Модераторы: Зарезанный одуванчик.

Страницы: (8)  [#] 1 2 3 ... Последняя ».  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Українська Альтернативна Музика

, хто кращий з них?
Свернуть вопрос Чи слухаєте ви альтернативну музику?
так, звичайно 73 ]  [83.91%]
ні, це марна трата часу 4 ]  [4.60%]
а що таке альтернативна музика? 10 ]  [11.49%]
Свернуть вопрос Які альтернативін групи (виконавці) вам найбільше подобаються?
LooZer 2 ]  [0.48%]
Med Heads XL 12 ]  [2.91%]
Неатестовані 1 ]  [0.24%]
No Comment 2 ]  [0.48%]
Skinhate 4 ]  [0.97%]
Esthetic Education 7 ]  [1.69%]
To.ST.eR 5 ]  [1.21%]
Yozhiki 1 ]  [0.24%]
АННА 13 ]  [3.15%]
Армада 1 ]  [0.24%]
Безголові 2 ]  [0.48%]
Борщ 5 ]  [1.21%]
Бумбокс 45 ]  [10.90%]
Верховна Зрада 3 ]  [0.73%]
Димна Сумiш 13 ]  [3.15%]
Дисбаланс 3 ]  [0.73%]
Друга Ріка 41 ]  [9.93%]
Карна 15 ]  [3.63%]
Мандри 14 ]  [3.39%]
Океан Ельзи 48 ]  [11.62%]
Полинове поле 4 ]  [0.97%]
Скрябін 48 ]  [11.62%]
Воплі Відоплясова 19 ]  [4.60%]
Тартак 26 ]  [6.30%]
ТНМК 32 ]  [7.75%]
Фліт 22 ]  [5.33%]
Dazzle Dreams 14 ]  [3.39%]
Gorchitza Live Project 3 ]  [0.73%]
QARPA (Фактично Самі) 5 ]  [1.21%]
The Maneken (DJ Major) 3 ]  [0.73%]
Всего голосов: 87
Гости не могут голосовать.
(Вход | Регистрация
Дата Jun 19 2008, 19:35
%) А ось і така тема з'явилася у світ... Надіюсь серед відвідувачів нашого, українського, підфоруму найдеться багато людей, які слухають альтернативну музику. Для вас я пропоную ось цей список з 30 виконавців. Голосуйте та повідомляйте нас про свій вибір. ^_^

п.с. Якщо українська естрадна музика викликає у вас таке відчуття - :-X , ця музика саме для вас...
п.п.с. Якщо ви вважаєте, що у списку бракує якоїсь групи, просто повідомте це у темі, я надіюсь модератори цього форума добавлять її до цього голосування.

Є дозвіл для створення теми від модератору цього підфорума - Cathar'и.

Будь українцем, підтримуй наше - воно класне... Будь-ласка, поки що в опитуванні участі не приймайте. форум заглючив і чомусь не включив опцію мільти-відповіді, прийде модератор, розбереться, я хотів поставити на 4 варіанти відповіді у другому запитанні...
ну а якщо говорити , за кого я б голосував, то це - Тостер, Esthetic Education, Тартак, Фліт...
Дата Jun 19 2008, 20:08
У другому поставила 20)
Буде класно побачити, які групи слухають)
Дата Jun 19 2008, 20:24
Med Heads XL, No Comment, Esthetic Education, To.ST.eR, Верховна Зрада, Дисбаланс, Друга Ріка, Тартак, ТНМК, Фліт, Dazzle Dreams, Gorchitza Live Project, QARPA (Фактично Самі), The Maneken (DJ Major) - ось мій вибір...
Cathara, а сама за кого голосувала? ^_^
Дата Jun 20 2008, 05:59
Я за Скрябін, ОЕ, Бумбокс (для сміху), Тартак, Друга Ріка. Інших не слухаю, декількох навіть не знаю.
Дата Jun 20 2008, 06:40
Я ще не проголосувала, але якщо нічого не зміниться, то виберу Бумбокс, Тартак, Мандри, Фактично самі, ТНМК і Dazzle Dreams.
Багатьох дійсно не чула, але ще я люблю Серцевий напад, а сестра моя Метаморфози
Дата Jun 20 2008, 11:00
Велике прохання до модераторів добавити у список групу ТОл.
Велике спасибі Лемурі за те, що нагадала мені про цю групу,
п.с. також ще раз спасибі Лемурі, вона знає за що) =lol=
Дата Jun 20 2008, 11:06
А як же Chiliбомберс і Крихітка Цахес? Прошу, внесіть і їх. Тоді зможу і проголосувати)

Малый, спасибі у карман не покладеш =eyebrows=
Дата Jun 20 2008, 11:41
:candy: Вносіть .. у мене сьогодні справи важливіші)
Дата Jun 21 2008, 09:30
Проголосувала за Тартак, ОЕ, Карну-Фліт-Мандри (франківські місцеві гурти; це було першою причиною, чому я кілька років назад почала їх слухати), Другу Ріку, СКАЙ і Бумбокс (ну їх лише декілька пісень).
Дата Jun 21 2008, 15:38
Ну, українського я не слухаю взагалі, але завжди за АННУ :) Бо вона наша - львівська:):)
Дата Jun 21 2008, 21:44
Я українську музику слухаю і люблю так як і зарубіжну,навіть більше. Надаю перевагу таким гуртам:Друга Ріка,СКАЙ,Фліт. Також маловідомі гурти свого міста.
Дата Jun 22 2008, 06:01
Скрябiн, ТНМК, iнодi Бумбокс...
Дата Jun 27 2008, 21:01
Люблю українську музику. Зазвичай слухаю Океан Ельзи, С.К.А.Й., Фліт, ТОЛ (дуже гарний альбом українською), АННА, Тартак
Дата Jul 14 2008, 17:25
Обожнюю укр рок. ІМХО в Україні рок один з най якісніших в світі.
Слухаю: Димну суміш, Серцевий напад, Фліт, Брем Стокер, Їжаки сміються... багато перечисляти)))
Дата Jul 21 2008, 12:51
Цитата
Якщо українська естрадна музика викликає у вас таке відчуття - :-X , ця музика саме для вас...

Ой..Не cміши мої труси. Не знаю але точно таке ж відчуття в мене викликає і альтернатива. Навіть якщо взяти Океан Ельзи. Ну та це ж пародія, не що інше! Взагалі не знаю але особисто я взагалі не можу слухати цю цкраїнську музику. мене привблює медхедсиксель(мені на агл. строчити ліньки) бо в них сильні позитивні тексти, а так, я не можу виділити ні одну групу.
Дата Aug 11 2008, 09:41
Тартак і Фліт! Їжачок рулить!!!!! =pleasantry=
Дата Aug 11 2008, 10:14
Абдула, внеси у список Серцевий напад =hysterics=
Дата Aug 25 2008, 13:31
Слухаю Полинове Поле,АННУ,ФЛІт та інші!!Український Рок найкращий!!
Добавлено через минуту
а бдула в БАні тому ніц не внесе!!
Дата Aug 25 2008, 17:04
Океан Ельзи - це вже давно класика. Як їх можна не слухати? ^_^ адже іноді тягне саме на перевірене і звичне.

ДУЖЕ люблю Бумбокс, а також не те щоб слідкую за творчістю Dazzle Dreams, але проти повз них не можу:) проте захоплення кожною їхнею новою піснею недовге.
Myo
Дата Aug 25 2008, 19:49
Вимагаю внести до списку хардкор та скримо (Господи, як звучить...): Deviant, xDeclarationx, Scream to Nowhere, Aprise, Humble Opinion, Victim of Chance, і ще декілька, щоб ніхто не образився: +/-, И Друг Мой Грузовик, Stinx О, і ще пост-рок Walk To Regents Park Хоча ні, не потрібно додавати це до паскудної альтернативи. Краще вже нову тему зі всіляким андерграундом.
Дата Sep 10 2008, 09:59
А де групи Вій та Тік
Дата Sep 11 2008, 16:34
Якісь такі варіанти... Я з цього тільки Бумбокс іноді слухаю та ранній Скрябін...
Добавлено через минуту
Цитата (Марся Хотем @ Aug 11 2008, 10:14)
Абдула, внеси у список Серцевий напад =hysterics=

Повністю підтримую)))))))))
Дата Sep 16 2008, 16:16
З всього, що є у списку слухаю Карпу, АННу, Димну Суміш, Скінхейт, Карну... Також подовбається СН, Мерва, Брем Стокер,ТКН та інші. Взагалі українська музика - то дійсно річ, що варта уваги. =)
Дата Sep 16 2008, 17:33
А що таке альтернативна музика?
Дата Sep 16 2008, 18:30
Домен, альтернативна музика, це щось типу року, ар-енд-бі, тобто така, в якій "порушують моральні принципи". До них ще панків. Тобто це альтернатива попсі, скажемо так.
Дата Sep 16 2008, 18:32
ар-енд-бы не лаьтернативна. Це попса асимыльована пыд ритм сучасного життя.
Myo
Дата Sep 18 2008, 17:17
Цитата
ар-енд-бы не лаьтернативна. Це попса асимыльована пыд ритм сучасного життя.

Альтернатива поняття мазефакерське і альтернативної музики як такої не існує. Просто під цю назву зішкребли все, що було відкинуто іншими жанрами, тим же ар-н-бі.
Дата Sep 21 2008, 14:36
Я розумію це поняття, як альтернативний рок. Все інше що зараз сюди відносять називається - "дурня".

Дата Sep 25 2008, 19:44
Скрябін, Воплі Відоплясова, Бумбокс у взагалі до альтернативної музики не відноситься... це попса, або як красивіше звучатиме і чим вони себе вважають - це поп-рок.
Взагалі, не назвали головних хардлайнерів української сцени - ТОЛ...
ну тому мій скромний голос за моїх матюкливих братиків - Skinhate...
Дата Sep 25 2008, 21:10
Готесса, Скрябін на початку грали дууууже класну готику. Дуже якісну, тому мені язик не повертається їх попсою назвати.
Дата Sep 26 2008, 12:05
xD
Пробач, але мені смішно.. Для початку що таке готика? Це гарна симфонічна музика, приближчена до классичної. Звичайно, з елементами металу і т.д. Ще, це включає в себе глубокі філософські тексти не на тематику (я її любив, а вона мене нє).
Я щодо Скрябіна... Я його поважаю, як шоумена, ведучого, людину.. але не музиканта.
Дата Sep 26 2008, 16:31
Готесса, згодна для мене Скрябін просто шоумен,правда,щодо готичної музики нічого не скажу,бо такий жанр не особливо шаную!
Дата Sep 26 2008, 16:33
Готесса, хіба існує український готікметал? І вззагалі до чого твій пост
Дата Sep 27 2008, 16:38
Я за Скрябіна, Бумбокс інших не слухаю, переважно Рускую.
Дата Sep 27 2008, 17:35
Святой Абдулла
Прочитай попередній
А готік-металу в Україні нема. Але є группи, приближені до нього. Такі як Фльор, холодна ніч і т.д.
Дата Oct 15 2008, 19:57
Готесса
Та чого нема... Є он принаймні гурт "Обійми дощу".. Там і тексти змістовні, філософські (глянь в мене в підписі), і музика типу "темна романтика" - гарна, мелозвучна, романтична і вишукана)))
Дата Oct 25 2008, 17:27
Чи слухаєте ви альтернативну музику?
так, звичайно
Які альтернативін групи (виконавці) вам найбільше подобаються? ( Минимум пунктов выбора: 1, Максимум пунктов выбора: 20 )
Med Heads XL
Esthetic Education
Друга Ріка
Океан Ельзи
Воплі Відоплясова
Dazzle Dreams
Дата Oct 28 2008, 09:26
Я дуже люблю альтернативну музику. Альтернативною музикою я вважаю гурти ТНМК, Бумбокс, Тартак та Океан Ельзи. Все інше - попса.
Дата Nov 5 2008, 15:01
Amara, та ну Фліт попса?
Дата Nov 15 2008, 00:33
Фліт, Карна (обожнюю їх!). Тартак, ТНМК, Полинове поле, Мандри, Бумбокс. Ось так))
Дата Nov 15 2008, 17:59
СКРЯБІН ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> =apploud= =apploud= =first= =doubleup= :runing:
Дата Nov 16 2008, 13:15
Вова зі Львова. О це я називаю справжнім альтарнативізмом. Хібаби тому шо про нього мало хто чув.
Дата Nov 16 2008, 13:24
Люблю українську музику...ОЕ,БумБокс,Тостер,АННА...Взагалі круті гурти..А ще люблю ТОЛ, та його тут не має((
Дата Jan 26 2009, 20:28
Друга ріка, однозначно! =sax2=
Дата Feb 9 2009, 16:58
Бумбокс - взагалі улюблена група. Просто обожнюю її. Слухаю ще Друга ріка, Карна, Фліт, Океан Ельзи і Димна суміш. Люблю цей стиль музики, і дуже поважаю те, що вона українська!
Дата Sep 2 2010, 18:38
так деколи слухаю мені подобається українська група Бумбокс
Дата Nov 18 2010, 20:39
час від часу слухаю Бумбокс.
рідше Океан Ельзи та Друга Ріка.
Дата Nov 26 2010, 14:58
Океан Ельзи. Полюбляю спів Вакарчука.)
Дата Feb 23 2011, 22:08
Фліт =girlandm=
Обожнюю цю групу.
Такоє слухаю АННУ, непогано відношусь до "Другої Ріки", буває, пробиває на "Димну суміш". А ОЕ - це класика.
проте скажіть, будь ласка, а де ж Love'n'Joy? невже ніхто не чув "Веселий ананас"?
Дата Feb 26 2011, 04:42
Цитата (цельсий @ Feb 23 2011, 22:08)
проте скажіть, будь ласка, а де ж Love'n'Joy?

Як тільки я розберусь, чому опитування у першому пості не хочу редагуватися, то додам.
Зараз слухаю "Ананас" - непогано, але музика подобається більше, ніж текст.
Дата Sep 23 2011, 18:12
Бумбокс ще. Обожнюю) Гурт виконує дійсно гідні уваги композиції.
Дата Sep 24 2011, 09:02
Обожнюю українську альтернативу. Як уперше ВВ почула, досі млію від цієї музики. Med Heads XL, Бумбокс (декілька пісеньок), Димна Суміш, Друга Ріка, Океан Ельзи, Воплі Відоплясова, Фліт. За настроєм - ТНМК, Тартак та Скрябін.
Дата Oct 7 2011, 17:10
Мені от подобається Бумбокс, Друга ріка і Танок На Майдані Конго (ТНК).
Дата Nov 15 2011, 19:26
мені з маловідомих Well подобається
непогана група)
Дата Jan 20 2012, 15:43
Бумбокс, Друга Ріка, Океан Ельзи, ТНМК, Тартак, Mad Heads XL. Дуже гарні пісні є. Не гірша в нас альтернатива ніж в іноземців. Хоча деякі гурти не зовсім саме цей стиль виконують.
Дата Jan 21 2012, 19:53
Океан Ельзи і Друга Ріка, безперечно мої фаворити.
Бумбокс і Карна теж не позбавлені моїх позитивних відгуків.
Також знаємо декілька пісень ДазлДрімсу, Фліту та АННИ.
Вокаліст АННИ колись жив у сусідньому будинку, зараз, як мені відомо переїхав до Києва, але все одно частенько до Львова навідується =eyebrows=
Дата May 24 2013, 03:53
Я за Скрябін, ОЕ, ВВ, АННУ, Другу Ріку
Дата Jun 15 2013, 20:46
Приєднуємося до обговорення! Хто відвідує фестивалі, прості концерти? Із-за такої політичної ситуації в Україні наша музика зараз на підйомі.) З'являються безліч нових виконавців.) Можливо хтось таки порадить гурт-два?
Дата Jun 17 2013, 14:39
Я завжди буду за Славка Вакарчука, бо він молодець! Океан Ельзи краща група в історіі української музики! Слава пише для них музику та пісні. :) Це я в ньму дуже поважаю. 2 доби тому він був з концертом в Запоріжжі! Це було НЕЙМОВІРНО!!! Вони найкращі;)
Дата Jun 17 2013, 19:40
Гаврилия Снейп, та чим найкраща? Його музика одноманітна, він не вміє змінюватись. Те, що він прекрасний співак - стереотип. Останній альбом, наприклад, повний провал в плані чогось нового, цікавого. Ті самі ОЕ, лише романтики. Той самий альбом, де кожна пісня схожа на іншу майже повністю.

Той ж Гудімов - набагато талановитіша особистість. І, як на мене, кращий музикант.

Якщо ж вам до вподоби український легкий рок, чому не слухаєте Мертвий півень?
Дата Jun 18 2013, 15:42
Малюк, вона найкраща тим, що за своє існування зібрала більше прихильників, ніж інші схожі групи. При чому прихильників різних вікових категорій. Ви колись були на концерті ОЕ? Там є люди віком до 70 років! Під час концертів Славко та музиканти створюють особливу, шалену, та трохи неадекватну атмосферу. Ви колись бачили, щоб люди віком від 10 до 70 років танцювали та співали в унісон, одним серцем та однією душею?

Щодо нового альбому, то він просто неймовірний! Пісня "Стріляй", наприклад, дуже емоційна та жива, як і пісня "На небі". І при цьому вони зовсім не схожі одна на одну. А як Славко танцює! Цеж ціле шоу:) Він віддає нам свою енергетику та підвищує настрій. Його пісні вже котрий день грають у мене в голові, що не могли зробити Скорпіонс, РХЧП, Нікельбек та інші (хоча я їх дуже люблю і часто слухаю).

Те що ОЕ романтики - це їм тільки у плюс. От скажіть, ви самі не романтик? Як можна написати чи зіграти щіру пісню не будучи їм? Я слухаю ОЕ ще з дитинства, коли була популярна пісня "911". Як і вся моя родина(навіть дідусь). ОЕ люблять навіть у Росії, хоча вони і співають на українській мові. Нещодавно вони зайняли там перше місце у музичному рейтенгу, тож робіть висновки.

А взагалі на колір та смак друзів немає. Вам може й подобаються Гудімов та Мертвий півень, які зовсім не до смаку мені, але це ваш вибір і ваше життя. По результатам голосування ОЕ на першому місці, шо мене й тішить.

Дякую за увагу -_-
Дата Jun 19 2013, 11:22
Гаврилия Снейп, ви не зрозуміли мого повідомлення. Я написав про те, що ОЕ не можна називати талановитими і кращими за інших. Адже вони цього не заслужили.) Музика одноманітна, не відбувається жодних змін. Ось випустили новий альбом. ТА який ж він новий? Коли слухаєш його то ніяких нових вражень від не приносить. Це той самий ОЕ, та сама музика. Як група може бути найкращою, якщо вона не може зробити крок уперед, а топчеться на місці?

Вакарчук це розумів, тому й спробував щось нове - Брюсель. Але цей проект показав одне - Вакарчук не талановитий і зробити щось нове він не уміє.
Дата Jun 19 2013, 19:20
Малюк, я ж пояснила все:) Їх пісні викликають ємоції у багатьох людей та ї у мене особисто:) Вони збирають стадіони глядачів. Пісні схожі лише стилем, бо їх писав один композитор - Святослав Вакарчук. Взагалі то вони різні та про різне. На різні теми. Я, як людина з музичною освітою, можу сказати, що їх музика відрізняється одна від одної;) Щіро кажучи, для мене вони залишаться найкращою українською групою на довгі роки, поки не з'явиться той, хто зможе їх переспівати...

Вікіпедія нам каже: "Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Всього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ". І, зауважте, це не я кажу, а Вікіпедія;)

Кажіть як хочете, проте мене не переконаєте, ала ваша думка також має значення, як і думка кожної людини))

Дякую за увагу,
Я
Дата Jun 19 2013, 19:21
Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 11:22)
Як група може бути найкращою, якщо вона не може зробити крок уперед, а топчеться на місці?

Навіщо робити папугові стрибки коли вже досяг своєї межі?
Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 11:22)
не талановитий і зробити щось нове він не уміє

Ось людина, що протягом десятиріч не робила нічого нового. Ця людина не талановита?

Дата Jun 19 2013, 19:41
Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 19:21)
Навіщо робити папугові стрибки коли вже досяг своєї межі?

А це дуже погано, що Вакарчук рахує це своєю межею.

А Ступка. Жахливий приклад з вашої сторони. По-перше - він актор, а не співак. По-друге - у його кар'єрі стільки різних ролей, що порівнювати його діяльність і діяльність Вакарчука - гріх. По-третє - він грав у театрі, грав у кінематографі. Це доволі різні речі. Запитайте, для прикладу, У Носфі про це. Отримаєте мало не лекцію, я думаю.)
Дата Jun 19 2013, 19:49
Цитата (Гаврилия Снейп @ Jun 19 2013, 19:20)
Щіро кажучи, для мене вони залишаться найкращою українською групою на довгі роки, поки не з'явиться той, хто зможе їх переспівати...

Вони єдині, практично єдині, хто співає у такому жанрі в Україні на високому рівні. Конкуренції, як такої, у них немає.

Пісні схожі лише стилем, бо їх писав один композитор - Святослав Вакарчук.

так я вам про це і говорю. Тяжко назвати талановитим того, хто не може придумати щось нове, змінитись.

Вікіпедія нам каже: "Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Всього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ". І, зауважте, це не я кажу, а Вікіпедія

Ось це дуже ваговий аргумент. =cry1= Вони ж точно не найкращий лайв-гурт Східної Європи. Тому, що вони практично й не виступали ніде у Європі. В основному - це Україна та Росія. Це не уся Східна Європа. Як їх можна називати найкращими, якщо їхні концерти бачили лише Українці та росіяни?
А про диски - взагалі шикарно. У Ірини Білик продажі феноменальні у свій час були. Як і у Гаріка Кричевсього. Чому ж їх не назвати кращими Українськими виконавцями?
Дата Jun 19 2013, 22:32
Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:41)
А це дуже погано, що Вакарчук рахує це своєю межею.
Йому вже сорок років — у цьому віці не кожен сходить зі свого шляху
[quote=Малюк,1371670911]А Ступка. Жахливий приклад з вашої сторони. По-перше - він актор, а не співак. По-друге - у його кар'єрі стільки різних ролей, що порівнювати його діяльність і діяльність Вакарчука - гріх. По-третє - він грав у театрі, грав у кінематографі. Це доволі різні речі. Запитайте, для прикладу, У Носфі про це. Отримаєте мало не лекцію, я думаю.)

По-перше, та й по-друге - я не порівнюю (!), я тебе навела як приклад людину, талант котрої вже сформовано та таланту котрої ніяких нових новацій не потрібно. Так, у нього багато різних ролей, але він вже не грав — він жив, на сцені. Що до третього — що такого може розповісти Носфі про Богдана Ступку? Вона бачила його на сцені, екрані? Якщо буде потрібно, я запитаю в неї про усяких там Локі та Шмокі, але ж не про Ступку.
З повагою:

Дата Jun 20 2013, 06:03

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:49)
Це не уся Східна Європа.

Вчіть географію:) Океан Ельзи виступали у Литві, Латвії, Єстонії, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Казахстані та Білорусі, а не тільки в Україні та Росії. А це між іншим не тільки схід:) От так от.

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:49)
У Ірини Білик продажі феноменальні у свій час були. Як і у Гаріка Кричевсього. Чому ж їх не назвати кращими Українськими виконавцями?

Та ця Ірина Білик... Це ж не гурт і, взагалі, в основному її диски скупали плаксиві підлітки. Ще вона співає на російській, а не на українській мові. Вона не патриот. Кричевський теж саме. Він звісно непоганий, проте не кращій.

Я ж не говорю, що тільки ОЕ можуть претендувати на першість. Є такі гурти як Скай(якого навіть нема у вашому списку), Друга ріка, Танок на майдані Конго та інші. Для мене справжніми українськими гуртами є ті, які співають на українській мові.:)

Знову дякую за увагу:)
Дата Jun 20 2013, 17:49
Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 22:32)
Що до третього — що такого може розповісти Носфі про Богдана Ступку? Вона бачила його на сцені, екрані? Якщо буде потрібно, я запитаю в неї про усяких там Локі та Шмокі, але ж не про Ступку.

я про те, чим відрізняються гра на сцені та гра у кіно.

Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 22:32)
По-перше, та й по-друге - я не порівнюю (!), я тебе навела як приклад людину, талант котрої вже сформовано та таланту котрої ніяких нових новацій не потрібно.

Але він не був однотипним артистом, як Вакарчук. Я саме про це намагався вам сказати. ОДнотипнйи Вкарчук, і різноплановий Ступка. Їх можна порівнювати лише тим, що обоє з Львівщини.

Цитата (Лианна Снейп @ Jun 20 2013, 06:03)
Вчіть географію Океан Ельзи виступали у Литві, Латвії, Єстонії, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Казахстані та Білорусі, а не тільки в Україні та Росії. А це між іншим не тільки схід От так от.

Вони там виступають хоча б раз у два роки? Те, що вони виступили там один раз за свою кар'єру - не досягнення. Вони виступали у якості хедлайнерів у центральній Європі? Ні.
До речі, всі країни, що ви перерахували, окрім Німеччини та Австрії - схід.)

Та ця Ірина Білик... Це ж не гурт і, взагалі, в основному її диски скупали плаксиві підлітки. Ще вона співає на російській, а не на українській мові. Вона не патриот. Кричевський теж саме. Він звісно непоганий, проте не кращій.

А яка різниця хто купує диски? Це ж ваша логіка - якщо продано безліч дисків та виступають багато і у різних країнах - вони кращі. Ось і я вам привів приклад згідно вашої логіки. То що, Ірину Білик теж будемо вважати найкращою? Як і Сердючку? Поплавський теж виступає на сцені усе своє життя. Може й його найкращим прозвемо? :lol:

Я ж не говорю, що тільки ОЕ можуть претендувати на першість. Є такі гурти як Скай(якого навіть нема у вашому списку), Друга ріка, Танок на майдані Конго та інші. Для мене справжніми українськими гуртами є ті, які співають на українській мові.

Список складався дуже давно. Ви бачили дату?) Скай - мертвий проект на даний момент. Як їх можна порівнювати за досягненнями навіть з ОЕ?) Друга Ріка - те саме. ТНМК та рок - несумісні речі. Це те саме, якби ми тут з вами радились на рахунок того, хто краще - Мерлін Менсон чи Елтон Джон.
Дата Jun 20 2013, 18:25
Ну що ви за людина? Ви зовсім не зрозуміли те, що я написала...

На цьому я сподіваюся завершимо. Як я вже казала, кожна людина має свої думки.

А ОЕ геніальні ще тому, що не можуть залишити байдужими...:)

Дякую за увагу, сподіваюся це останній раз
Дата Jun 30 2013, 10:29
Пропозиція: а чому б трішечки не оновити список музики розділивши гурти за стилем?

м?)
Дата Jan 13 2014, 13:43
Я слухаю: Med Heads, Бумбокс, Скрябін, Тартак, ОЕ, і Тостер (до речі, чому "Тостер" так дивно написано? і чому не зазначено що вони вже "люстры чижевского")
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (8)  [#] 1 2 3 ... Последняя ». Новая тема

[ Script Execution time: 1.0137 ]   [ 84 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 02:10:59, 29 Jan 2022 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru