Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 15 16 [17] 18 19 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

NoraLi
Відправлено: May 9 2011, 07:23
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Lorienna, як щодо коломийок :) - теж важко вчитуватись? Якщо серйозно - мене інколи совість мучить, коли коментую такі дуелі. Буває ж так, що обидві роботи хороші, але одна просто тобі трошечки ближче, й голосуєш за неї.А потім виявляеться, твою думку процитувало іще 4-5 чоловік,і дуель закрили. Невже ми тут всі з одного інкубатора й мислимо однаково?
Щодо "вічності" - теж перебільшення. Я вважаю нормальним, коли авторська дуель повисить хай і на тиждень довше за переклад, але матиме теж авторські :) відгуки.
Цитата (Lorienna @ May 9 2011, 06:47)
не бачу різниці по важливості між оригінальним та процитованим коментом заради запису. але з оригінальними хоча б, можливо, знайдеться кому видавати калину щотижня.
Єдина різниця очевидна й мені не подобається. Може я параноїк,
але коли бачу голосування чистою цитатою - сумніваюсь, чи читав коментатор роботу. А вже якщо за 5-10 хвилин коментується 4-5 робіт... Щодо калини - згодна. От прогуляюсь трохи - й піду заробляти :).
^
Бубенчик
Відправлено: May 9 2011, 07:32
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Цитата
Lorienna, як щодо коломийок - теж важко вчитуватись?

щодо коломийок, я не лізу коментувати те, на чому зовсім не розуміюсь. мабуть, більшість людей звикла робити так само, тому в дуелях коломийок мало хто голосує. з тої ж причини я не люблю голосувати в дуелях перекладу віршів, наприклад. особисто я не розумію чому коментатора чи кого там ще має ображати те, що оригінальним був тільки один голос. адже коментувати самостійно, як ви самі зазначали, це теж робота, яка вимагає ознайомлення з завданням і виконання його хоча б подумки, тому далеко не кожен має на то час та бажання. треба поважати не тільки свою роботу, а й розуміти, що ніхто нікому нічого не винен в цьому світі.
^
NoraLi
Відправлено: May 9 2011, 13:54
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Цитата (Lorienna @ May 9 2011, 07:32)
я не лізу коментувати те, на чому зовсім не розуміюсь. мабуть, більшість людей звикла робити так само,

Не певна. Мені останнім часом здається,що "більшість" якраз чинить навпаки :).
Lorienna, я все ж бачу певну різницю між перекладом і твором - у першому випадку питання: "а як правильно" - абсолютно правомірне, у другому - як правило, абсурдне, якщо тільки мова не йде про якісь вирази, абсолютно не притаманні мові. Тому до перекладу - коментар-аналіз, а до твору - коментар-враження. Як правило. І саме тому не віриться, що у кількох різних людей враження можуть бути абсолютно однакові.
Щодо того, що хтось комусь там винен - досить кумедно. Ніхто не повинен - у нашому випадку - висловлювати свою думку про роботи. Але я певна, що, коли вже хто коментує - мусить бодай прочитати текст, котрий коментує.
А ще ж тут питання постає: хочемо ми - чи не хочемо? - мати якесь розмаїття дуелей? Бо теоретично ніби б то усі - за, а на практиці - немає стимулу записуватись на складні дуелі.
^
Бубенчик
Відправлено: May 10 2011, 06:32
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Цитата
коли вже хто коментує - мусить бодай прочитати текст, котрий коментує.
саме так. але факт залишається фактом - бажання читати той текст є, наприклад тільки у 1 коментатора (як у томі прикладі з 1 оригінальним голосом). тому без права коментувати (без прочитання тексту) ми матимемо тільки 1 той голос. все. і більше нічого не буде. бажання читати твори немає. люди це вже не раз показали своїми цитатами, які вони лишають замість своїх голосів. і заборона цитувати бажання їм ніяким чином не додасть. тому якщо не хочите, щоб у ваших творчих дуелях голосували раз на пів року, то дякуйте хоча б за цитати.
Цитата
Бо теоретично ніби б то усі - за, а на практиці - немає стимулу записуватись на складні дуелі.
що мається на увазі під "стимулом"? якщо я не вмію писати коломийки то навряд мене щось змусить на це записатись. кожен обирає те, що вміє.
^
NoraLi
Відправлено: May 10 2011, 17:54
Offline

Преподаватель истории магии, Университет Гриффиндор, год 3000 от
********
Стать:
Магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3131
Користувач №: 8929
Реєстрація: 29-October 05





Lorienna, Ви зараз найкращим чином підтверджуєте, що голосування цитатами - об'єктивно - таки зло. Якщо у Вас виходить, що голосувати, не читаючи робіт, - то нормально, чому б тоді не визначати переможця просто навмання? :) Добре, я зрозуміла, що Ви намагаєтесь сказати, і бачу, що Вам такий стан речей подобається не більше, ніж мені. Просто Ви довше у цьому варитесь і ...звикли?
Цитата (Lorienna @ May 10 2011, 06:32)
що мається на увазі під "стимулом"? якщо я не вмію писати коломийки то навряд мене щось змусить на це записатись. кожен обирає те, що вміє.

Якщо Ви твердо вирішили, що ніколи не навчитесь цього - так, звичайно. Але ж маємо під боком "Інститут розвитку української мови та літератури ". Де теоретично люди намагаються чомусь навчитися :). Чом би не тому, як висловлювати свої думки українською? В тому числі і у творах.

І ще одне безперечно раціональне Ваше зауваження варте більш детального обговорення. Обсяг творчих робіт устаннім часом буває досить великим, і це лякає початківців. Можливо, варто додати нову градацію творів - мініатюри. Обсяг... хай буде до 100 слів, чи до 600 знаків (чи який там обсяг перекладу?) Для когось, можливо, легше буде розпочати таким чином?

^
Фея кленового сиропа
Відправлено: May 14 2011, 03:05
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Хотіла спитати, коли закриють мою дуель - Пэйджик та Радость ? Там 5 голосів, 4 з котрих "за всіх", останній був майже тиждень тому... Чи я неуважно прочитала нові правила і треба чекати? =scratch=
^
Meri Stown
Відправлено: May 14 2011, 19:43
Offline

Профессионал
****
Великий чарівник VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Користувач №: 40281
Реєстрація: 18-June 08





тиждень пройшов,а змін ніяких. Коли нарешті ви підключете жюрі чи кого там потрібно, щоб нарешті закрити цей тур зимових ігор?
^
Радость
Відправлено: May 14 2011, 19:47
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





лАхиня, у жюрі також є справи.
^
Black_Jack
Відправлено: May 14 2011, 19:58
Offline

Мастер
******
Стать:
Великий магістр X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 512
Користувач №: 45023
Реєстрація: 1-January 09





Пьяная фея, у жюрі також є обов'язки.
^
Crack
Відправлено: May 15 2011, 06:08
Offline


*******
Стать:
Архимаг VI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2874
Користувач №: 27663
Реєстрація: 21-March 07





Появилась, не было меня.

Прошу прощения за русский.
Правила для комментаторов облегчили как только можно. Новые правила - это же не панацея, не что-то неприкосновенное, будем их менять по ходу действий, если в этом возникнет надобность.

Хотелось бы, конечно, привлечь больше комментаторов, которые действительно будут вчитываться в работы участников. Но, на данный момент, задача в том, чтобы дуэли не висели по месяцам без единого комментария. Люди все же что-то делали, старались, а их труды проходят мимо.

Комментировать можно как угодно, но пусть активные участники клуба немного потрудятся и прокомментируют несколько работ - это же не слишком сложно ))) И участникам приятно и комментатор свои знания освежит.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 15 16 [17] 18 19 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1181 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 18:43:40, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP