Модератори:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 9 10 [11] 12 13 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Книга запитань та пропозицій

Бубенчик
Відправлено: Mar 9 2011, 14:13
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





Цитата (Радость @ Mar 9 2011, 14:10)
Lorienna, начнём с того, что Вас глупой я не называла. Но большого количества голосов не было и при вашем секунданстве. Мы же стараемся сделать всё возможное.
вы начали с рассуждения о моей глупости. а слово, оно ж не воробей, а некомпетентность уж тем более сложно исправимая штука...
^
Бубенчик
Відправлено: Mar 9 2011, 15:01
Offline

Лучший способ отомстить - остаться в живых.
*******
Верховний чародій IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2351
Користувач №: 40990
Реєстрація: 15-July 08





растолкуйте мне еще тему с предложением Сатин. там 1 коммент = 1 заявка на 1 дуэль? или как-то иначе? а то как-то все кивают, а конкретики никакой...
^
Радость
Відправлено: Mar 9 2011, 16:52
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





Lorienna, ну, она предложила сделать как в Англ. ДК. Да, 1 коммент = 1 дуэль, нет коммента, нет дуэли.
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Mar 9 2011, 17:22
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?
^
Undertaker
Відправлено: Mar 9 2011, 17:31
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Пэйджик @ Mar 9 2011, 17:22)
А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?

Это вопрос не к нам, но скажу что думаю было мало заявлений и Ирришка ждала еще, сейчас тем кто писал будут отправлены тексты на перевод и в скором времени будет новый секундант =thinking= надеюсь, нам самим бы его быстрее хотелось
^
Радость
Відправлено: Mar 9 2011, 17:33
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





Цитата (Пэйджик @ Mar 9 2011, 17:22)
А можна запитати, чому до сих пір не взяли нового секундата? Не знаю, до кого це питання - до СМ чи до інших модераторів, яких не дуже турбує, що набір ведеться з початку лютого місяца, але коли ми побачимо третього працюючого?

Были отправлены тексты, ждём ответных переводов
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 9 2011, 17:43
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 9 2011, 13:12)
Предлагаю отойти от той темы, так как думаю что она себя исчерпала. Слушаю предложения о внесении изменений в правила ДК, так же выношу сам предложение изменить систему подсчета голосов и не суммировать их а считать за отдельные. Например, по текущей системе если 3 голоса за всех и один за кого то одного, то побеждает один участник, что как то несправедливо, ведь большинство считает что обе работы достойны. Слушаю мнения...

Я б хотіла побачити цитату цього правила. Бо ж знайшла я тільки таке:

Цитата
5. Якщо дуель триває довше, ніж місяць і тут маємо певну кількість голосів ЗА всіх та стільких ж голосів за одну з робіт, то голос ЗА всіх рахується як по одному на кожну роботу. Наприклад, 1голос за всіх + 1 голос за одну з робіт, це буде рахунок 2:1 і т.д.

Проте, що може заборонити більш вчасно закрити дуель, або ж запросити когось проголосувати (здається, на двох останніх сторінках я бачила повідомлення, як хтось з секундантів казав про таке)?
Механізм нарахування балів таким чином? Напевне, як і в цій дуелі, хоча вона висіла менше місяця.


Якщо питання-пропозиція щодо пустих цитованих коментарів була випущена, а підіедення підсумків було визнаним цікавішим, то нехай.

У правилах є пункт, який дещо суперечить моїм поглядам, і я вже це обговорювала в темі з Ігорем. Мова йде про пункт 4.3.
Цитата
При результаті, коли маємо певну кількість голосів за всіх (проти всіх) та стільких ж голосів за одну з робіт, то дуель не закривається до вирішального голосу.

У такому разі пропоную не чекати вирішального голосу, а підсумовувати результати. Наприклад:
Цитата
За всіх - 3
Учасник 1 - 2.
Учасник 2 - 3.

Рахуємо: Учасник 1: 2+3=5
Учасник 2: 3+3=6.

^
Undertaker
Відправлено: Mar 10 2011, 06:08
Offline

Смерть - это только начало (c)
*******
Стать:
Великий магістр VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1917
Користувач №: 34378
Реєстрація: 8-December 07





Цитата (Леди Очаровашка @ Mar 9 2011, 17:43)
У такому разі пропоную не чекати вирішального голосу, а підсумовувати результати. Наприклад:

А если против всех то что, получается -1 и 0? =drag=
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Mar 10 2011, 11:11
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





Цитата (Morio Ryuu @ Mar 10 2011, 06:08)
А если против всех то что, получается -1 и 0?

Ви вважаєте, що за умовного віднімання при такому результаті доречно вважати якусь з робіт переможною?

Те, що зараз відбувається з правилами УДК мені нагадує те, що відбувається з нашою Конституцією. Це взагалі якось контролюється?

Вибачте, але це тільки в мене нинішній варіант пункту 4.3. викликає незрозумілі відчуття?
Цитата
3. При підведенні підсумків голоси рахуються окремо: якщо в дуелі три голоси "за всіх", один "за першу роботу" і два "проти всіх", то перемагають обидва дуелянти; якщо більше голосів "проти всіх", то переможця немає; якщо більше голосів за одного з дуелянтів, то перемагає цей дуелянт; якщо рівна кількість голосів "за всіх" (проти всіх) і за одного з дуелянтів, то очікується вирішальний голос.
^
Игорь ван де Бюз
Відправлено: Mar 11 2011, 05:57
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 10250
Користувач №: 23044
Реєстрація: 13-November 06





Цитата
Логику подсчета не поняла вообще. Кто разъяснит?

Например, если в дуэли пять голосов "за всех" 5 - за второго участника и 5 - за первого, то не будет дуэль закрываться с победой всех, а будет ожидаться дополнительный голос, который и опредилит победителя.

Кстати, а когда будут итоги 1 тура Зимних Олимпийских Игр?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 9 10 [11] 12 13 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1852 ]   [ 28 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 14:36:10, 24 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP