначале посмотрел 2-й сезон, потом первый. Через пол года наткнулся на овы, которые связывают 1й и 2й сезоны. К слову, овы на меня произвели намного большее впечатление, чем 1-й и 2-й сезоны.
^
Serna
Відправлено: May 25 2014, 18:17
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





Яндекс, я слышала про второй сезон только плохое и что там совсем не хэппиэнд. это меня оттолкнуло от просмотра, хотя 1-й сезон и ова очень понравились.
Я многое упустила?
^
Яндекс
Відправлено: May 25 2014, 18:29
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Великий маг IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1439
Користувач №: 62106
Реєстрація: 3-August 11





Serna, Ты пропустила продолжение) Там много всего изменилось и не сразу понятно, что произошло. Хотя, мб если смотреть в нормальном порядке, а не так, как я, то будет более все ясно)
2й сезон может и послабее 1-го с овой, но посмотреть однозначно стоит. Хэппиэнда нет, но ведь есть много аниме, которые обошлись без него и большая часть из них все равно превосходны. Может быть отсутствие хэппиэнда даже улучшит впечатление о сериале, хоть и вгонит в грусть-тоску-печаль.
^
Serna
Відправлено: May 25 2014, 20:05
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





Яндекс, да не хочется какой-то грусть печали. уж больно главный герой нравился, да и я вспоминаю, как после первого алхимика тяжело отходила. не охота опять в такое окунаться
^
Малюк
Відправлено: May 25 2014, 20:39
Offline

Всеведающий
*********
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 9922
Користувач №: 18144
Реєстрація: 21-June 06





Serna, я один з небагатьох кому другий сезон сподобався набагто більше першого. Хоча, як можна судити з моїх поередніх постів у цій темі я дуже очікував на 3 сезон :lol:

Забий на анхеппіендінг. :lol: Другйи сезон варто двитися тому, що він дійсно інший, а не проста переробка першого, як це буває у багатьох роботах. Інше подання, інша тематика, інший стиль. Його варто саме дивитися. Кожна серія додає маленьку частку до кінцевої мети, в той же час не втрачаючи в плані оригінальності історій з кожного епізоду. Мені здаєтсья ніби в першому сезоні автори тренувалися, а в другий вклали уже все своє вміння.
^
Serna
Відправлено: May 25 2014, 20:44
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





а сильно будет штормить после окончания?
^
Малюк
Відправлено: May 25 2014, 20:59
Offline

Всеведающий
*********
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 9922
Користувач №: 18144
Реєстрація: 21-June 06





Serna, тяжко сказати. Скоріше ні, чим так. Але розв'язка дуже епічна і зовсім не в стилі сучасної анімації. :lol:
Щоправда сиквел до DTB здався більш живим ніж Алхімік. Але й дивився я ці два аніме у дещо різному віці, щоб якось свої відчуття порівнювати.
Додано через 8 хвилин
Хм. зрозумів, як доволі влучно можна порівняти ці два аніме.
Різниця між другим сезоном DTB та Алхіміком така сама, як між Реєм Бредбері та Стівеном Кінгом. відповідно. На відміну від другого перший уміє не тільки вплинути на читача своїм словом, а й заставить його повірити, що це слово і є реальним життям. Так само і в Алхіміку більше прямого впливу на глядача, коли Gemini of the Meteor затягує його в середину.
^
Serna
Відправлено: May 25 2014, 22:17
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





Малюк, ох, очень живое сравнение, спасибо.
впрочем, первый алхимик меня очень затянул (второй менее), но суть уловила. спасибо.
эх, Хэй... дико не люблю антихеппиэнд( это удручает
^
Яндекс
Відправлено: May 26 2014, 04:03
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Великий маг IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1439
Користувач №: 62106
Реєстрація: 3-August 11





Serna, Я бы не сказал, что там на столько печальный конец. После овы по сильнее осадок остается.
^
Serna
Відправлено: May 26 2014, 04:33
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





Яндекс, а, фух, ну тогда можно смотреть.а то я опечалилась после овашек
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (3)  # 1 [2] 3  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1968 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 08:56:02, 20 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP