Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 19 20 [21] 22 23 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Фея кленового сиропа
Відправлено: Aug 17 2011, 20:27
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Соло непогано працювала, але Ірму влітку судити... Не знаю, так як зараз серпень, це можна пробачити. Взагаді на форумі все дуже повільно робиться, УДК - не найгірший приклад.
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 18 2011, 06:01
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Заєць Хотем, туди ж
ви не виконуєте свої обовязки, бо досі навіть не здогадуєтесь про те, в чому вони полягають. раз так і не навчились писати звіти про надіслані призи за стільки часу.
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 19:58)
У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід....

навіщо тримати купу модераторів, коли тут такий мізерний обєем роботи? О.о щоб один працював, а решта нероб як Ірма тихенько отпримували зп?
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 20:19)
Ну тут - моя персональна вина, якщо хочете шукати винного - то була моя ідея. Але й досі ще не певна, що гірше - дуелі, що не закривались по 2 місяці й більш (часом без жодного коментаря), чи те, що маємо зараз.

система нормальна, дійсно краще ніж ніж 2 місяці голосування. але. при такій системі заявки подаються вже далеко не щодня, обєм роботи - мінімум, тому впоратись може і один. тому і виникло питання - чому при таких обємах роботи у Ірми за тиждень не знайшлося часу, щоб сюди зазирнути і прийняти дуель Tonori (Jul 19 2011, 00:29) та Crack (Aug 9 2011, 19:01)? чому Крек за ту ж зп буває тут щодня, а Ірма - і за тиждень не заходить?
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 20:19)
Мене цікавить інше. Соло, напрямки - Ви пропонуєте себе на місце Ірми?

я можу запропонувати допомогу Крек але за умови що не матиму зп. вибачте, за те, щоб прийняти три дуелі за місяць, мені було б соромно брати гроші. якщо Крек потрібен другий секундант тільки для того, щоб брати її власні заявки, то я б могла робити це і без модераторських прав. з рештою вона сама чудово порається.
^
NoraLi
Відправлено: Aug 18 2011, 14:38
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Цитата (Crack @ Aug 17 2011, 21:17)
А, пробачте, що там від мого імені писали? Я щось не зауважила...
Ні, тексту "Crack невдоволена" не було... То вже мої химерні уявлення про створення й розв'язання непорозумінь. (Коли людина, що зараз не є секундантом розповідає про погану роботу одного з секундантів - найпростіше й найоптимальніше - дізнатись думку секунданта-"напарника")
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 20:27)
Взагаді на форумі все дуже повільно робиться, УДК - не найгірший приклад.
Отут нічого заперечити. Вересень покаже - бо дехто з нас навпаки - на літо зникає. То ж восени чекатимемо напливу дуелянтів.... (Оптимістка?)



^
la melancolie
Відправлено: Aug 19 2011, 07:32
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Цитата (Crack @ Aug 18 2011, 15:15)
NoraLi, колишні секунданти мають доступ до прихованного підфоруму для розмов секундантів )))

Говоріть за себе, в мене, наприклад, доступу туди нема =lol=
^
Adeline
Відправлено: Aug 19 2011, 10:11
Offline

маленька збоченка (с)
*******
Стать:
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2316
Користувач №: 37266
Реєстрація: 13-February 08





Дійсно, гарна ідея наїхати на мене тоді,коли я не маю достопу до інтернету,молодці. Роботи не багато,вона легка? То куди ж поділись інші модератори? За звіти я дійсно не знала. Ніхто не казав що я маю робити. І скільки можна говорити про зп? Я вже писала,що вона мені не важлива. Я вважаю,що тепер виконою роботу так само,як і Крак. Хочете помагати-буть ласка. І заходити щопівгодини - це вже інтернет залежність,дійсно. Про решту я буду говорити з адекватною супермодером)
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Aug 19 2011, 18:16
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Цитата (Марся @ Aug 19 2011, 07:32)
Говоріть за себе, в мене, наприклад, доступу туди нема =lol=

У мене теж. Був, але забрали. Можна попрохати відкрити доступ? Кому писати, СМ? Звісно, якщо інші секунданти не мають нічого против.
^
Нотка
Відправлено: Aug 30 2011, 13:24
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 8294
Користувач №: 47011
Реєстрація: 25-March 09





Чи зараховуюється у заявці коментар, якщо він є цитатою?
^
Meri Stown
Відправлено: Sep 8 2011, 19:21
Offline

Профессионал
****
Великий чарівник VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Користувач №: 40281
Реєстрація: 18-June 08





Шановні відвідувачі УДК!

Пропонуємо Вам 1прийняти участь у змаганні на звання

найкращого коментатора вересня.

Звісно, 2кращій отримує нагороду:

- *Вишиванку;
- запис до поля "заслуги перед форумом": 3"Найкращій коментатор УДК вересня 2011 року".

4Прийняти участь у змаганнях можуть усі, хто відповідає вимогам Правил УДК.
1. Взяти
2. Кращий
3. Найкращий
4. Взяти

Прохання до секунданта Crack: будь ласка почитайте підручник з української мови, а то ви стаєте схожою на нашого вельмишановного Азарова.
^
Айвенго
Відправлено: Sep 9 2011, 15:07
Offline

In the game of life
*******
Стать:
Великий чарівник III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2033
Користувач №: 51925
Реєстрація: 5-January 10





Дуже велике прохання до Meri Stown. Будь ласка, не вказуйте на те, що потрібно робити іншим людям, бо ви робите їм дуже не приємно, та, не вважаю, що ви знаєте українську краще, ніж Crack.
Crack, ні, залишся секундантом, будь ласка.))
^
NoraLi
Відправлено: Sep 29 2011, 04:34
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Колись давно пропонувала отаке.
Цитата (NoraLi @ Jul 13 2011, 21:41)
А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?

Та на жаль не маю звички занотовувати першоджерела суржику й маразму, тому не спромоглась підкинути текстів одразу. Але в одне (суржику) щойно булькнула майже випадково. =drink_tablet=
Ось тут і поряд на тому ж сайті можна брати опис будь-якої вправи й ... тренуватись, удосконалюючи мову й граматику.
Якшо Соверен з Ірмою не проти - шукаю опонента на тестову дуель
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 19 20 [21] 22 23 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1453 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 17:39:57, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP