Модератори: простая прохожая, Stargirl.

Сторінки: (2)  # [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Файна Юкрайна

Marianne
  Відправлено: Aug 4 2009, 15:51
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Темку про "Нашу Рашу" я тут бачила... А "Файної Юкрайни" чомусь нема.. =unsure=

Отже) "Файна Юкрайна" від Comedy Club UA)
Обговорюємо=)

Багіня=)))
Сусіди
^
SugaR
Відправлено: Aug 5 2009, 22:05
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Тут и обсуждать нечего. Такое же богомерзие, как и всё от камеди.
Никакой юмор.
^
Marianne
Відправлено: Aug 6 2009, 07:52
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





SugaR
Ну то вже як де.. З "Файної Юкрайни" я дивлюсь тільки про Марічку і Антона) З Камеді Клаб Юей дивилась тільки Сергія Притулу. Тому те, що в більшість епізодів в Файній Юкрайні не смішні - це так. Але є дуже багато людей, які саме через Марічку і Антона дивляться дану передачу.
Тому, коли я створювала цю тему, то я мала на увазі здебільшого саме їх.
Додано через хвилину
Цитата
Никакой юмор.

А це, між іншим, справа смаку. Комусь подобається.
^
SugaR
Відправлено: Aug 6 2009, 10:10
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 07:52)
А це, між іншим, справа смаку. Комусь подобається.

Те, кому это нравится, обычно по вечера на корточках семки лузгают.
^
Усмішка
Відправлено: Aug 6 2009, 10:15
Offline

Вот - я, весь боль и ушиб.
********
Стать:
Магістр IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3228
Користувач №: 37735
Реєстрація: 3-March 08





З камеді я теж дивлюсь тільки Притулу, а в Файній Юкрайні мені ше нрава про Ілону Давидівну і Анжелу Петрівну. Ну і канєш Марічка та Антон.
^
Marianne
Відправлено: Aug 6 2009, 12:39
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
Те, кому это нравится, обычно по вечера на корточках семки лузгают.

Це типу образа, так? Я дивлюсь. І що? Повір, сонце, вечорами в мене є більш цікаві й важливі справи, ніж лускати сємочки. Так, мені там далеко не все подобається, близько 75 %. Але все ж, не тобі про судити про смаки.
З таким самим успіхом я можу сказати, що ті, хто дивиться Skins, по вечорах по підвалах шастають.
Те, що тобі не подобається "Файна Юкрайна", було зрозуміло ще з першого посту. Навіщо тобі тут писати ще щось? Ми ж, наче, обговорюємо "Файну Юкрайну", а не людй, які її дивляться.

Сльоза відчаю
Цитата
З камеді я теж дивлюсь тільки Притулу, а в Файній Юкрайні мені ше нрава про Ілону Давидівну і Анжелу Петрівну. Ну і канєш Марічка та Антон.

Вони теж непогані) А ше є прадюсєр Валєнцін і зірка Василь, "400 грам водки, 2 бокали пива" (але це одне з того, що мені не подобається), даїшник (але це тупе..), що там ще?
А Притулу-Тернопільського Сірого я взагалі люблю) І в Камеді, і в Файній Юкрайні, і в Підйомі на Новому каналі))
^
SugaR
Відправлено: Aug 6 2009, 13:43
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 12:39)
Те, що тобі не подобається "Файна Юкрайна", було зрозуміло ще з першого посту. Навіщо тобі тут писати ще щось? Ми ж, наче, обговорюємо "Файну Юкрайну", а не людй, які її дивляться.

Вот когда в правилах форума будет написано, что негативно отзываться о чём-либо более одного раза нельзя будет, то я и уйду. :3
Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 12:39)
З таким самим успіхом я можу сказати, що ті, хто дивиться Skins, по вечорах по підвалах шастають.

Есть грешок, да. :(
^
Усмішка
Відправлено: Aug 6 2009, 14:35
Offline

Вот - я, весь боль и ушиб.
********
Стать:
Магістр IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3228
Користувач №: 37735
Реєстрація: 3-March 08





Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 12:39)
Вони теж непогані) А ше є прадюсєр Валєнцін і зірка Василь, "400 грам водки, 2 бокали пива" (але це одне з того, що мені не подобається), даїшник (але це тупе..), що там ще?
А Притулу-Тернопільського Сірого я взагалі люблю) І в Камеді, і в Файній Юкрайні, і в Підйомі на Новому каналі))


А мені ше нинрава про геїв. Кста: в новому сезоні буде пародія на Хауса доктор Хлус.
Про Притулу в мна всьо з тобою співпадає)
^
Marianne
Відправлено: Aug 6 2009, 16:20
Offline

In Perfect Harmony
******
Стать:
Метаморфомаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 928
Користувач №: 6562
Реєстрація: 7-August 05





Цитата
Вот когда в правилах форума будет написано, что негативно отзываться о чём-либо более одного раза нельзя будет, то я и уйду. :3

Та ні) Я ж не це мала на увазі) Твій перший пост стосувався твого негативного ставлення до "Файної Юкрайни", а другий - уже людей, які її дивляться. Невідповідність темі. А таке в правилах є) Флуд називається)

Цитата
Есть грешок, да. :(

Вах) Ти диви) Хоч я вгадала)

Цитата
А мені ше нинрава про геїв. Кста: в новому сезоні буде пародія на Хауса доктор Хлус.

Мені теж це дуже не подобається.. А ше мені сподобалось, коли про політику було.. "Свобода з Савою Шустрим", якщо не помиляюсь.
А я Хауза не дивилась.. А то в рекламі говорили, що буде в новому сезоні? o_O Класно.. Дивно, що я цього не бачила..

Цитата
Про Притулу в мна всьо з тобою співпадає)

Та Притула, Педан і Оля в "Підйомі" такі перли видають, шо я не можу))))) =lol= Підйом творить чудеса з настроєм з самого ранку) =lol=
^
Усмішка
Відправлено: Aug 6 2009, 16:56
Offline

Вот - я, весь боль и ушиб.
********
Стать:
Магістр IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3228
Користувач №: 37735
Реєстрація: 3-March 08





Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 16:20)
Мені теж це дуже не подобається.. А ше мені сподобалось, коли про політику було.. "Свобода з Савою Шустрим", якщо не помиляюсь.
А я Хауза не дивилась.. А то в рекламі говорили, що буде в новому сезоні? o_O Класно.. Дивно, що я цього не бачила..

Та да, було таке, але я тоді на телефоні бавилась і пропустила(
А я то не по тєліку виділа, я читала в журналі.
Цитата (Раміна Хотем @ Aug 6 2009, 16:20)
Та Притула, Педан і Оля в "Підйомі" такі перли видають, шо я не можу))))) =lol= Підйом творить чудеса з настроєм з самого ранку) =lol=

Це точно. Правда оля троха тупувата.



^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (2)  # [1] 2  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0744 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:03:21, 04 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP