Сторінки: (5)  # « Перша ... 3 4 [5]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Редакція газети "Інститутське слово"

Леди Очаровашка
Відправлено: Apr 25 2010, 14:25
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Показати текст спойлеру
^
la melancolie
Відправлено: May 22 2010, 09:58
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





:constraint: 22 число
^
Виш_ня
Відправлено: Jul 27 2015, 18:55
Offline

Сгорел сарай - гори и хата.
**********
Стать:
Архимаг X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Модератори та викладачі
Повідомлень: 15562
Користувач №: 37591
Реєстрація: 27-February 08






  i  

Главным редактором газеты становится Fraid!
Успехов в работе


^
Fraid
Відправлено: Jul 28 2015, 16:57
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Великий магістр XI
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 9918
Користувач №: 78014
Реєстрація: 4-January 13









user posted image

Шановні форумчани! :skype_sun:
З цього моменту я є головним редактором газети "Інститутське слово". Нажаль, після того як мій попередник залишив свою посаду, випуски газети було припинено аж... На п'ять років! Я мою намір відродити "Інститутське слово" та зробити випуски цього видання регулярними, проте без вашої допомоги я цього не зможу зробити :eatingpopcorn:

"Іститутське слово" - що воно таке?
Інститутське Слово - це україномовне видання нашого форуму. Тематика статей не обмежена. Тут можна прочитати як і про щось пов'язане з форумом, так і про життя поза його межами (і таке існує, так) :tiptoe:

До уваги зацікавленних у створенні випуску газети:

Наразі вакантні такі посади:
  • Коректорх1. Ця людина повинна перевірити всі статті, що входять до випуску, та виправити в них різні типи помилок. Вимога до кандидата - знання української мови на високому рівні. Перед прийняттям на посаду можлива перевірка. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Дизайнерх0. Ця людина повинна розробляти оформлення до випуску. Вимога - володіння ФШ на достатньому для виконання роботи рівні. Зарплатня - 3500 галеонів за випуск.
  • Штатний журналістх4. Це люди, що зобов'язані писати як мінімум одну статтю, або інтерв'ю до кожного випуску. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2500 галеонів за статтю, 2000 галеонів за інтерв'ю.
  • Позаштатний журналіст. Кількість необмежена. Це люди, що за бажанням можуть написати статтю або інтерв'ю до випуску, звернувшись перед цим до головного редактора. Вимога - вміння писати. Зарплатня - 2000 галеонів за статтю, 1500 галеонів за інтерв'ю.
І головна вимога до всіх кандидатів - знання української мови. Тематика статей може бути різною, проте всі вони обов'язково повинні бути написані українською.

До уваги журналістів! Ви можете як самі запропонувати теми для написання статті, так і звернутися до головного редактора. Головне - ваше бажання та можливість творити =eyebrows=

Усі заявки приймаються тут.




user posted image
user posted image
Перший пост теми змінено :eatingpopcorn:
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # « Перша ... 3 4 [5]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0805 ]   [ 19 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 23:14:50, 25 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP