Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 18 19 [20] 21 22 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

NoraLi
Відправлено: Aug 17 2011, 18:57
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Соло, що ти визвірився на дівчину? До її роботи як секунданта у мене, наприклад, претензій немає.
До речі, не відчуваєш протиріччя:
Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 18:33)
то уявіть собі, що у дітей саме влітку є вільний час для форуму та участі в дуелях
Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 12:57)
як на мене тут міг би впоратись і один секундант
Де ж ті діти, що прагнутьучасті в дуелях? Чи вони соромляться записуватись?
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 17 2011, 19:21
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 18:57)
Соло, що ти визвірився на дівчину? До її роботи як секунданта у мене, наприклад, претензій немає.
До речі, не відчуваєш протиріччя:

як дивлячись на таку "роботу" можна не визвіритись? людина сидить тут тихенько, нічого не робить, поки за неї порається інший секундант
Цитата (NoraLi @ Aug 17 2011, 18:57)
Де ж ті діти, що прагнутьучасті в дуелях? Чи вони соромляться записуватись?

діти прийшли, побачили, що за місяць їх заявку не прийняли і більше сюди не повернулись. коли вже склалась ситуація, люди майже не відвідують цей розділ, то і сидіти тут, навідуючись раз на пів року купі секундантів нічого
^
Adeline
Відправлено: Aug 17 2011, 19:30
Offline

маленька збоченка (с)
*******
Стать:
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2316
Користувач №: 37266
Реєстрація: 13-February 08





Дорога, Соло! Якщо ви працювали лише заради зп,то розчарую вас,що не всі такі. Циферок у профілі у мене й так багато,а це ж не гривні! Вони не є стимулом і нічогн мені не дають. Та не всім я маю подобатись. Є жалоба,то пишіть супермодеру я краще з ним поговорю. І так,я старанний модер. Та й не маю розписувати вам свій тиждень, виправдовуватись чи відкладати поїздки. І звертаюся до всіх. Не я перша і остання. Так,але модерувати удк дійсно дуже важко і у новачка забирає багато часу. Та я втягнулась і модерую суто для задоволення і поширеня мови на форумі.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Aug 17 2011, 19:32
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Так, тихо-тихо-тихо. Пропоную іще одного модератора взяти. Тобто... Мені здається, чи набір був, але нікого чомусь не взяли?
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 17 2011, 19:43
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Ірма, на відміну від вас, дорогий псевдо-секунданте, коли працювала я, то зявлялась тут майже кожні пів години. а вас тут хоч би раз за тиждень побачити. і хто тут тільки заради зп? ви за весь час навіть не навчились поратись з фондом, досі не знаєте елементарного факту, що треба записувати кожен виданий приз. то взагалі що ви тут знаєте? о так, що взагалі можно знати про свої обовязки, відвідуючи свій розділ раз на пів року та і то коли комусь набридне.
Пэйджик, одного нахлібника мало. можна взяти іншого хіба що замість Ірми, яка досі не тямить як тут взагалі модерувати. просто щоб було кому брати дуелі Крек, а не ігнорувати їх тижнями
^
Sovereign
Відправлено: Aug 17 2011, 19:47
Offline
Avatarus Sharpen
ангил(с)Ірма
*******
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2193
Користувач №: 29648
Реєстрація: 20-June 07





Соло, пробач, але ти ведеш себе просто по-хамськи. Аля "я король-всі гімно". Зміни тон спілкування будь-ласка.
Від Ірми
Цитата
Дуелянтів поменшало, відколи обовязковими стали цитати в заявці на дуель. Тому двох секундантів вистачає.
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 17 2011, 19:51
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Заєць Хотем, яка є. мій тон спілкування в межах правил форуму, тому маєте те що маєте.
точніше вистачає однієї Кпек, окрім котрої більше ніхто уявлення не має про те, як тут працювати. якщо потрібен другий, нехай це буде людина, яка за купу місяців нарешті таки зможе здогадатись як виконувати елементарні обовязки, а не сидітиме тут тихенько в тіні кращого модератора.
^
Sovereign
Відправлено: Aug 17 2011, 19:57
Offline
Avatarus Sharpen
ангил(с)Ірма
*******
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2193
Користувач №: 29648
Реєстрація: 20-June 07





Від Ірми
Цитата
Я виконую свої обовязки, та не зобовязана писати вам звітів.
Маєте скарги на мою роботу - пишіть супермодератору.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Aug 17 2011, 19:58
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід... Мені здаєєється, що був набір. Дивно, що нікого не взяли.
Он у Худ. клубі також літо, також працюють не дуже активно. Взяли четвертого секунданта і все добре. Здається...
^
NoraLi
Відправлено: Aug 17 2011, 20:19
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Цитата (Соло @ Aug 17 2011, 19:21)
діти прийшли, побачили, що за місяць їх заявку не прийняли і більше сюди не повернулись.
Даруйте, але хоч я тут і не живу, та буваю не так і рідко. Й не пам'ятаю такого. Нагадайте, скільки конкретно людей пішли, не дочекавшись дуелі?
Цитата
Цитата
Дуелянтів поменшало, відколи обовязковими стали цитати в заявці на дуель. Тому двох секундантів вистачає.
Ну тут - моя персональна вина, якщо хочете шукати винного - то була моя ідея. Але й досі ще не певна, що гірше - дуелі, що не закривались по 2 місяці й більш (часом без жодного коментаря), чи те, що маємо зараз.
Цитата (Пэйджик @ Aug 17 2011, 19:58)
У будь-якому разі два модератори - це мало, як показує досвід...
Можливо... Не знаю. А от ОДИН - за моїм релігійним переконанням :) - то за означенням зле.

Мене цікавить інше. Соло, напрямки - Ви пропонуєте себе на місце Ірми?
І - до речі, й між іншим - чи не здається вам усім, що варто було б дізнатись думку Кпек, написану під її ніком, а потім вести розмову далі?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 18 19 [20] 21 22 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1006 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 18:27:09, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP