Модератори:

Сторінки: (4)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Оголошення та новини

, Дуельного Клубу
Відправлено: Sep 23 2008, 14:25

  i  

Тут час від часу будуть з'являтися оголошення щодо ДК, тут буде повідомлено у випадку затримки дуелей та інші цікаві та не дуже новини)

Відправлено: Aug 1 2017, 22:21

  i  

Гадаю, це варте вашої уваги. Заробляйте бали не лише тут, а й в Інституті розвитку української мови та літератури. новини Інституту

Відправлено: Aug 16 2017, 14:08

 M 

Дорогие дуэлянты УДК, прошу Вас, читайте мои сообщения. Я все понимаю, реал оставляет мало времени для форума, а тем более для назойливых напоминалок(в особенности, если у вас ПМ и так завалены письмами), но! выделите пару минут на то, чтоб отписаться: так и так, работа идёт, ну, или не идёт, но хотя бы планируется; или там: реал замучил, продли, пожалуйста. Я все пойму и с удовольствием пойду вам навстречу.

А так получается, что на форум вы заходили, но письма так и висят неоткрытыми. Я-то могу ждать месяцами, но перед соперниками некрасиво выходит.

С уважением, ваш секундант.

Відправлено: Sep 6 2017, 14:13

  i  

Друзі, у мене невеличка запара в університеті, тому завтра і післязавтра я буду тут чи дуже пізно ввечері, чи взагалі не зайду. Сьогодні видам нові завдання всім, хто записався.
І цей, давайте до суботи ви здасте всі свої борги, а я прийду і, тихо радіючи, виставлю дуелі на голосування?)
З повагою і побажаннями натхнення, ваш шерстяной флинтяра!


Відправлено: Oct 7 2017, 19:54

  i  

Приїду додому, випишу усім дрина й лозини. ДЕ ВАШІ роботи, любі? Через два дні здавайтеся, будь ласка.

Відправлено: Oct 13 2017, 20:23
Не буду тут дня зо три. Повернусь і виставлю дуелі, якщо буде що виставляти. Всім гарних вихідних. Обійми для тих, хто працюватиме. Головне не сумуйте!) :morning:
Відправлено: Oct 14 2017, 21:14
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.
Відправлено: Oct 14 2017, 22:06
Цитата (шерстяной флинтяра @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.

Це складно, чесно кажучи. Іноді буває таке, що приходжу, дивлюся на роботи, на коментарі і розумію, що додати мені нічого. Буває таке, та разом з тим мені здається, що просто брати чуже думку неправильно, я сама вже краще не коментуватиму, аніж продублюю чиєсь. Насправді ж не зрозуміло, чи згодні з використаною цитатою, чи просто взяли першу-ліпшу. З іншого боку, у цьому й проблема - мало хто витрачає час на повноцінне коментування, дуелі й так часом тижнями висять. Можливо, не забороняти цитати, а встановити ліміт, наприклад, один коментар-цитата на дуель чи ще якось.
Відправлено: Nov 24 2017, 19:44
Нудноооо. Поки ми чекаємо робіт на осінній конкурс, давайте поговоримо про зимові свята. Хто що хоче на зимовий конкурс, бо в мене 0 ідей. Чого вам більше за все хочеться, котики? Переклад? Чи може колядок? Слухайте може коротенькі колядки поставити як завдання? Там на два-чотири рядки?
Відправлено: Nov 24 2017, 20:18
Цитата (капитан Шекспир @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів.

добре. по можливості писатиму комментар.
Але цитату може не відміняти. Повністю.
капитан Шекспир,
коли буде сніг чи святкова мішура хочеться це сфоткать.
Відправлено: Nov 24 2017, 20:49
Цитата (капитан Шекспир @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.


Не відміняйте, будь-ласка. Бо справді дуже часто таке бувае, що хтось написав коментар и добавити уже нічого. Це по-перше, а по друге, і так деякі дуелі висять тижнями, бо мало голосів, а без цитат взагалі будуть по пів року на голосованні, так як багатьом людям не хватае часу і надхнення щоб самим писати коментарі.
Відправлено: Nov 26 2017, 11:45
Цитата (капитан Шекспир @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.

Не треба відміняти. Як варіант - зменшити нагороду саме за цитату, наприклад, 0,5 балів замість одного. І особисто моя думка - не цитати провина тому, що немає коментарів. Я, якщо не зайнята, коментую майже кожну дуель. Але вже кілька тижнів мені просто нічого коментувати, оскільки нема дуелей.
Відправлено: Nov 28 2017, 12:12
та я вже зрозуміла, що нічо відміняти не треба. усе залишаться так як і було)
Відправлено: Mar 3 2018, 20:06

  i  

Агов, коти, я до вас з проханням. Здайте усі роботи до 15 березня, щоб я до кінця місяця усе позакривала. Некрасиво буде зникнути, залишивши дуелі.
Там в темі записів ще є заявки, якщо є бажання і натхнення, то запишіться сьогодні/завтра, буду тільки рада, та Fraid теж.
І заявки на секунданта ДК не соромтеся кидати. Тут тепла і дружня атмосфера, ну чого ви? І активність на рівні, і дуелянти вчасно все здають хдд. Один з кращих ДК форуму чекає свого героя! =eyebrows=

Відправлено: Jun 27 2018, 14:14
Лагающий интернет и некоторые вещи, с которыми мне как можно скорее нужно разобраться, вынуждают на пару дней отсрочить открытие дуэлей. прошу понять и простить.


  i  

все змінилося, сьогодні відкриваю, далі три дні мене тутечки нема.

Відправлено: Jul 9 2018, 22:09

  i  

Розшукуються 3-4 коментатори. Задача - проголосувати у вже відкритих дуелях ДК + в тих, що ще з'яляться (можливо) до 10 серпня. Винагорода - 8000 глн. кожному, звичайно. Коментар на 150 і більше символів, не цитата. Буду вдячна.

Відправлено: Apr 5 2019, 08:39

  i  

Всім привіт) Найближчим часом чекайте на веселе життя, я збираюсь тут багацько змінити ^_^
Будь-які цікаві пропозиції будуть розглянуті, і, можливо, втілені в життя. Звісно, авторам найкращих ідей обіцяю смаколики. Ідеї можна мені надіслати совою, або ж виписати у відповідній темі.

Український Дуельний Клуб завжди радий вас бачити.

user posted image
P.S. Це Тимофій. Відтепер це наш місцевий талісман. Не питайте, що він тут забув, лазить скрізь, де можна.


Відправлено: Jul 1 2019, 16:23

  i  

Любі друзі!)

В Українського дуельного клубу нова версія правил. В нас відтепер є додаткові винагороди за певну кількість перемог, два нових звання і, відповідно, дві нових медалі в профіль)
Буду вдячна за ваші відгуки, ідеї та думки з цього приводу. Усім гарного настрою та доброго дня!
Під спойлером єнотик,який жере виноград) Просто так, для настрою)
Показати текст спойлеру



Відправлено: Aug 2 2019, 10:19
Дуже хотіла відкрити цю акцію вчора, алеее тепер запізно наздоганяти потяг...чи ні)


user posted image user posted image user posted image

24 серпня в України велике свято. Свято, вистраждане нашими предками, відвойоване і відстояне неодноразово.
Я вважаю, що УДК не може залишатись осторонь. Давайте святкувати)
  • За кожну взяту і вчасно здану роботу за період акції на дуель ви отримуєте 500 галеонів.
  • За кожну перемогу в дуелі ви отримаєте додатково 1000 галеонів.
  • Трійка найактивніших за період акції отримають *Вишиванку user posted image
    (активність визначатиметься кількістю балів за участь в дуелях та коментування)
    Увага, для отримання вишиванки необхідно стати учасником мінімум 5 дуелей!
  • Всі, хто взяв хоча б 3 дуелі і вчасно здав роботи на них - отримають медаль у профіль
    user posted image В моєму серці Україна (активному учаснику акції до Дня Незалежності України 2019)
Найактивніший користувач, що зміг взяти щонайменше 8 дуелей і вчасно їх здати - особисто від мене отримає чудовий, блискучий
user posted image Філософський камінь)
Без подарунка не лишаться навіть ті, хто взяв хоча б одну дуель, нікого не образимо)

Акція буде продовжуватись до 4 вересня 2019 року включно
(а ви знали, що саме 4 вересня 1991 над будинком Верховної Ради України вперше було піднято синьо-жовтий прапор?)


P.S. Навіть, якщо ви не знаєте української мови/знаєте її поганенько, ви все ще можете взяти художню дуель ;)
P.P.S Немає ніяких обмежень щодо типів дуелей, які ви берете, можете брати однотипні =)
P.P.P.S Якщо вам довго не знаходитиметься опонента, ним можу стати я, якщо захочете ;)



Відправлено: Sep 5 2019, 14:25


user posted image user posted image user posted image

Настав час підсумків акції і нагородження)


Беззаперечним переможцем, яка сумлінно здавала вчасно всі роботи і блискуче виконала всі умови стає Supreme.
Вона отримує головну нагороду - Філософський камінь user posted image, Вишиваночку user posted image, обіцяну медаль у профіль і 4000 галеонів за вчасно здані роботи (8*500).
Нагороду за перемоги ніхто не забув, після закриття дуелей все видам. не думала що так затягнеться

Маємо ще одного переможця - Dosya, яка виконала роботи для 3 дуелей, і за це вона отримує Вишиваночку user posted image,
1500 галеонів за вчасно вислані роботи, та медаль у профіль.

Далі - дуже приємний сюрприз. Такі сюрпризи треба зустрічати теплими обіймами, цікавими завданнями і посмішками)
Коли сюди навідується шерстяной флинтяра, у мене враження що весь розділ УДК простягає до цієї людини лапки і радісно стрибає)
Історія жива, і просто так не минає))) Взявши 2 дуелі, шерстяной флинтяра отримує 1000 галеонів, а від мене особисто отримує...
user posted image - Кошик зі смачненькими білими грибочками... і, звісно, мою вдячність))) Не зникай, лишайся з нами)

Дуже порадувала Шани, навідавшись в УДК, дякую їй за вчасно здану роботу на 1 дуель.
За це їй полетить 500 галеонів, і невеличкий подаруночок від мене - user posted image Кришталеве серце ^_^

Арфей - мені дійсно треба порахувати, скільки разів я нагадувала) Але все ж, хоч і зі значним запізненням - переклад ти надіслав. А це вже перемога)
Виключно для тебе... user posted image Фіолетова травичка. Курити не раджу)

О, і ледь не забула! В нас є найкращий коментатор за час конкурсу! Трисс отримує user posted image Верітасерум особисто від мене за свої коментарі.

Всім дякую за участь!Чекайте на свої призи найближчим часом!



Відправлено: Sep 6 2019, 08:55

  i  

Все всім мало прилетіти. Через технічні проблемки ви не отримали повідомлень про отримання, перевірте зміни інвентарю, все має бути гаразд.
Ще раз всім дякс за участь!

Відправлено: Oct 3 2019, 12:01

  i  

Астрологи оголосили Тиждень коментарів!


Тільки цього тижня, ваш коментар на вагу золота)
Кожний коментар дуелі УДК = 500 галеонів у ваш гаманець.
Коментар цитатою - 200 галеонів ;)
Поспішайте, пропозиція дійсна тільки до 10.10! :penguin_airkisses:

Відправлено: Oct 29 2019, 12:54

  i  

Усім коментаторам цього тижня, які будуть оголошені на протязі 48 годин +2000 галеонів до Калини ^_^
Допоможіть навести лад в УДК і закрити старі дуелі)Ваші коментарі на вагу золота!

Відправлено: Nov 1 2019, 10:42



user posted image

Тільки до 10 листопада!
Не можемо залишитись осторонь від святкування ночі всіх святих)
За перемогу в дуелі УДК ви отримуєте 50 балів Квесту, а за участь - 20!
Увага! Бали зараховуються лише у разі вчасно зданої роботи!


Тепер про приємне, а саме - про призи.
Найактивніший дуелянт за цей тиждень отримає на вибір user posted imageНагадайко або ж user posted image Набір рідкісних інгрідієнтів
+ 5000 галеонів)

Кожний, хто взяв хоча б дві дуелі будь-якого типу і здав їх вчасно отримає новенький артефакт - user posted image Плащ Дракули)

Найкращі коментатори за цей період (такі, що лишили більше 5 власних коментарів) додатково отримують user posted image

Страшенно крутецього всім святкування!



Відправлено: Dec 14 2019, 22:17



user posted image

Нарешті, підсумки!

Найактивнішим дуелянтом нашого івенту(4 дуелі з чудовими роботами, просто фантастика) стає Lindemann
Нагадую, ти отримуєш user posted imageНагадайко або ж user posted image Набір рідкісних інгрідієнтів
+ 5000 галеонів). Напиши, будь ласка, мені совою, який варіант тобі більше до вподоби!

user posted image Плащ Дракули отримають усі, хто взяв щонайменше дві дуелі.
А таких у нас чотири активіста - Lindemann, Rhiwelin, шерстяной флинтяра, Supreme

Найкращими коментаторами (5 власних коментарів) стають Dosya, Supreme, їх приз - user posted image

І нарешті - нагадую - за перемогу в дуелі УДК ви маєте отримати 50 балів Квесту, а за участь - 20!
З розрахунку на це, ось фінальні бали:

Дуелянт Бали ХІ
Lindemann 170
Supreme 100
шерстяной флинтяра 100
Rhiwelin 70
Dosya 50
Арфей 20

Бали будуть додані найближчим часом, на призи очікуйте приблизно в понеділок.
Дякую вам за участь, навідуйтесь ще, слідкуйте за новинами УДК ^_^ Самі знаєте, свято наближається)))




Відправлено: Dec 17 2019, 13:28

  i  

Призи видані, бали ще не начислені, але мають прилетіти скоро)

Відправлено: Jan 10 2020, 15:16



user posted image

Салатики закінчились, майже всі подарунки знайшли своїх власників, а ми разом з УДК наздоганяємо паровоза у новорічному івенті)
Одразу кажу, умови екстремальні, у нас менше тижня на здачу робіт...але і призи будуть смачненькі)
Зате не нудно!

Мінімальна кількість робіт для участі в акції - три вчасно здані роботи! Часу обмаль, до 17го січня. Вважайте це викликом)))
За перемогу в кожній дуелі в рамках акції ви отримуєте новий артефакт - user posted image Крижаний меч


-Перше місце по кількості зданих робіт - user posted image Коробка з секретом або 2* user posted image Набори дуже рідкісних інгрідієнтів)
-Друге місце по кількості зданих робіт - user posted image Чарівна скринька або 2*user posted image Набори рідкісних інгрідієнтів
-Трете місце по кількості зданих робіт -user posted image Еліксир крижаного полум`я + user posted image Набір алхіміка 2 рівня

Найкращий коментатор усіх зимових дуелей отримає святкову Вишиваночку user posted image
Інших коментаторів теж не ображу, ви мене знаєте)


user posted image
user posted image



Відправлено: Jan 27 2020, 15:22

  i  

Так, оскільки час на здачу робіт по акції давно минув, 1-2-3 місце не дістануться нікому (бо відсутність робіт показала відсутність цікавості до акції).
Але якщо ви здасте ті роботи, що взяли, до кінця січня, ще маєте шанс отримати user posted image Крижаний меч.

Відправлено: Feb 5 2020, 11:14

  i  

Останній шанс на те, щоб отримати крижаний меч за перемогу у дуелі.
Здайте борги по роботам до 9го лютого!

Відправлено: Aug 7 2021, 12:57

  i  

В УДК ищется секундант. Заявки оставлять мне в личку

Відправлено: Feb 7 2022, 12:27

  i  

Поспішаю повідомити, що УДК відновлює свою роботу. Чекаємо на вас у дуельному клубі. :skype_sun:



Відправлено: Feb 7 2022, 16:25

  i  

Хочу звернути увагу коментаторiв на те, що бали УДК будуть подвоюватись протягом двох мiсяцiв, а далi їх можна буде обмiняти на файнi призи =give_heart=


Відправлено: May 14 2022, 18:48

  i  

До уваги коментаторів! :hollyday:
Починаючи з 15 травня протягом тижня (читай: до 22 травня включно) залишай свої голоси в УДК та приймай участь у розіграші *Філософського каменю user posted image особисто від мене. Більше коментарів - більше шансів!

Довжина залишених голосів має бути не менше, ніж 400 символів. Також приймаються коментарі з позначкою ГГ.


Відправлено: Mar 14 2023, 19:28

  i  

В УДК ищется секундант. Заявки оставлять мне в личку

0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (4)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1035 ]   [ 50 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 20:18:27, 28 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP