Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Бубенчик
Відправлено: Feb 10 2011, 07:14
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Ваша_радость, взагалі то не тобі, а Alone SRS, бо ти в жюрі, тому не маєш права знати де чия робота по ЗОІ =smokes=
^
Бубенчик
Відправлено: Feb 10 2011, 07:21
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





і тут коли-небудь навчаться видаляти зі списку ті дуелі, які вже біло виставлено на голосування? =smokes= чи я так і буду кожного разу тикати носом?
^
NoraLi
Відправлено: Feb 25 2011, 00:16
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Пропоную влаштувати "трохи дискримінацїї".

1) Не обмежувати кількість суто творчих дуелей (авторські, описи, етюди, вірші, коломийки). Все одно зараз їх пише добре як десяток людей. Хай інші заздрять - і теж намагаються :).
Я знаю бодай одну з причин, чому так. Крім того, що написати власну річ зазвичай важче, ніж перекласти щось чуже, є ще й можливість, що твою дуель закриють фактично з одним читачем і двома-трьома копіпастерами. ШкодА праці, чи не так? А томУ:

2) Хай голосуючі мають право заборонити цитувати свій пост при голосуванні. Хто хоче закопірайтити - повідомляє про це на початку чи наприкінці посту великими жирними літерами. (Варіант - увесь пост пишеться фіолетовим чи зеленим, щоб було видніше). Якщо такий пост цитують - голос не зараховувати. Знаю, секундантам збіса важко буде все це вичитувати й анулювати голоси - але як іще можна припинити вияви такої неповаги до авторів? Можу навести приклади, коли люди голосували, цитуючи мої пости - але майже напевне НЕ читаючи їх.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Feb 27 2011, 16:18
Offline
Avatarus Solarium
Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Як мало коментаторів... Мабуть, *Калина, яка є в багатьох, вже не мотивує, як раніше.
Пропоную раз на місяць видавати кращому коментатору *Вишиванку, але не казати, в який саме тиждень буде нагорода. Зробіть об'яву, що в березні буде видано *Вишиванку, а в інші три тижні - *Калину. Кому пощастить, той і отримає.
Ммм, але щоб потім не було звинувачень, що секунданти дали приз свому приятелю, нехай вони відправляють комусь лист, у якому вказують, за який тиждень буде дана *Вишиванка - як зі снитчем в квідичі. =lol= А потім, коли будуть нагороджувати, показують скрін. Єдина проблема: щоб отримати призи коментатора, треба чекати кінця місяця...
^
Satine
Відправлено: Feb 27 2011, 17:02
Offline
Avatarus Mutatio
Insolence.
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Модератори
Повідомлень: 8149
Користувач №: 19280
Реєстрація: 27-July 06





Цитата (Пэйджик @ Feb 27 2011, 16:18)
Як мало коментаторів... Мабуть, *Калина, яка є в багатьох, вже не мотивує, як раніше.

Сумно. Дуже сумно, що лише артефакт може змотувати голосувати. На мою думку, це свідчить про неповагу, як до себе, так і до інших дуелянтів, про зневажання своєї та чужої роботи.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Feb 27 2011, 17:09
Offline
Avatarus Solarium
Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Satine, дякувати Богу, що не всі такі, але якщо подивитись на кількість дуелей та відсутність голосів, то це повна катастрофа. Можливо, приз привабить людей, але якщо навіть це не спрацює, то навіть не знаю.
Дорогі секунданти, заодно пропоную вам коментувати дуелі один одного... Раніше ви так робили, зараз вже не настільки активно. Один голос - це хоч щось, адже купа дуелей без голосів взагалі.
^
Радость
Відправлено: Feb 27 2011, 17:48
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





Пэйджик, Satine, так, це дійсно дуууже велика проблема. Ми намагаємось коментувати дуелі один одного, але ж ви зрозумійте, ми не прокоментуємо усі дуелі. Та й до того ж, тоді калини прийдеться видавати один одному :smile_ogo: Треба щось вигадувати та приймати якісь міри... Яна, мені сподобалась твоя ідея, треба порадитись та, можливо, щось накшталт запропонованого, відбудеться.
^
Satine
Відправлено: Feb 27 2011, 18:18
Offline
Avatarus Mutatio
Insolence.
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Модератори
Повідомлень: 8149
Користувач №: 19280
Реєстрація: 27-July 06





Пэйджик, маю надію, що ти не будеш ображатись, якщо я візьму тебе як приклад. Ти приймаєш участь у дуелях (я тільки вчора коментувала одну з тих), проте я не бачу твоїх коментарів. Який я можу зробити висновок? Ти згодна підтримувати інших дуелянтів, лише з меркантильних інтересів. =dontknow= Як і багато інших учасників УДК. Що ж можна давати і вишиванку, але згодом її спіткає та сама доля, що і калину. Вона з*явиться у кожного в інвентарі. І що далі?
Я не проти твоєї ідея як такої, просто я вважаю, що проблема прихована у самих учасників УДК.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Feb 27 2011, 18:28
Offline
Avatarus Solarium
Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Satine, якщо говорити про мене, то я раніше дуже часто коментувала дуелі, досить подивитись тему "кращий коментатор". Потім мені, якщо чесно, набридло, бо коли заходиш у клуб, то бачиш дві сторінки дуелей, майже 90% з яких - переклади. Скільки ж можна ті переклади коментувати, одне й те саме, а коли дозволили одночасно 5 дулей, то хоч вбивайся - всі повалили не на коломийки, не на описи, навіть не на художні дуелі, а саме на переклади. Просто нецікаво коментувати, от і всі. Мені ті призи за коментарі сто років не потрібні, вже стільки їх було, але я бачу, що не одній мені коментувати набридло. Якщо люди не розуміють, що треба голосувати не заради призів, а інтерес давно втрачено, то що залишається? Є лише декілька варіантів:
1) змінити приз, щоб за ним прибігли до клубу;
2) зменшити кількісить дуелей (пропозиція Нори мені дуже подобається - нехай буде дозволено лише декілька дуелей перекладу, а всі інші - творчі та художні, або тільки творчі);
3) секундантам самим коментувати, але зараз лише 2 модератори, тому не найкраща ідея;
4) штиркати своїх друзів-знайомих, щоб вони прокоментувати твою дуель. Або секунданти мають писати комусь, щоб прийшли до ДК та залишили пости.
^
Satine
Відправлено: Feb 27 2011, 18:37
Offline
Avatarus Mutatio
Insolence.
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Модератори
Повідомлень: 8149
Користувач №: 19280
Реєстрація: 27-July 06





Пэйджик, або варіант 5. Зобов*язати учасників голосувати. :skype_angel:
ПиСи: Вибач, тему кращих коментарів навіть не відкривала.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 3 4 [5] 6 7 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1089 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:29:21, 29 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP