Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Crack
Відправлено: Jul 14 2011, 11:39
Offline


*******
Стать:
Архимаг VI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2874
Користувач №: 27663
Реєстрація: 21-March 07





NoraLi, о! Ідея )))

Якщо вам не дуже складно, надішліть мені в ПП урлік на приклад такого тексту. Я обов'язково пошукаю та зробимо пробні дуелі )))
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Jul 16 2011, 16:41
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: Animagus Chimaeram
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (NoraLi @ Jul 13 2011, 21:41)
А у мене пропозиція: ще один вид дуелей. Секундант знаходить десь недалечко спотворений текст (можна суржиком, можна "шИдеФФр із шкільних творів", де загубили не лише граматику, але й голову, можна у фікрайтерів пошукати). Дуелянти мають довести його до прийнятного стану. Годиться?

Десь рік-два тому, коли серед секундантів була ще Галадріель, така ідея була відкинута, через те, що вона потребує від секундантів значних зусиль, і буде легкою для дуелянтів. Хоча особисто я за.

Що стосується "чистки" теми, то, чи можливий варіант "попрацювати" з темою. Якщо це запитання, то, ЯМНЗП (емнип), питання були такі, що потребували конкретної відповіді, й стосувались закриття-відкриття конкурсу/дуелі, й сформути ФАК*ю важко.
проте пропозиції, й щодо видів дуелей, і конкурсів були. Можливо, деякфі з них обговорювались, проте не були зреалізовані.
В такому разі можливо їх оформити табличкою у першому пості
Пропозиція Коментарі-критика-зауваження

а самі повідомлення тоді видалити. проте, це лише моє бачення.




^
Tonori
Відправлено: Jul 16 2011, 18:13
Offline

dance to the death
***
Стать:
Метаморфомаг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Користувач №: 59731
Реєстрація: 23-June 11





я хочу запропонувати провести турнір: ті ж самі дуелі, тільки за турнірною схемою вибування. було б цікаво)
^
Undertaker
Відправлено: Jul 16 2011, 18:45
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Tonori, только что закончился турнир и шел он почти полгода( слишком мало комментаторов, долго висят дуэли
^
Tonori
Відправлено: Jul 16 2011, 18:54
Offline

dance to the death
***
Стать:
Метаморфомаг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Користувач №: 59731
Реєстрація: 23-June 11





аа....не знала, перепрошую)
^
Crack
Відправлено: Jul 17 2011, 07:33
Offline


*******
Стать:
Архимаг VI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2874
Користувач №: 27663
Реєстрація: 21-March 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Jul 16 2011, 16:41)
Десь рік-два тому, коли серед секундантів була ще Галадріель, така ідея була відкинута, через те, що вона потребує від секундантів значних зусиль, і буде легкою для дуелянтів. Хоча особисто я за.

Що стосується "чистки" теми, то, чи можливий варіант "попрацювати" з темою. Якщо це запитання, то, ЯМНЗП (емнип), питання були такі, що потребували конкретної відповіді, й стосувались закриття-відкриття конкурсу/дуелі, й сформути ФАК*ю важко.
проте пропозиції, й щодо видів дуелей, і конкурсів були. Можливо, деякфі з них обговорювались, проте не були зреалізовані.
В такому разі можливо їх оформити табличкою у першому пості
Пропозиція Коментарі-критика-зауваження

а самі повідомлення тоді видалити. проте, це лише моє бачення.

Щось схоже можливо зробити тільки з чистої сторінки, бо за 3 роки ніхто не буде колупатися в повідомленнях і шукати що було зроблено )))

Ваша ідея має сенс, можливо таке ведення нашої книги полегшить пошуки відвідувачам та й секундантам також )))
^
Crack
Відправлено: Jul 17 2011, 07:34
Offline


*******
Стать:
Архимаг VI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2874
Користувач №: 27663
Реєстрація: 21-March 07





Цитата (Tonori @ Jul 16 2011, 18:13)
я хочу запропонувати провести турнір: ті ж самі дуелі, тільки за турнірною схемою вибування. було б цікаво)

Цей принцип використовується в конкурсах. Самостійно він існувати не зможе, бо строки виконання робіт цього не дозволяють.
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 17 2011, 12:57
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





виникло запитання - чи не забагато людей тут отримує зп при такій кількості роботи? як на мене тут міг би впоратись і один секундант. тому одразу ж і пропозиція - залишити одного секунданта. не того, хто заходить сюди тільки для того, щоб раз на місць залишити оголошення про те, що його знову не буде.
^
Sovereign
Відправлено: Aug 17 2011, 14:47
Offline
Avatarus Sharpen
ангил(с)Ірма
*******
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2193
Користувач №: 29648
Реєстрація: 20-June 07





Ірма просила передати з поїзда , що
Цитата
взагалі-то літо для відпочинку і не всі можуть сидіти перед комп'ютерами цілодобово, очікуючи заявок та виставляючи дуелі. Свою роботу я виконую добре. І не Вам вирішувати скільки людей тут працюватиме. Також я не починала нові дуелі, щоб дуелянти не чекали мого повернення.
^
Бубенчик
Відправлено: Aug 17 2011, 18:33
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Заєць Хотем, передайте в той же поїзд
якщо у вас літо для відпочинку, то уявіть собі, що у дітей саме влітку є вільний час для форуму та участі в дуелях. раптово, так? якщо немає часу на цю роботу, то не займайте дарма місце заради зп. не ви перша, не ви остання, тому по факу - немає роботи - до побачення.
якщо ви такий сумлінний працівник, то що вас змусило цілий тиждень ігнорувати заяки на рос-укр проза від Tonori (Jul 19 2011, 00:29) та Crack (Aug 9 2011, 19:01). судячи з усього, зп ви отримуєтечастіше, ніж згадуєте про існування цього розділу на форумі.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1055 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 22:07:31, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP