Модератори:

Сторінки: (4)  # 1 [2] 3 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Оголошення та новини

, Дуельного Клубу
Кошка Кєт
Відправлено: Nov 24 2017, 20:49
Offline

Абсолютно иной человек
*******
Стать:
Великий магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 1344
Користувач №: 196668
Реєстрація: 22-June 17





Цитата (капитан Шекспир @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.


Не відміняйте, будь-ласка. Бо справді дуже часто таке бувае, що хтось написав коментар и добавити уже нічого. Це по-перше, а по друге, і так деякі дуелі висять тижнями, бо мало голосів, а без цитат взагалі будуть по пів року на голосованні, так як багатьом людям не хватае часу і надхнення щоб самим писати коментарі.
^
Dosya
Відправлено: Nov 26 2017, 11:45
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Магістр XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2764
Користувач №: 92279
Реєстрація: 5-October 15





Цитата (капитан Шекспир @ Oct 14 2017, 21:14)
Пропоную відмінити голоси цитатою. Тільки не бийте, будь ласка. Я знаю, що в нашому ДК цитата оцінюється аж в 1 бал, і вас, часом, саме це спонукає на копіювання чужих думок. Але, мені здається, що дуелянтам не дуже приємно за свої труди отримувати не повноцінний коментар, а просто цитатку. Напишіть на 150 символів, висловловіть коротенько свою думку, але свою. Я знаю, часом дуже лінь, або просто бракує слів, та постарайтесь написати сам мінімум хоча би. Я не буду одразу вводити це правило, хочу почути ваші думки. Чи потрібні вам цитати?
Відпишіть в цій темі, будь ласка. Я прислухаються до усіх.

Не треба відміняти. Як варіант - зменшити нагороду саме за цитату, наприклад, 0,5 балів замість одного. І особисто моя думка - не цитати провина тому, що немає коментарів. Я, якщо не зайнята, коментую майже кожну дуель. Але вже кілька тижнів мені просто нічого коментувати, оскільки нема дуелей.
^
тиховій
Відправлено: Nov 28 2017, 12:12
Offline

Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1703
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





та я вже зрозуміла, що нічо відміняти не треба. усе залишаться так як і було)
^
тиховій
Відправлено: Mar 3 2018, 20:06
Offline

Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1703
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17






  i  

Агов, коти, я до вас з проханням. Здайте усі роботи до 15 березня, щоб я до кінця місяця усе позакривала. Некрасиво буде зникнути, залишивши дуелі.
Там в темі записів ще є заявки, якщо є бажання і натхнення, то запишіться сьогодні/завтра, буду тільки рада, та Fraid теж.
І заявки на секунданта ДК не соромтеся кидати. Тут тепла і дружня атмосфера, ну чого ви? І активність на рівні, і дуелянти вчасно все здають хдд. Один з кращих ДК форуму чекає свого героя! =eyebrows=

^
тиховій
Відправлено: Jun 27 2018, 14:14
Offline

Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1703
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17





Лагающий интернет и некоторые вещи, с которыми мне как можно скорее нужно разобраться, вынуждают на пару дней отсрочить открытие дуэлей. прошу понять и простить.


  i  

все змінилося, сьогодні відкриваю, далі три дні мене тутечки нема.

^
тиховій
Відправлено: Jul 9 2018, 22:09
Offline

Remplis ton coeur d'un vin rebelle
*******
Стать:
Великий чародій XI
Вигляд: Animagus Hippogriff
Група: Користувачі
Повідомлень: 1703
Користувач №: 95794
Реєстрація: 12-January 17






  i  

Розшукуються 3-4 коментатори. Задача - проголосувати у вже відкритих дуелях ДК + в тих, що ще з'яляться (можливо) до 10 серпня. Винагорода - 8000 глн. кожному, звичайно. Коментар на 150 і більше символів, не цитата. Буду вдячна.

^
freefly
Відправлено: Apr 5 2019, 08:39
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07






  i  

Всім привіт) Найближчим часом чекайте на веселе життя, я збираюсь тут багацько змінити ^_^
Будь-які цікаві пропозиції будуть розглянуті, і, можливо, втілені в життя. Звісно, авторам найкращих ідей обіцяю смаколики. Ідеї можна мені надіслати совою, або ж виписати у відповідній темі.

Український Дуельний Клуб завжди радий вас бачити.

user posted image
P.S. Це Тимофій. Відтепер це наш місцевий талісман. Не питайте, що він тут забув, лазить скрізь, де можна.


^
freefly
Відправлено: Jul 1 2019, 16:23
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07






  i  

Любі друзі!)

В Українського дуельного клубу нова версія правил. В нас відтепер є додаткові винагороди за певну кількість перемог, два нових звання і, відповідно, дві нових медалі в профіль)
Буду вдячна за ваші відгуки, ідеї та думки з цього приводу. Усім гарного настрою та доброго дня!
Під спойлером єнотик,який жере виноград) Просто так, для настрою)
Показати текст спойлеру



^
freefly
Відправлено: Aug 2 2019, 10:19
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07





Дуже хотіла відкрити цю акцію вчора, алеее тепер запізно наздоганяти потяг...чи ні)


user posted image user posted image user posted image

24 серпня в України велике свято. Свято, вистраждане нашими предками, відвойоване і відстояне неодноразово.
Я вважаю, що УДК не може залишатись осторонь. Давайте святкувати)
  • За кожну взяту і вчасно здану роботу за період акції на дуель ви отримуєте 500 галеонів.
  • За кожну перемогу в дуелі ви отримаєте додатково 1000 галеонів.
  • Трійка найактивніших за період акції отримають *Вишиванку user posted image
    (активність визначатиметься кількістю балів за участь в дуелях та коментування)
    Увага, для отримання вишиванки необхідно стати учасником мінімум 5 дуелей!
  • Всі, хто взяв хоча б 3 дуелі і вчасно здав роботи на них - отримають медаль у профіль
    user posted image В моєму серці Україна (активному учаснику акції до Дня Незалежності України 2019)
Найактивніший користувач, що зміг взяти щонайменше 8 дуелей і вчасно їх здати - особисто від мене отримає чудовий, блискучий
user posted image Філософський камінь)
Без подарунка не лишаться навіть ті, хто взяв хоча б одну дуель, нікого не образимо)

Акція буде продовжуватись до 4 вересня 2019 року включно
(а ви знали, що саме 4 вересня 1991 над будинком Верховної Ради України вперше було піднято синьо-жовтий прапор?)


P.S. Навіть, якщо ви не знаєте української мови/знаєте її поганенько, ви все ще можете взяти художню дуель ;)
P.P.S Немає ніяких обмежень щодо типів дуелей, які ви берете, можете брати однотипні =)
P.P.P.S Якщо вам довго не знаходитиметься опонента, ним можу стати я, якщо захочете ;)



^
freefly
Відправлено: Sep 5 2019, 14:25
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3181
Користувач №: 27432
Реєстрація: 8-March 07







user posted image user posted image user posted image

Настав час підсумків акції і нагородження)


Беззаперечним переможцем, яка сумлінно здавала вчасно всі роботи і блискуче виконала всі умови стає Supreme.
Вона отримує головну нагороду - Філософський камінь user posted image, Вишиваночку user posted image, обіцяну медаль у профіль і 4000 галеонів за вчасно здані роботи (8*500).
Нагороду за перемоги ніхто не забув, після закриття дуелей все видам. не думала що так затягнеться

Маємо ще одного переможця - Dosya, яка виконала роботи для 3 дуелей, і за це вона отримує Вишиваночку user posted image,
1500 галеонів за вчасно вислані роботи, та медаль у профіль.

Далі - дуже приємний сюрприз. Такі сюрпризи треба зустрічати теплими обіймами, цікавими завданнями і посмішками)
Коли сюди навідується шерстяной флинтяра, у мене враження що весь розділ УДК простягає до цієї людини лапки і радісно стрибає)
Історія жива, і просто так не минає))) Взявши 2 дуелі, шерстяной флинтяра отримує 1000 галеонів, а від мене особисто отримує...
user posted image - Кошик зі смачненькими білими грибочками... і, звісно, мою вдячність))) Не зникай, лишайся з нами)

Дуже порадувала Шани, навідавшись в УДК, дякую їй за вчасно здану роботу на 1 дуель.
За це їй полетить 500 галеонів, і невеличкий подаруночок від мене - user posted image Кришталеве серце ^_^

Арфей - мені дійсно треба порахувати, скільки разів я нагадувала) Але все ж, хоч і зі значним запізненням - переклад ти надіслав. А це вже перемога)
Виключно для тебе... user posted image Фіолетова травичка. Курити не раджу)

О, і ледь не забула! В нас є найкращий коментатор за час конкурсу! Трисс отримує user posted image Верітасерум особисто від мене за свої коментарі.

Всім дякую за участь!Чекайте на свої призи найближчим часом!



^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (4)  # 1 [2] 3 4  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1065 ]   [ 29 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 17:02:49, 19 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP