Модератори:

Сторінки: (45)  [%] « Перша ... 14 15 16 17 18 ... Остання ».
Сторінки: (3)  1 [2] 3 
 ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення )
Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Відправлено: May 8 2011, 12:29
Цитата (Undertaker @ May 8 2011, 12:24)
потому что это любой может сделать, смысла тогда в этом правиле не будет, поэтому чтобы записаться вы должны оставить свой комментарий. Для этого можете выбрать дуэль где еще нет голосов.

Сенс дуже якраз тоді буде. На скільки я розумію це правило придумали щоб було більше коментів і швидше закривати дуелі, то яка різниця пишеш комент сам чи цитуєш?
Відправлено: May 8 2011, 12:43
І закрийте нарешті 3 тур Зимових ігор. Вже майже літо надворі а у вас все зима і третій тур. Хоч би до 4 дожити.
Побажання секундантам: беріться до роботи або відмовляйтесь від своїх обовязків, бо сенсу від вас ніякого, удк зовсім заглох.
Відправлено: May 8 2011, 15:11
Цитата (хтось цікавий @ May 8 2011, 12:29)
На скільки я розумію це правило придумали щоб було більше коментів і швидше закривати дуелі, то яка різниця пишеш комент сам чи цитуєш?
Наскільки я розумію, знову назріло питання: може вже пора заборонити голосування цитатами? Бодай у творчих авторських та художніх дуелях. Можу навести приклади, коли дуель закриваласьз 4-5 голосами, й лише перший пост не був цитатою. Причому інколи по 3-4 "коментатори" цитували маячню, що буквально на голову не налазить! Це - нормально?
Можливо, є сенс звернутися до Інституту з пропозицією: прирівняти певну кількість (3-4) оригінальних коментарів дуелі перекладачів до участі в дуелі?
Цитата (лАхиня @ May 8 2011, 12:43)
закрийте нарешті 3 тур Зимових ігор.
+1.
Відправлено: May 8 2011, 15:50
Цитата (NoraLi @ May 8 2011, 15:11)
Цитата (лАхиня @ Сегодня, 18:43:28)
закрийте нарешті 3 тур Зимових ігор.
+1.

Цитата
Якщо голосів будем менше 5-ти, то ми звернемось за допомогою до жюрі у складі

Жюри уведомлено о том, что они должны прокомментировать работы, буду ждать их решающий голос
Відправлено: May 8 2011, 18:24
Цитата
Побажання секундантам: беріться до роботи або відмовляйтесь від своїх обовязків, бо сенсу від вас ніякого, удк зовсім заглох.

омг, а секунданти в чому винні? Просто записів менше, бо народу ліньки коментувати.

Відправлено: May 8 2011, 20:04
В тому що мали б або закрити дуелі або хоча б написати звичний комент "Голосуйте активніше" як завжди робили раніше, тим самим показуючи що їм ще не на все пофіг.
Відправлено: May 8 2011, 20:30
З упертістю, напевне, вартою кращого вжитку.
Ліньки коментувати - як правило переклади. Чому? Тому, що повністю адекватний коментар можна дати лише тоді, коли сам (бодай подумки) виконаєш завдання, яке отримали дуелянти. І якщо у черговий капосний раз замість поєдинку інтелектів і знань натикаєшся на криву обробку результатів гугло-трансляції - стає збіса нудно. Не знаю, як іншим - мені надовго. Від деяких "перлів" тижнями отямитись не можу. ("Гай-гай" - "Роща-роща" =no_wings= =drink_tablet= )
Вихід? Я бачу єдиний: пропагувати, розвивати, а може й нав'язувати інші конкурси. Підтримувати співвідношення бодай 50:50 - перекладів та інших дуелей. Можливо, (краду ідею Чеширського кота :)) варто оголосити "конкурс на новий конкурс"
І - знову - пропоную дискримінацію. Не вимагати коментарів, якщо людина хоче на рідкісний конкурс.(Автори, коломийки, етюди - якщо існує відкрита дуель такого ж виду - будь ласка, хай коментує, якщо ж ні - дайте написати оповідання чи коломийку, може на новеньке люди підтягнуться, заодно й кілька сусідніх дуелей зопалу прокоментують...)
Відправлено: May 8 2011, 21:02
Цитата
І - знову - пропоную дискримінацію. Не вимагати коментарів, якщо людина хоче на рідкісний конкурс.(Автори, коломийки, етюди - якщо існує відкрита дуель такого ж виду - будь ласка, хай коментує, якщо ж ні - дайте написати оповідання чи коломийку, може на новеньке люди підтягнуться, заодно й кілька сусідніх дуелей зопалу прокоментують...)

До речі, дуже гарна ідея, адже творчі дуелі так зможуть розвиватися активніше та краще)
Відправлено: May 9 2011, 05:29
NoraLi, здравая мысль!
Відправлено: May 9 2011, 06:47
Цитата
може вже пора заборонити голосування цитатами? Бодай у творчих авторських та художніх дуелях. Можу навести приклади, коли дуель закриваласьз 4-5 голосами, й лише перший пост не був цитатою.

ну тоді б при забороні цитувати висіла б та творча дуель з тим єдиним оригінальним коментом вічно. так було б краще? як на мене, коментуваи творчі на багато складніше. і навіть примусове коментування заради запису на дуель навряд кого змусить вчитуватись в ті простині творів замість коротеньких перекладів.
не бачу різниці по важливості між оригінальним та процитованим коментом заради запису. але з оригінальними хоча б, можливо, знайдеться кому видавати калину щотижня.
Відправлено: May 9 2011, 07:23
Lorienna, як щодо коломийок :) - теж важко вчитуватись? Якщо серйозно - мене інколи совість мучить, коли коментую такі дуелі. Буває ж так, що обидві роботи хороші, але одна просто тобі трошечки ближче, й голосуєш за неї.А потім виявляеться, твою думку процитувало іще 4-5 чоловік,і дуель закрили. Невже ми тут всі з одного інкубатора й мислимо однаково?
Щодо "вічності" - теж перебільшення. Я вважаю нормальним, коли авторська дуель повисить хай і на тиждень довше за переклад, але матиме теж авторські :) відгуки.
Цитата (Lorienna @ May 9 2011, 06:47)
не бачу різниці по важливості між оригінальним та процитованим коментом заради запису. але з оригінальними хоча б, можливо, знайдеться кому видавати калину щотижня.
Єдина різниця очевидна й мені не подобається. Може я параноїк,
але коли бачу голосування чистою цитатою - сумніваюсь, чи читав коментатор роботу. А вже якщо за 5-10 хвилин коментується 4-5 робіт... Щодо калини - згодна. От прогуляюсь трохи - й піду заробляти :).
Відправлено: May 9 2011, 07:32
Цитата
Lorienna, як щодо коломийок - теж важко вчитуватись?

щодо коломийок, я не лізу коментувати те, на чому зовсім не розуміюсь. мабуть, більшість людей звикла робити так само, тому в дуелях коломийок мало хто голосує. з тої ж причини я не люблю голосувати в дуелях перекладу віршів, наприклад. особисто я не розумію чому коментатора чи кого там ще має ображати те, що оригінальним був тільки один голос. адже коментувати самостійно, як ви самі зазначали, це теж робота, яка вимагає ознайомлення з завданням і виконання його хоча б подумки, тому далеко не кожен має на то час та бажання. треба поважати не тільки свою роботу, а й розуміти, що ніхто нікому нічого не винен в цьому світі.
Відправлено: May 9 2011, 13:54
Цитата (Lorienna @ May 9 2011, 07:32)
я не лізу коментувати те, на чому зовсім не розуміюсь. мабуть, більшість людей звикла робити так само,

Не певна. Мені останнім часом здається,що "більшість" якраз чинить навпаки :).
Lorienna, я все ж бачу певну різницю між перекладом і твором - у першому випадку питання: "а як правильно" - абсолютно правомірне, у другому - як правило, абсурдне, якщо тільки мова не йде про якісь вирази, абсолютно не притаманні мові. Тому до перекладу - коментар-аналіз, а до твору - коментар-враження. Як правило. І саме тому не віриться, що у кількох різних людей враження можуть бути абсолютно однакові.
Щодо того, що хтось комусь там винен - досить кумедно. Ніхто не повинен - у нашому випадку - висловлювати свою думку про роботи. Але я певна, що, коли вже хто коментує - мусить бодай прочитати текст, котрий коментує.
А ще ж тут питання постає: хочемо ми - чи не хочемо? - мати якесь розмаїття дуелей? Бо теоретично ніби б то усі - за, а на практиці - немає стимулу записуватись на складні дуелі.
Відправлено: May 10 2011, 06:32
Цитата
коли вже хто коментує - мусить бодай прочитати текст, котрий коментує.
саме так. але факт залишається фактом - бажання читати той текст є, наприклад тільки у 1 коментатора (як у томі прикладі з 1 оригінальним голосом). тому без права коментувати (без прочитання тексту) ми матимемо тільки 1 той голос. все. і більше нічого не буде. бажання читати твори немає. люди це вже не раз показали своїми цитатами, які вони лишають замість своїх голосів. і заборона цитувати бажання їм ніяким чином не додасть. тому якщо не хочите, щоб у ваших творчих дуелях голосували раз на пів року, то дякуйте хоча б за цитати.
Цитата
Бо теоретично ніби б то усі - за, а на практиці - немає стимулу записуватись на складні дуелі.
що мається на увазі під "стимулом"? якщо я не вмію писати коломийки то навряд мене щось змусить на це записатись. кожен обирає те, що вміє.
Відправлено: May 10 2011, 17:54
Lorienna, Ви зараз найкращим чином підтверджуєте, що голосування цитатами - об'єктивно - таки зло. Якщо у Вас виходить, що голосувати, не читаючи робіт, - то нормально, чому б тоді не визначати переможця просто навмання? :) Добре, я зрозуміла, що Ви намагаєтесь сказати, і бачу, що Вам такий стан речей подобається не більше, ніж мені. Просто Ви довше у цьому варитесь і ...звикли?
Цитата (Lorienna @ May 10 2011, 06:32)
що мається на увазі під "стимулом"? якщо я не вмію писати коломийки то навряд мене щось змусить на це записатись. кожен обирає те, що вміє.

Якщо Ви твердо вирішили, що ніколи не навчитесь цього - так, звичайно. Але ж маємо під боком "Інститут розвитку української мови та літератури ". Де теоретично люди намагаються чомусь навчитися :). Чом би не тому, як висловлювати свої думки українською? В тому числі і у творах.

І ще одне безперечно раціональне Ваше зауваження варте більш детального обговорення. Обсяг творчих робіт устаннім часом буває досить великим, і це лякає початківців. Можливо, варто додати нову градацію творів - мініатюри. Обсяг... хай буде до 100 слів, чи до 600 знаків (чи який там обсяг перекладу?) Для когось, можливо, легше буде розпочати таким чином?

Відправлено: May 14 2011, 03:05
Хотіла спитати, коли закриють мою дуель - Пэйджик та Радость ? Там 5 голосів, 4 з котрих "за всіх", останній був майже тиждень тому... Чи я неуважно прочитала нові правила і треба чекати? =scratch=
Відправлено: May 14 2011, 19:43
тиждень пройшов,а змін ніяких. Коли нарешті ви підключете жюрі чи кого там потрібно, щоб нарешті закрити цей тур зимових ігор?
Відправлено: May 14 2011, 19:47
лАхиня, у жюрі також є справи.
Відправлено: May 14 2011, 19:58
Пьяная фея, у жюрі також є обов'язки.
Відправлено: May 15 2011, 06:08
Появилась, не было меня.

Прошу прощения за русский.
Правила для комментаторов облегчили как только можно. Новые правила - это же не панацея, не что-то неприкосновенное, будем их менять по ходу действий, если в этом возникнет надобность.

Хотелось бы, конечно, привлечь больше комментаторов, которые действительно будут вчитываться в работы участников. Но, на данный момент, задача в том, чтобы дуэли не висели по месяцам без единого комментария. Люди все же что-то делали, старались, а их труды проходят мимо.

Комментировать можно как угодно, но пусть активные участники клуба немного потрудятся и прокомментируют несколько работ - это же не слишком сложно ))) И участникам приятно и комментатор свои знания освежит.
Відправлено: May 15 2011, 06:47
Цитата (Crack @ May 15 2011, 06:08)
Появилась, не было меня.

Прошу прощения за русский.
Правила для комментаторов облегчили как только можно. Новые правила - это же не панацея, не что-то неприкосновенное, будем их менять по ходу действий, если в этом возникнет надобность.

Хотелось бы, конечно, привлечь больше комментаторов, которые действительно будут вчитываться в работы участников. Но, на данный момент, задача в том, чтобы дуэли не висели по месяцам без единого комментария. Люди все же что-то делали, старались, а их труды проходят мимо.

Комментировать можно как угодно, но пусть активные участники клуба немного потрудятся и прокомментируют несколько работ - это же не слишком сложно ))) И участникам приятно и комментатор свои знания освежит.


То як щодо Зимових ігор? не ігноруйте свої обов язки.
Відправлено: May 15 2011, 07:33
лАхиня, играми не я занимаюсь, это к Undertaker'у )))
Відправлено: May 15 2011, 17:32
Цитата (лАхиня @ May 15 2011, 06:47)

То як щодо Зимових ігор? не ігноруйте свої обов язки.

=smile_cry= это даже не ко мне уже а к "добросовестному" жюри, которое я давно попросил проголосовать, сам я проголосовать не могу, попросите друга, еще один голос и я закрою
Відправлено: May 18 2011, 15:54
А напишу я, напевно, і тут...
Я б попросила зазначити в даноу змаганні NoraLi - Torrens fatum - хтось цікавий авторів робіт і кількість балів, що їх отримала кожна з робіт. Меня ,як користувачу і спостерігачу це було б цікаво. Бо наразі виникає враження, що просто з голови було написано два нікнейми.
Відправлено: May 31 2011, 21:14
Пропозиція: через деякий час заявки на дуелі, які не є дійсними, видаляти, тому що так захламлюється тема.
Відправлено: Jun 1 2011, 07:42
Игорь ван де Бюз, згодна ))) Треба це якось прописати, щоб ніхто не засмутився ненароком.
Відправлено: Jun 8 2011, 09:14
Запитання до відвідувачів ДК: чи потрібно видалити старі повідомлення в Книзі запитань та пропозицій?
Відправлено: Jul 13 2011, 21:41
Цитата (Crack @ Jun 8 2011, 09:14)
Запитання до відвідувачів ДК: чи потрібно видалити старі повідомлення в Книзі запитань та пропозицій?
На мою думку, якщо "розборкам" за результатами дуелей більш, як півроку - чом би й ні? Якщо ж мої колеги будуть заперечувати - створити тему "смітник", даруйте, "архів" і скидати туди. Власне, для історії :) другий варіант підійде краще.

А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?
Відправлено: Jul 13 2011, 21:53
Цитата (NoraLi @ Jul 13 2011, 21:41)
А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?

Є бажання прямо зараз записатись на таку дуель? :) Мені дуже подобається. Звичайно, якщо секунданти погодяться. Коли є пропозиція щодо нового виду, краще зразу подивитися, як це буде виглядати.
Відправлено: Jul 13 2011, 22:04
Пэйджик, згодна. Але тоді вже текст для коректур не з мене :).
Відправлено: Jul 14 2011, 11:39
NoraLi, о! Ідея )))

Якщо вам не дуже складно, надішліть мені в ПП урлік на приклад такого тексту. Я обов'язково пошукаю та зробимо пробні дуелі )))
Відправлено: Jul 16 2011, 16:41
Цитата (NoraLi @ Jul 13 2011, 21:41)
А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?

Десь рік-два тому, коли серед секундантів була ще Галадріель, така ідея була відкинута, через те, що вона потребує від секундантів значних зусиль, і буде легкою для дуелянтів. Хоча особисто я за.

Що стосується "чистки" теми, то, чи можливий варіант "попрацювати" з темою. Якщо це запитання, то, ЯМНЗП (емнип), питання були такі, що потребували конкретної відповіді, й стосувались закриття-відкриття конкурсу/дуелі, й сформути ФАК*ю важко.
проте пропозиції, й щодо видів дуелей, і конкурсів були. Можливо, деякфі з них обговорювались, проте не були зреалізовані.
В такому разі можливо їх оформити табличкою у першому пості
Пропозиція Коментарі-критика-зауваження

а самі повідомлення тоді видалити. проте, це лише моє бачення.




Відправлено: Jul 16 2011, 18:13
я хочу запропонувати провести турнір: ті ж самі дуелі, тільки за турнірною схемою вибування. було б цікаво)
Відправлено: Jul 16 2011, 18:45
Tonori, только что закончился турнир и шел он почти полгода( слишком мало комментаторов, долго висят дуэли
Відправлено: Jul 16 2011, 18:54
аа....не знала, перепрошую)
Відправлено: Jul 17 2011, 07:33
Цитата (Леди Очаровашка @ Jul 16 2011, 16:41)
Десь рік-два тому, коли серед секундантів була ще Галадріель, така ідея була відкинута, через те, що вона потребує від секундантів значних зусиль, і буде легкою для дуелянтів. Хоча особисто я за.

Що стосується "чистки" теми, то, чи можливий варіант "попрацювати" з темою. Якщо це запитання, то, ЯМНЗП (емнип), питання були такі, що потребували конкретної відповіді, й стосувались закриття-відкриття конкурсу/дуелі, й сформути ФАК*ю важко.
проте пропозиції, й щодо видів дуелей, і конкурсів були. Можливо, деякфі з них обговорювались, проте не були зреалізовані.
В такому разі можливо їх оформити табличкою у першому пості
Пропозиція Коментарі-критика-зауваження

а самі повідомлення тоді видалити. проте, це лише моє бачення.

Щось схоже можливо зробити тільки з чистої сторінки, бо за 3 роки ніхто не буде колупатися в повідомленнях і шукати що було зроблено )))

Ваша ідея має сенс, можливо таке ведення нашої книги полегшить пошуки відвідувачам та й секундантам також )))
Відправлено: Jul 17 2011, 07:34
Цитата (Tonori @ Jul 16 2011, 18:13)
я хочу запропонувати провести турнір: ті ж самі дуелі, тільки за турнірною схемою вибування. було б цікаво)

Цей принцип використовується в конкурсах. Самостійно він існувати не зможе, бо строки виконання робіт цього не дозволяють.
Відправлено: Aug 17 2011, 12:57
виникло запитання - чи не забагато людей тут отримує зп при такій кількості роботи? як на мене тут міг би впоратись і один секундант. тому одразу ж і пропозиція - залишити одного секунданта. не того, хто заходить сюди тільки для того, щоб раз на місць залишити оголошення про те, що його знову не буде.
Відправлено: Aug 17 2011, 14:47
Ірма просила передати з поїзда , що
Цитата
взагалі-то літо для відпочинку і не всі можуть сидіти перед комп'ютерами цілодобово, очікуючи заявок та виставляючи дуелі. Свою роботу я виконую добре. І не Вам вирішувати скільки людей тут працюватиме. Також я не починала нові дуелі, щоб дуелянти не чекали мого повернення.
Відправлено: Aug 17 2011, 18:33
Заєць Хотем, передайте в той же поїзд
якщо у вас літо для відпочинку, то уявіть собі, що у дітей саме влітку є вільний час для форуму та участі в дуелях. раптово, так? якщо немає часу на цю роботу, то не займайте дарма місце заради зп. не ви перша, не ви остання, тому по факу - немає роботи - до побачення.
якщо ви такий сумлінний працівник, то що вас змусило цілий тиждень ігнорувати заяки на рос-укр проза від Tonori (Jul 19 2011, 00:29) та Crack (Aug 9 2011, 19:01). судячи з усього, зп ви отримуєтечастіше, ніж згадуєте про існування цього розділу на форумі.
Відправлено: Aug 17 2011, 18:57
Соло, що ти визвірився на дівчину? До її роботи як секунданта у мене, наприклад, претензій немає.
До речі, не відчуваєш протиріччя:
Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 18:33)
то уявіть собі, що у дітей саме влітку є вільний час для форуму та участі в дуелях
Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 12:57)
як на мене тут міг би впоратись і один секундант
Де ж ті діти, що прагнутьучасті в дуелях? Чи вони соромляться записуватись?
Відправлено: Aug 17 2011, 19:21
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 18:57)
Соло, що ти визвірився на дівчину? До її роботи як секунданта у мене, наприклад, претензій немає.
До речі, не відчуваєш протиріччя:

як дивлячись на таку "роботу" можна не визвіритись? людина сидить тут тихенько, нічого не робить, поки за неї порається інший секундант
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 18:57)
Де ж ті діти, що прагнутьучасті в дуелях? Чи вони соромляться записуватись?

діти прийшли, побачили, що за місяць їх заявку не прийняли і більше сюди не повернулись. коли вже склалась ситуація, люди майже не відвідують цей розділ, то і сидіти тут, навідуючись раз на пів року купі секундантів нічого
Відправлено: Aug 17 2011, 19:30
Дорога, Соло! Якщо ви працювали лише заради зп,то розчарую вас,що не всі такі. Циферок у профілі у мене й так багато,а це ж не гривні! Вони не є стимулом і нічогн мені не дають. Та не всім я маю подобатись. Є жалоба,то пишіть супермодеру я краще з ним поговорю. І так,я старанний модер. Та й не маю розписувати вам свій тиждень, виправдовуватись чи відкладати поїздки. І звертаюся до всіх. Не я перша і остання. Так,але модерувати удк дійсно дуже важко і у новачка забирає багато часу. Та я втягнулась і модерую суто для задоволення і поширеня мови на форумі.
Відправлено: Aug 17 2011, 19:32
Так, тихо-тихо-тихо. Пропоную іще одного модератора взяти. Тобто... Мені здається, чи набір був, але нікого чомусь не взяли?
Відправлено: Aug 17 2011, 19:43
Ірма, на відміну від вас, дорогий псевдо-секунданте, коли працювала я, то зявлялась тут майже кожні пів години. а вас тут хоч би раз за тиждень побачити. і хто тут тільки заради зп? ви за весь час навіть не навчились поратись з фондом, досі не знаєте елементарного факту, що треба записувати кожен виданий приз. то взагалі що ви тут знаєте? о так, що взагалі можно знати про свої обовязки, відвідуючи свій розділ раз на пів року та і то коли комусь набридне.
Пэйджик, одного нахлібника мало. можна взяти іншого хіба що замість Ірми, яка досі не тямить як тут взагалі модерувати. просто щоб було кому брати дуелі Крек, а не ігнорувати їх тижнями
Відправлено: Aug 17 2011, 19:47
Соло, пробач, але ти ведеш себе просто по-хамськи. Аля "я король-всі гімно". Зміни тон спілкування будь-ласка.
Від Ірми
Цитата
Дуелянтів поменшало, відколи обовязковими стали цитати в заявці на дуель. Тому двох секундантів вистачає.
Відправлено: Aug 17 2011, 19:51
Заєць Хотем, яка є. мій тон спілкування в межах правил форуму, тому маєте те що маєте.
точніше вистачає однієї Кпек, окрім котрої більше ніхто уявлення не має про те, як тут працювати. якщо потрібен другий, нехай це буде людина, яка за купу місяців нарешті таки зможе здогадатись як виконувати елементарні обовязки, а не сидітиме тут тихенько в тіні кращого модератора.
Відправлено: Aug 17 2011, 19:57
Від Ірми
Цитата
Я виконую свої обовязки, та не зобовязана писати вам звітів.
Маєте скарги на мою роботу - пишіть супермодератору.
Відправлено: Aug 17 2011, 19:58
У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід... Мені здаєєється, що був набір. Дивно, що нікого не взяли.
Он у Худ. клубі також літо, також працюють не дуже активно. Взяли четвертого секунданта і все добре. Здається...
Відправлено: Aug 17 2011, 20:19
Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 19:21)
діти прийшли, побачили, що за місяць їх заявку не прийняли і більше сюди не повернулись.
Даруйте, але хоч я тут і не живу, та буваю не так і рідко. Й не пам'ятаю такого. Нагадайте, скільки конкретно людей пішли, не дочекавшись дуелі?
Цитата
Цитата
Дуелянтів поменшало, відколи обовязковими стали цитати в заявці на дуель. Тому двох секундантів вистачає.
Ну тут - моя персональна вина, якщо хочете шукати винного - то була моя ідея. Але й досі ще не певна, що гірше - дуелі, що не закривались по 2 місяці й більш (часом без жодного коментаря), чи те, що маємо зараз.
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 19:58)
У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід...
Можливо... Не знаю. А от ОДИН - за моїм релігійним переконанням :) - то за означенням зле.

Мене цікавить інше. Соло, напрямки - Ви пропонуєте себе на місце Ірми?
І - до речі, й між іншим - чи не здається вам усім, що варто було б дізнатись думку Кпек, написану під її ніком, а потім вести розмову далі?
Відправлено: Aug 17 2011, 20:27
Соло непогано працювала, але Ірму влітку судити... Не знаю, так як зараз серпень, це можна пробачити. Взагаді на форумі все дуже повільно робиться, УДК - не найгірший приклад.
Відправлено: Aug 18 2011, 06:01
Заєць Хотем, туди ж
ви не виконуєте свої обовязки, бо досі навіть не здогадуєтесь про те, в чому вони полягають. раз так і не навчились писати звіти про надіслані призи за стільки часу.
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 19:58)
У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід....

навіщо тримати купу модераторів, коли тут такий мізерний обєем роботи? О.о щоб один працював, а решта нероб як Ірма тихенько отпримували зп?
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 20:19)
Ну тут - моя персональна вина, якщо хочете шукати винного - то була моя ідея. Але й досі ще не певна, що гірше - дуелі, що не закривались по 2 місяці й більш (часом без жодного коментаря), чи те, що маємо зараз.

система нормальна, дійсно краще ніж ніж 2 місяці голосування. але. при такій системі заявки подаються вже далеко не щодня, обєм роботи - мінімум, тому впоратись може і один. тому і виникло питання - чому при таких обємах роботи у Ірми за тиждень не знайшлося часу, щоб сюди зазирнути і прийняти дуель Tonori (Jul 19 2011, 00:29) та Crack (Aug 9 2011, 19:01)? чому Крек за ту ж зп буває тут щодня, а Ірма - і за тиждень не заходить?
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 20:19)
Мене цікавить інше. Соло, напрямки - Ви пропонуєте себе на місце Ірми?

я можу запропонувати допомогу Крек але за умови що не матиму зп. вибачте, за те, щоб прийняти три дуелі за місяць, мені було б соромно брати гроші. якщо Крек потрібен другий секундант тільки для того, щоб брати її власні заявки, то я б могла робити це і без модераторських прав. з рештою вона сама чудово порається.
Відправлено: Aug 18 2011, 14:38
Цитата (Crack @ Aug 17 2011, 21:17)
А, пробачте, що там від мого імені писали? Я щось не зауважила...
Ні, тексту "Crack невдоволена" не було... То вже мої химерні уявлення про створення й розв'язання непорозумінь. (Коли людина, що зараз не є секундантом розповідає про погану роботу одного з секундантів - найпростіше й найоптимальніше - дізнатись думку секунданта-"напарника")
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 20:27)
Взагаді на форумі все дуже повільно робиться, УДК - не найгірший приклад.
Отут нічого заперечити. Вересень покаже - бо дехто з нас навпаки - на літо зникає. То ж восени чекатимемо напливу дуелянтів.... (Оптимістка?)



Відправлено: Aug 19 2011, 07:32
Цитата (Crack @ Aug 18 2011, 15:15)
NoraLi, колишні секунданти мають доступ до прихованного підфоруму для розмов секундантів )))

Говоріть за себе, в мене, наприклад, доступу туди нема =lol=
Відправлено: Aug 19 2011, 10:11
Дійсно, гарна ідея наїхати на мене тоді,коли я не маю достопу до інтернету,молодці. Роботи не багато,вона легка? То куди ж поділись інші модератори? За звіти я дійсно не знала. Ніхто не казав що я маю робити. І скільки можна говорити про зп? Я вже писала,що вона мені не важлива. Я вважаю,що тепер виконою роботу так само,як і Крак. Хочете помагати-буть ласка. І заходити щопівгодини - це вже інтернет залежність,дійсно. Про решту я буду говорити з адекватною супермодером)
Відправлено: Aug 19 2011, 18:16
Цитата (Марся @ Aug 19 2011, 07:32)
Говоріть за себе, в мене, наприклад, доступу туди нема =lol=

У мене теж. Був, але забрали. Можна попрохати відкрити доступ? Кому писати, СМ? Звісно, якщо інші секунданти не мають нічого против.
Відправлено: Aug 30 2011, 13:24
Чи зараховуюється у заявці коментар, якщо він є цитатою?
Відправлено: Sep 8 2011, 19:21
Шановні відвідувачі УДК!

Пропонуємо Вам 1прийняти участь у змаганні на звання

найкращого коментатора вересня.

Звісно, 2кращій отримує нагороду:

- *Вишиванку;
- запис до поля "заслуги перед форумом": 3"Найкращій коментатор УДК вересня 2011 року".

4Прийняти участь у змаганнях можуть усі, хто відповідає вимогам Правил УДК.
1. Взяти
2. Кращий
3. Найкращий
4. Взяти

Прохання до секунданта Crack: будь ласка почитайте підручник з української мови, а то ви стаєте схожою на нашого вельмишановного Азарова.
Відправлено: Sep 9 2011, 15:07
Дуже велике прохання до Meri Stown. Будь ласка, не вказуйте на те, що потрібно робити іншим людям, бо ви робите їм дуже не приємно, та, не вважаю, що ви знаєте українську краще, ніж Crack.
Crack, ні, залишся секундантом, будь ласка.))
Відправлено: Sep 29 2011, 04:34
Колись давно пропонувала отаке.
Цитата (NoraLi @ Jul 13 2011, 21:41)
А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?

Та на жаль не маю звички занотовувати першоджерела суржику й маразму, тому не спромоглась підкинути текстів одразу. Але в одне (суржику) щойно булькнула майже випадково. =drink_tablet=
Ось тут і поряд на тому ж сайті можна брати опис будь-якої вправи й ... тренуватись, удосконалюючи мову й граматику.
Якшо Соверен з Ірмою не проти - шукаю опонента на тестову дуель
Відправлено: Sep 29 2011, 09:19
NoraLi, я нам"ятаю це і на днях відкрила набір на пробну дуель коректорів. Чи ви хотіли саме суржик?
Відправлено: Sep 29 2011, 09:27
Ірма, прогавила... =dontknow= даруйте. Суржик - то лише одна біда.
А як щодо збору лінків на подібні сайти - якщо такі дуелі матисуть успіх? (А мені здається - матимуть)
Відправлено: Sep 29 2011, 09:36
NoraLi, просто суперники знайшлися за 10 хвилин) Якщо хочете, то записуйтесь, проведемо ще одну дуель. Щодо посилання. Помилок там вистарчає, але от тематика... Стараюсь давати на дуелі щось більш-менш цікаве. А на цю пробну дуель я висилала завдання з твору, але помилки робила сама. І можна би було виставляти завдання, дві роботи дуелянтів та оригінал.
Відправлено: Sep 29 2011, 09:54
Ірма, я, між іншим, якраз хотіла уточнити. В даному творі виправляти лише пунктуацію? Бо ж в тексті купа слів, які, хоч і не є літературною мовою, правильні.
Відправлено: Sep 29 2011, 10:04
Усмішка, все що вважаєш помилками. А вони є і в деяких словах.
Та я думаю, чи краще давати більший текст і менше помилок, чи навпаки?
Відправлено: Sep 29 2011, 10:07
Ірма, але ж мені залишати діалектичні слова? чи які вони там?
Мені здається треба більше помилок. Бо в тому творі їх майже нема. І це сумно.
Відправлено: Sep 29 2011, 10:18
Усмішка, не знаю =cry1= Це пробна дуель. В оригіналі є діалектичні слова, тобто це не помилки. Можна їм замінити більш літературними, а можна залишити так.
Ну я старалась робити їх не у кожному слові, але думала, що їх достатньо. Добре, виставлю та й подивимось що і куди.
Відправлено: Sep 29 2011, 10:25
Ірма, та звичайно) Я ж не звинувачую. Просто мені цікаво, як відреагують. Бо ж ніби як дуель коректорів, але що ж повинен робити коректор? Виправляти помилки і разом з тим робити текст літературним? Але я збережу слово автора, тобто діалекти. І хай буде як буде. Мені цікаві коментарі і робота суперника.
Додано через 5 хвилин
Я ще хотіла спитати, хоча це може бути некоректно чи якийсь там інший епітет (я маю на увазі, що я не маю права цього знати). Ти могла зайві знаки ставити?
Відправлено: Sep 29 2011, 16:52
Усмішко, успіху на дуелі! (Пишусь на наступну)
І маю ще одну гнилу ідею.
Можливо, дуелянтів лякає "многобуквіе" авторських дуелей - і варто запропонувати щось лаконічне. Наприклад, "сорок слів під музику" - секундант видає музичний фрагмент, і дуелянти на свій розсуд пишуть ці самі 40 слів.Що це буде? А що захоче кожен! Етюд, монолог, розмова, вірш, реп - аби не простий набір цитат... Оцінювати - вишукану мову і "співзвучність" музиці. Знаю, "сира" ідея, та може гуртом доведемо до ладу? (В ідеалі було б варто дати кожному з дуелянтів наговорити свій текст поверх музики і надіслати "звуки", та я не певна, що так ми не перелякаємо людей :anim_confused: - чи всі зможуть зробити це? І як тоді бути з авторством? :anim_confused: )
Відправлено: Sep 29 2011, 17:02
NoraLi, дякую. Якщо місце буде вільне до закінчення першої такої дуель, то складу Вам компанію.
А про ідею. Це цікаво, але я не знаю чи це справді стане популярним. Бо особисто я не зможу такого виконати. Хоч б через те, що мені буде соромно. Та я ж говорю лише за себе, тому може таки варто подати на пробу цю дуель.

Відправлено: Sep 29 2011, 17:40
NoraLi, запис голосу? Ідея оцінювати саме мовлення непогана, але не думаю,що вона матиме популярність у клубі.
Відправлено: Sep 29 2011, 20:48
Ок. Ясно. З вимовою - на додумування. А якщо просто твір під музику - але без жанрових обмежень, лише кількість слів?
Відправлено: Sep 30 2011, 18:10
NoraLi, записувати на мікрофон? Чи просто до музики написати текст? В будь-якому випадку ми можем спробувати, хоча не думаю, що знайдеться багато сміливців.
Відправлено: Sep 30 2011, 18:34
Цитата (Ірма @ Sep 30 2011, 18:10)
записувати на мікрофон? Чи просто до музики написати текст?
Ні, просто текст... Інакше авторство стає очевидним. Ключовий момент у тому, що фрагмент - короткий, і МАКСИМАЛЬНА кількість слів у тексті обмежена.
Відправлено: Oct 6 2011, 18:28
NoraLi, Ок, давайте спробуємо такий вид дуелі. То я ввожу дуель коректорів у основний склад? У
Відправлено: Oct 8 2011, 18:53
Цитата (Ірма @ Oct 6 2011, 18:28)
То я ввожу дуель коректорів у основний склад
Якщо потрібна моя думка - так, це добра ідея.
І (з упертістю барана) :) можливо, окремим видом варто спробувати антисуржик. І антимаразм (останнє пропоную складати на купку).
Відправлено: Oct 8 2011, 19:38
Цитата (NoraLi @ Oct 8 2011, 18:53)
Якщо потрібна моя думка - так, це добра ідея.
І (з упертістю барана) :) можливо, окремим видом варто спробувати антисуржик. І антимаразм (останнє пропоную складати на купку).

NoraLi, тобто дуель, де потрібно вичистити мову від суржика чи суржик додати в завдання для коректорів?
Відправлено: Oct 8 2011, 20:14
Цитата (Усмішка @ Oct 8 2011, 19:38)
дуель, де потрібно вичистити мову від суржика
Саме так.І добре б не лише російський.
Відправлено: Oct 8 2011, 20:21
NoraLi, але хіба не в цьому полягає суть дуелі коректорів?
Відправлено: Oct 8 2011, 20:34
Усмішка, поки що я не бачу чогось подібного.Окрім того, у цій дуелі, якщо я не наплутала, секундант навмисно робить помилки. Переважно граматичні й синтаксичні. А мені хочеться взяти живцем якусь маразматичну чи суржикомовну гидоту й перекраяти її так, щоб стало не гидко читати. І побачити, як то роблять різні люди :).
Відправлено: Oct 8 2011, 21:18
NoraLi, я просто уявляла дуель коректорів саме так. Але де можна знайти таку паскудну гидоту? А взагалі, я тільки за, бо тоді можна буде брати участь у двох подібних дуелях одночасно)
Відправлено: Oct 9 2011, 09:00
Знайдете нормальний сайт, то буде вам і суржикова дуель. Я не бачила, щоб було багато саме таких слів.
Відправлено: Oct 11 2011, 13:58
Цитата (Sovereign @ Oct 9 2011, 09:33)
Щоб взяти участь, потрібно надіслати Ірмі творчу роботу :writer2: або художню роботу(цитату в картинці) =painter=
на тему"Козацька слава" до 23.59 13 жовтня.

прошу розгорнути поняття "творча робота"

Цитата (NoraLi @ Sep 29 2011, 20:48)
А якщо просто твір під музику - але без жанрових обмежень, лише кількість слів?

такий собі музичний стонарик... цікаво.
Відправлено: Oct 11 2011, 14:02
Леди Очаровашка, під творчою роботою мається на увазі мініатюра чи етюд на тему.
Відправлено: Oct 11 2011, 18:10
Sovereign, спасибі =curtsey=
Відправлено: Nov 7 2011, 12:17
Цитата
Near - Never Again
Дуель перекладів(укр-рос)
Термін:5 листопада.

ну і? хто-небудь коли-небудь це виставить? чи як завжди чекаємо сотого нагадування?
Відправлено: Nov 7 2011, 16:40
Never Again, пробачте за затримку, виставлено.
Відправлено: Nov 19 2011, 12:12
Цитата
1.7.1. Дуелянт має право одночасно приймати участь в двох однотипних дуелях.
1.7.2. Записуватись дозволяється одночасно на три дуелі, не враховуючи заміни, за наявності розгорнутих коментарів.

це з урахуванням тих дуелей, які на данний момент ще на голосуванні? чи як тільки дуель виставлено, то можна записатись на таку ж одразу?
Відправлено: Nov 20 2011, 10:40
Як тільки дуель виставлено, можете записуватись.
Відправлено: Nov 23 2011, 21:48
1.3. Запис на художню дуель чи дуель перекладів повинен супроводжуватись розгорнутим коментарем (із виправленням помилок) відкритих дуелей із посиланням на цей коментар під час запису.
І хто таке придумав, коментаторі і учасники то є різні речі. Краще б давали якісь цінні призи чи ті ж галеони кращим коментаторам, тоді б їх і побільшало.А то тепер ще й учасників відлякуєте своїми, на мій погляд, зовсім нелогічними правилами)))
Ще прийде час і у Гогвортсі перед тим як здати роботу треба буде перевірити з десяток робіт інших учасників =loly=
Відправлено: Nov 24 2011, 12:24
Black raven, це правило придумали вже давно і мушу зазначити, що воно є досить дієвим. Крім того, ми даємо крім калини, призи: ті ж гелеони,подарунки і навіть нагороди у профіль, але більшість коментарів з"являються завдяки саме цьому правилу. Також, комент є обов"язковим лише у дуелі перекладів прози та художніх дуелей.
Відправлено: Nov 24 2011, 13:21
Ну незнаю, я наприклад хочу брати участь дуелях але нехочеться ше перечитувати інші роботи. На то багато часу треба, от колись укр. дк і без цього успішно працював.
Відправлено: Nov 24 2011, 13:32
Black raven, написати комент не складно і це не потребує багато часу. Якщо вам важко писати для дуелі перекладів, то з коломийками, де всього два рядочки, чи художніми дуелями проблем не має бути. Крім того, ви ж хочете, щоб вашу роботу коментували? А чужі роботи коментувати ліньки.
Відправлено: Nov 24 2011, 13:44
Ірма, ну а, наприклад, якщо я хочу на дуель перекладів то мені можна коментувати будь що з укр. ДК? Навіть ізлавки? Чи обовязково тільки переклади? Я просто десь рік незаходив сюди і тепер важко вникнути в нову систему o_O
Відправлено: Nov 24 2011, 14:14
Black raven, любий комент відкритих дуелей.
Відправлено: Nov 24 2011, 19:10
Black raven, :hystericss: не можу не втриматись.
Цитата (Black raven @ Nov 23 2011, 21:48)
коментаторі і учасники то є різні речі.

То є люди - по-перше :), і чому це не можуть бути одні й ті самі люди, поясніть будь ласка? (Не на рівні "чукча не читач, чукча письменник" :))
Можливо, Ви не бачили, як тут місяцями висіло по два десятки дуелей без жодного коментаря? Так само можливо, що Ви не бачили, як на дуель намагались виставити текст, оброблений гугл-транслятором. Можливо, жодного разу не читали тут закидів, що людині, котра лише намагається вчити мову, неймовірно важко перекладати уривки з історичних та побутових оповідань позаминулого століття?
То прокоментуйте українською мовою одну-дві дуелі, щоб секундант бачив Ваш рівень і не ставив перед Вами нереальних завдань!
Якщо ж це Вас принижує - маємо 4 види дуелей, що потребують коментарів і цілих 10 видів, на які можна записатись, нічого не коментуючи. І відгребти все належне. Успіху.
Відправлено: Nov 24 2011, 22:08
Не втримались - висказались,тепер думаю полегшало.
Додано через хвилину
Все що хотів почути, почув від Ірми.
Відправлено: Nov 25 2011, 09:04
Black raven, власне це Вам було важко :) зрозуміти очевидне.

Добре, більш серйозна пропозиція.
А чи не заварити нам якийсь цікавий конкурс - паралельно з ДК? Не обов'язково такий масштабний, як минулорічна зимова олімпіада - але щось багатоступеневе з розмаїтими завданнями і цікавими призами.

І ще одна авантюрна пропозиція. Конкурс: хто більше постів підряд викладе на цьому форумі українською мовою - за межамі Інституту? (Наприклад, за тиждень). Претенденти САМІ подають лінки на свої пости, а найпродуктивніший україномовний флудер :) отримує якогось цукерика. Як вам таке, панове?
Відправлено: Nov 25 2011, 13:04
NoraLi, остання ідея дуже цікава. Та ми практикуємся саме в дуелях і конкурсах, тому актуальніше буде провести таке саме в інституті. Якщо там ще взагалі щось проводять.
А щодо першого конкурса, то ми планували зробити щось на зразок олімпіади, десь в січні. Деталі ще обдумуються :skype_rolleyes: Ще нас чекає міні-конкурс в грудні.
Відправлено: Nov 25 2011, 13:53
Noralі, і бeз вaших пoвчaнь всe зрозумів!
Відправлено: Nov 27 2011, 17:20
Black raven, прочитайте назву теми, в якій на мене рикаєте, й вгамуйтесь, нарешті.
Ірма, щодо Інституту, як я розумію, потрібен новий набір викладачів та студентів. (Хто у нас номінальний ректор?)
А моя ідея полягає саме у тому, щоб мати стимул писати українською скрізь на форумі. :) Останнім часом ловлю себе на тому, що вживаю російську, коли не певна, що українську зрозуміють.(Або коли точно знаю, що "принципово" не захочуть зрозуміти). Може то моя персональна манія, тоді закриваємо питання - або ж залишаємо ідею лише для підрахунку постів у темі "Поспілкуємось?". Якщо ж схожі симптоми є й у інших - варто спонукати до своєрідної "переклички".
Відправлено: Nov 27 2011, 19:13
NoraLi, там взагалі нічого немає і нікому нічого не треба. Саме їх треба штуркати. Рольового інституту вже давно немає. А от просто інститут... думаю, що це саме у їх спеціалізації поширювати українську мову на форумі, а не лише флудити в темах. Ну, але шо зробиш, слідкуємо за своїм розділом...
Відправлено: Dec 2 2011, 16:00
А давайте секунданти одразу будуть редагувати таблицю про дуелі, якщо будуть відбуватись зміни?
Відправлено: Dec 8 2011, 17:08
А може варто карати і таких учасників, які відмовляються від дуель н-кількість разів?
Відправлено: Dec 8 2011, 17:56
Усмішка, ремнем?
Переважно, якщо учасник відмовляється, то він має на це певну причину. І як секунданту (втрачені зусилля) так і дуелянту (втрачений час) не повернеш.
Відправлено: Dec 8 2011, 18:18
віртульним
Ірма, та я це чудово розумію. Але якщо таке регулярно трапляється?
Відправлено: Dec 8 2011, 18:45
Якщо регулярно, то на дошку ганьби.
Відправлено: Dec 8 2011, 20:53
То я про це і говорила.
Відправлено: Dec 26 2011, 16:14
Люди добрі, може, до дідька оте правило "1 голос = 1 участь в дуелі"? Подивіться на них - голосів як було мало, так і залишилось мало. Тільки дуелей менше стало. Скажу відверто, що коли збираюсь голосувати, то голосую тільки в 1-2 дуелях, не більше, а раніше йшла писала коменти у всіх. Чому? Тому що вже не раз було таке: проголосую в 3 дуелях, запишусь на 1... А потім через 3 тижні прихожу і не можу знайти, де голосувала. А якщо знайду, то не пам'ятаю, котрий з голосів використала, та й не хочеться знову йти голосувати.
Приберіть оте правило, будь ласка. Зиску з нього немає.
Відправлено: Dec 27 2011, 20:24
Та є з нього зиск, є. Коментарів так і би взагалі не було. А поки мало людей участь беруть, бо кінець року, семестру, табелі дають, в когось сесія... Всяке буває. Крім того, ми плануємо трохи оживити ситуацію новим конкурсом. Подробиць чекайте згодом)
Відправлено: Jan 18 2012, 16:44
Секунданти, пишіть, будь ласка, коли завершуєте дуель де чия робота.
Відправлено: Feb 10 2012, 09:22
Правила ДК - пп. 1.9.1 - Якщо дуелян виконав свій борг, то він може знову записуватись.

Виправте помилку, будь ласка.
Відправлено: Mar 20 2012, 03:24
А що взагалі відбувається з УДК? Чому тут так тихо?
Відправлено: Mar 20 2012, 14:38
Wyatt, нічого, лиш вже місяць шукають нових секундантів =lol=
Відправлено: Mar 21 2012, 14:07
Ірма, а що, так мало секундантів?
Відправлено: Mar 22 2012, 13:23
Wyatt, найближчим часом дуельний клуб почне працювати. Декілька невеликих рефор і всі ваші.
Myo
Відправлено: Apr 2 2012, 22:10
Було б непогано у дуелях перекладу вказувати автора та назву оригіналу.
Відправлено: Apr 5 2012, 17:49
Myo, як Вам завгодно)
Відправлено: Apr 8 2012, 12:57
Цитата
Також коло ніку порушників буде записаний "штраф".

Коло? Оо Чи ви мали на увазі "біля"?
Відправлено: Apr 8 2012, 13:14
Игорь ван де Бюз, “поблизу, біля чогось”, якому відповідають українські коло, біля, край, при, перед тощо.
Відправлено: Apr 8 2012, 13:17
Радость, просто в офіційно-діловому стилі таке вживання вкрай небажане, оскільки зводить поняття до двозначності. Я відразу подумав про коло, як фігуру. Тому рекомендую це слово змінити.
Відправлено: Apr 8 2012, 13:18
Игорь ван де Бюз, змінемо, виправимо, повідомимо. Правила ще будуть редагуватися, як тільки я вирішу всі питання з реалом.
Відправлено: Jul 2 2012, 20:12
Я мабуть не правильно написала заявку на участь. Я не зрозуміла, що являє собою посилання на коментар?Це коментар на діючі дуелі?
Відправлено: Jul 2 2012, 20:14
Ангел-Хранитель, так, потрібно прокоментувати діючу дуель і зробити посилання на комент.
Відправлено: Jul 2 2012, 20:16
Зрозуміло, дякую :)
Відправлено: Jul 20 2012, 07:19
А где можно посмореть в скольких дуэлях я участвовалала и победила?
Відправлено: Jul 20 2012, 07:20
Диша Джотто, 6 побед. Количество дуэлей не ведётся..
Переможці
Відправлено: Jul 20 2012, 07:22
Радость, пасип :wub:
Відправлено: Jul 22 2012, 11:16
Прошу викрeслити мене з списку дуелянтів. Я вже майже місяць чекаю коли відкриють мою дуель, хоча це не головна причина. Я чудово розумію, що можливо ви в відпустці, а можливо інші проблеми. Я не помітила, що інші запитання потрібно писати тут, а значить виділіть це жирним шрифтом на початку тієї теми. Головне, що зауваження ви вмієте давати. Вибачаюсь, якщо когось образила.
Відправлено: Jul 22 2012, 11:25
Ангел-Хранитель, перш ніж підіймати бунт - слід подивитись, що на вашу дуель шукають заміну.
Відправлено: Jul 22 2012, 11:28
Я не піднімаю бунт. Я сказала те, що хотіла. Дякую і прошу вибачення.
Відправлено: Aug 28 2012, 15:48
Очень прошу не подстраивать мои дуэли с пользователем Яндекс.
Надеюсь, секунданты поймут просьбу и будут в дальнейшем выполнять.
Відправлено: Aug 28 2012, 15:58
Вольтури, крайне прошу Вас и Адониса не сливать Ваши работы в дуэлях - палитесь. А Вы оба - далеко не знатоки украинского языка.
Відправлено: Aug 28 2012, 16:01
Цитата
А Вы оба - далеко не знатоки украинского языка.

А Вы, по ходу дела, русского? Не так ли?

Відправлено: Aug 28 2012, 16:04
Torrens fatum, ну в мене виникають великі сумніви, що ти більший знаток ніж я. Все ж я живу і навчаюся у Львові- столиці української мови.
А що до вас то великі сумніви, якщо навіть мій нік не змогли правильно прочитати)
Відправлено: Aug 28 2012, 16:47
Как мило, что факт слива никто и не отрицает. Это касается всех ДК.
Відправлено: Aug 28 2012, 17:28
Torrens fatum, с вами змеями спорить без полезно я это уже понял, опыт горький есть, хорошо что ты об этом заговорила может тогда Дишу снимем с АДК за ее посты на факультете))

  i  

Оскорблять никого не будем.



Це повідомлення відредагував Радость - Aug 28 2012, 17:53
Відправлено: Aug 28 2012, 17:30
Adanos van-Sot, цитируй, чтобы не быть голословным, чо.
Додано через хвилину
Вольтури, я смотрю ты по всем ДК прошелся и оставил эти просьбы :morning: хоть здесь поясни, в чем дело?
Відправлено: Aug 28 2012, 17:42
Диша Джотто, ну помниш"так барсуки обнаглели, Вольтури уже в 5 дуелей записался. Так следующим 5 слизеринцам обещаю легкие тексты"
припоминаэш дорогуша))
Відправлено: Aug 28 2012, 17:46
Adanos van-Sot, я тебе не дорогуша - это раз. Во-вторых, я всем даю легкие тексты по-началу, в третьих - это мое дело, как привлекать народ на дуэли - вы свои легкие тексты также получили, в-четвертых, не стоит совать нос в дела другого факультета, в-пятых, если ты не в состоянии процитировать, то не надо рисоваться - крысу выловим и на кол, и в заключении, спешу тебе сообщить, что мои посты это реклама, а не слив, но тебе ж гораздо виднее :eyebrows:
Додано через 3 хвилин
К тому же, что вам бояться-то? Милости прошу в тему развития АДК
Відправлено: Aug 28 2012, 17:54
Не волнуйтесь , мальчики. Ваши сливы легко доказать. Достаточно пройтись по дуэлям и посчитать, сколько раз вы голосовали за друг друга или же за всех, если оное было необходимо.
Відправлено: Aug 28 2012, 17:55

  !  

Вольтури, приму во внимание.
Отношения выясняем в личках.

Відправлено: Aug 28 2012, 18:01
и последнее это точно не реклама:
*Все быстренько побежали в АДК и проголосовали за Фрай, а то барсучье захапает весь овес себе на обкасты* ))
Відправлено: Aug 28 2012, 18:04
Adanos van-Sot, а я сказала которая из работ Фрай? *hmmm* Оспаде, я тя умоляю
Відправлено: Aug 28 2012, 18:16

  !  

Отношения выясняем в личках, дубль 2. С делами АДК идём в АДК. *скрытая реклама*

Відправлено: Aug 28 2012, 18:33
English Club development Вэлкам, господа
Відправлено: Aug 28 2012, 19:43
Имеет ли смысл добавить такую разновидность дуэли как притча?
Відправлено: Sep 1 2012, 05:26
По какой причине Вольтури, Адонос и Львенок не были дисквалифицированы не смотря на признанные факты нарушения, а именно - слив работ друг другу и последующее за них голосование?
Відправлено: Sep 1 2012, 07:37
Цитата (Torrens fatum @ Sep 1 2012, 05:26)
По какой причине Вольтури, Адонос и Львенок не были дисквалифицированы не смотря на признанные факты нарушения, а именно - слив работ друг другу и последующее за них голосование?

+1. Требую дисквалификации.
Відправлено: Sep 1 2012, 07:46
Torrens fatum, За що ж? я в його дуелі здається голосував за всіх чи ні?, ЛЬвенок взагалі ні разу тут не голосувала а вольтурі теж за всіх два рази голосував, де тут злив?
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  [%] « Перша ... 14 15 16 17 18 ... Остання ».
Сторінки: (3)  1 [2] 3 
Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.2597 ]   [ 164 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 09:03:04, 16 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP