Модераторы: Зарезанный одуванчик.

Страницы: (8)  # « Первая ... 5 6 [7] 8  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Українська Альтернативна Музика

, хто кращий з них?
Свернуть вопрос Чи слухаєте ви альтернативну музику?
так, звичайно 73 ]  [83.91%]
ні, це марна трата часу 4 ]  [4.60%]
а що таке альтернативна музика? 10 ]  [11.49%]
Свернуть вопрос Які альтернативін групи (виконавці) вам найбільше подобаються?
LooZer 2 ]  [0.48%]
Med Heads XL 12 ]  [2.91%]
Неатестовані 1 ]  [0.24%]
No Comment 2 ]  [0.48%]
Skinhate 4 ]  [0.97%]
Esthetic Education 7 ]  [1.69%]
To.ST.eR 5 ]  [1.21%]
Yozhiki 1 ]  [0.24%]
АННА 13 ]  [3.15%]
Армада 1 ]  [0.24%]
Безголові 2 ]  [0.48%]
Борщ 5 ]  [1.21%]
Бумбокс 45 ]  [10.90%]
Верховна Зрада 3 ]  [0.73%]
Димна Сумiш 13 ]  [3.15%]
Дисбаланс 3 ]  [0.73%]
Друга Ріка 41 ]  [9.93%]
Карна 15 ]  [3.63%]
Мандри 14 ]  [3.39%]
Океан Ельзи 48 ]  [11.62%]
Полинове поле 4 ]  [0.97%]
Скрябін 48 ]  [11.62%]
Воплі Відоплясова 19 ]  [4.60%]
Тартак 26 ]  [6.30%]
ТНМК 32 ]  [7.75%]
Фліт 22 ]  [5.33%]
Dazzle Dreams 14 ]  [3.39%]
Gorchitza Live Project 3 ]  [0.73%]
QARPA (Фактично Самі) 5 ]  [1.21%]
The Maneken (DJ Major) 3 ]  [0.73%]
Всего голосов: 87
Гости не могут голосовать.
(Вход | Регистрация
Лианна Снейп
Дата Jun 18 2013, 15:42

Ты такой же нормальный как и я..
**
Облик: --

Малюк, вона найкраща тим, що за своє існування зібрала більше прихильників, ніж інші схожі групи. При чому прихильників різних вікових категорій. Ви колись були на концерті ОЕ? Там є люди віком до 70 років! Під час концертів Славко та музиканти створюють особливу, шалену, та трохи неадекватну атмосферу. Ви колись бачили, щоб люди віком від 10 до 70 років танцювали та співали в унісон, одним серцем та однією душею?

Щодо нового альбому, то він просто неймовірний! Пісня "Стріляй", наприклад, дуже емоційна та жива, як і пісня "На небі". І при цьому вони зовсім не схожі одна на одну. А як Славко танцює! Цеж ціле шоу:) Він віддає нам свою енергетику та підвищує настрій. Його пісні вже котрий день грають у мене в голові, що не могли зробити Скорпіонс, РХЧП, Нікельбек та інші (хоча я їх дуже люблю і часто слухаю).

Те що ОЕ романтики - це їм тільки у плюс. От скажіть, ви самі не романтик? Як можна написати чи зіграти щіру пісню не будучи їм? Я слухаю ОЕ ще з дитинства, коли була популярна пісня "911". Як і вся моя родина(навіть дідусь). ОЕ люблять навіть у Росії, хоча вони і співають на українській мові. Нещодавно вони зайняли там перше місце у музичному рейтенгу, тож робіть висновки.

А взагалі на колір та смак друзів немає. Вам може й подобаються Гудімов та Мертвий півень, які зовсім не до смаку мені, але це ваш вибір і ваше життя. По результатам голосування ОЕ на першому місці, шо мене й тішить.

Дякую за увагу -_-
^
Малюк
Дата Jun 19 2013, 11:22

Всеведающий
Магистр III
Облик: Animagus Thunderbird

Гаврилия Снейп, ви не зрозуміли мого повідомлення. Я написав про те, що ОЕ не можна називати талановитими і кращими за інших. Адже вони цього не заслужили.) Музика одноманітна, не відбувається жодних змін. Ось випустили новий альбом. ТА який ж він новий? Коли слухаєш його то ніяких нових вражень від не приносить. Це той самий ОЕ, та сама музика. Як група може бути найкращою, якщо вона не може зробити крок уперед, а топчеться на місці?

Вакарчук це розумів, тому й спробував щось нове - Брюсель. Але цей проект показав одне - Вакарчук не талановитий і зробити щось нове він не уміє.
^
Лианна Снейп
Дата Jun 19 2013, 19:20

**

Малюк, я ж пояснила все:) Їх пісні викликають ємоції у багатьох людей та ї у мене особисто:) Вони збирають стадіони глядачів. Пісні схожі лише стилем, бо їх писав один композитор - Святослав Вакарчук. Взагалі то вони різні та про різне. На різні теми. Я, як людина з музичною освітою, можу сказати, що їх музика відрізняється одна від одної;) Щіро кажучи, для мене вони залишаться найкращою українською групою на довгі роки, поки не з'явиться той, хто зможе їх переспівати...

Вікіпедія нам каже: "Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Всього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ". І, зауважте, це не я кажу, а Вікіпедія;)

Кажіть як хочете, проте мене не переконаєте, ала ваша думка також має значення, як і думка кожної людини))

Дякую за увагу,
Я
^
гитик
Дата Jun 19 2013, 19:21
NOTRE JOUR VIENDRA
Великий магистр VI
Облик: Animagus Slowpoke

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 11:22)
Як група може бути найкращою, якщо вона не може зробити крок уперед, а топчеться на місці?

Навіщо робити папугові стрибки коли вже досяг своєї межі?
Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 11:22)
не талановитий і зробити щось нове він не уміє

Ось людина, що протягом десятиріч не робила нічого нового. Ця людина не талановита?

^
Малюк
Дата Jun 19 2013, 19:41

Всеведающий
Магистр III

Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 19:21)
Навіщо робити папугові стрибки коли вже досяг своєї межі?

А це дуже погано, що Вакарчук рахує це своєю межею.

А Ступка. Жахливий приклад з вашої сторони. По-перше - він актор, а не співак. По-друге - у його кар'єрі стільки різних ролей, що порівнювати його діяльність і діяльність Вакарчука - гріх. По-третє - він грав у театрі, грав у кінематографі. Це доволі різні речі. Запитайте, для прикладу, У Носфі про це. Отримаєте мало не лекцію, я думаю.)
^
Малюк
Дата Jun 19 2013, 19:49

Всеведающий
Магистр III

Цитата (Гаврилия Снейп @ Jun 19 2013, 19:20)
Щіро кажучи, для мене вони залишаться найкращою українською групою на довгі роки, поки не з'явиться той, хто зможе їх переспівати...

Вони єдині, практично єдині, хто співає у такому жанрі в Україні на високому рівні. Конкуренції, як такої, у них немає.

Пісні схожі лише стилем, бо їх писав один композитор - Святослав Вакарчук.

так я вам про це і говорю. Тяжко назвати талановитим того, хто не може придумати щось нове, змінитись.

Вікіпедія нам каже: "Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Всього на території України та Росії продано понад мільйон дисків ОЕ". І, зауважте, це не я кажу, а Вікіпедія

Ось це дуже ваговий аргумент. =cry1= Вони ж точно не найкращий лайв-гурт Східної Європи. Тому, що вони практично й не виступали ніде у Європі. В основному - це Україна та Росія. Це не уся Східна Європа. Як їх можна називати найкращими, якщо їхні концерти бачили лише Українці та росіяни?
А про диски - взагалі шикарно. У Ірини Білик продажі феноменальні у свій час були. Як і у Гаріка Кричевсього. Чому ж їх не назвати кращими Українськими виконавцями?
^
гитик
Дата Jun 19 2013, 22:32
NOTRE JOUR VIENDRA
Великий магистр VI
Облик: Animagus Slowpoke

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:41)
А це дуже погано, що Вакарчук рахує це своєю межею.
Йому вже сорок років — у цьому віці не кожен сходить зі свого шляху
[quote=Малюк,1371670911]А Ступка. Жахливий приклад з вашої сторони. По-перше - він актор, а не співак. По-друге - у його кар'єрі стільки різних ролей, що порівнювати його діяльність і діяльність Вакарчука - гріх. По-третє - він грав у театрі, грав у кінематографі. Це доволі різні речі. Запитайте, для прикладу, У Носфі про це. Отримаєте мало не лекцію, я думаю.)

По-перше, та й по-друге - я не порівнюю (!), я тебе навела як приклад людину, талант котрої вже сформовано та таланту котрої ніяких нових новацій не потрібно. Так, у нього багато різних ролей, але він вже не грав — він жив, на сцені. Що до третього — що такого може розповісти Носфі про Богдана Ступку? Вона бачила його на сцені, екрані? Якщо буде потрібно, я запитаю в неї про усяких там Локі та Шмокі, але ж не про Ступку.
З повагою:

^
Лианна Снейп
Дата Jun 20 2013, 06:03

**

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:49)
Це не уся Східна Європа.

Вчіть географію:) Океан Ельзи виступали у Литві, Латвії, Єстонії, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Казахстані та Білорусі, а не тільки в Україні та Росії. А це між іншим не тільки схід:) От так от.

Цитата (Малюк @ Jun 19 2013, 19:49)
У Ірини Білик продажі феноменальні у свій час були. Як і у Гаріка Кричевсього. Чому ж їх не назвати кращими Українськими виконавцями?

Та ця Ірина Білик... Це ж не гурт і, взагалі, в основному її диски скупали плаксиві підлітки. Ще вона співає на російській, а не на українській мові. Вона не патриот. Кричевський теж саме. Він звісно непоганий, проте не кращій.

Я ж не говорю, що тільки ОЕ можуть претендувати на першість. Є такі гурти як Скай(якого навіть нема у вашому списку), Друга ріка, Танок на майдані Конго та інші. Для мене справжніми українськими гуртами є ті, які співають на українській мові.:)

Знову дякую за увагу:)
^
Малюк
Дата Jun 20 2013, 17:49

Всеведающий
Магистр III

Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 22:32)
Що до третього — що такого може розповісти Носфі про Богдана Ступку? Вона бачила його на сцені, екрані? Якщо буде потрібно, я запитаю в неї про усяких там Локі та Шмокі, але ж не про Ступку.

я про те, чим відрізняються гра на сцені та гра у кіно.

Цитата (Барбацуца @ Jun 19 2013, 22:32)
По-перше, та й по-друге - я не порівнюю (!), я тебе навела як приклад людину, талант котрої вже сформовано та таланту котрої ніяких нових новацій не потрібно.

Але він не був однотипним артистом, як Вакарчук. Я саме про це намагався вам сказати. ОДнотипнйи Вкарчук, і різноплановий Ступка. Їх можна порівнювати лише тим, що обоє з Львівщини.

Цитата (Лианна Снейп @ Jun 20 2013, 06:03)
Вчіть географію Океан Ельзи виступали у Литві, Латвії, Єстонії, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Казахстані та Білорусі, а не тільки в Україні та Росії. А це між іншим не тільки схід От так от.

Вони там виступають хоча б раз у два роки? Те, що вони виступили там один раз за свою кар'єру - не досягнення. Вони виступали у якості хедлайнерів у центральній Європі? Ні.
До речі, всі країни, що ви перерахували, окрім Німеччини та Австрії - схід.)

Та ця Ірина Білик... Це ж не гурт і, взагалі, в основному її диски скупали плаксиві підлітки. Ще вона співає на російській, а не на українській мові. Вона не патриот. Кричевський теж саме. Він звісно непоганий, проте не кращій.

А яка різниця хто купує диски? Це ж ваша логіка - якщо продано безліч дисків та виступають багато і у різних країнах - вони кращі. Ось і я вам привів приклад згідно вашої логіки. То що, Ірину Білик теж будемо вважати найкращою? Як і Сердючку? Поплавський теж виступає на сцені усе своє життя. Може й його найкращим прозвемо? :lol:

Я ж не говорю, що тільки ОЕ можуть претендувати на першість. Є такі гурти як Скай(якого навіть нема у вашому списку), Друга ріка, Танок на майдані Конго та інші. Для мене справжніми українськими гуртами є ті, які співають на українській мові.

Список складався дуже давно. Ви бачили дату?) Скай - мертвий проект на даний момент. Як їх можна порівнювати за досягненнями навіть з ОЕ?) Друга Ріка - те саме. ТНМК та рок - несумісні речі. Це те саме, якби ми тут з вами радились на рахунок того, хто краще - Мерлін Менсон чи Елтон Джон.
^
Лианна Снейп
Дата Jun 20 2013, 18:25

**

Ну що ви за людина? Ви зовсім не зрозуміли те, що я написала...

На цьому я сподіваюся завершимо. Як я вже казала, кожна людина має свої думки.

А ОЕ геніальні ще тому, що не можуть залишити байдужими...:)

Дякую за увагу, сподіваюся це останній раз
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (8)  # « Первая ... 5 6 [7] 8  Новая тема

[ Script Execution time: 0.5518 ]   [ 26 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:15:41, 26 Jan 2022 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru