Сторінки: (5)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Редакція газети "Інститутське слово"

Відправлено: Nov 21 2009, 09:41




user posted image

Ця тема призначена для обговорень випусків газети, внесення пропозицій та побажань, висловлювання критики, набору працівників :skype_sun:
Єдине прохання - не выходити за межі правил форум. Флуд та оффтоп також будуть покарані :morning:

"Іститутське слово" - що воно таке?
Інститутське Слово - це україномовне видання нашого форуму. Тематика статей не обмежена. Тут можна прочитати як і про щось пов'язане з форумом, так і про життя поза його межами (і таке існує, так) :tiptoe:

До уваги зацікавленних у створення випуску газети:

Наразі ваканнтні такі посади:
  • Коректорх1. Ця людина повинна перевірити всі статті, що входять до випуску та виправити в них різні типи помилок. Вимога до кандидата - знання української мови на високому рівні. Перед прийняттям на посаду можлива перевірка. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Дизайнерх1. Ця людина повинна розробляти оформлення до випуску. Вимога - володіння ФШ на достатньому для виконання роботи рівні. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Штатний журналістх4. Це люди, що зобов'язані писати як мінімум одну статтю, або інтерв'ю до кожного випуску. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2500 галеонів за статтю, 2000 галеонів за інтерв'ю.
  • Позаштатний журналіст. Кількість необмежена. Це люди, що за бажанням можуть написати статтю або інтерв'ю до випуску, звернувшись перед цим до головного редактора. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2000 галеонів за статтю, 1500 галеонів за інтерв'ю.
І головна вимога до всіх кандидатів - знання української мови. Тематика статей може буду різною, проте всі вони обов'язково повинні бути написані українською.

До уваги журналістів! Ви можете як самі запропонувати теми для написання статті, так і звернутися до головного редактора. Головне - ваше бажання та можливість творити =eyebrows=

Усі заявки приймаються тут.




Відправлено: Nov 21 2009, 12:29
Програма на грудень 2009 року.
Всі статті присилати або Марсі або мені.
Статті збираються до 15 грудня (включно).


Показати текст спойлеру
Відправлено: Nov 21 2009, 14:36
Беру інтерв*ю з Галадріель та Це варто бачити.
Відправлено: Nov 21 2009, 14:40
bonbonka, записала ^_^
Відправлено: Nov 22 2009, 08:47
"Новий рік - це сімейне свято чи "побухати та під ялинкою поспати"?"
"Квест"
"Рейтинг ялинок україни"

беру
Відправлено: Nov 22 2009, 08:57
Wyatt, занесено до списку)
Відправлено: Nov 22 2009, 11:03
А можно я напишу оповідання? На сто відсотковому потраплянні його в газету не наполягаю, та спробувати хочу)
Відправлено: Nov 22 2009, 11:05
Weirdo Hotem, можна, звичайно)))
Відправлено: Nov 22 2009, 11:08
Ангела Хотем, дяк) зараз десь запишу, бо голова дірява) :bum_head:
Відправлено: Nov 22 2009, 12:33
Olphenia, ТОП-10 гуртів узяла Lost in dream
Відправлено: Nov 22 2009, 12:36
Ангела Хотем, записала)
А ви з Ірмою нічого взяти не хочете? :lol: А то стільки статей ще є)
Відправлено: Nov 23 2009, 08:51
Olphenia, ми спочатку подивимося, хто що візьме, а там подивимося))))
Відправлено: Nov 23 2009, 18:56
Українська література як ЗНО чи як улюблені книги беру
Відправлено: Nov 25 2009, 20:07
Візьму, мабуть,
Цитата (Olphenia @ Nov 21 2009, 12:29)
"Сніг випав: Скоро сесія" (брати у студентів інтерв*ю на тему того, як вони готуються до усього, як наздоганяють програму після карантину і т.п.)

Відправлено: Nov 25 2009, 20:13
Занесла)
Відправлено: Nov 29 2009, 15:33
Повідомляю-нагадую, що збір статей починається 1.12.2009.
і це для вас погана новина. =loly=
Відправлено: Dec 6 2009, 10:03
Не забуваєм про написання статей =tap=
Чекайте продовження в вашій власній пошті.
Відправлено: Dec 17 2009, 17:57
Мені надійшли дві статті. :clock_nu-nu:
Відправлено: Jan 6 2010, 16:44
План статей на січень 2010
Статті надсилати редактору та зам.редактору у ЛС
Показати текст спойлеру


Термін написання статей - до 21 січня 2010 року (включно).
Відправлено: Jan 7 2010, 10:39
Цитата
Що то за звір – «аніме»? (стаття про аніме: історія, найкращі творці, найцікавіші аніме і т.п.)

візьму поки це) а потім побачу як з часом буде)
Відправлено: Jan 7 2010, 10:48
Olphenia, внесла)
Відправлено: Jan 7 2010, 19:10
Цитата (Холодна Хотем @ Jan 6 2010, 16:44)
Різдвяний стіл (з історії Різдва, перелік страв, котрі мали б бути на столі (їх опис, зображення, можна навіть зображення різдвяного столу), інтерв’ю з форум чанами на тему різдвяних страв, якщо багато людей називає однакові страви, то зробити колаж «Форумсько-різдвяний стіл»)
Як бачите, статтю можна легко поділити на 3 етапи. Не володієте ФШ – знайдіть собі співавтора, котрий володіє.


візьму та якісно зроблю ^^
Відправлено: Jan 7 2010, 20:35
colourlessness, я сподівалася на тебе)))) Записано.
Відправлено: Jan 22 2010, 16:57
=resent= а я думала сьодня вже газетку полистати...
Відправлено: Jan 23 2010, 10:36
Леди Очаровашка, я теж думала, та, на жаль, у мене на руках декілька статей.
Відправлено: Jan 23 2010, 11:01
Марся Хотем, прикро. Може просто дуже часті терміни встановила?

Ну, ти ж мені ссилочку скинеш, як вона випуститься - чи то зараз, чи то через місяць, Я з переліку тему вподобала. Хочу подивитись що напишуть.
Відправлено: Jan 23 2010, 11:22
Леди Очаровашка, хіба два тижні - мало?

Кину, звичайно.
Відправлено: Jan 23 2010, 12:42
Марся Хотем, ну знаєш... не завжди можна регулярно строчити статті, залишаючи якість. Все ж це аматорська газета, а не реальний щоденник чи щотижневик.
Відправлено: Jan 23 2010, 12:45
Леди Очаровашка, ну знаю, тому, не зважаючи на те, що строки пройшли два дні тому, я все ще чекаю на статті.
Відправлено: Jan 25 2010, 11:57
Цитата (Марся Хотем @ Jan 6 2010, 16:44)
Січнева казка (опис усіх свят, що святкувалися і святкуються українцями у січні; описа обрядів, традицій; не були присутні – беріть інтерв’ю)

Тема вільна. Сніжинка Хотем відмовилася від написання статті.
Відправлено: Jan 27 2010, 15:30
Я відмовляюсь за фотки. Але буду продовжувати написений ще в позаминулій газеті прикмети на лютий-березень.
Також попробую нашкребсти про опис обрядів.
Відправлено: Jan 31 2010, 15:34
Ірма Хотем, ловлю на слові)
Відправлено: Apr 10 2010, 13:01
Пропоную випустити весняний номер газети) Десь до середини травня)
Які пропозиції щодо матеріалу?))
Відправлено: Apr 17 2010, 20:42
"День победы" и "В ожидании лета". Если хочется "Весенняя ретроспектива".
Ну, и невыплаченные гонорары журналистам прошлого номера. Лео так точно - раз уж ник был упомянут.
Відправлено: Apr 18 2010, 10:28
Пропоную написати про одне з минулих подій, а тобто про 80-річчя відомої української поетеси Ліни Костенко.
*пішла шукати ще ідеї*
Відправлено: Apr 18 2010, 18:21
Цитата (Леди Очаровашка @ Apr 17 2010, 20:42)
"День победы" и "В ожидании лета". Если хочется "Весенняя ретроспектива".

Дякую, підходить.
Цитата (Леди Очаровашка @ Apr 17 2010, 20:42)
Ну, и невыплаченные гонорары журналистам прошлого номера. Лео так точно - раз уж ник был упомянут.

Виплатила разом з преміями.
Цитата (Olphenia @ Apr 18 2010, 10:28)
Пропоную написати про одне з минулих подій, а тобто про 80-річчя відомої української поетеси Ліни Костенко.

Підходить.

Ще ідей?)
Відправлено: Apr 18 2010, 18:34
Цитата
16-18 липня пройде фестиваль "Тарас Бульба-2010"

Можна написати про це. Про умови, про те, що очікується, опитати форумчан, кого вони б хотіли бачити на цьому фестивалі (із знайомих молодих гуртів), чи пішли б форумчани.. Ну і розповісти про попередні фестивалі.
Відправлено: Apr 18 2010, 20:09
таксь) глибоко каюсь, але тілкьи сьогодні взнав про цю газету) і відразу ж вона мені сподобалась... на форумі зараз ніочго мене не тримає, і це погнао, хочу 4-річний ювілей) тому планую чимось себе зайняти... бо після того, як спорт конкурс Кіномана провалився, хз що тут робити... хотів би бути журналістом... є вільні місця?)
Відправлено: Apr 19 2010, 14:24
Olphenia, можна, але чи не варто притримати до самого літа і вже потім написати про результати, і взагалі відправити когось туди, щоб нормальну статтю з місця подій?)) =girl_reading=
Coke, звичайно є!))) :nya_sorry:
Відправлено: Apr 25 2010, 10:47
Ще можна написати статтю про патріотизм. Це актуально у наш час, це стає модним, але в той же час іноді це стає неконтрольованим рухом.
Відправлено: Apr 25 2010, 14:25
Показати текст спойлеру
Відправлено: May 22 2010, 09:58
:constraint: 22 число
Відправлено: Jul 27 2015, 18:55

  i  

Главным редактором газеты становится Fraid!
Успехов в работе


Відправлено: Jul 28 2015, 16:57




user posted image

Шановні форумчани! :skype_sun:
З цього моменту я є головним редактором газети "Інститутське слово". Нажаль, після того як мій попередник залишив свою посаду, випуски газети було припинено аж... На п'ять років! Я мою намір відродити "Інститутське слово" та зробити випуски цього видання регулярними, проте без вашої допомоги я цього не зможу зробити :eatingpopcorn:

"Іститутське слово" - що воно таке?
Інститутське Слово - це україномовне видання нашого форуму. Тематика статей не обмежена. Тут можна прочитати як і про щось пов'язане з форумом, так і про життя поза його межами (і таке існує, так) :tiptoe:

До уваги зацікавленних у створенні випуску газети:

Наразі вакантні такі посади:
  • Коректорх1. Ця людина повинна перевірити всі статті, що входять до випуску, та виправити в них різні типи помилок. Вимога до кандидата - знання української мови на високому рівні. Перед прийняттям на посаду можлива перевірка. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Дизайнерх0. Ця людина повинна розробляти оформлення до випуску. Вимога - володіння ФШ на достатньому для виконання роботи рівні. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Штатний журналістх4. Це люди, що зобов'язані писати як мінімум одну статтю, або інтерв'ю до кожного випуску. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2500 галеонів за статтю, 2000 галеонів за інтерв'ю.
  • Позаштатний журналіст. Кількість необмежена. Це люди, що за бажанням можуть написати статтю або інтерв'ю до випуску, звернувшись перед цим до головного редактора. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2000 галеонів за статтю, 1500 галеонів за інтерв'ю.
І головна вимога до всіх кандидатів - знання української мови. Тематика статей може бути різною, проте всі вони обов'язково повинні бути написані українською.

До уваги журналістів! Ви можете як самі запропонувати теми для написання статті, так і звернутися до головного редактора. Головне - ваше бажання та можливість творити =eyebrows=

Усі заявки приймаються тут.




user posted image
user posted image
Перший пост теми змінено :eatingpopcorn:
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1278 ]   [ 55 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 22:38:40, 19 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP