Сторінки: (24)  % « Перша ... 11 12 [13] 14 15 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Флёр Делакур

, нет стереотипам!
Три рубля
Відправлено: Jul 12 2014, 09:26
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Korell, а я снова протестую против употребления слова "хамство".
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 12 2014, 09:34
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Truly_Slytherin @ Jul 12 2014, 09:07)
А Рон пришел в бешенство, увидев, как Джинни целуется с парнем :D . Привет Ореону? ;) . Ну а правда, такая ярость...Согласился только на Гарри, который за дальностью прожитых лет почти как брат стал.
Кстати, а попробуйте представить, что Гарри бы женился на Чжоу? Все Уизли бы встали на дыбы...и растерзали бы. Как это - кто-то с чужого клана? Нарочно бы говорили о ней в 3 лице в ее присутствии и игнорировали. У них железное правило - только гриффиндорцы, и то не всякие.
Они бы даже рейвенкловку Чжоу не потерпели, а тут у них явная по типажу слизеринка Флер...

А причем здесь Уизли и выбор Поттера? Он не их собственность,чтобы они диктовали ему на ком жениться. Поттер вообще не из клана Уизли,просто друг детей.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 09:48
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Не згодна з тими, хто бачить у Флер Слізеринку. Швидше це Гафелпаф."Тишком-нишком до зірок" :D
По-перше, професійність на першому місці.(Не просто приїхати до свого хлопця, а неодмінно у справах чи то "вдосконалюватись")
По-друге, певна обмеженість і точка зору: "Правильно так, як у нас", чомусь тут сприйнята як снобізм. Слізеринці зазвичай мають ширший світогляд.
І нарешті, "собаки гавкають, а караван іде" - її геть не награна незворушність і поблажливість, що може однаково бісити й бути предметом заздрості. Адже персонажі книги, переважно жіночі, як би не бісились позаочі, реально щось капосне зробити їй не наважуються, й правильно роблять :). А вона потихеньку добивається свого.
До речі, мудрий хід - пожити у родині нареченого, освоїтись з його звичками так, щоб усі "притирання" й непорозуміння залишились у батьківському домі, а у своєму власному вже все одразу складалось якнайкраще.Хто сказав, що дівка нерозумна? :P
Й найхимерніше - форумчани, що ніби то мають обговорювати Флер зараз тут собачаться з абсолютно інших питань :), давши спокій міс Делякур. От не липне до неї багнюка, і все.
^
Korell
Відправлено: Jul 12 2014, 10:43
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Три рубля @ Jul 12 2014, 09:26)
Korell, а я снова протестую против употребления слова "хамство".

Протестуйте. Но я считаю, называть человека "флегмой" - хамство. Lada.Gornostaj,

Цитата
До речі, мудрий хід - пожити у родині нареченого, освоїтись з його звичками так, щоб усі "притирання" й непорозуміння залишились у батьківському домі, а у своєму власному вже все одразу складалось якнайкраще.Хто сказав, що дівка нерозумна?


Lada.Gornostaj, Уизли должны быть счастливы, что такой девушки, как Флер, понравился их Билл. Молли с Джинни прикинули бы: много ли кому их покусанный оборотнем и изуродованный Билл (вкупе с Норой-хибарой) нужен?
Цитата (Looking for Alaska @ Jul 12 2014, 09:20)
Korell, оба хороши)

Простите, я что значит "Хороши оба"? Если Рон скажет о девушке, Джинии считает своим долгом ее оскорбить.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 11:28
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Korell @ Jul 12 2014, 10:43)
Уизли должны быть счастливы, что такой девушки, как Флер, понравился их Билл

Ну, у нормальної матері завжди є певні ревнощі до нареченої сина. От якщо мати хлопа не має жодних претензій до дівчини, значить з хлопцем щось таки негаразд :D
Цитата (Korell @ Jul 12 2014, 10:43)
Молли с Джинни прикинули бы: много ли кому их покусанный оборотнем и изуродованный Билл (вкупе с Норой-хибарой) нужен?

А "покусаний" він був вже потім, не забули? До того - гарнюній, та ще й спеціаліст "з самого Грінготса", таких, здається, небагато... Й що кому, що Білл "з Нори виліз", дивитись треба на те, ким уже став на момент знайомства з Флер!
^
Korell
Відправлено: Jul 12 2014, 11:32
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





[
Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 12 2014, 11:28)
А "покусаний" він був вже потім, не забули? До того - гарнюній, та ще й спеціаліст "з самого Грінготса", таких, здається, небагато... !


Lada.Gornostaj, и вот такая красавица Флер его покусанным не кинула. Это не Джинни, которой нужен только "Избранный".
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 11:53
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Korell @ Jul 12 2014, 11:32)
такая красавица Флер его покусанным не кинула. Это не Джинни, которой нужен только "Избранный".

А що, у нього, покусаного, голова пропала? Талант? Розум? Робота престижна, нарешті :) (жарт... майже.)
Ні, як казавв про іншу панночку Рубеус Гегрід "у неї й голова, й серце на місці". До того ж самооцінка на достатньому рівні :) "Моєї краси вистачить на двох" чи як там? =lol2=
^
Korell
Відправлено: Jul 12 2014, 12:18
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 12 2014, 11:53)
А що, у нього, покусаного, голова пропала? Талант? Розум? Робота престижна, нарешті :) (жарт... майже.)=

Можно спорить, но, думаю, Джинни бы тотчас бросила "покусанного и неуспешного парня".
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 12:43
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Korell, мова про те, що й покусаний, Білл не стає одразу ж "неуспішним", надія на те, що він не стане перевертнем, залишалася. Хоча, якби став, думаю, Флер би все одно не покинула б його.
Щодо Джінні, погодьмось не сперечатись тут, добре?
Додано через 2 хвилин
А для гоблінів було б критичним, перевертень у них працює, чи ні? Обмежили б доступ до банку у певні фази місяця, та й по всьому. Комусь же треба прокляті гробниці розкопувати?
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 12 2014, 12:52
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Я за Флер и точка. Джинни тоже неплохая девчонка,но не умеет держать себя в руках.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (24)  % « Перша ... 11 12 [13] 14 15 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0797 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:49:32, 06 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP