Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 11 12 [13] 14 15 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Undertaker
Відправлено: Mar 12 2011, 16:28
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Crack @ Mar 12 2011, 15:39)
Не понимаю. Цифрами или руками пропишите.

Как можно считать даже общее количество, но не складывать?

так я на примере даже показал, ну еще примеры:
3 голоса за всех, 1 за первую работу - побеждают оба, потому что голосов за всех больше чем остальных
3 голоса против всех, 2 за 1 работу, 2 голоса за всех - победителя нет, потому что больше голосов против всех
3 голоса за всех, 2 против всех, 1 за первую работу - побеждают оба, потому что голосов за всех больше чем остальных
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 12 2011, 19:25
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





щодо підрахунку повернуся потім, а зараз
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Учитываются

чому?


^
Токсичный юльф
Відправлено: Mar 12 2011, 19:39
Offline

перетоксичь токсика
**********
Стать:
Верховний чародій IV
Вигляд: Animagus Hebridean Black Dragon
Група: Користувачі
Повідомлень: 17788
Користувач №: 42966
Реєстрація: 5-October 08





Цитата (Правила)
ІІІ. Нагороди:
[...]
2. Конфедератка у поле "Заслуги перед форумом" - за п’ятнадцять перемог в дуелях.

:heh: От просто з цікавості - скільки ще пройде часу, перш ніж цей пункт правил таки відредагують під сьогоднішню градацію перемог/винагород?
.
^
Радость
Відправлено: Mar 12 2011, 21:15
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





Crack, верно.
^
Undertaker
Відправлено: Mar 13 2011, 02:59
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Леди Очаровашка, потому что считает что тот кто цитирует соглашается со мнением цитируемого а это не противоречит правилам
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 13 2011, 08:25
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Morio Ryuu, але формулювання говорить про інше.
Цитата
7. Коментарі повинні бути змістовними. Голоси, які сформульовані за принципом "В першій роботі помилок менше, тому за неї.", "Мені сподобалась більше друга робота, тому голос їй.", не будуть враховуватися. Коментатор повинен розписати ЧОМУ йому подобається більше та робота, ніж інша. У перекладах, щоб не повторювати виправки інших коментаторів, ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними


Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 02:59)
потому что считает

хто вважє? Правило? Нажаль, або на щастя воно не може вважати, бо ще права почне качати.



Morio Ryuu, чи можу я попросити Вас поспілкуватися зі мною українською? Мені було б зручніше.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Так?

Можливо..
Ще трошки роботи над іормулюваннями, русизмами, порядком слів у реченні... Зазвичай це виловлюється при обговоренні.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Или предложите ваш вариант обобщенного и доступного правила подсчета голосов

А от вибачайте, мені за це галлеони у профілі не малюють.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 09:08)
Если все скидать в один абзац, вы думаете, станет яснее?

А як Ви думаєте, коли все скидано в один абзац - сприймається легше? (будь ласка, дайте відповіть на це моє питаннячко)

Якщо в дуелі буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість, то де написано в правилах, що потрібно...?
Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
то очікується вирішальний голос.
^
Undertaker
Відправлено: Mar 13 2011, 09:17
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
хто вважє? Правило? Нажаль, або на щастя воно не може вважати, бо ще права почне качати.

секундант, такая практика была еще до меня, вряд ли претензии по его доскональному исполнению можно предъявлять ко мне.
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
А як Ви думаєте, коли все скидано в один абзац - сприймається легше? (будь ласка, дайте відповіть на це моє питаннячко)

=thinking= там "все" не скидано вроде как...
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 08:25)
Якщо в дуелі буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість, то де написано в правилах, що потрібно...?

В новой редакции, которую мы сейчас обсуждаем, написано обобщенно
Цитата
якщо рівна кількість голосів, то очікується вирішальний голос.
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 13 2011, 09:37
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:17)
секундант, такая практика была еще до меня, вряд ли претензии по его доскональному исполнению можно предъявлять ко мне.

кхм... питання не в тому, як вважає секундант ,а як виконується правило. І окремі "претензії" пред*являються конкретній особі, що не виконує дане правило. І відповідає вона за свої дії.
У пункті правил вказано, що повинна бути цитата І згода. ЧОМУ зараховуються пости лише з цитатами?
Цитата
ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними

Чому порушується правило?
От тільки не треба зараз бігти і кроїти правило.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:17)
там "все" не скидано вроде как...

але питання звучало так: "коли все скидано в один абзац - сприймається легше?" Можна побачити конкретну односкладну відповідь "Так" чи "Ні"? Будь ласка.
^
Undertaker
Відправлено: Mar 13 2011, 09:59
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 09:37)
У пункті правил вказано, що повинна бути цитата І згода. ЧОМУ зараховуються пости лише з цитатами?

Потому что я руководствуюсь логикой когда засчитываю такие голоса. Вполне логично, что когда человек цитирует чей-то пост он с ним соглашается, и слово "согласен" после цитаты не меняет сути, или нет? Вы считаете слово "согласен" играет важную роль?
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 13 2011, 09:37)
але питання звучало так: "коли все скидано в один абзац - сприймається легше?" Можна побачити конкретну односкладну відповідь "Так" чи "Ні"? Будь ласка.

=drag= логично, что нет, не легче
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 13 2011, 11:49
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:59)
Потому что я руководствуюсь логикой когда засчитываю такие голоса. Вполне логично, что когда человек цитирует чей-то пост он с ним соглашается, и слово "согласен" после цитаты не меняет сути, или нет? Вы считаете слово "согласен" играет важную роль?

:obmorok:
Цілком логічно тоді припустити, що правила нам ні до чого, це атавізм і їх можна видалити взагалі. Логічно? Нащо правила, якщо є здоровий глузд. От тільки хто визначає ступінь його здоровості...
Цілком логічно припустити, що зараз я почула від вас знецінення та нехтування правилами?
Цілком логічно взагалі припустити, що якщо правила написані то їх потрібно виконувати.
Цілком логічно припустити, що якщо такий пункт є у правилах, то він мав підставу там з*явитись. Ви пам*ятаєте яку?

Напевно, логічно буде припустити, що якщо людині нема взагалі чого додати, то її робота як коментатора зводиться до простої механіки. Логічно, що якщо людина просто процитувала, вона просто "набила" собі циферку у кількості постів, і їй зачасту байдуже, що саме вона процитувала.


Цитата (Morio Ryuu @ Mar 13 2011, 09:59)
логично, что нет, не легче

не пройшло й півроку
тоді чому у своєму правилі ви все збили до одного речення й одного абзацу?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 11 12 [13] 14 15 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1306 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 22:18:24, 26 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP