Модераторы:

Страницы: (12)  [#] 1 2 3 ... Последняя ».  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Українська естрада

, ну це вже хоч щось
Свернуть вопрос Чи подобається вам хтось з української естради?
Так 80 ]  [80.81%]
Ні 11 ]  [11.11%]
Не слухав і не збираюсь! 5 ]  [5.05%]
Я вітчизняну музику не слухаю! 3 ]  [3.03%]
Свернуть вопрос Хто вам подобається?
Ніхто! 11 ]  [5.07%]
ТІна Кароль 17 ]  [7.83%]
Ані Лорак 28 ]  [12.90%]
Олександр Пономарьов 5 ]  [2.30%]
Ірина Білик 1 ]  [0.46%]
Авіатор 3 ]  [1.38%]
Скрябін 23 ]  [10.60%]
Океан Ельзи 40 ]  [18.43%]
Потап и компанія (Імперія) 13 ]  [5.99%]
Асія Аххат 1 ]  [0.46%]
Віталій Козловський 6 ]  [2.76%]
Хтось інший з "Шансу" 2 ]  [0.92%]
Хтось з "Фабрики зірок" 6 ]  [2.76%]
Бондарчук 1 ]  [0.46%]
Сердючка 11 ]  [5.07%]
Бучинська/Бужинська 2 ]  [0.92%]
Іво Бобул 2 ]  [0.92%]
Таїсія Повалій 1 ]  [0.46%]
Лері Він 0 ]
Михайло Поплавський 3 ]  [1.38%]
Павло Дворський 0 ]
Інший виконавець 19 ]  [8.76%]
Альона Вінницька 12 ]  [5.53%]
Інші колишні солістки "Віа Гри" 3 ]  [1.38%]
Софія Ротару 7 ]  [3.23%]
Всего голосов: 99
Гости не могут голосовать.
(Вход | Регистрация
Дата Jun 18 2008, 10:57
Українська естрада багата на виконавців. Особисто я згадуючи нарухував 24 співаки та співачки, яких умовно омжно поділити на групи приблизно так:

[C]Імперія (Потап та"бригада")
Вихідці з "Шансу"
Продюсерський центр Нікітіна
Рокери і "Рокери"
Вихідці з "Віа Гри"
Окремі особистості
Потап
Настя Каменських
дядя Вадя
ugo
XS
New'z'cool
queen$
Віталій Козловський
Олександр Вудський
Наталка Валевська
Павло Табаков
Ірина Білик
Вєрка Сердючка
Бондарчук
Авіатор
Арктика
Скрябін
Океан Ельзи
Друга ріка
С.К.А.Й.
Альона Вінницька
Світлана лобода
Анна Сєдокова
Тіна Кароль
Ані Лорак
Таїсія Повалій
Софія Ротару

То ж ділимося думками стосовно согоднішньої української естради
[/c]
Дата Jun 18 2008, 11:58
Асія Ахат пишеться з однією "х"))
Обожнюю Потапа і Ко, але ніяк не розумію, що тут загубив Поплавський О_о
Дата Jun 18 2008, 12:02
Цитата (Marsik Hotem @ Jun 18 2008, 11:58)
Асія Ахат пишеться з однією "х"))
Обожнюю Потапа і Ко, але ніяк не розумію, що тут загубив Поплавський О_о

ха-ха! а можливо комусь він таємно подобається)))
Дата Jun 18 2008, 12:09
miledy Voldemort, =rofl=
Дата Jun 18 2008, 12:14
А Руслана шо, вже не наша?:)
Ця людина мабуть найбільше заслуговує потрапити в цей список, але чомусь її тут немає. Це якраз і є і талант, і особистість, хоча я її не слухаю, але поважаю.:)
Я голосувала проти всіх. Просто нема достойних.:)
Дата Jun 18 2008, 12:23
NamelessEndless, Руслану забув
Дата Jun 19 2008, 08:20
Руслану не поважаю, хоча на тому Євробаченні вболівав за неї. Сам я голосував в цьому опитуванні з ОЕ, Тіну Кароль та Ані Лорак (остання тільки для кількості).
Дата Jun 19 2008, 08:33
Ееее... Взагалі багатьох з цих виконавців українськими назвати можна з величезною натяжкою. Візьміть хоча б Козловського, Авіатор, та навіть Тіну Кароль - у них майже всі пісні російські! Вони живуть у нашій країні, але пісні співають явно не національною мовою.

Але вибір - Тіна Кароль, Альона Вінницька, Руслана. У інших також є непогані пісні, але...
Дата Jun 19 2008, 08:37
Ами, не обов*язково співату національною мовою щоб просалвляти Урахну. Руслана стала відомою з англійським альбомом. ІТні Кароль допоміг прославитися I feel good, Ірина Білик отримала справжню популярність з дебятним альбомом російською така в нас країна. ТАкий попит.
Дата Jun 19 2008, 12:38
Святой Абдулла, треба було мабуть ставити патріотів. ВВ, ТНМК, Скай, та ж Руслана, Росава, хто там ще співає українською....
Дата Jun 19 2008, 13:53
ТНМК ненавиджу, приниципово не поставив. Не як співаків, а як людей ненавиджу.
Дата Jun 19 2008, 14:45
Нормально ти собі вирішив. Тут ти не єдиний, хтось може і любить.
Дата Jun 19 2008, 16:38
Цитата (Marsik Hotem @ Jun 19 2008, 14:45)
Нормально ти собі вирішив. Тут ти не єдиний, хтось може і любить.

Отож. І ми тут обговорюємо не те, які вони люди, а їхню творчість.
ЗІ: Святой Абдулла, ну будь ласка, прочитуй те, що пишеш, а то ми вже живемо в якійсь Урахні))))))
Дата Jun 19 2008, 17:08
Я вшоці. ППц
Цитата (Святой Абдулла @ Jun 19 2008, 13:53)
ТНМК ненавиджу, приниципово не поставив. Не як співаків, а як людей ненавиджу.

А мо вони тоже Україну прославлять!
А СКАЙ чого нема? І потрібно було ставити тих,хто співає по укр,хоча б частково. А не москальню всяку..
Дата Jun 19 2008, 18:25
Вибачте, а де альтернативні українські групи? Тартак, ТНМК, Тостер, Фліт, Med Heads XL, Бумбокс, Мандри, Скрябін? Чи автор під українською музикою має на увазі ту "попсу", яку крутять по ОТВ та М1? Де альтернативна музика?
а на рахунок голосування: поставив в першому запитанні відповідь ТАК, а в другому - Скрябін.
п.с. список виконавців складено дуже погано, перед складання такого списку потрібно цікавитись у багатьох людей про музику та виконавців які вони слухають, а не дивлячись музичні телеканали. Там зазвичай "крутять" не тих, хто краще співає...
Дата Jun 19 2008, 18:34
Скрябін та СКАЙ є, принаймі у першому пості а не в опитуванні. Пр друге я мав на увазі естрадну музику, а не альтенативну, що виникла у противагу естрадній.
Дата Jun 19 2008, 19:15
А яка різниця, чи альтернатива чи попса? Ці групи збирають стадіони, їх слухають тисячі, якшо не мільйони, то яке ти маєш право казати, що "вони не в темі"?! Річ іде про українських виконавців, не залежно від стилю, в якому вони виконують свої пісні.
Їх варто внести у список ЯК МІНІМУМ за те, що вони співають українською, а у нас якраз український підфорум. Треба мати повагу до них. Вони забили на те, що мало користуються попитом. Їх слухають і приймають такими, які вони є, а ми у свою чергу не приймаємо своїх виконавців у своїй же країні! Це вже краще зректися усього, ніж так відверто кацапів слухати і голосувати за них.
Дата Jun 19 2008, 19:41
Marsik Hotem, Катара дозволила створити тему чисто по альтернативній музиці, вона вже є. Але глюкнув форум тому поки нема мульти-відповіді, прошу не голосувати.
Святой Абдулла, хм... тільки естрадні виконавці? тоді чому тут немає Лами, Крихітки Цахес, Другої ріки? Вони теж естрадні виконавці...
Дата Jun 19 2008, 19:49
Я тут проголосувала за естрадних, тих, які того варті. А коли створять про альтернативних - я переголосую. Бо якщо вже так, то до купи їх збивати не треба.
Дата Jun 21 2008, 18:31
Ой..Терпіти все це не збираюся..Мене приваблює важка музика закордонних виконавців..Наша поп музика викликає в мене відразу.
Дата Jun 21 2008, 18:35
я теж не полюбляю украінську поп-муз...
проголосувала за "Нихто" та "не слухав і не збираюсь"
Дата Jun 28 2008, 09:43
а я поважаю ТНКМ і Тартак, бо вони співають українською, а також проголосувала б за Фліт, з рідного мого міста все-таки)Як то їх не підтримати ;) Живуть же ж недалечко)
Дата Jun 28 2008, 10:43
Тіна Кароль
Є в неї декілька непоганіх пісень, але вона далеко не кращий представник нашої єстради. Тим паче на Євробаченні вона зайняла тільки 7 місце, коли билан зайняв 2.

Ані Лорак
Це вже краще. Вона молодець, але теж не ідеал. Хоча на Євробаченні зайняла 2 місце, коли повинна була зайняти перше. Але це нічого. Кароліна дуже запальна і весела представниця нашой єстради.

Олександр Пономарьов
Тут я мовчу.... Це такий жах, що під час його співу мене вивертає, а пісні які жахливі. :-X

Ірина Білик
Мені подобається тільки дві її пісні – "Любовь-яд", "Если ты хочешь, что бы я была с тобой". Все інше з її репертуару мені недовподоби.

Думку про інших я ще висловлю. На жаль в мене зараз мало часу.
Дата Jun 28 2008, 14:54
Ані Лорак не особистість ! Абулла, її зробили і роблять :)
Дата Jun 30 2008, 08:10
Sidirom, згідна) Вона мене бісить.. По-перше, в неї музика - галіма попса. По-друге, я її зневажаю як людину, бо вона зреклась української мови і християнської віри. А від її рухів на сцені і виразу обличчя мене просто верне. :-X
Дата Jul 1 2008, 07:51
РамінКа, хто тобі сказав, що вона чогось зреклася?! =-O
Кароліна нічого не зрікалася і не залишала!
Дата Jul 1 2008, 15:09
Mars Hotem, на рахунок мови, то укр. вона вже практично не говорить. А на рахунок віри - то тато її Мурата заборонив йому одружуватись християнкою, тому Кароліна змінила (або змінить до кінця липня) віру на мусульманську.
Дата Jul 1 2008, 15:53
РамінКа, говорить вона українською, і досить часто, повір мені. На рахунок віри... Знаю я про Мурата, нічого тато його проти там не мав, тому не треба, я тебе прошу. Вона якщо і змінить віру, то тільки заради себе і Мурата, щоб їм обом було зручно, а не через заборони.
Дата Jul 1 2008, 19:52
Цитата (Sidirom @ Jun 28 2008, 14:54)
Ані Лорак не особистість ! Абулла, її зробили і роблять :)

Не дуже зрозумів суть претензії до мене. До чого там взагалі згадано мій нік. Ну, звичайно, я розумію, що він вам дуже подобається...

Цитата (Shade night @ Jun 28 2008, 10:43)
Тіна Кароль
Є в неї декілька непоганіх пісень, але вона далеко не кращий представник нашої єстради. Тим паче на Євробаченні вона зайняла тільки 7 місце, коли билан зайняв 2.

А хто тобі сказав, що Євробачення дає об*єктивну оцінку творчості виконавця. Хіба друге місце Сердючки не говорить саме за себе?! Євробочення - це конкурс однієї пісні, а не виконавця. До того ж по голосовим якостям (а саме вони характеризують співака) Тіна Кароль одна з найкращих.

Цитата (Shade night @ Jun 28 2008, 10:43)

Ані Лорак
Це вже краще. Вона молодець, але теж не ідеал. Хоча на Євробаченні зайняла 2 місце, коли повинна була зайняти перше. Але це нічого. Кароліна дуже запальна і весела представниця нашой єстради.

І знову Євробачення. Що, більше не знаєш що сказати про творчість Ані Лорак?! Цей її виступ - м*яко кажучи "не цукор". Результат достатньо умовний. Багато хто був кращим за неї. Я її поважаю в першу чергу як виконавицю моїх улюблених пісень та "шоувумен".

РамінКа, Mars Hotem, я цю тему створив не для обговорення останніх пліток та дискусій щодо віросповідування виконаців.

M 

Та годі вже оффтопити! Ще пара таких відступів і буди бити тапцями та рейтингом!

Дата Jul 1 2008, 19:56
Святой Абдулла, сильно перепрошую.. Є ше буквально кілька слів....

Жано, я звісно розумію, шо вона з твоїх Чернівців і все таке, але про віру Лорачка сама сказала в "Аналізі крові" (ну або в тій передачі, шо веде Коляденко)!
Навіть якшо, припустимо, я не бачила тої передачі і вона ...
Цитата
змінить віру тільки заради себе і Мурата, щоб їм обом було зручно, а не через заборони

... то ти не будеш вважати це за зречення віри? Яка різниці, як вона зречеться: через заборони чи по власному бажанню? Нє, ну це вже.....

А тепер про мову... Я не є її фанаткою, тому за всіма її інтерв"ю я не слідкую, але за останній рік я жодного разу не чула, шоб вона балакала українською. Вона навіть свої україномовні пісні зараз перекладає на російську (наприклад "Розкажи"...). Навіть на Євробаченні вона кричала глядачам: "Спасссіба!"
Я її музику теж колись слухала, але саме через те, що вона почала говорити російською, вона почала мене нервувати.

Показать текст спойлера
Дата Jul 1 2008, 20:01
РамінКа, якщо я не помиляюся, то Тіна Кароль народилася в Росії, десь у Магадані. Чи не так?
Дата Jul 1 2008, 20:03
Святой Абдулла, та, але її батьки з Франківська, і там вона жила до того, як стала відомою.

А ше в "Танцях з зірками" вона сказала Юрі Горбунову таку фразу: "А тобі стане грошей, шоб відвезти мене в наш рідний Франківськ?" (звісно ж, вона сказала це російською.......)
Дата Jul 2 2008, 16:14
РамінКа, я не захищаю її тому, що вона з Чернівців, і вона не з Чернівців, а з сусіднього села %)
Не хочу тут флуд розводити, але якщо вже так сталося, то просто не хочу поливати людину брудом! Уяви себе на її місці, і так далі і годі вже. А якби про тебе так відзивалися, норма, та? А для мну не норма. Я не маю нічого проти Кароліни, так само як не маю проти Тіни Кароль і Міки Ньютон, хоча я не є фанатом ні однієї з трьох вищенаведених. Я об*єктивно оцінюю їх вокал і те, як якісно вони співають. А співають вони, як не крути, якісно. І такий діапазон далеко не кожен співак має. І такий глибокий звук теж не кожен видає. Не поважаєш як співаків їх, поважай хоча би як людей.
Дата Jul 2 2008, 16:22
Проголосувала за Тіну Кароль, Сердючку та Ані Лорак. Вони меня подобаються найбільше, особливо Сердючка.
Дата Jul 2 2008, 16:29
А чому у списку нема Міки Ньютон?! Я особисто зі всіеї наної та російської естради поважаю і слухаю лише її! Потапа і ко просто не переношу - суцільна вульгарщина!!! Тіна Кароль зіпсувалася(колись була моею улюбленою співачкою). Це тільки моя думка, т.я. в основному слухаю рок і метал.

П.С. достойна бути на ряду з козловським і Наталя Валевська. Я вважаю, що категорія "Інші з "Шансу" не для співачки з таким талантом!
Дата Jul 2 2008, 16:31
TEHETA, коли я казала, шо вона з Чернівців, я мала на увазі область...
І вона не долар, шоб всім подобатись (я, в принципі, теж, і я з цим змирилась).
Якраз як співаків я всіх трьох поважаю, але як людей я їх зневажаю.
Тож про голоси можеш не говорити, бо я це і так знаю, і я повністю з тобою згідна. Але люди вони зрадливі, а про таких я не можу бути іншої думки.
Дата Jul 2 2008, 16:39
РамінКа, нарешті ми з тобою зійшлися хоч на чомусь)) Я думаю, що конфлікт розв*язали))
Yasmin Sacrifice, згодна. Під "Інші" Валевська не попадає)
Дата Jul 3 2008, 16:47
Ну, я мало слухаю музику. але все ж інколи приємно чути українські пісні.
Навіть буває, що першу декілька секунд стоїш в ступорі бо здається то якісь англійські, французькі слова.
І лиш потім розумієш - рідне, українське.
Шкода що його мало.
Мені навіть інколи здається, що українські пісні - більше по відношенню до народних, а не естрадних пісень.
Серед же виконавців істинно українськими я вважаю тих хто співає українською мовою.

Виділяю Павла Зіброва (люблю його пісні з дитинства, хоча зараз майже не слухаю), Павла Табакова (просто закохана в його голос), Ані Лорак (як на мене один з найкращих ліриків естради, й просто хороша жінка), Скрябін (його суржик - це Щось, а группа "Пающие труси", яку він продюсує - Дещо), Катерина Бужинська (мені здається що її я чомусь відношу до виконавців романсів).

В принципі для мене так. можливо когось і пропустила, але значить він не настільки важливий для мене зараз.
Дата Jul 3 2008, 18:12
Святой Абдулла, а я не говорю, що Євробачення це показник творчості. Я просто вказую цей факт і не більше.
Дата Jul 8 2008, 09:38
Аххааа ой не можу)))
Іво Боул та "поплавок" форева!!!ахххааа)))
І як це їх додумались в список включити!?))))
Дата Jul 11 2008, 19:06
Я люблю деяких виконавців, а саме Ані Лорак, Імперію і Сердючку!
Дата Jul 21 2008, 18:16
Цитата (AZKABAN @ Jul 8 2008, 09:38)
Іво Боул та "поплавок" форева!!!ахххааа)))
І як це їх додумались в список включити!?))))

Поплавського не можна було не включити до списку. В нього є якась пісня про горілку. Ця пісня - наше все.
Наші хлопці під неї гопа на конкурсі танцювали.
Дата Jul 25 2008, 13:41
А де ФЛІТ, ТАРТАК? Я за них обома руками
Дата Jul 25 2008, 13:46
Fenyak, пошукай в альтернативній музиці
Дата Aug 3 2008, 09:27
Цитата
Поплавського не можна було не включити до списку. В нього є якась пісня про горілку. Ця пісня - наше все.

А ше в нього є пісня про сало)) =loly= Найкрутіша пісня століття) =loly=
І ше є "Юний орел")) Ога, я обізнана))) =loly=
Дата Aug 9 2008, 12:46
Цитата (Леди Очаровашка @ Jul 21 2008, 18:16)
Наші хлопці під неї гопа на конкурсі танцювали.

Цитата (Part of Heart @ Aug 3 2008, 09:27)
А ше в нього є пісня про сало)) =loly= Найкрутіша пісня століття) =loly=
І ше є "Юний орел")) Ога, я обізнана))) =loly=

Поплавський рулез =megalol=
А мене найбільше прикалує про вареники :-[
Показать текст спойлера
Дата Aug 11 2008, 09:36
А я голосувала за Поплавського,не обов язково ж любити лише за музику. Прикольний чувачело! :P
Дата Aug 11 2008, 10:09
Цитата (Фред Уізлі @ Aug 11 2008, 09:36)
А я голосувала за Поплавського,не обов язково ж любити лише за музику. Прикольний чувачело! :P

А за що ж його ще любити? За той кліп про куму? =rofl=
Як ми з кумою та ходили у баньку, щось таке =megalol=

!  

І у цієї темі флуд розвели =no_flood=

Это сообщение отредактировал Ювенточка - Aug 11 2008, 19:25
Дата Aug 11 2008, 20:25
Полюбляю слухати пісні Тіни Кароль, Ані Лорак.
Варто відмитити Сердючку - так як у якомусь сенсі вона є символом України.
Не можна не згадати Софію Ротару, Таісію Повалій та Олександра Пономарьова.
Хоча мені не подобається їхня творчість...ну можливо лише декілька пісень.
Але вони зробили свій внесок у розвиток української культіри та музики.
Дата Aug 12 2008, 06:27
Показать текст спойлера
Цитата

І у цієї темі флуд розвели =no_flood=

У інституті розвитку укр мови смайлик російською?! =newconfus=
До чого дожилися =cry3=
Треба шукати наші смайлики
Gin
Дата Aug 13 2008, 12:43
Імперія (Потап та"бригада"), Ані Лорак і Вакарчук, але Вакарчук лише за те, що він вчився в моёй школі :-[
Дата Aug 14 2008, 17:21
Єдиний, кого ще якось можна слухати це мабуть Кароль, Лорак, Ротару и Сердючку. більше нікого на нашій єстраді я гідного не бачу. тим паче у нас в музиці, як в країні – ЖАХ. Але це моя думка.
Дата Aug 15 2008, 05:00
На мій погляд, мені більше подобається Потап, Тіна Кароль і Ірина Білик.
А, чесно говорячи, українську естраду я взагалі, практично не слухаю, і чув тільки цих трьох виконавців.
Дата Nov 5 2008, 07:29
ой таку фоту Собчука зі скаю надибала:
user posted image
ідейка прикольна
Дата Dec 14 2008, 17:17
особисто мені подобається з цього переліку Тіна Кароль, Ані Лорак та Козловський
Дата Dec 14 2008, 17:52
Голосувала за Ані Лорак, Тіну Кароль та Потапа)
Але ще подобаються деякі пісні Гайтани (не було у переліці)
Дата Dec 16 2008, 21:22
Багатьох українських естрадних виконавців не побачила у списку. Проголосувала за Океан Ельза, тому ще це єдине, що я іноді слуху з даного переліку. А з естрадних мені ше подобаються Лама, Тартак, ТНМК... Оце музика, ну, хоч трохи))
Дата Jan 1 2009, 18:32
Що хочу сказати:

По-перше, не можу визначитись яким чином автор виділяв "українських" і "НЕукраїнських" естрадних співаків. Більше ніж половини співаків, які займають високі рейтинги на тому ж М1, я не бачу. Що стосується розподілу, то я вважаю, що важливіше не те, якою мовою людина співає/говорить, важливо те, що вона співає на Україні і не цурається її. Якщо уж вибирати за мовою співу, тот тут Потап з компанією не в*яжеться ніяк. Я пам*ятаю тільки одну пісню Каменських і ХS на українській - це "Україна-Юля", та і вона чисто політична. Саме тому, правільніше було б просто взяти і назначити голосування постами: пусть той, хто слухає музику і пише виконавців, які йому подобаються, а не обмежуватися варіантом "хтось інший"

По-друге, я зі всіх перелічних проголосував за Сердючку, Іріну Білик та "Хтось інший". Сердючка має велику популярність і прославляє Україну. Іріна Білик - подобається одна єдина пісня "Нас нет". Настільки чудова, що... навіть слів не вистачає. "Хтось інший" - це моя улюблена співачка Міка Ньютон. Хай вона не співає українською, хай її знає не кожний, та пісні в неї настільки різноманітні і кожна запамятовується, що я закохався в її творчість.
Показать текст спойлера

По-третє, якщо ви хочете посперечатися зі мної з цієї теми, то не захламляйте і без того заофтопчену тему. Краще відправте сову.
Дата Jan 6 2009, 12:49
А Міка Ньютон - українка? не знала, але вона мене по серйозному підхарює
Дата Jan 6 2009, 13:06
Фред Уізлі, перейдемо до ВП (власної пошти)
Дата Jan 11 2009, 12:08
Так, мені також подобається Міка Ньютон. Була на декількох її концертах. Пісні її дійсно гарні.
Дата Jan 11 2009, 13:17
Faraolla Lights, а вона часом не російська співачка?
Дата Mar 2 2009, 10:21
Люблю Вінницьку і Потапа та Ко. Вважаю цих людей гідними співаками України) Люблю Міку Ньютон, була на її концерті, зосталася у захваті.)
KAJIb9IH, ні-ні, вона нааааша))

Також під настрій можу послухати Ламу, але тільки у депрессивному стані. А так - співачку не сприймаю..
Дата Nov 8 2009, 17:17
Цитата (Тонакасиуатль @ Sep 22 2009, 22:58)
Буквально позавчора була на концерті Кароліни, - як же вона в живу гарно співає!!Чого, на жаль, не можна сказати про багатьох інших наших зірок(((

Погоджуюся, хоча вона, як і Тимошенчиха, пищить місцями))
Дата Nov 8 2009, 18:25
Відмітив Океан Ельзи і Потапа ( %) )

Але здивувався, коли не побачив ТНМК і Тартак... Ніби наші гурти і досить непогані. Зате багато попсових виконавців є... Що за непорядок? ;(
Дата Nov 8 2009, 18:34
Дата Nov 8 2009, 18:54
Відьмочка Хотем, так, добре))

До речі, помітив опечатку:

"Потап и компанія"
Дата Nov 14 2009, 08:29
Нема попід зорями співака кращого ніж Поплавський, та не написано ще пісні милішої від "кропиви"... =eyebrows=
Дата Nov 14 2009, 08:53
Lovenkrantz, так, цілком з тобою згодний) %)
Myo
Дата Nov 14 2009, 10:32
Не можу не відмітити Джамалу. Вперше за останні... багато років я бачу справді талановиту, цікаву, сильну, неординарну виконавицю. Неймовірний джазовий голос, цікаві постановки, ось тільки б кліп ще подивитись. Шкода тільки, що її затягло до поп-сцени. Чого тільки схожа історія Доліної коштує - який голос, а як пропав.
Дата Nov 15 2009, 04:45
Цитата (Myo @ Nov 14 2009, 10:32)
Доліної коштує - який голос, а як пропав.

Як пропав? -_- А те що її "затягло до поп-сцени", насамперед і дало вам можливість дізнатися, що є десь там якась Джа... Джи.... співачка, коротше. Що вона співає. Кліпи навіть має. Де б ви її видобували для прослуховування, якби вона не полізла в попсу?)) В приватних джаз-бенд промоушенах?)) Попса - зло, але й без неї не вийде)
Дата Apr 7 2010, 06:35
Нажаль, пункти можна вибрати тільки три а мені подобається багато виконавців. Отже: Ані Лорак, Тіна Кароль, ТНМК, Іво Бобул, Океан Єльзи, Друга Ріка, Антитіла, Скрябін. Ось невеликий перелік усих тих кого слухаю, не скажу що знаю усі їхні пісні, деякі й не чула, але мені подобаєть багато їхніх пісень, особливо українською мовою)
Дата Apr 18 2010, 19:01
Цитата
Нема попід зорями співака кращого ніж Поплавський, та не написано ще пісні милішої від "кропиви"... =eyebrows=

він заробляє як тільки може. Навіть горілка "Кропива" появилась =loly=
0_0Навіть хтось за сердючку голосував. Я голосувала за Океан Ельзи.
Дата Apr 19 2010, 15:03
Vanilla Hotem, а тобі не подобається Сердючка? Особисто я люблю її пісні - настрій дуже піднімають.
Цитата (Vanilla Hotem @ Apr 18 2010, 19:01)
Океан Ельзи.

Обожнюю "Я їду додому". =give_heart=
Дата May 2 2010, 22:24
5nizza, Кому вниз, Пікардійська терція, ДахаБраха, Бурдон, Квітка Цісик... Це те, що можу згадати саме зараз.
А зі списку можу лише Скрябіна вибрати. Ну і Пономарьов інколи.
Дата May 14 2010, 05:44
Я бы настаивал на удалении или хотя бы обьеденении этой темы с аналогичной в разделе Музыка. Там тоже можно писать на украинском, если правда никто не стесняется и не боится
Дата May 15 2010, 08:36
Qilinas Smith, я считаю, что данную тему следует оставить здесь. Далеко не все пользователи пишут на украинском языке, а объединив эти темы в результате пропадет ее смысл вовсе. Вам ведь она не мешает? Да и среди пользователей весьма популярна.
Дата May 15 2010, 17:54
А какой же тогда ее смысл?
Не демократично получается.
Дата May 15 2010, 19:25
Qilinas Smith, який смисл? Мені здається, що українську музику слухають не так, як російську чи зарубіжну поза зонами України. А тут оцінюється саме НАША творчість, а не чужа. Тому сенс є і великий.
Дата May 15 2010, 20:17
Ничего не понятно. Вообще-то Флорианна, пусть я и выявил сарказм по этому поводу, имела ввиду другое.
Дата May 15 2010, 21:12
Qilinas Smith, я обсужу этот вопрос с сомодератором.
Дата Sep 2 2010, 18:32
мені подобається
і подоюається така співачка як Сердючка
Дата Mar 28 2011, 13:01
Дуже люблю групу Друга ріка..
не тільки із за того що вони пишуть чудові пісні..
Харчишин( забула ім*я)- дуже гарно говорить на українській це мене так тішить..коли майже всі з нашої "начебто" української естради говорять на москальській мові...дуже бісить..
Дата Mar 30 2011, 19:42
Деякі виконавці з української естради мені подобаються.
Зі списка вибрала Скрябіна та Океан Ельзи.
Дата Mar 31 2011, 18:06
так так..вони теж чюдові..
Дата Apr 28 2012, 13:34
Я люблю Руслану та Лорак :D
Дата Apr 29 2012, 07:25
Океан Ельзи, звичайно
Дата Aug 5 2012, 10:51
Хах,як це можна слухати... o_O Ні,Ні..Як українська естрада примудряєтся буду популярною...Я не розумію. %)
Дата Aug 5 2012, 10:58
Океан Ельзи
Поважаю творчiсть цього колективу.
Дата May 12 2013, 09:24
Цитата (Myo @ Nov 14 2009, 10:32)
Не можу не відмітити Джамалу. Вперше за останні... багато років я бачу справді талановиту, цікаву, сильну, неординарну виконавицю. Неймовірний джазовий голос, цікаві постановки, ось тільки б кліп ще подивитись. Шкода тільки, що її затягло до поп-сцени. Чого тільки схожа історія Доліної коштує - який голос, а як пропав.

Попса, кажешь? Голос пропав? Ахахаха.

Дата May 12 2013, 18:11
Що робить тут Океан Ельзи? Вакарчук же зовсім не естрадний співак. Голос віддала за нього. А ще дуже до вподоби ВВ, Друга ріка та Плач Єремії.
Дата May 12 2013, 18:22
Барбацуца, а Гадюкіни?
Дата May 12 2013, 19:00
Океан Ельзи? Це ж не естрада?.. Дуже люблю. Ще Лорак можна стерпіти, а Потапа люблю черз одну пісню. :)
Дата May 12 2013, 19:33
Цитата (Усмішка @ May 12 2013, 18:22)
а Гадюкіни?

Так. Ще й Гайдамаки трохи, ТіК також трохи. Плач Єремії та ОЕ подобаються більше, бо вірші такі, знаєш, пронизливі.
А ще мені дуже подобається пісня, жартівлива, але я не знаю хто виконавець та автора також не знаю: "Піду втоплюся у річці глибокій, стануть шукати – не скоро знайдуть".
Дата May 13 2013, 12:55
Барбацуца, це прекрасний Андрій Миколайчук. Років в 11 я "фанатіла" від його пісні "Підпільник Кіндрат". Він наче серйозний Левко Дурко. А от останнього я слухала на касетному плеєрі ще зовсім дитиною. А оскільки він родом ще з мого міста, то я особливо до нього симпатію відчувала.
Після козацького табору я було слухала Тінь Сонця. Іще трохи люблю деякі пісня Мертвого півня. Взагалі є повно хороших українських пісень.
Дата May 14 2013, 03:50
Якась бібізяна, тільки псує все своїми кривляками

Дата May 14 2013, 14:14
Голос не такий вже й поганий, але занадто кривляється, плюс слова вимовляє не дуже... І я правда не розумію, нащо співати англійською, коли українські пісні набагато красивіші. До того ж мова рідна.
Дата May 14 2013, 15:39
А мені він дуже сподобався. Я не дивилась на екран, лиш чула і зрозуміла в якийсь момент, що мене це справді зачепило.
Дата May 14 2013, 18:01
Цитата (Усмішка @ May 14 2013, 15:39)
А мені він дуже сподобався. Я не дивилась на екран, лиш чула і зрозуміла в якийсь момент, що мене це справді зачепило.

Я мала на увазі зовсім не співака, він співав добре, так добре, що Олег Скрипка заплакав. Я мала на увазі те як себе під час виступу поводиться Тіна Кароль - як справжнісінька бібізянка. Коли людина співає серцем чиєсь кривляння дуже ображає
Цитата (мистер Чокнутый @ May 14 2013, 14:14)
Голос не такий вже й поганий, але занадто кривляється, плюс слова вимовляє не дуже... І я правда не розумію, нащо співати англійською, коли українські пісні набагато красивіші. До того ж мова рідна.

Вона не кривляється, вона кайфує)) Що до співу нерідною мовою...

Що до співу нерідною мовою — людина співає серцем, а ніякою не мовою та музикальними фразами

Дата May 14 2013, 18:21
Цитата (Барбацуца @ May 14 2013, 18:01)
Я мала на увазі зовсім не співака, він співав добре, так добре, що Олег Скрипка заплакав. Я мала на увазі те як себе під час виступу поводиться Тіна Кароль - як справжнісінька бібізянка. Коли людина співає серцем чиєсь кривляння дуже ображає

Ти чудо.
Дата May 15 2013, 17:08
Цитата (Усмішка @ May 14 2013, 18:21)
Ти чудо.

Чому?)))

Дата May 17 2013, 20:36
Хтось слухав вже новий альбом Океанів? Поділиться враженням.

Дата May 18 2013, 15:36
Цитата (Барбацуца @ May 15 2013, 17:08)
Чому?)))

Тому що це не вимагає пояснень.

Цитата (Marcel Albert @ May 17 2013, 20:36)
Хтось слухав вже новий альбом Океанів? Поділиться враженням.

Я слухала, буквально сьогодні. Мені майже не сподобалось. Найкраща, звісно ж, "Обійми". Ще хороша "Незалежність". Кліп до "Стріляй" жахливий.
Взагалі, альбом мало чим вирізняється. Все так само якось, одноманітно. І це я говорю, як величезний фан ОЕ.
Дата May 19 2013, 15:28
Цитата (Усмішка @ May 18 2013, 15:36)
Я слухала, буквально сьогодні. Мені майже не сподобалось.

Так. Таке враження що то не альбом, а одна така собі довга пісня на одній ноті.
Цитата (Усмішка @ May 18 2013, 15:36)
Кліп до "Стріляй" жахливий.

О, його так нахвалюють у інтернеті. Як жеж, він же зарубіжний)
Дата May 31 2013, 22:43
Джамала. Люблю та поважаю ії й як співачку й як людину. За декілька хвилин що довелося з нею спілкуватися склалося враження що вона дуже добра людина. Подобаються усі ії постановки, але ось ця, дещо пафосна наприкінці — це моя думка, можливо помиляюся

Дата Oct 13 2013, 10:25

Дата Oct 13 2013, 12:00
Учора дивилась и не розуміла, як під цією грудою м'язів може знаходитись така чуйна натура. Він класний! :wub:
Дата Oct 13 2013, 13:48
Цитата (Ampata @ Oct 13 2013, 12:00)
Учора дивилась и не розуміла, як під цією грудою м'язів може знаходитись така чуйна натура. Він класний! :wub:

Татата, як це може бути щоб чолов'яги до всього до того були ще й чуйними:

Цитата (Ampata @ Oct 13 2013, 12:00)
Він класний! :wub:

Я майже закохалась)
Дата Oct 13 2013, 16:59
У мене мурашки по тiлу!!!
Як їм це вдається? Зовні класичний приклад справжнього чоловіка, а всередині стільки любові і ніжності! Шкода в наш час це стало настільки рідкісним явищем, що з кожним разом при вигляді справжнього чоловіка здивуванню немає меж.
Дата Oct 14 2013, 10:13
Цитата (Ampata @ Oct 13 2013, 16:59)
Зовні класичний приклад справжнього чоловіка, а всередині стільки любові і ніжності!

Та то вони вміло прикидаються:
Показать текст спойлера
Дата Oct 17 2013, 06:15
Океан Ельзи прикольно співає. а що тут робить Поплавський =-O
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (12)  [#] 1 2 3 ... Последняя ». Новая тема

[ Script Execution time: 0.3192 ]   [ 234 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 09:27:46, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru