Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 10 11 [12] 13 14 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Undertaker
Відправлено: Mar 11 2011, 08:04
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Леди Очаровашка, Crack, что именно не понятно? голоса считаются отдельно, если больше голосов "за всех" то победили оба, если за одну из работ, то победила эта работа, если против всех, то нет победителя, если равное количество голосов то не закрывается дуэль до решающего голоса =drag=
Додано через хвилину
Цитата (Игорь ван де Бюз @ Mar 11 2011, 05:57)
Кстати, а когда будут итоги 1 тура Зимних Олимпийских Игр?

итоги думаю сегодня, призы - пока не знаю...
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Mar 11 2011, 12:06
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





Секунданти, ви вже вибачайте, я розумію, що реал і все таке... Але дивлюсь на свою заявку на коломийки і заявку Ігоря на ту ж дуель 3 дні тому та не розумію: чому модератори знайшли час на палку дискусію в темі запитань й пропозицій, але 5 хвилин на завдання нам - не знайшли?
^
Undertaker
Відправлено: Mar 11 2011, 12:11
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Пэйджик @ Mar 11 2011, 12:06)
Секунданти, ви вже вибачайте, я розумію, що реал і все таке... Але дивлюсь на свою заявку на коломийки і заявку Ігоря на ту ж дуель 3 дні тому та не розумію: чому модератори знайшли час на палку дискусію в темі запитань й пропозицій, але 5 хвилин на завдання нам - не знайшли?

=drag= там еще много заявок, не только ваши, так что имейте терпение, как только разберусь с ЗОІ и закрою дуэли - возьму ваши заявки =eyebrows=
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 11 2011, 12:19
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 11 2011, 08:04)
Леди Очаровашка, Crack, что именно не понятно? голоса считаются отдельно, если больше голосов "за всех" то победили оба, если за одну из работ, то победила эта работа, если против всех, то нет победителя, если равное количество голосов то не закрывается дуэль до решающего голоса

спасибі кеп. А чи не розкажете мені секрет: з ким погоджувалось формулювання даного пункту правил?
Логічно ж, що Ви не могли змінити пункт правил лише за власної примхи...

^
Undertaker
Відправлено: Mar 11 2011, 12:41
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 11 2011, 12:19)
спасибі кеп. А чи не розкажете мені секрет: з ким погоджувалось формулювання даного пункту правил?
Логічно ж, що Ви не могли змінити пункт правил лише за власної примхи...

А с кем мне консультироваться кроме секундантов ДК? Из вышестоящего начальства у меня только Ирришка, но ее вряд ли интересуют правила УДК, в теме я писал про изменение этого правила несколько дней назад и никто против не высказывался =drag=
^
Undertaker
Відправлено: Mar 12 2011, 06:16
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Crack, а теперь ищем там слово отдельно, отдельно значит отдельно зачем вы их складываете то???нет там никакого сложения ни вычитания голосов, каких голосов больше того и победа
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 12 2011, 07:17
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 11 2011, 12:41)
А с кем мне консультироваться кроме секундантов ДК? Из вышестоящего начальства у меня только Ирришка, но ее вряд ли интересуют правила УДК, в теме я писал про изменение этого правила несколько дней назад и никто против не высказывался

зрозуміло. Мені було цікаво... А з Ирришкой могли б і порадитись, як з більш досвітченою людиною.
Отож, що меня не подобається в цьому пункті правил:
1. Правило - це певна узагальненість, закономірність. І тому формулювання "якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти;" виглядає дивно. До того ж, якщо слідувати букві закону УДК (вибачаюсь за русизм), то коли в моїй дуелі буде 5 голосів "за всіх", то я можу заперечити підрахунок в голосів. Бо ж у правилах чітко прописани ситувація лише тоді, коли в дуелі 3 голоси.

2. Правило виглядає не як правило, і я кажу не про стиль формулювання. Воно викликає відчуття дечого, зваленого на одну купу. Фактично сприймається воно ніяк. До того ж, тут викладена не одна думка.

3. Ну, і частина пункту "якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт;" викликає реакцію "Спасибі, кеп. І як УДК раніше без цього функціонував?"

4. І, якщо Ви аж так деталізуєте, то що буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість"
^
Undertaker
Відправлено: Mar 12 2011, 07:29
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
1. Правило - це певна узагальненість, закономірність. І тому формулювання "якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти;" виглядає дивно. До того ж, якщо слідувати букві закону УДК (вибачаюсь за русизм), то коли в моїй дуелі буде 5 голосів "за всіх", то я можу заперечити підрахунок в голосів. Бо ж у правилах чітко прописани ситувація лише тоді, коли в дуелі 3 голоси.

это пример подсчета а не правило, сейчас оформлю как пример
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
2. Правило виглядає не як правило, і я кажу не про стиль формулювання. Воно викликає відчуття дечого, зваленого на одну купу. Фактично сприймається воно ніяк. До того ж, тут викладена не одна думка.

что именно свалено? тут речь про подсчет голосов и все =drag=
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
Ну, і частина пункту "якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт;" викликає реакцію "Спасибі, кеп. І як УДК раніше без цього функціонував?"

Ну так тут специально для тех кто в танке все подробно расписано, а то столько вопрос из-за простого уточнения как будут считаться голоса
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:17)
І, якщо Ви аж так деталізуєте, то що буде, як голосів "за всіх" та "проти всіх" буде однакова кількість"

Цитата (Правила @ Sep 21 2008, 10:25)
то очікується вирішальний голос.

^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 12 2011, 07:45
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
это пример подсчета а не правило, сейчас оформлю как пример

а може не підходити до цього так легковажно, а перед цим погодити форму подачі з іншим модератором та людиною, яка в цьому хоч трошки тямить?
І взагалі, чи потрібен цей приклад? Невже неможливо іншими шляхми досягти розуміння цього пункту? Розширенням першої частини речення? Невже неможна цей же приклад подати узагальнено?

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
что именно свалено? тут речь про подсчет голосов и все

а ви це перечитували після того, як написали? Ви розумієте, як воно сприймається? Навіть якщо забути про стилістику, якої тут нема? А для особливостей підрахунку голосів є цілий підпункт: "IV. Підрахунок голосів." Пропоную усі існуючі підпункти синтезувати в один абзац. І все буде доладу.

Цитата (Morio Ryuu @ Mar 12 2011, 07:29)
Ну так тут специально для тех кто в танке все подробно расписано, а то столько вопрос из-за простого уточнения как будут считаться голоса

якби воно було простим і грамотним - питань не було б. Ви знаєте, я не знала випадків, коли в дуелі за результатами голосування вийшло, наприклад "3:5", без голосів за і проти обох учасників, і аби дуелянт №2 казав, що тут щось не так.

Цитата
то очікується вирішальний голос.

А де в правилах це написано? Можна болдом виділити безпосередньо в правилі?
Додано через 5 хвилин
Цитата
7. Коментарі повинні бути змістовними. Голоси, які сформульовані за принципом "В першій роботі помилок менше, тому за неї.", "Мені сподобалась більше друга робота, тому голос їй.", не будуть враховуватися. Коментатор повинен розписати ЧОМУ йому подобається більше та робота, ніж інша. У перекладах, щоб не повторювати виправки інших коментаторів, ви можете процитувати попередні повідомлення і згодитися/не згодитися з ними


Про творчі дуелі все ясно, про них є окремий пункт, який хоч і не виконується, та нехай. А от за цим п.п. чи враховуються в перекладацьких дуелях голоси, що складаються виключно з чужих цитат?
^
Undertaker
Відправлено: Mar 12 2011, 09:08
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
а може не підходити до цього так легковажно, а перед цим погодити форму подачі з іншим модератором та людиною, яка в цьому хоч трошки тямить?
І взагалі, чи потрібен цей приклад? Невже неможливо іншими шляхми досягти розуміння цього пункту? Розширенням першої частини речення? Невже неможна цей же приклад подати узагальнено?

Так?
Цитата
3. При підведенні підсумків голоси рахуються окремо: якщо в дуелі голосів "за всіх" більше, ніж останніх, то перемагають обидва дуелянти; якщо більше голосів "проти всіх", то переможця немає; якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт; якщо рівна кількість голосів, то очікується вирішальний голос.

Или предложите ваш вариант обобщенного и доступного правила подсчета голосов
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
а ви це перечитували після того, як написали? Ви розумієте, як воно сприймається? Навіть якщо забути про стилістику, якої тут нема? А для особливостей підрахунку голосів є цілий підпункт: "IV. Підрахунок голосів." Пропоную усі існуючі підпункти синтезувати в один абзац. І все буде доладу.

Если все скидать в один абзац, вы думаете, станет яснее?
Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 12 2011, 07:45)
Про творчі дуелі все ясно, про них є окремий пункт, який хоч і не виконується, та нехай. А от за цим п.п. чи враховуються в перекладацьких дуелях голоси, що складаються виключно з чужих цитат?

Учитываются
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 10 11 [12] 13 14 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1674 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 17:19:54, 19 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP