Модератори:

Сторінки: (45)  [%] 1 2 3 ... Остання ».
Сторінки: (3)  [1] 2 3 
 ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення )
Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Відправлено: Jan 4 2011, 20:14
Цитата (Lorienna @ Dec 31 2010, 16:19)
Леди Очаровашка, оценивать комментарии по баллам идея хорошая. тогда призы нужно делить не по количеству комментариев а по количеству набранных на них баллов. максимальный балл - 30. исходя из этого...

именно так.
Но...
Цитата (Lorienna @ Dec 31 2010, 16:19)
1-7 баллов = Раффаэло, 7-15 =Тюльпаны, 15-22 = Сахарное перо, 22-30 = Диадема.

шкала не может быть поделена так. Ибо если я набрала 7 баллов, мне дали Рафаэлку, могу устроить в бурю в стакане ,мол я хочу Тюльпан, и заслужила его.
Відправлено: Jan 5 2011, 06:51
Цитата (Леди Очаровашка @ Jan 4 2011, 20:14)
шкала не может быть поделена так. Ибо если я набрала 7 баллов, мне дали Рафаэлку, могу устроить в бурю в стакане ,мол я хочу Тюльпан, и заслужила его.

1-7 баллов = Раффаэло, 8-15 =Тюльпаны, 16-22 = Сахарное перо, 23-30 = Диадема.
Відправлено: Jan 6 2011, 18:53
Можна буде паралельно брати участь в дуелях?
Відправлено: Jan 7 2011, 13:24
Чеширский кот, можна
Відправлено: Jan 7 2011, 15:22
Цитата (Ацкий_КотЭ @ Jan 6 2011, 13:27)
Я на дуель этюдов СРАЗУ НА ДВЕ (присылайте сразу два задания)

хіба так можна? :hmm:
Відправлено: Jan 7 2011, 16:25
Можна запитаннячко. Якщо дуелянт не висилає роботу, то його одразу вивішують на дошку ганьби і знімають із дуелі?
Відправлено: Jan 7 2011, 18:44
Цитата (Дзвінка Хотем @ Jan 7 2011, 16:25)
Можна запитаннячко. Якщо дуелянт не висилає роботу, то його одразу вивішують на дошку ганьби і знімають із дуелі?

Надсилають повідомлення з нагадуванням, якщо воно прочитане, але проігнороване, то...
Відправлено: Jan 7 2011, 18:46
ще по власному досвіду скажу, що секундант можже пробачити 1-2 дні
Відправлено: Jan 7 2011, 19:12
Дуже дивно, бо до мене повідомлення надіслане не було. І одразу на наступний день повішано на дошку ганьби.
Якось би робили правила одні для всіх шолє.
+це було 30-31 грудня і за дуель я згадала аж 3 січня. Нр однако, що явно не хвилювало секунданта.
Відправлено: Jan 8 2011, 10:07
І ще дещо.
Цитата
Художня дуель В цьому виді дуелі наявні такі категорії:
- Дуель із лавок;
- Дуель цитати у картинці.

Ізлавки і цитати можна робити любих розмірів? Наскільки я знаю, то ці види робіт були запозичені з художнього дк,то ви якось дотримуйтесь певних стандартів.
Відправлено: Jan 8 2011, 20:15
Родилось такое предложение - давать отдельным видом на перевод целиком небольшие рассказы, сказки и другие мелкие произведения, а то отрывок дает нам только оценить умение переводить и то не всегда в полной мере, но суть произведения не раскрывает, а тут целый текст, который можно прочитать для общего развития своего и языка в том числе, прикреплять их в завершенных дуэлях как важные темы, в шапке дуэли будет написано перевод такого-то рассказа, такого-то писателя, которые, кстати, можно будет находить в поисковике, что может привлечь еще людей на форум...
Відправлено: Jan 9 2011, 02:59
Alone SRS, ага, особливо цікаво буде читати такий текст для загального розвитку коли він з помилками.
Відправлено: Jan 9 2011, 05:53
Igor Avenger, тот кто переводит плохо не возьмется переводить целый рассказ а из двух переводов нормальных переводчиков можно найти тот который прочитать, также после закрытия дуэли можно исправить ошибки на которые укажут комментаторы и выставить два варианта уже без ошибок
Відправлено: Jan 9 2011, 11:20
Alone SRS, незнаю.. лично я бы за такой перевод не взялась. Ибо
1. Вряд ли кто-то осилит это прочитать. Да еще в двух вариантах. Точнее в трех - еще есть исходный текст. Как вывод - будет мало комментариев. Точнее, может их и будет много, но смысл в копипасте и цитировании?

2. Я бы вряд ли решилась на такой перевод, ибо это излишне затратно по времени. Это не рентабельно. Переведу я допустим рассказ. Это КАК МИНИМУМ 5-7 переводов обычных (да и то, наверно, больше). Плюс - не факт, что я одержу победу. А если разрешается играть в несколько одинаковых дуэлей одновременно (хотя даже Д'Артаньян договаривался со всеми на разное время), то с точки зрения выгоды, лучше перевести эти 7 текстов, нежели 1 большой. Мы же помним, про то, что нельзя всегда выигрывать.
Как результат я буду иметь 1 потенциальную конфедератку против 7 потенциальных.

3. Перевод цельного текста требует куда больше времени. В неделю теоретически уложиться можно, но мы ведь помним о реальной жизни, непредвиденных ситуациях, внезапно свалившихся на голову завалах...

4. Плюс, когда я предлагала определенный вид дуэли, но это не имеет сейчас никакого отношения, мне возразили, что будет много шансов, что участники скатают. Вы ведь не станете возражать, что в гугле можно найти все.
Відправлено: Jan 9 2011, 13:21
Леди Очаровашка, так тут речь не о том чтобы выиграть эту дуэль ради конфедератки а о развитии языка, чему этот подфорум и отделен, ну сама подумай какое развитие языка при переводе маленького отрывка непонятного произведения, и конечно же награда за такую дуэль будет более серьезной и время не неделя а больше, суть не в этом, а в самом виде такой дуэли, я бы взялся за нее только потому, что мне интересно.
Цитата (Леди Очаровашка @ Jan 9 2011, 11:20)
4. Плюс, когда я предлагала определенный вид дуэли, но это не имеет сейчас никакого отношения, мне возразили, что будет много шансов, что участники скатают. Вы ведь не станете возражать, что в гугле можно найти все.

ну нет там украинского варианта например "темных аллей" Бунина, и других классических произведений как одной так и другой литературы, очень мало что можно скатать
Відправлено: Jan 9 2011, 21:15
Цитата (Alone SRS @ Jan 9 2011, 13:21)
Леди Очаровашка, так тут речь не о том чтобы выиграть эту дуэль ради конфедератки

в моєму примітивному й меркантильному розумінні, ДК створений для змагань. У змаганні є приз, який є:
1. тим, заради чого все відбувається
2. мотиватором до участі.
В жодному з цих випадків особисто мене конфедератка, та й навіть комбінація з двох не задовольнить. Воно не коштуватиме мого часу.
Та нехай. Можливо у когось інший погляд на дуель як таку, просто він тримає його при собі.

Цитата (Alone SRS @ Jan 9 2011, 13:21)
а о развитии языка, чему этот подфорум и отделен, ну сама подумай какое развитие языка при переводе маленького отрывка непонятного произведения, и конечно же награда за такую дуэль будет более серьезной и время не неделя а больше, суть не в этом, а в самом виде такой дуэли, я бы взялся за нее только потому, что мне интересно.

м... щочь таке пропонував Святий Абдула (можливо неправильно написала нікнейм), проте, як я пам*ятаю, у вигляді конкурсу. І не в ДК, а в інституті (не рольовому). Проте ідея заглохла. Так само як і конкурс перекладачів. Мені імпонує ентузіазм, проте я не бачу цього у вигляді дуелі, через вказані вище причини. Проте повторюсь, мені цікаво почитати аргументи відвідувачів ДК, які "ЗА" такий вид дуелі, а також людей, які б зголосились в таке пограти, та грати регулярно. Адже інакше, знов-таки повторюсь, це може бути конкурс з інтервалом раз у квартал.

І знаєте що дивно? Для популяризації коментування дуелей перекладу неодноразово пропонувалось зменшити розмір уривку. Я не відслідковувала, проте, здається, його-таки зменшували. А Ви навпаки - пропонуєте збільшити. При чому не на сотню-другу символів, а в рази.

Цитата (Alone SRS @ Jan 9 2011, 13:21)
нет там украинского варианта например "темных аллей" Бунина

хм... *пригадала ізлавку* Ви вважаєте цей цикл доречним на цьому дитячому форумі?

Відправлено: Jan 10 2011, 07:05
Цитата (Дзвінка Хотем @ Jan 7 2011, 19:12)
Дуже дивно, бо до мене повідомлення надіслане не було. І одразу на наступний день повішано на дошку ганьби.
Якось би робили правила одні для всіх шолє.
+це було 30-31 грудня і за дуель я згадала аж 3 січня. Нр однако, що явно не хвилювало секунданта.

то була моя дуель. у нас нагадування не відносяться до зобов'язаннь, тому ми це робимо тоді, коли є така можливість. і якщо ви виправдавуєте свій провал в пам'яті 30-31-им грудня, то у мене також не виявилось можливості вийти в інтернет через те, що це були святкові дні. чомусь коли я роблю ці нагадування (при тому що я робити це не зобов'язана), мені ніхто жодного разу не подякував, але як тільки не змогла раз за рік, то притензія вже тут як тут...
Відправлено: Jan 10 2011, 07:09
Цитата (Леди Очаровашка @ Jan 7 2011, 15:22)
хіба так можна? :hmm:
якщо я вірно зрозуміла, то учасник лишив 2 заявки на одну і ту ж дуель. одну вже прийняли, лишилось ще одну.
Відправлено: Jan 11 2011, 09:38
Давайте крім секундаторів в УДК буде професія журі
Відправлено: Jan 12 2011, 18:42
Пропоную цитати не зараховувати як голос.
Відправлено: Jan 12 2011, 18:52
Цитата (Чеширский кот @ Jan 12 2011, 18:42)
Пропоную цитати не зараховувати як голос.


І тоді голосів взагалі не буде, або 1-2.
Відправлено: Jan 13 2011, 06:58
Цитата (Чеширский кот @ Jan 12 2011, 18:42)
Пропоную цитати не зараховувати як голос.
цитата враховуэться як +1 за одну з робіт, але не враховується, коли мова йде про призи за коментарі.
Відправлено: Jan 13 2011, 19:50
Питання, яке так і не довів до пуття Бюз, нові нагороди в профіль таки створять, є у кого-небудь бажання цим займатися?
Відправлено: Jan 14 2011, 13:48
Lorienna, особисто мене такий варіант цілком влаштовує
Відправлено: Jan 14 2011, 14:50
Lorienna, а навіщо підвищувати з 10 до 20 перемог для знавця?
Відправлено: Jan 14 2011, 15:01
Цитата (Кэл Лайтман @ Jan 14 2011, 14:50)
Lorienna, а навіщо підвищувати з 10 до 20 перемог для знавця?

тому що на фоні 60 перемог ці 10 занадто легка здобич
Відправлено: Jan 14 2011, 15:20
а ось в олімпійських іграх кожен тур буде зараховуватися як дуель?
Відправлено: Jan 14 2011, 15:43
Цитата (Кэл Лайтман @ Jan 14 2011, 14:50)
Lorienna, а навіщо підвищувати з 10 до 20 перемог для знавця?

Вот іменно краще хай буде 10, 30, 50
Відправлено: Jan 14 2011, 15:53
А мені подобається, що нагороду будуть давати за 20 перемог, бо 10 - це надто мало, у всіх такі нагороди будуть. При тому, що теперь можна приймати участь у 5 дуелях одночасно, 20 - найкраще рішення.
Відправлено: Jan 14 2011, 16:00
Цитата (Пэйджик @ Jan 14 2011, 15:53)
А мені подобається, що нагороду будуть давати за 20 перемог, бо 10 - це надто мало, у всіх такі нагороди будуть. При тому, що теперь можна приймати участь у 5 дуелях одночасно, 20 - найкраще рішення.

Повністю підтримую думку
Відправлено: Jan 14 2011, 18:50
Список людей, які отримають нагороди у профіль, був відправлений.
Відправлено: Jan 21 2011, 12:09
Цитата (Правила)
2. Конфедератка у поле "Заслуги перед форумом" - за п’ятнадцять перемог в дуелях.


В темі запису на дуелі наведено іншу інформацію
Показати текст спойлеру


Приведіть у відповідність, будь-ласка
Відправлено: Jan 21 2011, 12:27
Amneziya, дякую, що помітили. поки сама все не зроблю, нічого до лажу не буде
Відправлено: Jan 24 2011, 14:38
user posted image
Відправлено: Feb 1 2011, 13:57
може треба почати ЗОІ. Просто провести 0-ий тур. Хто перемагає, той проходить зразу в 2-ий, інші - по стандарту
Відправлено: Feb 1 2011, 15:47
Кэл Лайтман, нам не вистачає одніїєї пари =unsure=
Відправлено: Feb 3 2011, 16:01
Lorienna, потрібно 16. є 15. можемо провести перший тур для всіх, якийсь легкий, наприклад, цитати. тоді хто виграє (1 з 15) проходить зразу у другий тур. інші 14 розбиваються на пари і проводиться 1-ий тур
Відправлено: Feb 4 2011, 07:34
Кэл Лайтман, у нас є 14 заявок, тому що одна з них від мульта і тому він не є повноправним учасником. якщо почати зараз, то в наступному турі у нас буде один зайвий учасник, тобто один без пари. можна буде провести одну з дуелей наступного туру на трьох. якщо так, то і фінал у нас буде на трьох. і турів буде не 4, а 3. це означає, що треба буде перероблювати весь конкурс.
Відправлено: Feb 9 2011, 15:57
У звя"зку з тищ, що Лорієну звільнили, в мене виникає запитання - кому відсилати роботу на ЗОІ?
Відправлено: Feb 9 2011, 16:29
Torrens fatum, відсилайте Лорієні. Вона передасть ваші дуелі мені, аби не плутатись)
Відправлено: Feb 10 2011, 07:14
Ваша_радость, взагалі то не тобі, а Alone SRS, бо ти в жюрі, тому не маєш права знати де чия робота по ЗОІ =smokes=
Відправлено: Feb 10 2011, 07:21
і тут коли-небудь навчаться видаляти зі списку ті дуелі, які вже біло виставлено на голосування? =smokes= чи я так і буду кожного разу тикати носом?
Відправлено: Feb 25 2011, 00:16
Пропоную влаштувати "трохи дискримінацїї".

1) Не обмежувати кількість суто творчих дуелей (авторські, описи, етюди, вірші, коломийки). Все одно зараз їх пише добре як десяток людей. Хай інші заздрять - і теж намагаються :).
Я знаю бодай одну з причин, чому так. Крім того, що написати власну річ зазвичай важче, ніж перекласти щось чуже, є ще й можливість, що твою дуель закриють фактично з одним читачем і двома-трьома копіпастерами. ШкодА праці, чи не так? А томУ:

2) Хай голосуючі мають право заборонити цитувати свій пост при голосуванні. Хто хоче закопірайтити - повідомляє про це на початку чи наприкінці посту великими жирними літерами. (Варіант - увесь пост пишеться фіолетовим чи зеленим, щоб було видніше). Якщо такий пост цитують - голос не зараховувати. Знаю, секундантам збіса важко буде все це вичитувати й анулювати голоси - але як іще можна припинити вияви такої неповаги до авторів? Можу навести приклади, коли люди голосували, цитуючи мої пости - але майже напевне НЕ читаючи їх.
Відправлено: Feb 27 2011, 16:18
Як мало коментаторів... Мабуть, *Калина, яка є в багатьох, вже не мотивує, як раніше.
Пропоную раз на місяць видавати кращому коментатору *Вишиванку, але не казати, в який саме тиждень буде нагорода. Зробіть об'яву, що в березні буде видано *Вишиванку, а в інші три тижні - *Калину. Кому пощастить, той і отримає.
Ммм, але щоб потім не було звинувачень, що секунданти дали приз свому приятелю, нехай вони відправляють комусь лист, у якому вказують, за який тиждень буде дана *Вишиванка - як зі снитчем в квідичі. =lol= А потім, коли будуть нагороджувати, показують скрін. Єдина проблема: щоб отримати призи коментатора, треба чекати кінця місяця...
Відправлено: Feb 27 2011, 17:02
Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 16:18)
Як мало коментаторів... Мабуть, *Калина, яка є в багатьох, вже не мотивує, як раніше.

Сумно. Дуже сумно, що лише артефакт може змотувати голосувати. На мою думку, це свідчить про неповагу, як до себе, так і до інших дуелянтів, про зневажання своєї та чужої роботи.
Відправлено: Feb 27 2011, 17:09
Satine, дякувати Богу, що не всі такі, але якщо подивитись на кількість дуелей та відсутність голосів, то це повна катастрофа. Можливо, приз привабить людей, але якщо навіть це не спрацює, то навіть не знаю.
Дорогі секунданти, заодно пропоную вам коментувати дуелі один одного... Раніше ви так робили, зараз вже не настільки активно. Один голос - це хоч щось, адже купа дуелей без голосів взагалі.
Відправлено: Feb 27 2011, 17:48
Пэйджик, Satine, так, це дійсно дуууже велика проблема. Ми намагаємось коментувати дуелі один одного, але ж ви зрозумійте, ми не прокоментуємо усі дуелі. Та й до того ж, тоді калини прийдеться видавати один одному :smile_ogo: Треба щось вигадувати та приймати якісь міри... Яна, мені сподобалась твоя ідея, треба порадитись та, можливо, щось накшталт запропонованого, відбудеться.
Відправлено: Feb 27 2011, 18:18
Пэйджик, маю надію, що ти не будеш ображатись, якщо я візьму тебе як приклад. Ти приймаєш участь у дуелях (я тільки вчора коментувала одну з тих), проте я не бачу твоїх коментарів. Який я можу зробити висновок? Ти згодна підтримувати інших дуелянтів, лише з меркантильних інтересів. =dontknow= Як і багато інших учасників УДК. Що ж можна давати і вишиванку, але згодом її спіткає та сама доля, що і калину. Вона з*явиться у кожного в інвентарі. І що далі?
Я не проти твоєї ідея як такої, просто я вважаю, що проблема прихована у самих учасників УДК.
Відправлено: Feb 27 2011, 18:28
Satine, якщо говорити про мене, то я раніше дуже часто коментувала дуелі, досить подивитись тему "кращий коментатор". Потім мені, якщо чесно, набридло, бо коли заходиш у клуб, то бачиш дві сторінки дуелей, майже 90% з яких - переклади. Скільки ж можна ті переклади коментувати, одне й те саме, а коли дозволили одночасно 5 дулей, то хоч вбивайся - всі повалили не на коломийки, не на описи, навіть не на художні дуелі, а саме на переклади. Просто нецікаво коментувати, от і всі. Мені ті призи за коментарі сто років не потрібні, вже стільки їх було, але я бачу, що не одній мені коментувати набридло. Якщо люди не розуміють, що треба голосувати не заради призів, а інтерес давно втрачено, то що залишається? Є лише декілька варіантів:
1) змінити приз, щоб за ним прибігли до клубу;
2) зменшити кількісить дуелей (пропозиція Нори мені дуже подобається - нехай буде дозволено лише декілька дуелей перекладу, а всі інші - творчі та художні, або тільки творчі);
3) секундантам самим коментувати, але зараз лише 2 модератори, тому не найкраща ідея;
4) штиркати своїх друзів-знайомих, щоб вони прокоментувати твою дуель. Або секунданти мають писати комусь, щоб прийшли до ДК та залишили пости.
Відправлено: Feb 27 2011, 18:37
Пэйджик, або варіант 5. Зобов*язати учасників голосувати. :skype_angel:
ПиСи: Вибач, тему кращих коментарів навіть не відкривала.
Відправлено: Feb 27 2011, 18:43
Як їх можна зобов'язати?) Та ніяк. Тільки штиркнути тих, хто раніше дуже часто та уважно коментував й спитати, чи не бажають вони завітати до улюбленого УДК та допомогти закрити дуелі, яки відкриті вже місяць і більше. Звісно, це треба робити секундантам.

Між іншим, якщо в багатьох дуелях нема голосів, а відкриті вони дуже давно, то можна було б підводити результати там, де є 3 голоси. Раніше, під час такої от "кризи", навіть з 2 закривати.
Crack і Hammy та Загублена та Amneziya вже давно можна було б завершити - по 6 постів.
Відправлено: Feb 27 2011, 18:51
Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 18:43)
Як їх можна зобов'язати?)

а як в англ дк?
Відправлено: Feb 27 2011, 18:53
Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 18:43)
Як їх можна зобов'язати?) Та ніяк.

Я зобов*язала у ИДК перед записом на дуель голосувати. Не має коментарів - немає дуелі. =dontknow= Адже без коментарів самі дуелі не мають сенсу.
Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 18:43)
можна було б підводити результати там, де є 3 голоси

А що тут так не роблять? :wipe_eyes: Звичайно, коли є три голоса, дуель можно закривати.
Відправлено: Feb 27 2011, 19:36
Цитата (Satine @ Feb 27 2011, 18:53)
Я зобов*язала у ИДК перед записом на дуель голосувати. Не має коментарів - немає дуелі. =dontknow= Адже без коментарів самі дуелі не мають сенсу.

Я пропонувала взяти приклад з Англійського клубу в іншому ДК, але мені сказали, що через велику кількість учасників секунданти вб'ються рахувати, хто скільки раз голосував. Ну, їх вибір. Якщо секундантам УДК не буде ліньки рахувати пости, то чому б ні...
Цитата (Satine @ Feb 27 2011, 18:53)
А що тут так не роблять? :wipe_eyes: Звичайно, коли є три голоса, дуель можно закривати.

Взагалі, роблять, але останнім часом трішки забарилися.
Відправлено: Feb 27 2011, 23:44
Пропоную закрити дуель, у якій приймає участь мульт - Ubiquitous і Igor Avenger
Навіть якщо мульт переможе, йому приз не має сенсу давати...
Відправлено: Feb 28 2011, 08:54
Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 23:44)
Пропоную закрити дуель, у якій приймає участь мульт - Ubiquitous і Igor Avenger
Навіть якщо мульт переможе, йому приз не має сенсу давати...

закрыл=)
Pal
Відправлено: Mar 5 2011, 11:47
коли вже буде другий тур Зимових олімпійських ігор?? це вже скільки днів затримка??? =spank=
Відправлено: Mar 5 2011, 12:06
Hammy, когда все дуэли первого тура можно будет закрыть, активнее голосуйте быстрее будет, а то до сих пор есть дуэли с одним голосом =eyebrows=
Відправлено: Mar 6 2011, 14:09
З повагою до суперниці, та визнаючи її перемогу, маю пропозицію в подальшому не зараховувати таких коментарів (голосів).

Дивно, що після багатьох обговорень, такі коментарі взагалі існують.
Пошукавши у правилах ДК знайшла:
Цитата
І. Якщо ви бажаєте голосувати в дуелях, то повинні знати правила:

1. При голосуванні Ви можете користуватися цитатами. Але при голосуванні в дуелях авторів, коломийок, етюдів, винахідливих, ремейків, поетів, описів та художніх дуелях цитата повинна містити коментарі до обох робіт, а не тільки сам голос. Бажано, щоб окрім цитати була ваша особиста думка. Цитати у вигляді уривків чужих коментарів у вищевказаних дуелях будуть вважатись флудом.

2. Голосувати можна тільки 1 раз.

3. Ви можете коментувати роботи не лише українською, а й російською мовою.

4. Ви можете обговорювати роботи в темі дуелі, але пам’ятайте, що спершу потрібно написати, якій роботі Ви віддаєте голос.

5. Ви можете віддавати свій голос будь-якій з двох робіт, або голосувати "за всіх" чи "проти всіх".

6. Щоб проголосувати за одну з робіт, ви повинні прокоментувати обидві роботи.

7. Коментарі повинні бути змістовними. Голоси, які сформульовані за принципом "В першій роботі помилок менше, тому за неї.", "Мені сподобалась більше друга робота, тому голос їй.", не будуть враховуватися. Коментатор повинен розписати ЧОМУ йому подобається більше та робота, ніж інша. У перекладах, щоб не повторювати виправки інших коментаторів, ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними.


Дивно, бо ж коментарі не лише не захавуються як флуд, але й враховуються при підрахунку. Це так миииило.
Відправлено: Mar 8 2011, 22:45
Панове секунданти, чи не пора закрити цю дуель: Rain_wizard і Lorienna ?
Відправлено: Mar 9 2011, 07:17
Ameli Black, чи не пора знайти таких секундантів, які робитимуть свою роботу без постійних нагадувань?...
Відправлено: Mar 9 2011, 07:25
Lorienna, если у вас куча свободного времени и нечем заняться это не значит что так у всех
Відправлено: Mar 9 2011, 08:09
Morio Ryuu, а если у вас мало времени и без того есть чем заниматься и даже ответить на вопросы на укр языке не можете, то зачем за зря занимать должность?
Відправлено: Mar 9 2011, 08:21
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 08:09)
Morio Ryuu, а если у вас мало времени и без того есть чем заниматься и даже ответить на вопросы на укр языке не можете, то зачем за зря занимать должность?

по-моему зря ли я занимаю должность или не зря решать не вам, не так ли? А если есть конкретные жалобы на меня, как на модератора, прошу в книгу жалоб =drag=
Відправлено: Mar 9 2011, 08:30
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 08:21)
по-моему зря ли я занимаю должность или не зря решать не вам, не так ли? А если есть конкретные жалобы на меня, как на модератора, прошу в книгу жалоб =drag=
т.е вы сейчас заявляете, что все посетители и участники сего ДК никто и вам возразить не имеют права, не смотря ни на какие ваши недочеты? просто прелестный показатель отношения к участникам, тогда не удивительно, что популярность сего ДК так страдает.
Відправлено: Mar 9 2011, 08:50
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 08:30)
т.е вы сейчас заявляете, что все посетители и участники сего ДК никто и вам возразить не имеют права, не смотря ни на какие ваши недочеты? просто прелестный показатель отношения к участникам, тогда не удивительно, что популярность сего ДК так страдает.

где я написал что вы на что-то не имеете права? Я лишь написал что не вам решать зря ли я занимаю сей пост, а про популярность вы хотите сказать, когда вы были секундантом, тут прямо от комментаторов отбоя не было, а лишь вы ушли, сразу популярность пострадала? я так не считаю. Если прослеживать динамику, то дуэлей без комментариев почти нет, а только недавно их было больше половины, так что не вижу страдания популярности. И все недочеты на которые указывают мы стараемся по возможности сразу же исправлять =drag= но нас двое, а желающих на дуэли в разы больше.
Відправлено: Mar 9 2011, 09:12
Morio Ryuu, проблема не в количестве, а в качестве. вы так и не сделали ничего из того, что собиралась провести я для повышения популярности комментирования а теперь я же в этом и виновата. =smile_cry= сразу видна "жажда" развивать ДК...
на форуме есть куча других людей, у которых есть на много больше времени и желания работать, в отличии от вас. такие, как Ameli Black почему-то находят время на то, чтобы заметить пол года висящую дуэль, а вот у вас, секундантов - ни времени, ни способностей.
Відправлено: Mar 9 2011, 09:22
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 09:12)
на форуме есть куча других людей, у которых есть на много больше времени и желания работать, в отличии от вас. такие, как Ameli Black почему-то находят время на то, чтобы заметить пол года висящую дуэль, а вот у вас, секундантов - ни времени, ни способностей.

где же тогда ее заявка в набор секундантов? где эта куча людей? это те три заявления на должность куча людей? =smile_cry=
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 09:12)
Morio Ryuu, проблема не в количестве, а в качестве. вы так и не сделали ничего из того, что собиралась провести я для повышения популярности комментирования а теперь я же в этом и виновата. =smile_cry= сразу видна "жажда" развивать ДК...

а что у последних комментариев в ДК плохое качество? я этого тоже не заметил
Відправлено: Mar 9 2011, 09:40
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 09:22)
где же тогда ее заявка в набор секундантов? где эта куча людей? это те три заявления на должность куча людей? =smile_cry=

три новых, но пока не работавших это лучше чем два старых, но уже показавших свою "работу".
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 09:22)
а что у последних комментариев в ДК плохое качество? я этого тоже не заметил

прекраснейшая попытка оправдать свое бездействие и беспомощность, когда речь заходит об улучшении условий для комментаторов =smile_cry=
Відправлено: Mar 9 2011, 09:49
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 09:40)
три новых, но пока не работавших это лучше чем два старых, но уже показавших свою "работу".

А можно по фактам что не так в работе? и чем она отличается от вашей работы и предыдущих секундантов? а то получаются голословные обвинения с таким смыслом - как хорошо было раньше и как плохо стало теперь. И насчет новых трех сомнительно очень и во всяком случае не вам об этом решение принимать =eyebrows=
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 09:40)
прекраснейшая попытка оправдать свое бездействие и беспомощность, когда речь заходит об улучшении условий для комментаторов

=eyebrows= над этим и работаем, "новым" комментаторам лично я высылаю плюшки за активность в УДК, вы не в курсе, но о работе судите =thinking= каким образом интересно?
Відправлено: Mar 9 2011, 10:30
Morio Ryuu, ты хоть раз удосужился определить лучшего комментатора недели? если даже это не под силу, то о каком привлечении людей может быть речь? о мифических плюшкам для подружек за личные заслуги? ну это не к ДК относится.
ты хоть раз удосужился проявить уважение к задавшим вопрос на укр языке и ответить на нем же? или и здесь проблемы?
кто-то здесь вообще следит за тем, сколько висят дуэли? ах, да ответ на этот вопрос в посте Амели.
я и не собиралась ничего решать по поводу новых. но вот старые на виду не только у меня...
Відправлено: Mar 9 2011, 10:39
Досить цікавий вийшов диспут, однак реакцію, особисто я, очікувала іншу, наприклад, закриття вказаної дуелі. Панове секунданти, я звичайно розумію, що ви всі такі зайняті, що куди ж нам всім. Однак, дуелі, які мають більш ніж достатню кількість голосів і які не закриваються незнамо з яких причин і висять по декілька тижнів (якщо не більше) не є успішним показником вашої роботи.
Оскількі ви дуже зайняті, я люб'язно наведу вам перелік дуелей, які за вашими ж правилами повинні бути закриті:
Amneziya і NoraLi (6 комментарів)
Восточная девушка і Torrens fatum (5 коментарів)
Пэйджик і Игорь ван де Бюз (5 коментарів)
бутылка рома та Helen_ya (7 коментарів)
Helen_ya і Igor Avenger (5 коментарів)
Satine і Мариа (7 коментарів)
Rain_wizard і Lorienna (6 коментарів)
Crack і Hammy (9 коментарів)

Відправлено: Mar 9 2011, 10:53
Ameli Black, приємно бачити, що хоч комусь тут це не байдуже. та от тільки зп за роботу чомусь отримують інші люди...
Відправлено: Mar 9 2011, 10:56
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 10:30)
Morio Ryuu, ты хоть раз удосужился определить лучшего комментатора недели? если даже это не под силу, то о каком привлечении людей может быть речь? о мифических плюшкам для подружек за личные заслуги? ну это не к ДК относится.

во первых не мифические, во вторых не подружкам, в третьих определение лучшего комментатора каким образом популяризирует ДК?
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 10:30)
ты хоть раз удосужился проявить уважение к задавшим вопрос на укр языке и ответить на нем же? или и здесь проблемы?

Я проявляю к вам неуважение отвечая на русском? хорошо учту
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Досить цікавий вийшов диспут, однак реакцію, особисто я, очікувала іншу, наприклад, закриття вказаної дуелі.

Это не моя дуэль, и не второго секунданта, поэтому я не могу закрыть ее, так как не знаю где чья работа, а тот кто ее выставлял уведомлен и как только узнаю номера участников тут же закрою, далее...
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Панове секунданти, я звичайно розумію, що ви всі такі зайняті, що куди ж нам всім. Однак, дуелі, які мають більш ніж достатню кількість голосів і які не закриваються незнамо з яких причин і висять по декілька тижнів (якщо не більше) не є успішним показником вашої роботи.
Оскількі ви дуже зайняті, я люб'язно наведу вам перелік дуелей, які за вашими ж правилами повинні бути закриті:

А я любезно вам отвечу по каждой дуэли:
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Amneziya і NoraLi (6 комментарів)

Это творческая дуэль, и как я считаю дуэлянтам было бы приятнее услышать больше мнений чем там есть, все-таки творческие дуэли ныне редкость и закрывать их как только там будет 3 голоса не очень красиво по отношению к дуэлянтам
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Восточная девушка і Torrens fatum (5 коментарів)
Пэйджик і Игорь ван де Бюз (5 коментарів)
бутылка рома та Helen_ya (7 коментарів)

Это дуэли ЗОИ и нет смысла закрывать их раньше чем все остальные дуэли ЗОИ, иначе будет несправедливо по отношению к другим участникам конкурса
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Rain_wizard і Lorienna (6 коментарів)

по поводу этой дуэли уже ответил
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 10:39)
Satine і Мариа (7 коментарів)
Crack і Hammy (9 коментарів)

Это так же творческие дуэли, которые пользуются популярностью, они будут закрыты в скором времени
Відправлено: Mar 9 2011, 11:16
Morio Ryuu, ну раз ви так наполегливо використовуєте російську мову в своїх відповідях, перейду на неї, може хоча б так буде зрозуміліше.
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 10:56)
в третьих определение лучшего комментатора каким образом популяризирует ДК?

Не поверите, популяризирует. Странно, что вы как секундант этого не понимаете и традицию определения лучшего комментатора забыли/забили и т.д.
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 10:56)
Это не моя дуэль, и не второго секунданта, поэтому я не могу закрыть ее, так как не знаю где чья работа, а тот кто ее выставлял уведомлен и как только узнаю номера участников тут же закрою, далее...

Вы меня конечно извините, но когда Игорь ушел с должности секунданта? Неужели за все это время никому не пришло в голову полюбопытствовать где чья работа? А если даже Игорь вам по каким-то причинам не ответил, что мешает спросить у самих дуэлянтов? Или вы хотите закрыть эту дуэль спустя еще пару месяцев?
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 10:56)
Это творческая дуэль, и как я считаю дуэлянтам было бы приятнее услышать больше мнений чем там есть, все-таки творческие дуэли ныне редкость и закрывать их как только там будет 3 голоса не очень красиво по отношению к дуэлянтам

Заметьте, там не три голоса, и не четыре, и даже не пять. Я понимаю, что любому дуэлянту хочется получить как можно больше комментариев на свою работу, это так. Но все мы вроде как видим, что с комментаторами "легкая" проблема. И знаете, наблюдая за ДК последний месяц, спешу вас обрадовать 6 голосов для УДК это много.
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 10:56)
Это дуэли ЗОИ и нет смысла закрывать их раньше чем все остальные дуэли ЗОИ, иначе будет несправедливо по отношению к другим участникам конкурса

В чем несправедливость вообще загадка. Ладно, если с логическим мышлением возникают затруднения, давайте поразмышляем коллективно. Оторвитесь от точки зрения секунданта и посмотрите на страницу УДК как сторонний комментатор. Ничего не замечаете? А я вот замечаю, 2 страницы дуэлей, которые я при всем своем желании откомментировать не смогу, поскольку всегда делаю полный анализ работ, а это время. И я не одна такая. И знаете, если этих работ станет меньше, то комментаторы не распыляясь обратят свои взоры на те дуэли, где действительно нужны комментарии. Так что тезис о несправедливости по меньшей мере странно выглядит.
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 10:56)
Это так же творческие дуэли, которые пользуются популярностью, они будут закрыты в скором времени

Угу, через месяцок видимо =lol= 9 комментариев для УДК много, и думается мне, дуэлянты вполне удовлетворены таким показателем.

Впрочем, мое дело было предложить, ваше дело предложение проигнорировать..
Відправлено: Mar 9 2011, 11:20
Цитата
во первых не мифические, во вторых не подружкам, в третьих определение лучшего комментатора каким образом популяризирует ДК?
дожили... если у нас даже секунданты задают подобные вопросы, то упадок ДК не для кого не секрет. открою великую тайну, о которой вы здесь даже не подозреваете, не смотря на то, что это не раз обсуждалось другими посетителями. если не определять лучшего комментатора, т.е ничего за коменты не давать, то и комментов не будет =smile_cry= представляете?
Цитата
Это не моя дуэль, и не второго секунданта, поэтому я не могу закрыть ее, так как не знаю где чья работа, а тот кто ее выставлял уведомлен и как только узнаю номера участников тут же закрою, далее...
я могу назвать свой номер прямо здесь и сейчас? если это гарантирует хоть какое-то продвижение, конечно...
Цитата
Это творческая дуэль
... о да, дуэлянтам на много приятней, когда их дуэли висят месяцами без какого-либо внимания секундантов, не смотря на кучу голосов. если у вас такое мнение, то пропишите в правилах, что в творческих дуэлях минимум голосов должно быть 20 или 40 или сколько вам захочется затягивать с закрытием, дабы потом так голословно не прикрываться "своим мнением".
Додано через 3 хвилин
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
Впрочем, мое дело было предложить, ваше дело предложение проигнорировать..

как видите, даже если сами выполните работу за секунданта, вам за это не то что спасибо не скажут...




Відправлено: Mar 9 2011, 11:45
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
Вы меня конечно извините, но когда Игорь ушел с должности секунданта? Неужели за все это время никому не пришло в голову полюбопытствовать где чья работа? А если даже Игорь вам по каким-то причинам не ответил, что мешает спросить у самих дуэлянтов? Или вы хотите закрыть эту дуэль спустя еще пару месяцев?

=thinking= после того как его сняли, ему давали время закрыть свои дуэли или передать их другому, мне лично ничего не передавали
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 11:20)
я могу назвать свой номер прямо здесь и сейчас? если это гарантирует хоть какое-то продвижение, конечно...

называйте, сейчас и закрою
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
Заметьте, там не три голоса, и не четыре, и даже не пять. Я понимаю, что любому дуэлянту хочется получить как можно больше комментариев на свою работу, это так. Но все мы вроде как видим, что с комментаторами "легкая" проблема. И знаете, наблюдая за ДК последний месяц, спешу вас обрадовать 6 голосов для УДК это много.

Из тех шести голосов половина - цитаты, конечно дуэлянтом эти мнения очень полезны и смотря на прошлый опыт проведения таких дуэлей они набирали куда больше голосов
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
В чем несправедливость вообще загадка. Ладно, если с логическим мышлением возникают затруднения, давайте поразмышляем коллективно. Оторвитесь от точки зрения секунданта и посмотрите на страницу УДК как сторонний комментатор. Ничего не замечаете? А я вот замечаю, 2 страницы дуэлей, которые я при всем своем желании откомментировать не смогу, поскольку всегда делаю полный анализ работ, а это время. И я не одна такая. И знаете, если этих работ станет меньше, то комментаторы не распыляясь обратят свои взоры на те дуэли, где действительно нужны комментарии. Так что тезис о несправедливости по меньшей мере странно выглядит.

Несправедливость в том, что комментаторы в ДК заходят уж очень редко и если я сейчас закрою эти дуэли а те оставлю, то есть вероятность что те дуэли получат больше голосов и разных мнений. Я все равно считаю, что в конкурсе все должны быть в равных условиях в том числе по срокам проведения дуэлей. Да дуэлей много, но не я способствовал тому, чтобы разрешили брать до пяти дуэлей любого типа одновременно...
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
Угу, через месяцок видимо =lol= 9 комментариев для УДК много, и думается мне, дуэлянты вполне удовлетворены таким показателем.

Много, но не предел, дуэли открыты всего лишь одна две недели, другая полторы и это по-вашему очень долго? Вы не видели наверно дуэлей которые по несколько месяцев висели еще до того как я стал секундантом
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:16)
Впрочем, мое дело было предложить, ваше дело предложение проигнорировать..

я разве проигнорировал? По-моему, я ответил почему та или иная дуэль до сих пор открыта
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 11:20)
дожили... если у нас даже секунданты задают подобные вопросы, то упадок ДК не для кого не секрет. открою великую тайну, о которой вы здесь даже не подозреваете, не смотря на то, что это не раз обсуждалось другими посетителями. если не определять лучшего комментатора, т.е ничего за коменты не давать, то и комментов не будет =smile_cry= представляете?

Лучший комментатор не определен только за последнюю неделю, а вы так говорите как будто уже несколько месяцев
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 11:20)
... о да, дуэлянтам на много приятней, когда их дуэли висят месяцами без какого-либо внимания секундантов, не смотря на кучу голосов. если у вас такое мнение, то пропишите в правилах, что в творческих дуэлях минимум голосов должно быть 20 или 40 или сколько вам захочется затягивать с закрытием, дабы потом так голословно не прикрываться "своим мнением".

А что творческие дуэли висят месяцами без внимания? Не все идут на дуэль ради того чтобы скорее получить приз, некоторые хотят услышать объективные мнения о своих работах
Відправлено: Mar 9 2011, 11:53
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 11:45)
Много, но не предел, дуэли открыты всего лишь одна две недели, другая полторы и это по-вашему очень долго? Вы не видели наверно дуэлей которые по несколько месяцев висели еще до того как я стал секундантом

Ну тогда, будьте любезны, пропишите эти самые пределы, чтобы мы простые смертные могли хоть на что-то ориентироваться. И да, если вы считаете, что две недели это не срок для открытой дуэли, то, видимо, этот разговор вообще не имеет смысла.
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 11:45)
Вы не видели наверно дуэлей которые по несколько месяцев висели еще до того как я стал секундантом

Зато я видела как дуэли закрывались через 5-7 дней, да-да, здесь, в УДК =tshhh= Может будем равняться на лучшие примеры, а не "висящие месяцами дуэли"?
Відправлено: Mar 9 2011, 12:04
Цитата
называйте, сейчас и закрою
моя первая
Цитата
Лучший комментатор не определен только за последнюю неделю, а вы так говорите как будто уже несколько месяцев
я так говорю потому, что вы, как оказалось, понятия не имеете, что такое комментатор и зачем он нужен в ДК. вполне подобающе для секунданта, да...
Цитата
Может будем равняться на лучшие примеры, а не "висящие месяцами дуэли"?
вот не понимают простые смертные участники, что секунданту на много приятней получать зп пока дуэли не закрываются, аргументируя это тем, что правила его ни к чему не обязывают. хотя... если бы секунданты читали правила, то знали бы, что примерный срок закрытия дуэлей - месяц. но зачем им это? это же лишняя работа...
Відправлено: Mar 9 2011, 12:05
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:53)
Ну тогда, будьте любезны, пропишите эти самые пределы, чтобы мы простые смертные могли хоть на что-то ориентироваться. И да, если вы считаете, что две недели это не срок для открытой дуэли, то, видимо, этот разговор вообще не имеет смысла.

При закрытии творческих дуэлей я каждый раз отталкиваюсь от конкретной дуэли: вида, динамики комментариев, количества разных мнений. И если я вижу что обе работы имеют голоса и шанс есть у любого из дуэлянтов я даю время чтобы перевес одного стал значительным, нельзя создать общее правило и подгонять всех под один шаблон - потеряется весь смысл, если участник будет знать что надо набрать три голоса быстрее и он победит
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 11:53)
Зато я видела как дуэли закрывались через 5-7 дней, да-да, здесь, в УДК =tshhh= Может будем равняться на лучшие примеры, а не "висящие месяцами дуэли"?

Я видел дуэли которые закрывались через 3 дня с двумя комментариями, творческие, тоже хороший пример? быстро ведь...
Відправлено: Mar 9 2011, 12:09
Цитата (Crack @ Mar 9 2011, 12:04)
Пані та панове! Годі підіймати галас. Проблема є? Є! Винесіть її на розгляд супер модератору розділу, який прийме рішення щодо того чи потрібно надалі працювати нинішнім секундантам, чи стягнути зарплатню з них, чи потрібно ще одного найняти...
вона вже в курсі :) просто їй потрібно бачити про що мова саме завдяки таким постам.
Цитата
Так от, повернусь, хто тут супер модератор?
Ирришка
Додано через хвилину
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 12:05)
Я видел дуэли которые закрывались через 3 дня с двумя комментариями, творческие, тоже хороший пример? быстро ведь...
ну а кто же виноват, что ваша коллега тоже в работе не блещет?...

Відправлено: Mar 9 2011, 12:13
Цитата (Crack @ Mar 9 2011, 12:11)
Ще додам... Ніхто не помітив, що боротьбу за найкращого коментатора ведуть одні та ті ж самі люди?
Якщо не будуть визначати найкращого, то дуелі не тільки тижнями будуть висіти, а й місяцями й роками. Загнеться УДК.
тим більше, якщо секунданти задаватимуть питання типу " определение лучшего комментатора каким образом популяризирует ДК?", то для українського ДК смерть не за горами...
Відправлено: Mar 9 2011, 12:27
Crack, Никто не собирается отменять определение лучшего комментатора, его не определили только один раз, а тут устроили не знаю что, прямо конец света случился. Идет набор на должность секунданта, вот только кучи людей о которых говорит Лориэнна, желающих развивать УДК там не видно, поэтому и набор длится очень долго.
Відправлено: Mar 9 2011, 12:35
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 12:27)
Crack, Никто не собирается отменять определение лучшего комментатора, его не определили только один раз, а тут устроили не знаю что, прямо конец света случился. Идет набор на должность секунданта, вот только кучи людей о которых говорит Лориэнна, желающих развивать УДК там не видно, поэтому и набор длится очень долго.
а по вашим заявкам, когда вас сюда назначали тоже ничего видно не было, но ничего, дали же вам шанс, а вы его так... трое новых секундантов в лице таких пользователей, как Нотка или Хотем, могут стать достойной заменой, я так думаю. в конце концов, незаменимых не бывает, особенно, если эти заменимые так относятся к своим обязанностям, как вы.
Відправлено: Mar 9 2011, 12:36
Цитата (Crack @ Mar 9 2011, 12:25)
Ще хочу висловитись як учасник дуелей. Тексти для перекладу дурацькі, я розумію, що потрібно поглиблювати знання мови, для чого я сюди й приходжу, але мені не потрібно знати анахронізми, якими в російській і українській ніхто користується. Мало людей, дуже мало знають етимологію слів болгарського, румунського, казахстанського походження... Коментатори не можуть зробити гідний коментар до такого перекладу, бо витратно щодо часу, а перекладачі волосся на жопі рвуть, не знаючи куди ж глядіти, який жеж словник ще знайти.

Таким чином переклад зводиться до сухо-технічного, що не завжди є правильним.

Тексты разные, или вы хотите сказать что все дурацкие? Тогда другой вопрос, нужно давать легенькие тексты, которые можно переводить даже не залезая в словарь? По-моему это слишком просто. Далее выскажусь как участник дуэлей про дословные сухие переводы, я уж даже не знаю как переводить, когда я подбираю синонимы, изучаю словари, мне ставят в ошибки это, намекая на то что надо дословно переводить то, когда дословно другие комментаторы снова ставят в ошибки что нужно быть литературнее, а как правило в переводах высказывают только одно мнение а остальные это цитаты...
Додано через хвилину
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 12:35)
а по вашим заявкам, когда вас сюда назначали тоже ничего видно не было, но ничего, дали же вам шанс, а вы его так... трое новых секундантов в лице таких пользователей, как Нотка или Хотем, могут стать достойной заменой, я так думаю. в конце концов, незаменимых не бывает, особенно, если эти заменимые так относятся к своим обязанностям, как вы.

Это уж пусть решает супермодератор смогут ли они стать достойной заменой или нет
Відправлено: Mar 9 2011, 12:42
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 12:36)
Это уж пусть решает супермодератор смогут ли они стать достойной заменой или нет
с пустого места решать сложнее. зато когда есть высказанные мнения участников по поводу секундантов, то и у супер модератора будет над чем подумать.
Цитата
Таким чином переклад зводиться до сухо-технічного, що не завжди є правильним.

лично мне как филологу не очень сложно перевести текст, как бы сильно не старался секундант отбить у меня желание здесь участвовать. но вот все-таки соглашусь с тем, что не все здесь на филологов учились, а участвовать хотят... но здесь примерно та же логика - меньше желающих из-за текстов участвовать - меньше работы секунданту...
Відправлено: Mar 9 2011, 12:44
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 12:42)
лично мне как филологу не очень сложно перевести текст, как бы сильно не старался секундант отбить у меня желание здесь участвовать. но вот все-таки соглашусь с тем, что не все здесь на филологов учились, а участвовать хотят... но здесь примерно та же логика - меньше желающих из-за текстов участвовать - меньше работы секунданту...

и где же меньше желающих? посмотрите тему с заявками, это раз, и сложные тексты новичкам не дают, им как раз дают полегче, а сложные тем у кого много побед =drag=
Додано через хвилину
Цитата (Lorienna @ Mar 9 2011, 12:42)
с пустого места решать сложнее. зато когда есть высказанные мнения участников по поводу секундантов, то и у супер модератора будет над чем подумать.

Не нужно ставить ваше мнение в ранг общего мнения всех участников =drag=
Відправлено: Mar 9 2011, 12:49
Попрошу всех успокоиться. Дуэль Бюза не была закрыта, ибо он не реагировал на мои сообщения с просьбой сказать где чья работа.
Lorienna, если Вас уволили, по Вашей же глупости, прошу не винить в этом всех и вся. Возвращайтесь на пост, Вам никто не запрещает. Не стоит сейчас рычать на людей, у которых помимо форума есть реальная жизнь, учёба, работа.
Crack, тексты для перевода даются, исходя из способностей человека. Я смотрю на количество дуэлей и подбираю сложность подходящего текста. Если на то пошло, сами указывайте сложность при записи на дуэль.
Ameli Black, не наша вина в том, что дуэли не комментирууют. Мы пишем просьбы своим знакомым, комментируем дуэли друг друга, но, простите, мы не роботы. Если уж так приспичило, чтобы Вашу дуэль закрывали сразу же по наличию нужного количества комментариев, просите своих друзей, а мы чем сможем, поможем.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:00
Цитата (Радость @ Mar 9 2011, 12:49)
не наша вина в том, что дуэли не комментирууют. Мы пишем просьбы своим знакомым, комментируем дуэли друг друга, но, простите, мы не роботы. Если уж так приспичило, чтобы Вашу дуэль закрывали сразу же по наличию нужного количества комментариев, просите своих друзей, а мы чем сможем, поможем.

Эээ.. по поводу вины, вроде как этот вопрос я и не затрагивала, нет? Хотя могла бы, в принципе. Но да не суть.
Теперь по поводу "приспичило". Во-первых, вы среди списка дуэлей на закрытие, составленного мной, где-то видите мой ник и возмущения о не закрытой вовремя моей дуэли?
Во-вторых, не истерите, будьте так любезны. Мне лично в вашем ДК ничего не "приспичевает", я вижу, что висит дуэль еще с декабря 2010 года, и если вполне уместное предложение её закрыть вызывает такую бурную реакцию, то, пожалуй, успокаивать нужно не участников УДК, а секундантов =yes=
Учитесь вести диалог не скатываясь до нелепых оправданий, обвинений и вставания в позу, любезные вы наши секунданты.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:04
Ameli Black, в позу никто не становился, истерики не закатывал. Я наоборот попросила всех успокоится. Дуэли, которые можно было закрыть - закрыты.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:05
Радость, тогда к чему тут ваш милый пассаж про "приспичило"? И да, по поводу просьбы всем успокоиться. Если меня зрение не подводит - это тема вопросов и предложений. Логично, что и обсуждения этих предложений. Свои предложения я выдвинула, обсудила в более чем спокойном тоне, так что свои призывы либо оставляйте при себе, либо адресуйте их кому-то конкретно, а то воспринимаются они не иначе как попытка уйти от темы и закрыть всем рты.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:08
Ameli Black, на будущее, если понадобится срочное закрытия дуэлей.
Додано через 3 хвилин
Ameli Black, рот никто никому не закрывал. Мне узнать фамилии, имена, отчества всех участников обсуждения, и обращаться к ним только так? Если чем-то задела, прошу прощения. Просто попыталась навести порядок.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:12
Предлагаю отойти от той темы, так как думаю что она себя исчерпала. Слушаю предложения о внесении изменений в правила ДК, так же выношу сам предложение изменить систему подсчета голосов и не суммировать их а считать за отдельные. Например, по текущей системе если 3 голоса за всех и один за кого то одного, то побеждает один участник, что как то несправедливо, ведь большинство считает что обе работы достойны. Слушаю мнения...
Відправлено: Mar 9 2011, 13:15
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 13:12)
Предлагаю отойти от той темы, так как думаю что она себя исчерпала. Слушаю предложения о внесении изменений в правила ДК, так же выношу сам предложение изменить систему подсчета голосов и не суммировать их а считать за отдельные. Например, по текущей системе если 3 голоса за всех и один за кого то одного, то побеждает один участник, что как то несправедливо, ведь большинство считает что обе работы достойны. Слушаю мнения...

Вполне логично. Насколько мне известно во всех ДК именно такая система, так что предложение поддерживаю.
Ровно как и поддерживаю предложение Сатин, хотя бы в качестве эксперимента, обязать записывающихся на дуэль оставлять минимум один свой комментарий в текущих дуэлях.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:17
Цитата (Ameli Black @ Mar 9 2011, 13:15)
Ровно как и поддерживаю предложение Сатин, хотя бы в качестве эксперимента, обязать записывающихся на дуэль оставлять минимум один свой комментарий в текущих дуэлях.

Насчёт предложения Сатин я тоже думала, вполне согласна. Отследить сможем. Если ещё кто-то поддержит, введём такое правило.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:45
Цитата (Радость @ Mar 9 2011, 12:49)
Lorienna, если Вас уволили, по Вашей же глупости, прошу не винить в этом всех и вся. Возвращайтесь на пост, Вам никто не запрещает. Не стоит сейчас рычать на людей, у которых помимо форума есть реальная жизнь, учёба, работа.

во-первых - +1 к жалобе за оскорбление. супер модератор разберется.
во-вторых, мне этот пост не нужен, я на него не претендую. так что не нужно доказывать лишний раз что вам нечем возразить мне на утверждение о вашей неработоспособности.
в-третьих - пусть работаю те, кому не мешают реал работа и в принципе нежелание работать.
Відправлено: Mar 9 2011, 13:55
Цитата (Crack @ Mar 9 2011, 13:44)
"Способности" іноді потрібно й обмежувати. Такі невеличкі уривки я перекладаю в 2 етапи, оскільки це важко. Я не розумію просто текст, якщо вголос його читати. Не в мені справа. В цілому складні тексти, які щоразу показують, що не має в нас мови, що вона не має правил, не має нічого чіткого і логічного. Наприклад, коли я виїжджаю на западенщину чи київщину, то розмовляю цілковито літературною укр мовою, хоча і це для мене складно, оскільки в нас 100% людей говорять лише російською і тв я дивлюсь лише російське... А в удк, хочу нагадати, є не українці, які перекладаюсь тільки на російську зі словником.... До чого це я?

Якщо я бачу, що людина намагається перекладати, але в неї це не дуже виходить, я намагаюсь їй/йому це полегшити, даючи достатньо легкий текст. Записуючись на дуель, можете вказувати складність тексту)
Lorienna, набор на должность секунданта проводится. Скоро будут подведены итоги и назначен новый человек.
Відправлено: Mar 9 2011, 14:05
Цитата (Crack @ Mar 9 2011, 13:44)
Бг.... кінця ще ніхто не робив ) Трохи негативізму, направленного на конструктивізм.

Я не вижу конструктивизма простите в полной смене состава секундантов ДК. Если придут три новых секунданта, то вряд ли сразу повалят комментаторы, начнется слаженная и непрерывная работа и тд.
Відправлено: Mar 9 2011, 14:05
Crack, ну да, меня считают прекрасным претендентом, при этом назвав глупой. я считаю, что если модератор переходит на личности когда ему говорят о его неработоспособности - это подтверждение его некомпетентности. повторюсь - мне этот пост не нужен и поднимаю я вопросы не тогда когда мне нужен чей-то пост, а когда есть проблема в ДК. а то, что проблемы есть, подтверждают посты остальных участников.
Додано через хвилину
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 14:05)
Я не вижу конструктивизма простите в полной смене состава секундантов ДК. Если придут три новых секунданта, то вряд ли сразу повалят комментаторы, начнется слаженная и непрерывная работа и тд.
это вы судите по своему приходу в модераторы. непрерывной работы и комментаторов действительно не последовало.
Відправлено: Mar 9 2011, 14:10
Lorienna, начнём с того, что Вас глупой я не называла. Но большого количества голосов не было и при вашем секунданстве. Мы же стараемся сделать всё возможное.
Відправлено: Mar 9 2011, 14:13
Цитата (Радость @ Mar 9 2011, 14:10)
Lorienna, начнём с того, что Вас глупой я не называла. Но большого количества голосов не было и при вашем секунданстве. Мы же стараемся сделать всё возможное.
вы начали с рассуждения о моей глупости. а слово, оно ж не воробей, а некомпетентность уж тем более сложно исправимая штука...
Відправлено: Mar 9 2011, 15:01
растолкуйте мне еще тему с предложением Сатин. там 1 коммент = 1 заявка на 1 дуэль? или как-то иначе? а то как-то все кивают, а конкретики никакой...
Відправлено: Mar 9 2011, 16:52
Lorienna, ну, она предложила сделать как в Англ. ДК. Да, 1 коммент = 1 дуэль, нет коммента, нет дуэли.
Відправлено: Mar 9 2011, 17:22
А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?
Відправлено: Mar 9 2011, 17:31
Цитата (Пэйджик @ Mar 9 2011, 17:22)
А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?

Это вопрос не к нам, но скажу что думаю было мало заявлений и Ирришка ждала еще, сейчас тем кто писал будут отправлены тексты на перевод и в скором времени будет новый секундант =thinking= надеюсь, нам самим бы его быстрее хотелось
Відправлено: Mar 9 2011, 17:33
Цитата (Пэйджик @ Mar 9 2011, 17:22)
А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?

Были отправлены тексты, ждём ответных переводов
Відправлено: Mar 9 2011, 17:43
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 13:12)
Предлагаю отойти от той темы, так как думаю что она себя исчерпала. Слушаю предложения о внесении изменений в правила ДК, так же выношу сам предложение изменить систему подсчета голосов и не суммировать их а считать за отдельные. Например, по текущей системе если 3 голоса за всех и один за кого то одного, то побеждает один участник, что как то несправедливо, ведь большинство считает что обе работы достойны. Слушаю мнения...

Я б хотіла побачити цитату цього правила. Бо ж знайшла я тільки таке:

Цитата
5. Якщо дуель триває довше, ніж місяць і тут маємо певну кількість голосів ЗА всіх та стільких ж голосів за одну з робіт, то голос ЗА всіх рахується як по одному на кожну роботу. Наприклад, 1голос за всіх + 1 голос за одну з робіт, це буде рахунок 2:1 і т.д.

Проте, що може заборонити більш вчасно закрити дуель, або ж запросити когось проголосувати (здається, на двох останніх сторінках я бачила повідомлення, як хтось з секундантів казав про таке)?
Механізм нарахування балів таким чином? Напевне, як і в цій дуелі, хоча вона висіла менше місяця.


Якщо питання-пропозиція щодо пустих цитованих коментарів була випущена, а підіедення підсумків було визнаним цікавішим, то нехай.

У правилах є пункт, який дещо суперечить моїм поглядам, і я вже це обговорювала в темі з Ігорем. Мова йде про пункт 4.3.
Цитата
При результаті, коли маємо певну кількість голосів за всіх (проти всіх) та стільких ж голосів за одну з робіт, то дуель не закривається до вирішального голосу.

У такому разі пропоную не чекати вирішального голосу, а підсумовувати результати. Наприклад:
Цитата
За всіх - 3
Учасник 1 - 2.
Учасник 2 - 3.

Рахуємо: Учасник 1: 2+3=5
Учасник 2: 3+3=6.

Відправлено: Mar 10 2011, 06:08
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 9 2011, 17:43)
У такому разі пропоную не чекати вирішального голосу, а підсумовувати результати. Наприклад:

А если против всех то что, получается -1 и 0? =drag=
Відправлено: Mar 10 2011, 11:11
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 10 2011, 06:08)
А если против всех то что, получается -1 и 0?

Ви вважаєте, що за умовного віднімання при такому результаті доречно вважати якусь з робіт переможною?

Те, що зараз відбувається з правилами УДК мені нагадує те, що відбувається з нашою Конституцією. Це взагалі якось контролюється?

Вибачте, але це тільки в мене нинішній варіант пункту 4.3. викликає незрозумілі відчуття?
Цитата
3. При підведенні підсумків голоси рахуються окремо: якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти; якщо більше голосів "проти всіх", то переможця немає; якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт; якщо рівна кількість голосів "за всіх" (проти всіх) і за одного з дуелянтів, то очікується вирішальний голос.
Відправлено: Mar 11 2011, 05:57
Цитата
Логику подсчета не поняла вообще. Кто разъяснит?

Например, если в дуэли пять голосов "за всех" 5 - за второго участника и 5 - за первого, то не будет дуэль закрываться с победой всех, а будет ожидаться дополнительный голос, который и опредилит победителя.

Кстати, а когда будут итоги 1 тура Зимних Олимпийских Игр?
Відправлено: Mar 11 2011, 08:04
Леди Очаровашка, Crack, что именно не понятно? голоса считаются отдельно, если больше голосов "за всех" то победили оба, если за одну из работ, то победила эта работа, если против всех, то нет победителя, если равное количество голосов то не закрывается дуэль до решающего голоса =drag=
Додано через хвилину
Цитата (Игорь ван де Бюз @ Mar 11 2011, 05:57)
Кстати, а когда будут итоги 1 тура Зимних Олимпийских Игр?

итоги думаю сегодня, призы - пока не знаю...
Відправлено: Mar 11 2011, 12:06
Секунданти, ви вже вибачайте, я розумію, що реал і все таке... Але дивлюсь на свою заявку на коломийки і заявку Ігоря на ту ж дуель 3 дні тому та не розумію: чому модератори знайшли час на палку дискусію в темі запитань й пропозицій, але 5 хвилин на завдання нам - не знайшли?
Відправлено: Mar 11 2011, 12:11
Цитата (Пэйджик @ Mar 11 2011, 12:06)
Секунданти, ви вже вибачайте, я розумію, що реал і все таке... Але дивлюсь на свою заявку на коломийки і заявку Ігоря на ту ж дуель 3 дні тому та не розумію: чому модератори знайшли час на палку дискусію в темі запитань й пропозицій, але 5 хвилин на завдання нам - не знайшли?

=drag= там еще много заявок, не только ваши, так что имейте терпение, как только разберусь с ЗОІ и закрою дуэли - возьму ваши заявки =eyebrows=
Відправлено: Mar 11 2011, 12:19
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 11 2011, 08:04)
Леди Очаровашка, Crack, что именно не понятно? голоса считаются отдельно, если больше голосов "за всех" то победили оба, если за одну из работ, то победила эта работа, если против всех, то нет победителя, если равное количество голосов то не закрывается дуэль до решающего голоса

спасибі кеп. А чи не розкажете мені секрет: з ким погоджувалось формулювання даного пункту правил?
Логічно ж, що Ви не могли змінити пункт правил лише за власної примхи...

Відправлено: Mar 11 2011, 12:41
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 11 2011, 12:19)
спасибі кеп. А чи не розкажете мені секрет: з ким погоджувалось формулювання даного пункту правил?
Логічно ж, що Ви не могли змінити пункт правил лише за власної примхи...

А с кем мне консультироваться кроме секундантов ДК? Из вышестоящего начальства у меня только Ирришка, но ее вряд ли интересуют правила УДК, в теме я писал про изменение этого правила несколько дней назад и никто против не высказывался =drag=
Відправлено: Mar 12 2011, 06:16
Crack, а теперь ищем там слово отдельно, отдельно значит отдельно зачем вы их складываете то???нет там никакого сложения ни вычитания голосов, каких голосов больше того и победа
Відправлено: Mar 12 2011, 07:17
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 11 2011, 12:41)
А с кем мне консультироваться кроме секундантов ДК? Из вышестоящего начальства у меня только Ирришка, но ее вряд ли интересуют правила УДК, в теме я писал про изменение этого правила несколько дней назад и никто против не высказывался

зрозуміло. Мені було цікаво... А з Ирришкой могли б і порадитись, як з більш досвітченою людиною.
Отож, що меня не подобається в цьому пункті правил:
1. Правило - це певна узагальненість, закономірність. І тому формулювання "якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти;" виглядає дивно. До того ж, якщо слідувати букві закону УДК (вибачаюсь за русизм), то коли в моїй дуелі буде 5 голосів "за всіх", то я можу заперечити підрахунок в голосів. Бо ж у правилах чітко прописани ситувація лише тоді, коли в дуелі 3 голоси.

2. Правило виглядає не як правило, і я кажу не про стиль формулювання. Воно викликає відчуття дечого, зваленого на одну купу. Фактично сприймається воно ніяк. До того ж, тут викладена не одна думка.

3. Ну, і частина пункту "якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт;" викликає реакцію "Спасибі, кеп. І як УДК раніше без цього функціонував?"

4. І, якщо Ви аж так деталізуєте, то що буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість"
Відправлено: Mar 12 2011, 07:29
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
1. Правило - це певна узагальненість, закономірність. І тому формулювання "якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти;" виглядає дивно. До того ж, якщо слідувати букві закону УДК (вибачаюсь за русизм), то коли в моїй дуелі буде 5 голосів "за всіх", то я можу заперечити підрахунок в голосів. Бо ж у правилах чітко прописани ситувація лише тоді, коли в дуелі 3 голоси.

это пример подсчета а не правило, сейчас оформлю как пример
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
2. Правило виглядає не як правило, і я кажу не про стиль формулювання. Воно викликає відчуття дечого, зваленого на одну купу. Фактично сприймається воно ніяк. До того ж, тут викладена не одна думка.

что именно свалено? тут речь про подсчет голосов и все =drag=
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
Ну, і частина пункту "якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт;" викликає реакцію "Спасибі, кеп. І як УДК раніше без цього функціонував?"

Ну так тут специально для тех кто в танке все подробно расписано, а то столько вопрос из-за простого уточнения как будут считаться голоса
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
І, якщо Ви аж так деталізуєте, то що буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість"

Цитата (Правила @ Sep 21 2008, 10:25)
то очікується вирішальний голос.

Відправлено: Mar 12 2011, 07:45
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
это пример подсчета а не правило, сейчас оформлю как пример

а може не підходити до цього так легковажно, а перед цим погодити форму подачі з іншим модератором та людиною, яка в цьому хоч трошки тямить?
І взагалі, чи потрібен цей приклад? Невже неможливо іншими шляхми досягти розуміння цього пункту? Розширенням першої частини речення? Невже неможна цей же приклад подати узагальнено?

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
что именно свалено? тут речь про подсчет голосов и все

а ви це перечитували після того, як написали? Ви розумієте, як воно сприймається? Навіть якщо забути про стилістику, якої тут нема? А для особливостей підрахунку голосів є цілий підпункт: "IV. Підрахунок голосів." Пропоную усі існуючі підпункти синтезувати в один абзац. І все буде доладу.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
Ну так тут специально для тех кто в танке все подробно расписано, а то столько вопрос из-за простого уточнения как будут считаться голоса

якби воно було простим і грамотним - питань не було б. Ви знаєте, я не знала випадків, коли в дуелі за результатами голосування вийшло, наприклад "3:5", без голосів за і проти обох учасників, і аби дуелянт №2 казав, що тут щось не так.

Цитата
то очікується вирішальний голос.

А де в правилах це написано? Можна болдом виділити безпосередньо в правилі?
Додано через 5 хвилин
Цитата
7. Коментарі повинні бути змістовними. Голоси, які сформульовані за принципом "В першій роботі помилок менше, тому за неї.", "Мені сподобалась більше друга робота, тому голос їй.", не будуть враховуватися. Коментатор повинен розписати ЧОМУ йому подобається більше та робота, ніж інша. У перекладах, щоб не повторювати виправки інших коментаторів, ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними


Про творчі дуелі все ясно, про них є окремий пункт, який хоч і не виконується, та нехай. А от за цим п.п. чи враховуються в перекладацьких дуелях голоси, що складаються виключно з чужих цитат?
Відправлено: Mar 12 2011, 09:08
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
а може не підходити до цього так легковажно, а перед цим погодити форму подачі з іншим модератором та людиною, яка в цьому хоч трошки тямить?
І взагалі, чи потрібен цей приклад? Невже неможливо іншими шляхми досягти розуміння цього пункту? Розширенням першої частини речення? Невже неможна цей же приклад подати узагальнено?

Так?
Цитата
3. При підведенні підсумків голоси рахуються окремо: якщо в дуелі голосів "за всіх" більше, ніж останніх, то перемагають обидва дуелянти; якщо більше голосів "проти всіх", то переможця немає; якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт; якщо рівна кількість голосів, то очікується вирішальний голос.

Или предложите ваш вариант обобщенного и доступного правила подсчета голосов
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
а ви це перечитували після того, як написали? Ви розумієте, як воно сприймається? Навіть якщо забути про стилістику, якої тут нема? А для особливостей підрахунку голосів є цілий підпункт: "IV. Підрахунок голосів." Пропоную усі існуючі підпункти синтезувати в один абзац. І все буде доладу.

Если все скидать в один абзац, вы думаете, станет яснее?
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
Про творчі дуелі все ясно, про них є окремий пункт, який хоч і не виконується, та нехай. А от за цим п.п. чи враховуються в перекладацьких дуелях голоси, що складаються виключно з чужих цитат?

Учитываются
Відправлено: Mar 12 2011, 16:28
Цитата (Crack @ Mar 12 2011, 15:39)
Не понимаю. Цифрами или руками пропишите.

Как можно считать даже общее количество, но не складывать?

так я на примере даже показал, ну еще примеры:
3 голоса за всех, 1 за первую работу - побеждают оба, потому что голосов за всех больше чем остальных
3 голоса против всех, 2 за 1 работу, 2 голоса за всех - победителя нет, потому что больше голосов против всех
3 голоса за всех, 2 против всех, 1 за первую работу - побеждают оба, потому что голосов за всех больше чем остальных
Відправлено: Mar 12 2011, 19:25
щодо підрахунку повернуся потім, а зараз
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Учитываются

чому?


Відправлено: Mar 12 2011, 19:39
Цитата (Правила)
ІІІ. Нагороди:
[...]
2. Конфедератка у поле "Заслуги перед форумом" - за п’ятнадцять перемог в дуелях.

:heh: От просто з цікавості - скільки ще пройде часу, перш ніж цей пункт правил таки відредагують під сьогоднішню градацію перемог/винагород?
.
Відправлено: Mar 12 2011, 21:15
Crack, верно.
Відправлено: Mar 13 2011, 02:59
Леди Очаровашка, потому что считает что тот кто цитирует соглашается со мнением цитируемого а это не противоречит правилам
Відправлено: Mar 13 2011, 08:25
Morio Ryuu, але формулювання говорить про інше.
Цитата
7. Коментарі повинні бути змістовними. Голоси, які сформульовані за принципом "В першій роботі помилок менше, тому за неї.", "Мені сподобалась більше друга робота, тому голос їй.", не будуть враховуватися. Коментатор повинен розписати ЧОМУ йому подобається більше та робота, ніж інша. У перекладах, щоб не повторювати виправки інших коментаторів, ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними


Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 02:59)
потому что считает

хто вважє? Правило? Нажаль, або на щастя воно не може вважати, бо ще права почне качати.



Morio Ryuu, чи можу я попросити Вас поспілкуватися зі мною українською? Мені було б зручніше.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Так?

Можливо..
Ще трошки роботи над іормулюваннями, русизмами, порядком слів у реченні... Зазвичай це виловлюється при обговоренні.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Или предложите ваш вариант обобщенного и доступного правила подсчета голосов

А от вибачайте, мені за це галлеони у профілі не малюють.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Если все скидать в один абзац, вы думаете, станет яснее?

А як Ви думаєте, коли все скидано в один абзац - сприймається легше? (будь ласка, дайте відповіть на це моє питаннячко)

Якщо в дуелі буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість, то де написано в правилах, що потрібно...?
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
то очікується вирішальний голос.
Відправлено: Mar 13 2011, 09:17
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
хто вважє? Правило? Нажаль, або на щастя воно не може вважати, бо ще права почне качати.

секундант, такая практика была еще до меня, вряд ли претензии по его доскональному исполнению можно предъявлять ко мне.
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
А як Ви думаєте, коли все скидано в один абзац - сприймається легше? (будь ласка, дайте відповіть на це моє питаннячко)

=thinking= там "все" не скидано вроде как...
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
Якщо в дуелі буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість, то де написано в правилах, що потрібно...?

В новой редакции, которую мы сейчас обсуждаем, написано обобщенно
Цитата
якщо рівна кількість голосів, то очікується вирішальний голос.
Відправлено: Mar 13 2011, 09:37
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:17)
секундант, такая практика была еще до меня, вряд ли претензии по его доскональному исполнению можно предъявлять ко мне.

кхм... питання не в тому, як вважає секундант ,а як виконується правило. І окремі "претензії" пред*являються конкретній особі, що не виконує дане правило. І відповідає вона за свої дії.
У пункті правил вказано, що повинна бути цитата І згода. ЧОМУ зараховуються пости лише з цитатами?
Цитата
ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними

Чому порушується правило?
От тільки не треба зараз бігти і кроїти правило.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:17)
там "все" не скидано вроде как...

але питання звучало так: "коли все скидано в один абзац - сприймається легше?" Можна побачити конкретну односкладну відповідь "Так" чи "Ні"? Будь ласка.
Відправлено: Mar 13 2011, 09:59
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 09:37)
У пункті правил вказано, що повинна бути цитата І згода. ЧОМУ зараховуються пости лише з цитатами?

Потому что я руководствуюсь логикой когда засчитываю такие голоса. Вполне логично, что когда человек цитирует чей-то пост он с ним соглашается, и слово "согласен" после цитаты не меняет сути, или нет? Вы считаете слово "согласен" играет важную роль?
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 09:37)
але питання звучало так: "коли все скидано в один абзац - сприймається легше?" Можна побачити конкретну односкладну відповідь "Так" чи "Ні"? Будь ласка.

=drag= логично, что нет, не легче
Відправлено: Mar 13 2011, 11:49
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:59)
Потому что я руководствуюсь логикой когда засчитываю такие голоса. Вполне логично, что когда человек цитирует чей-то пост он с ним соглашается, и слово "согласен" после цитаты не меняет сути, или нет? Вы считаете слово "согласен" играет важную роль?

:obmorok:
Цілком логічно тоді припустити, що правила нам ні до чого, це атавізм і їх можна видалити взагалі. Логічно? Нащо правила, якщо є здоровий глузд. От тільки хто визначає ступінь його здоровості...
Цілком логічно припустити, що зараз я почула від вас знецінення та нехтування правилами?
Цілком логічно взагалі припустити, що якщо правила написані то їх потрібно виконувати.
Цілком логічно припустити, що якщо такий пункт є у правилах, то він мав підставу там з*явитись. Ви пам*ятаєте яку?

Напевно, логічно буде припустити, що якщо людині нема взагалі чого додати, то її робота як коментатора зводиться до простої механіки. Логічно, що якщо людина просто процитувала, вона просто "набила" собі циферку у кількості постів, і їй зачасту байдуже, що саме вона процитувала.


Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:59)
логично, что нет, не легче

не пройшло й півроку
тоді чому у своєму правилі ви все збили до одного речення й одного абзацу?
Відправлено: Mar 13 2011, 12:28
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 11:49)
тоді чому у своєму правилі ви все збили до одного речення й одного абзацу?

то есть его надо еще на пять подпунктов поделить?
Відправлено: Mar 14 2011, 08:09
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
Morio Ryuu, чи можу я попросити Вас поспілкуватися зі мною українською? Мені було б зручніше.
він не вміє писати українською =secret=

так, закривати дуелі за допомогою скандалів вже навчили. як теперь навичити не затримувати прийняття заявок? =tap=
Відправлено: Mar 27 2011, 11:18
Правила Дуельного Клубу

в правилах не вказано, скільки стандартно дають днів на проведення дуелі (3,5,10 чи скільки?)
і також вказана нагорода у профіль тільки за 20 перемог, а щодо інших у правилах не вказана.
Відправлено: Mar 27 2011, 14:57
Kaliostra, дякую. Ці пункти вже розглядаються в версії нових правил.
Відправлено: Apr 7 2011, 14:37
а довго тут ще секундант, який давно не працює, отримуватиме зп? =sceptic=
Відправлено: Apr 8 2011, 00:22
Можливо, уже час завершувати другий етап ЗОІ?
Відправлено: Apr 12 2011, 01:46
Я вот перечитала все посты почти с 70 странички. И хочу сказать, что у меня создалось впечатление, словно у уважаемой Lorienna, раздвоение личности, и каждая хочет доказать что она лучше. И не стоит говорить людям, что при вашей работе было лучше. Многие жаловались на некомпетентное отношение к пользователям именно на вас. За что вы собственно и потеряли свою работу и не только в УДК. Я сама любитель писать и этюды были моим самым интересным хобби тут. Но после очень интересной переписки, окончание которое уже всем понятно. Мое желание пропало. Я тут не была уже несколько месяцев... два вроде. Так как вижу что секунданты изменились, рискну попробовать опять. И меня реально очень удивило и насмешило, что Вы работая тут дружили с вашими напарниками, но только ушли как начали их *какой* поливать. Это ведь не красиво. Начали придираться к чему попало, напрягать и раздражать людей. Кричать что они время не уделяют... так перестаньте их нагружать в этой теме и они вместо того что тут начинают скандал или разборки пойдут и что-то сделают.

Могу ли я спросить?
Возможно ли при подаче заявки на участие в написании этюда предлагать тематику по которой бы секундант выбрал картинку?
Відправлено: Apr 12 2011, 05:18
A.N.JELL, будем рады видеть Вас в участниках )))

Насчет тематики картинки - давайте попробуем, почему бы и нет )))
Відправлено: Apr 12 2011, 11:52
Crack, о, большое спасибо. Пошла записываться.
Відправлено: Apr 14 2011, 11:01
Цитата
Вітаємо, Lorienna! Користувач ukr_fond переслав Вам ^Конфедератка 2% (1) Цитата
Lorienna - Айвенго
чето я не вижу объявления о том, что здесь теперь за переводы дают кф на 2% а не на 3 =smile_cry=
Відправлено: Apr 16 2011, 21:39
Цитата
Шановні україномовні користувачі, адміністрація форуму запрошує Вас прийняти участь в перекладі форуму на українську.
Ознайомитись можете ТУТ.


взяти участь =drag=
Відправлено: Apr 17 2011, 08:11
Цитата (Torrens fatum @ Apr 16 2011, 21:39)
взяти участь =drag=

Дякую.
Відправлено: Apr 25 2011, 06:37
Цитата
John White та Lorienna
Дуель перекладу з української: проза
Стан: очікується одна робота
Термін: 16.04.11

Lorienna та John White
Дуель перекладу з російської: проза
Стан: очікуються обидві роботи
Термін: 17.04.11


є хто вдома взагалі? О.о
Відправлено: Apr 25 2011, 17:25
Lorienna, вже є
Відправлено: May 1 2011, 21:02
Можно традиційний шрифт зробити в "правилах"? Очі боліти починають. Звичайний також добре виглядає.
Відправлено: May 1 2011, 21:11
Пэйджик, угу. Тік туди пишіть зауваження, будь ласка )) Я буду виправляти, та видаляти ))
Відправлено: May 6 2011, 08:43
Пропоную оновити перший пост теми Український Дуельний Клуб (post #1929640) , а саме - внести корективи до пункту "Правила оформлення заявок на дуелі" та до зразку заявки.
Відправлено: May 6 2011, 15:47
Леди Очаровашка, готово!
Відправлено: May 8 2011, 12:16
Цитата
1.3. Запис на кожну дуель повинен супроводжуватись розгорнутим коментарем (із виправленням помилок) відкритих дуелей із посиланням на цей коментар під час запису.

Офігенно придумали, тільки не розумію чому щоб записатись на дуель не можна просто процитувати пост якщо ти з ним погоджуєшся?
Відправлено: May 8 2011, 12:24
Цитата (хтось цікавий @ May 8 2011, 12:16)
Офігенно придумали, тільки не розумію чому щоб записатись на дуель не можна просто процитувати пост якщо ти з ним погоджуєшся?

потому что это любой может сделать, смысла тогда в этом правиле не будет, поэтому чтобы записаться вы должны оставить свой комментарий. Для этого можете выбрать дуэль где еще нет голосов.
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  [%] 1 2 3 ... Остання ».
Сторінки: (3)  [1] 2 3 
Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.2104 ]   [ 164 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 07:42:44, 20 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP