Модератори: Юланна.

Сторінки: (11)  # « Перша ... 9 10 [11]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Украінський дубляж. Фільми та Мультфільми

gamma zeta die
Відправлено: Mar 29 2016, 11:37
Offline

неведьма
*******
Стать:
Великий чародій XII
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 2653
Користувач №: 25060
Реєстрація: 12-January 07





Учора подивилась промо-ролік Зоотрополісу українською мовою. Це дивовижно і дуже смішно) Нажаль, не маю можливості подивитися цей мультфільм у кінотеатрі з дубляжем українською мовою, але усім раджу
^
Токсичный юльф
Відправлено: Mar 29 2016, 12:35
Online

перетоксичь токсика
**********
Стать:
Верховний чародій IV
Вигляд: Animagus Hebridean Black Dragon
Група: Користувачі
Повідомлень: 17783
Користувач №: 42966
Реєстрація: 5-October 08





Так, укр.дубляж в мульта чудовий))
Хоча нащо було переводити частину прізвищ я так і не зрозуміла. Це мені не сподобалось
А от містер Велет це просто щось =lol=
^
Зарезанный одуванчик
Відправлено: Aug 13 2016, 23:53
Offline

Мастер двойной игры ©
**********
Стать:
Великий маг III
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 15496
Користувач №: 39665
Реєстрація: 28-May 08





Дуже люблю, як перекладають голлівудські фільми чи мультики на українську мову, але коли фільм російський і перекладають його... в мене просто пукан розривається від такої показухи.
Ту саму Незламну переклали навіщо?? Особливо в мене припікало, коли вона в Одесі, там той лікар до неї закоханий — та там весь смак був у їхніх акцентах одесько-єврейських! Чи той момент з її подружкою, коли вона на весілля кликала. І чувак перепитує на чистесенькій укр.мові "а що таке весілля?" =hopelessness= =hopelessness= =hopelessness= Здається, я вже десь то писала, але вже рік пройшов, а я все не можу попуститись.

^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (11)  # « Перша ... 9 10 [11]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1058 ]   [ 17 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 19:16:31, 25 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP