Модераторы:

Страницы: (19)  [%] 1 2 3 ... Последняя ».
Страницы: (2)  [1] 2 
 ( Перейти к первому непрочитанному сообщению )
Новая тема

Стереотипи

, ламаємо пачками
Отправлено: Jun 10 2008, 15:30

САЛО САЛО САЛО

user posted image

Як же вже набридло чути це від іноземців у відповідь на "Україна". Чи не настав час зламати навіки цей стереотип про те, що кожний українець з*їдає в день кусок сала. Я власне НІ! Хоча, можливо всі останні так і роблять... То чи існувати цьому стереотипу? Вирішувати вам.

Пропоную у цій темці розповідати про стереотипи стосовно українців, з якими ви незгодні і будемо вирішувати чи правдиві вони. Бо наша люба Україна, що славна своєю історією та культурою, принесла разом з гарною славою велику ложку дьогтю. В нас з вами на меті історичне завдання: знищити цей дьоготь.

То ж перший стереотип - Сало: їмо чи не їмо?
Отправлено: Jun 10 2008, 18:36
Ненавиджу сало. Мене від нього відверто вивертає :-X
Цей стереотип старий, як світ. Залишився від козаків ще
Отправлено: Jun 10 2008, 18:41
Marsik Hotem, мене теж вивертає. Тому й запропонував зруйнувати цей міф.
Отправлено: Jun 10 2008, 19:17
А наші "публічні люди" вже їдять сало в шоколаді. Знаєш, коли про це почула, місяць не їла шоколад.
Для довідки: без шоколаду у мну у крові падає не пам*ятаю що, і я місяць ходила бліда, як смерть. і то через сало. =cry3=
Отправлено: Jun 11 2008, 06:59
Але може ми знайдемо когось, хто любить сало?
Отправлено: Jun 11 2008, 13:47
Бєє, не люблю я сало, особливо в такому вигляді як воно на малюнку. Хіба шо якщо з нього зробити шкварки і наліпити вареників..Тоді я дуже різко змінюю ставлення до цього продукту)))))
Отправлено: Jun 11 2008, 13:55
Бєєєє, шкварки...
Бабуся у мну як їх топить, я від запаху рвати хочу..
Отправлено: Jun 11 2008, 14:24
=dribbled= Я люблю сало, а особливо м"ясо, яке залишається)

А в селах, як його люблять)
не зруйнувати вам цей стереотип)
Отправлено: Jun 11 2008, 15:14
Cathara, ти не права))
Я з села, і усі мої однолітки сало ненавидять. Дуже рідко хтось любить)))
Про дідусів/бабусь я мовчу, бо то салоїди))
Інші ж люди не те, що люблять сало, а просто нейтральні до нього - їх від нього не верне, але і щоб часто і смачно їли теж ні))
Отправлено: Jun 11 2008, 15:20
Ну ти молоде покоління. Нас менше)
Я теж не фанат, але Україна без сала не наша країнА)
Отправлено: Jun 11 2008, 15:39
Нас мене, але ми ростимо, старе покоління зменшує свою чисельність, з часом буде видно, адже від того, як ми будемо виховувати своїх дітей залежать стереотипи і звички нації. Якщо ми виростемо і не будемо їсти сало, наші діти теж не будуть мати нагоди його куштувати, то з часом це зникне. Хоча я трошки сумніваюся)
Отправлено: Jun 12 2008, 08:23
Marsik Hotem, Сало - незламний стереотип,під час завоювання Османською імперією земель,та й просто коли нападали татари ми дуже хитро придумали з салом.Мусульмани вважають свиню брудною твариною, їм не можна її їсти,а отже під час набігів вони забирали усе окрім свиней,того українцям було вигідно їх розводити.
Отправлено: Jun 12 2008, 09:57
Фред Уізлі, згоден з тобою, проте сьогродні це вже не має такого значення.
Отправлено: Jun 12 2008, 10:07
Святой Абдулла, так! Татари, слава Богу, не нападають!
Отправлено: Jun 12 2008, 10:26
Фред Уізлі, та при чому тут татари?! Не мають значення вже продукти такого, як мали. Свині тепер не є головними свійськими тваринами на Україні, тому не варто про це забувати.
Отправлено: Jun 12 2008, 13:23
Marsik Hotem, та то я так,про походження стереотипу!
Отправлено: Jun 12 2008, 17:58
Скыльки можна про те сало? Давайте інший стереотип про українців! Ось, наприклад, в світі існує стереотип про те, що на Україні найгарніші дівчата =pretty= !Хіба не так? =doubleup=
Отправлено: Jun 12 2008, 18:03
Я цей стереотип ламати відмовляюся!!!!
А тут тема, щоб ламати стереотипи))))
Отправлено: Jun 12 2008, 18:10
Цитата (Marsik Hotem @ Jun 12 2008, 18:03)
Я цей стереотип ламати відмовляюся!!!!
А тут тема, щоб ламати стереотипи))))

Вибачаюся, глянула на назву теми...захотілось щось приємніше написати, ніж про сало...а ось щоб таке негативне згадати важко.
Отправлено: Jun 12 2008, 18:46

БОРЩ БОРЩ БОРЩ

user posted image

Як же вже набридло чути це від іноземців у відповідь на "Україна". Чи не настав час зламати навіки цей стереотип про те, що кожний українець з*їдає в день тарілку борща. Я власне НІ! Хоча, можливо всі останні так і роблять... То чи існувати цьому стереотипу? Вирішувати вам.
То ж другий стереотип - Борщ: їмо чи не їмо?
Отправлено: Jun 12 2008, 18:49
Їмо!!!!
Борщ - то святе. Особливо туди 2 ложки сметани і мммммм....
Де моя велика ложка?!*побігло їсти борщ*
Отправлено: Jun 12 2008, 18:54
А я ось люблю борщ! Тільки щоб він був аж вишневого кольору, а не червоний чи білий(як люблять росіяни: щі--хоч ноги полощи). А ще щоб з домашнім м*ясцем...ммм...Марсік, залиши мені тарілочку!!!я з тобою і справжні українці теж! :outtahere:
Отправлено: Jun 12 2008, 18:56

Стереотип 1 - українці люблять сало!
user posted image
ЗРУЙНОВАНО!

Отправлено: Jun 12 2008, 19:42
miledy Voldemort, а не залишу :Р Сама все з*їм))
Отправлено: Jun 12 2008, 20:27
Marsik Hotem, та ти і під Імперіо не віддаси борщу!)))а я завтра зранку сама собі зварю і тобі не дам! =bebebe=
Отправлено: Jun 13 2008, 05:35
Ну, думаю з борщем все ясно...

Стереотип 2 - українці їдять борщ!
user posted image
Підтверджено!

Попрошу усіх вносити пропозиції, щодо нового стереотипу у вигляді табличок, на зрахок сла і борщу. Якщо комусь треба, могу скинути по ПМ код табличок, щоб ви його скопіювали і відредагували.
Отправлено: Jun 13 2008, 07:07
Я борщ їм,чесно!Ті хлопці на картинці не дуже схожі на українських парубків!
Отправлено: Jun 13 2008, 07:15
Фред Уізлі, я і не казав, що то українські парубки. Просто що в неті знайшов зі слвом бастід.
Отправлено: Jun 13 2008, 07:26
А йой, хоч із запізненням но також скажу, шо борщ люблю..:) А ше би туди вушок з грибами , як бабця на Свят вечір організовує - взагалі ням няммм))))))))
Отправлено: Jun 13 2008, 07:42
miledy Voldemort, а мну бабуся щодня варить! Причому у неї такі борщі, що ні у кого у селі таких не варять. Такшо мну твоїх борщів не треба, у мну спонсор особистий є))
Святой Абдулла, а не мож було найти картинку з укр.парубками, а у пеінті хоча би, дописати бастед?!
NamelessEndless, з грибами, без грибів, але їмо))))))
Отправлено: Jun 13 2008, 07:45
Marsik Hotem, щось придумаю коли час буде
Отправлено: Jun 13 2008, 07:54
Добре, про борщ ясно! Давайте ще стереотип!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:41
Так давайте! Але який, о питання!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:45

КАЛИНА КАЛИНА КАЛИНА

user posted image

Як же вже набридло чути це від іноземців у відповідь на "Україна". Чи не настав час зламати навіки цей стереотип про те, що "Без верби і калини нема України...". Я власне не повністю з цим погоджуюся! Верба ще нормальна, але при чому тут калина? Хоча, можливо всі останні погоджуються... То чи існувати цьому стереотипу? Вирішувати вам.
То ж третій стереотип - Без верби і калини нема України...
Отправлено: Jun 13 2008, 08:47
:D :P Ну про вербу і калину, та це ж неофіційні символи України,до того ж це свідчить про нашу прекрасну природу, тому цей стереотип мені ламати не хочется!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:52
Може мені хтось пояснить яке відношення до України має калина?
Отправлено: Jun 13 2008, 08:52
Святой Абдулла, то є правда. Як при чому тут калина?!
Калина з давніх давен росла на Русі, дівчачу вроду порівнювали з калиною. Тепер кажуть "кров з молоком", а раніше казали "червонощока, як калина". І багато обрядів зводяться до використання калини. Калина - щось на зразок символу усього магічного, обрядів і звичаїв. Цього стереотипу точно не зламати.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:10
Marsik Hotem, ти права! Цвіт калини часто порівнювали з Україною,її красою! Україна росте майже усюди, тому на могилах людей,особливо, що загинули на чужині, садили калину! Я це навіть стереотипом не вважаю! Для мене це так само як сказати, що герб, прапор і гімн України - це стереотип!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:21
Ваша взяла

Стереотип 3 - "Без верби і калини нема України"
user posted image
Підтверджено!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:36
Ги, та то ми, а ти шо думав)))
Ну, які ще є стереотипи?
Отправлено: Jun 13 2008, 09:39
Ви пропонуйте. Я вже три сказав.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:42
=cry3= НУ Абдулла, в тебе так гарно виходить)
Отправлено: Jun 13 2008, 09:50
Стереотип: українці дуже балакучі! Погоджуюсь! По собі знаю!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:52
Ги))) Я шось придумала))
У відповідь на Україна, ще кажуть "самогонка"
Ламаєм: :D
Отправлено: Jun 13 2008, 09:55
Marsik Hotem, не хочу! Вже дуже гарна штука ця наша горілочка! Хоча як про націю пияків (не в образу) називають росіян! І не самогон,а горілка! Україна - горілка!!!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:58
:-[ , ну добре, вмовили :-[

ВЖЕ ТЕПЕР МІФ

user posted image

Перша книга надрукована в Україні - "Апостол" Івана Федорова. Загальновідомий факт, що Іван Федоров переїхав до Львова з Росії, можливо, з МОскви. Проте часто його ім*я згадується, як Федорович. То що це, міф чи брехня? Вирішувати вам!
То ж четвертий стереотип - Міф про українське походження Івана Федорова (Федоровича)

Соррі Марсік та Фред, коли я почав набирати свій пост, ваших ще не ьуло, тому й не помтіив, що ви вже взяли стереотипи. Давайте спочатку ваші, потім мій.
Отправлено: Jun 13 2008, 10:06
Давай шось інше, бо я про І.Федорова ше навіть не чула :-[
Ну про балакучість то так, але після горілки)))))))
Хоча ми не нація алкоголіків. Про горілку тре ламати))
Отправлено: Jun 13 2008, 10:08
Я б про горілку не ламав - це символ козацтва
Отправлено: Jun 13 2008, 10:14
Чому це? Козаки були нормальної фізичної підготовки, здорові хлопці. Ти хочеш сказати, що вони були усі алкоголіки? :obmorok:
Отправлено: Jun 13 2008, 10:32
Іван Федоров був поляком!
Отправлено: Jun 13 2008, 10:58
Фред Уізлі, ти чого? Яким до дідька поляком
Отправлено: Jun 13 2008, 11:22
Цитата (Святой Абдулла @ Jun 13 2008, 10:58)
Фред Уізлі, ти чого? Яким до дідька поляком

Ойянеможу =lolbuagaga=
Абдула, ну розумієш, є така країна, Польша. Так люди, які там живуть, називаються поляками))
Отправлено: Jun 13 2008, 11:23
Я по телику бачила, де доводила, а що реальна гіпотеза
Отправлено: Jun 13 2008, 11:25
я не знала шо він поляк!О-о
Отправлено: Jun 13 2008, 11:40
Мож і не поляк, то гіпотеза, хоч і ймовірна, але ніколи не можна бути певним на всі 100%!
Отправлено: Jun 13 2008, 11:57
Фред Уізлі, ти ще щось заяви, і Абдулла в відключку від шоку піде)))
Отправлено: Jun 13 2008, 14:26
Marsik Hotem, він вже, схоже!
Отправлено: Jun 13 2008, 15:04
Я шось собі думаю, шо ламати стереотипи щодо історичних постатей,хай навіть про Федорова, можуть тільки історики, люди які цим займаються і можуть щось обгрунтувати :)
Отправлено: Jun 13 2008, 15:30
NamelessEndless, я с тобою згодна!Тому цей стереотип ламати не буду!!
Отправлено: Jun 13 2008, 15:51
Поляк? ха-ха! він мій прапра(дюже-дюже багато пра)дід, і він насправді був білорусом і походив зі знатного роду Рагоза(про це свідчить його печатка), вчився у Кракові(отримав ступінь бакалавра--так, у 15 столітті вже були ступені знань). Надрукував "Апостола", "Острозьку Біблію", "Буквар"...хоч помер в злиднях(ну дітки і священники, які ненавиділи друкарів, постаралися) у Львові, та проте любив Україну і народ. І досі є його нащадки, такі як я! І якщо він вважається одним з першодрукарів разом з Фіолем, то так тому і бути! Стереотип відмовляюся ламати!!!
Отправлено: Jun 13 2008, 17:10
Я повернувся і осб що хочу сказати: ні в якому шоці я не був.Просто вирішив почекати, поки тема обросте новими постами. Недочекався, швидше рак на горі свисне. Тому питаю: ви не хочете розглядати останній міф, чи вважаєте що він правдивий.
Отправлено: Jun 13 2008, 17:24
Ми вирішили, що історичних постатей чіпати не будемо.
Отправлено: Jun 13 2008, 17:36
Добре.
Отправлено: Jun 14 2008, 13:59
Що доброго? Давай інший стереотип)))
Отправлено: Jun 15 2008, 09:23
А мене добрі новини: ввів у Гуглі "Стереотипи стосовно українців", так нашу тему видало п*ятим посиланням на першій сторінці. При чому двічі (5-им і 6-им). Круто. Тому не треба тут розводити флуд. Треба по ділу писати.
Отправлено: Jun 15 2008, 10:45

РОССИЯ RUSSIA РОСІЯ

user posted image

Як же вже набридло чути це від іноземців у відповідь на "Україна". Чи не настав час зламати навіки цей стереотип про те, що Україна і Росія - одне й те ж, а української нації не існує. Я власне так не вважаю! Хоча, можливо всі останні з цим згодні... То чи існувати цьому стереотипу? Вирішувати вам.
То ж п*ятий стереотип - Україна = Росія?
Отправлено: Jun 15 2008, 11:19
Погоджуюся з тим, що ламати цей стереотип потрібно! Надто довго ми були під владою москалів, які намагалися нас асимілювати(злиття двох народів, в наслідок переймання мови і культури одного з них), використовувати наші корисні копалини, експлуатувати народ і казати на весь світ, що вони і ми--брати! Так братні народи не поводяться! Досить! Ми--українці! І не треба нас прирівнювати до кацапів!
Отправлено: Jun 15 2008, 17:52
Господи, боже мій! Дай мені сил не втрачати рівноваг, не виходити з себе та спокійно і невимушено вести дискусії з людьми, які називають націю моїх пращурів москалями та кацапами!

M 

Мені набридло пояснювати, шановне панство, що слова "москалі", "коцапи" а також інші вирази, що принижують національну гідність будь-якого народу ("жиди", "пшеки", "хохли", тощо) суворо заборонені. Тим паче половина форумчан - росіяни. І ви, вельмишановно пані miledy Voldemort, принижуєте їх та провокуєте міжнаціональний конфлікт. наступного разу за такі вислови буду чтавити зірочки без попередження.

Цитата
використовувати наші корисні копалини

Вони їх відкрили і використовували. Нашими вони стали значно пізніше, а саме у 20-х роки, коли УРСР отримала самоврядування.

Цитата
злиття двох народів, в наслідок переймання мови і культури одного з них

Щось визначення якесь таке, якби це сказати, надумане. Вікіпедія пропонує так: засвоєння етнічною меншістю взірців і норм домінуючої культури з втратою своїх власних. Відома примусова і відносно м'яка асиміляція. В умовах меншості асиміляція стаі невід*ємним процесом існування. Інше кажучи будь яка еволюція - це свого роду асиміляція, прилаштовування до нових умов.

Цитата
що вони і ми--брати

А що, ти хочеш сказати зо ми не братні наролиз руським та білоруським, а також чатсково з болгарським, польським. Кріпацтво, за яке всі так нненавидять Росію існувало також і в Сибіру і в підмосков*ї і в Санкт-Петербурзі. Тому експлотуввали не наш народ а населення імперії через те, що вона була відсталою.

Цитата
Досить! Ми--українці!

Хто ж спорить? Просто Україна менш відома, і в цьому немає нічииєї провини. Тепер, щоб нас теж знали ми повинні підіймати авторитет своєї Батьківщини а не опускати Росію. Невже так важкко зрозуміти елементарні речі?!
Отправлено: Jun 15 2008, 18:16
Будь ласка, та хоч море зірочок! =bebebe= якщо ти згодився поставити цей стереотип у тему, то не треба мну опускати--я теж вмію. Причому слово "москалі" вже звучало у цій темі. Ще не все: я не знаю, в якому ти класі навчаєшся, але на уроках історії точно не будеш вчити оте довге, справді надумане, з "Вікіпедії" визначення асиміляції! Також, землі України не лише була під владою СРСР, а й під владою Польші, Австро-Угорщини, Чехословаччини, Румунії і Російської імперії...так що, нам розглядати усі держави? Сонечко, я запропонувала це протистояння--ти згодився, а міг тоді сказати усе це, а не зараз виставляєш мене якоюсь расисткою, а себе цяцею =pretty= .
Отправлено: Jun 15 2008, 18:41
Стереотип я виставив, і я дійсно вважаю, що його треба ламати. Мене цікавить формулювання. Ось моє: Україну погано знають у свті і часто плутають з Росією, через те що ми довгий час були у складі однієї держави. Тому нам треба розвивати свою нац. свідомість і потім штовхати державу вперед і прославляти її на весь світ. Добра нагода для цього - це Євробачення, Евро 2012, різноманітні фестивалі. Як бачиш ні слова про те, що нас с росіянами плутають, бо вони такі погані, намаглися нас "асимілювати".
Отправлено: Jun 15 2008, 18:48
Я виставила причину того, чому ми хочемо ламати цей стереотип, а ти вже виставляєш способи його "ламання". Чогось ми не обговорювали те, як всі не їдять сала! Ми ж не бігали за всіма українцями і не забирали у них сало :outtahere: =tongue= =tongue= =tongue= . І ти, і я праві, залишмо цю тему на завтра, всеодно крім нас з тобою в цій темі нікого немає.
Отправлено: Jun 17 2008, 11:57
miledy Voldemort, я юачу в темі ніхто і не з*явився, проте стереотип ламати треба.
Отправлено: Jun 17 2008, 12:00
Ти і я--"за!", отож ламаймо!
Отправлено: Jun 17 2008, 12:05
Стереотип 5 - Україна=Росія!
user posted image
ЗРУЙНОВАНО!
Отправлено: Jun 18 2008, 10:03
Я хочу ще, це погано? :unsure:
Отправлено: Jun 18 2008, 10:17
Пропонуй стереотип, бо ми вже нічого поганого не можемо знайти...
Отправлено: Jun 28 2008, 10:21
Давайте про наболіле..Про стереотип поділу України на дві частини Захід-Схід!!!
Отправлено: Jun 29 2008, 14:19
ірішка, яке формулювання? скажи, я офрмлю як треба.
Отправлено: Jun 29 2008, 19:52
ну, те, що Україна вже не ціла держава, це Схід, який за Росію і Захід, який за Україну, бо ж недавно саме так і хотіли розділити Україну.
Отправлено: Jun 29 2008, 20:12
Не люблю сала, раніше подобались шкварки, але тепер мене від них вивертає :-X :-X :-X
Отправлено: Jul 1 2008, 07:48
Crack, молодець))
Особливо за два останні я з тобою згодна, але тільки ці два стереотипи існують не в світі, а саме на Україні))
Отправлено: Aug 20 2008, 13:06
Crack, Ой..Мені прямо до душі останній стереотип. Я така ж як в ньому описано, і я цьому рада!
Отправлено: Aug 25 2008, 08:16
Цитата
Не знаю чи мождиво це віднести до стереотипу, але говорять, що українська мова є співучою.
Є така легенда..... в якій Україні дісталася пісня...
Але щось мені не дуже подобаються українські пісні і сучасні також.

ні, з цим не згодня. моя мати (росіянка) почала вивчати українську мову саме через те, що їй дуж подобаються українські пісні. Ну і справді ця мова дійсно дуже мелодійна. Може, в різних акцентах по-різному (наприклад, знаю, що в західному регіоні та ососбливо на Покутті велика кількість закритих складів та менше м'яких приголосних - це й робить мову різкішою, проте східний діалект, що лежить в основі літературного варіанту мови, дійсно дуже мелоійний - навіть з фонетичної точки зору.)
ні, справді - порівнюючи українську мову з іншими, навіть слов'янськими, можна переконатись, що вона співучіша. ну.. наче плавніша.
Отправлено: Aug 25 2008, 08:21
Forsaken Hermit, не згодна. Західноукраїнський діалект є складовою української мови, бо, на відміну від сходу, у нас тут нема змішаного україно-російського суржику. Це не камінь у город комусь, але у нас тут діалект дуже навіть легкий і м*який...
Отправлено: Aug 25 2008, 10:05
Марся Хотем, тим не менш, літературна мова заснована саме на східноукраїнському діалекті - а саме на наддніпрянських говірках. ^_^
Це історично зумовлено, це мова Котляревського і Швченка. Тому ці говірки і обрали, коли наша культра формувалась активніше і виникла потреба унормувати існуючі діалекти і створити ЛІТЕРАТУРНИЙ варіант.

взагалі КУПА редакцій і пропозицій було. Створити літературну мову на основі західних діалектів намагалась Руська Трійця, проте, як ми бачимо, 4та редакція українського праопису все ще на східноукраїнському діалекті. в 5й редакції там щось є інше, проте вона вводиться поступово, і з цим яще встигну пізніше розібратись:)

Показать текст спойлера

Добавлено через минуту
а з приводу того, що він м'який я не сперечаюсь. він мені дуже подобається, я навіть хотіла його окремо вивчати саме не в унормованій формі - а в розмовній.
Проте гуцульский говір - це просто щось неймовірне! :crazy_jump:
Отправлено: Aug 25 2008, 10:14
Цитата (Forsaken Hermit @ Aug 25 2008, 10:05)

а з приводу того, що він м'який я не сперечаюсь. він мені дуже подобається, я навіть хотіла його окремо вивчати саме не в унормованій формі - а в розмовній.
Проте гуцульский говір - це просто щось неймовірне! :crazy_jump:

Доо, у нас тут ТАКЕ можна почути - закачаєшся) Добре, не буду сперечатися, мені суперечок вистачає.
Отправлено: Aug 25 2008, 10:29
Цитата
Доо, у нас тут ТАКЕ можна почути - закачаєшся)

хочу до вас!!! =cry3=
Отправлено: Aug 25 2008, 13:04
Forsaken Hermit, довай))) приїжджай) xDD

Наша мова - то є шось незвичайне) Особливо в селах) Особливо в гірських селах) Ога)
Літературна - то є таки справді мова східних областей) Вона дуже милозвучна, але там є багацько таких слів, які мені не подобаються.. Наприклад, спасибі, здрастуйте і тому подібне... Мені якось більше до душі дякую і доброго дня)))

МасьГа, =hi5=

Crack,
Цитата
Є така легенда..... в якій Україні дісталася пісня...
Але щось мені не дуже подобаються українські пісні і сучасні також.

Обожнюю українські пісні.. Це найкращі пісні, які я коли-небудь чула... Українська мова просто надзвичайно співуча.. За сучасні пісні не буду казати нічого, бо рідко які з них мають в собі і справді дещо від тих стародавніх українських пісень..

Цитата
А ще є стереотип, що жінка з косою - смерть нації.

Це вони, мабуть, на тему політики))) =loly=

Цитата
А ще, що українці - добрі люди. Нехай хтось спробує зайти до незнайомої людини додому води попити... Добрі так й покажусь де вода тече
А чого? o_O Не обов"язково.. В моєї покійної бабці в селі кожна людина пропускає незнайомих до себе в хату напитися води... Люди бувають різні....
Та й це, мабуть, трохи залежить і від місця, де вони живуть..
Отправлено: Aug 25 2008, 16:31
Цитата (Квітка Хотем @ Aug 25 2008, 13:04)
Це вони, мабуть, на тему політики))) =loly=

Дооо, я навіть здогадуюся про кого це вони казали =eyebrows=
Цитата (Квітка Хотем @ Aug 25 2008, 13:04)
А чого? o_O Не обов"язково.. В моєї покійної бабці в селі кожна людина пропускає незнайомих до себе в хату напитися води... Люди бувають різні....
Та й це, мабуть, трохи залежить і від місця, де вони живуть..

Угу, це так. Але це все з часом. На приклад візьмемо мою Лашківку. У нас колись двері в хату не зачинялися, максимум це на гачок, і те, його могли легко відкрити. А потім почалися часи мародерства, люди почали заробляти гроші, будувати мегахати, а разом із цим боятися, що все те пропаде, вкрадуть і т.д. Тому почалися міри такі. У нас зазвичай люди такі, що все зроблять. Своїм. Ну можливо ще з сусідніх сіл людям, але коли чужий, то говорять на далеку. Не довіряють тепер люди один одному :(
Отправлено: Aug 25 2008, 16:59
Цитата
але там є багацько таких слів, які мені не подобаються.. Наприклад, спасибі, здрастуйте і тому подібне... Мені якось більше до душі дякую і доброго дня)))

але ж.. чомусь "спасибі" я начастіше зустрічала саме в західних авторів... o_O дякую - найпоширеніший варіант... заявляю як представник східного говору %)
Цитата
Це вони, мабуть, на тему політики)))

+1 =lolbuagaga= =lolbuagaga= =lolbuagaga=
Цитата
Угу, це так. Але це все з часом. На приклад візьмемо мою Лашківку. У нас колись двері в хату не зачинялися, максимум це на гачок, і те, його могли легко відкрити. А потім почалися часи мародерства, люди почали заробляти гроші, будувати мегахати, а разом із цим боятися, що все те пропаде, вкрадуть і т.д. Тому почалися міри такі. У нас зазвичай люди такі, що все зроблять. Своїм. Ну можливо ще з сусідніх сіл людям, але коли чужий, то говорять на далеку. Не довіряють тепер люди один одному

ситуація і справдві така.
Але під гостинністю мається на увазі ось що:

коли ви приходите у гості до француза, німця і т. ін., вони поставлять чашку чая, два-три печива і то ще якщо добре до вас відносяться.
Що робить українська господиня, коли до неї в родину приїздять гості - навіть якщо і несподівано? картопельки нажарить, галушок, вареників, відкриє якісь закрутки, все, що в будинку є - на стіл гостям.
Це взагалі, відомий факт.
Отправлено: Aug 25 2008, 17:22

Цитата (Forsaken Hermit @ Aug 25 2008, 16:59)
ситуація і справдві така.
Але під гостинністю мається на увазі ось що:

коли ви приходите у гості до француза, німця і т. ін., вони поставлять чашку чая, два-три печива і то ще якщо добре до вас відносяться.
Що робить українська господиня, коли до неї в родину приїздять гості - навіть якщо і несподівано? картопельки нажарить, галушок, вареників, відкриє якісь закрутки, все, що в будинку є - на стіл гостям.
Це взагалі, відомий факт.

Так, ти права) Знаю по собі, коли приходить гість - на столі все) І як побільше) Тааа, ми народ гостииинний =cupidgirl=
Отправлено: Sep 27 2008, 17:39
Не люблю сало, це просто жах(

Хотіла ще сказати, що в поза Україною, коли кажуть Шевченко, завжди ассоціація Андрій. Ні, він звичайно файний футболіст, але Тарас Шевченко, насправді вищий і величнійший за нього... що ви скажете на це?
Отправлено: Sep 27 2008, 17:53
Готесса, скажу, що Шевченко (той що Андрій) не футболіст, а фуфло, вибачте. Бачила кілька разів, як він грає. Та що там доброго?! Ти більше, що він переїхав з України. То який з нього українець?! Та ще і гордість нац.футболу. =resent=
Отправлено: Sep 27 2008, 18:25
Оксана Савчук
Прошу зауважити, грає він непогано) Але. Те що він переїхав, то правильно з тієї сторони, що він розвивається, в нього йде прогрессія з клубу в клуб. Він в динамо нічого би не здобув, а тим паче, не став ви всесвітньо відомим!)
Отправлено: Sep 27 2008, 18:32
Готесса, ось бачиш? Він робить все заради себе. Але нічого для України. А крім того, він у сім*ї розмовляє не рідною мовою, а мовою дружини. І дітей рідного не навчає =resent=
Отправлено: Sep 29 2008, 12:53
Цитата (Оксана Савчук @ Sep 27 2008, 18:32)
Готесса, ось бачиш? Він робить все заради себе. Але нічого для України. А крім того, він у сім*ї розмовляє не рідною мовою, а мовою дружини. І дітей рідного не навчає =resent=

А що Україна може запропонувати йому зарплату в кілька мільйонів умовних євриків на рік? А яким чином може впливати його занання чи то пак незнання мови на його
Цитата (Оксана Савчук @ Sep 27 2008, 17:53)
Готесса, скажу, що Шевченко (той що Андрій) не футболіст, а фуфло, вибачте. Бачила кілька разів, як він грає. Та що там доброго?! Ти більше, що він переїхав з України. То який з нього українець?! Та ще і гордість нац.футболу. =resent=

З тієї самої логіки Клички також фуфло і преїхали %)
І знову ж таки з тіє самої логіки Бетао (бразильський легіонер в Динамо) також фуфло і не вміє грати у футбол
=megalol=
Отправлено: Sep 29 2008, 13:57
Ой, найшли героя нації!Лось той шевченко,вибачаюсь на слові!Від м*ячика тіка,симулянт,швидкість ніяка! Тьху,гірше Бекхема!
Отправлено: Sep 29 2008, 14:53
Цитата (Фред Уізлі @ Sep 29 2008, 13:57)
Ой, найшли героя нації!Лось той шевченко,вибачаюсь на слові!Від м*ячика тіка,симулянт,швидкість ніяка! Тьху,гірше Бекхема!

Це Ваш суб'єктивний стереотип. Тут не можу сперечатись. Мені якось більше жінки подобаються :P
Отправлено: Sep 29 2008, 15:58
Петрификус Джотто, я за тебе рада!
Отправлено: Sep 29 2008, 16:57

i  

Не дуже розумію, яке цей флуд про Шевченка має відошення до стереотипів?! Харе вже про це! Футболіста знайшли))

!  

Панове оффтопери, якщо не припнете, то завтра я прийду до вас з рейтингом! Продовжуйте в тому ж дусі.

Отправлено: Sep 29 2008, 17:49
Цитата (Святой Абдулла @ Sep 29 2008, 16:57)
Не дуже розумію, яке цей флуд про Шевченка має відошення до стереотипів?! Харе вже про це! Футболіста знайшли))
Панове оффтопери, якщо не припнете, то завтра я прийду до вас з рейтингом! Продовжуйте в тому ж дусі.

Абдулааа. Таможня дает добро. Ми до того що я писав про стереотипи: у пані Візлі чоловіки - у мене жінки. За допомогою інших форумчан це все ламається. Тема називається ламаємо стереотипи пачками. Вибачте а у нас вагони чищо? Де Ви бачили порушення правил? o_O
Цитата
не припнете

Припнете чи припинете? =cleanglasses=
Отправлено: Oct 16 2008, 15:48
Марк Джотто, припнути теж можна,язика! :P
Отправлено: Jan 1 2009, 18:55
Щодо сала - то я його ні в якому вигляді їсти не можу і цей стереотип давно же пора зруйнувати.
Та у іноземцях мене добиває навіть не це, а те, що вони Україну знають за двома критеріями: "поморанчева революція" та "газова проблема". Невже Україні більше нічим прославитися...
Отправлено: Jan 1 2009, 19:00
RaND, Україні є чим прославитись але такі наші "друзі"(а в реальному недоброзичливці) показують світові Україну в гірших тонах. Вони кажуть " Дивіться навіщо вона вам там чи там потрібна ящо в неї суцільні проблеми". Це треба якось вирішувати.
Щодо стереотипів: стереотип про сало не зовсім правильний, але ж є такі українці які без нього жити не можуть, погодьтесь. =eyebrows=
Отправлено: Jan 1 2009, 19:06
Dart-Sovereign, а можна приклад "чим"? Тільки щоб знали не тількі ті, що, наприклад, є родичами українців, а якомога більше людей.
Отправлено: Jan 1 2009, 19:12
RaND, звичайно. Таких прикладів можна подавати багато. Скажіть, чи не шанують Україну в світовому спорті? Яна Клочкова, Віталій та Володимир Клички, новоспечені цьогорічні олімпійські чемпіони.Не привід для гордості? А українські винаходи? Скажіть, ви чули про суперконденсатор??? Якщо ні,раджу послухати, а також послухати де він винайдений. А українські художники?? Їх роботи продаються на міжнародних аукціонах за великі гроші. А тепер скажіть мені, чи не має завдяки цьому всьому Україна привід для гордості???
Отправлено: Jan 1 2009, 19:20
Dart-Sovereign, гаразд - спорт - це наше все. Не сперечаюся, хоч сам його ненавиджу у всіх напрямках, та людей-вболівальників і справді багато. Це так.

Але: чи кожна людина у наш час цікавиться хто там такий цей Іванов Іван Іванович, який винайшов який там конденсатор. Та навіть і так: це слава невелика, тому що потім хтось винайде супер-пупер конденсатор і що? Про українських винахідників всі забудуть. Це дуже вузька спеціалізация, яка дуже розвивається, тому це я не приймаю за привід.

Українські художники не стільки Україну прославляють, скільки собі гроші заробляють. Та й тут те ж саме: на таких аукціонах, як я вважаю, збирається сама "еліта" і багатії, а простий люд про це і не чув навіть. А багатіям в основному пофік хто це намалював, головне щоб картина сполдобалася. Це теж дуже вузьке коло людей, тому я також кажу, що не підходить.
Отправлено: Jan 1 2009, 19:30
RaND, Про винахідників можливо і забудуть... Але патент на цей винахід в України і ми зараз можемо використовувати його в деяких галузях(не конкретизую бо буде дуже довго) для розвитку цих галузей. Хіба це не прославить Україну? головне зберегти при собі патент.

Щодо художників, я і згідний і ні. Ну так є художники які тільки заробляють гроші. А є й такі, що самі бідні, а свої картини(по суті шедеври української природи) просто дарують людям. Хіба не варто ними гордитись???
Отправлено: Jan 1 2009, 19:49
RaND,
Цитата (RaND @ Jan 1 2009, 19:44)
морально устаріє
це як? о_О . до того як наступить це "майбутнє" Україна встигне розвинути свої галузі. Та й не факт що через рік чи через 2 японці чи американці додумаються до чогось кращого. В загальному, в України багато приводів для гордості.......(але ніхто ж не каже що є й недоліки які потрібно усувати).
Отправлено: Jan 1 2009, 19:53
Dart-Sovereign, =smile_cry= щось я не дуже вірю у те, що розвинеться. А про це як я відповім: зараз у тевілізійну приставку грають така маленька кількість людей, шо перелічіти по пальцях. А чому? вона морально устаріла у зрівнянні з комп*ютером.

Про багато приводів я побачив тільки один, которий повторювати не хочу. Так де ще?
А щодо недоліків, то це починаючи з нав*язування української мови, та закінчуючи політичною ситуацією.
Отправлено: Jan 1 2009, 20:00
Оооо, яка тема.. Треба буде подібну створити..
Сало не люблю, не сказати ненавиджу.
стереотип якийсь застарілий.

Цитата (RaND @ Jan 1 2009, 19:53)
то це починаючи з нав*язування української мови,

Може, російської?)
Отправлено: Jan 1 2009, 20:02
Пэйджик, я говорю правильно. Особливо в районі Донбаса-Крима. Там де спілкуються російською, а українську нав*язують як тільки можуть... Я із-за цього навіть вступні іспити завалив... Задачку з геометрії не зміг зрозуміти, а вона на українській, а вчителька сама не знає як це перекласти... =cry1=
Отправлено: Jan 2 2009, 12:10
RaND, скажіть, а Ви вважаєте себе українцем?
Отправлено: Jan 2 2009, 15:41
Dart-Sovereign, щось ви відійшли від теми...
Отправлено: Jan 2 2009, 21:10
Цитата (RaND @ Jan 1 2009, 20:02)
Пэйджик, я говорю правильно. Особливо в районі Донбаса-Крима. Там де спілкуються російською, а українську нав*язують як тільки можуть... Я із-за цього навіть вступні іспити завалив... Задачку з геометрії не зміг зрозуміти, а вона на українській, а вчителька сама не знає як це перекласти... =cry1=

Я не про те казала.
Росія намагається нав'язати Україні російську мову.. Пам'ятаєшь, одночас з виборами торік розглядали питання, чи вводити українську мову другою національною мовою. Росія намагається ввести українську мову в Україні офіційно, намагається зробити як можна більше російський шкіл в Україні, і тому подібне..
Я вважаю що введення української мови другою офіційною поставить крест на українській мові взагалі. Особиов якщо врахувати, що майже всі українці вільно розмовляють російською, а в деяких містах, у тому ж Донецьку та Дніпропетровську, українською мовою майже не спілкуються.
Отправлено: Jan 2 2009, 21:50
Пэйджик, все, я тебе зрозумів)) Я в цьому випадку придержуюся також твоєї точки зору, томущо "країна без мови, не країна". Якщо Україна перестане балакати української взагалі і на офіційному рівні, то це не тільки хрест на мові, а й на народі взагалі. Чим дальше підуть покоління, тим більше вони забуватимуть мову і так українська мова просто знакне.. Чи стане "мертвою". А тоді вже й об*єднатися з Росією залишиться... Звичайно, це в деяких питаннях (газ.. о рідний газ) дуже добре, та намагато гірше у іншому.
А взагалі, щодо того району, можна і взяти російську хоча б другою офіційною... Тому що ліпше розмовяти по-російськи, ніж вводити в українську мову безліч русизмів, які від нас і відходять))
Отправлено: Jan 2 2009, 21:57
Цитата
країна без мови, не країна

Канада, США, Австралія, Австрія, Монако, Бельгія, тощо - не країни?

Цитата
А тоді вже й об*єднатися з Росією залишиться

Не розумію звідки прийшов такий висновок. З контексту він зовсім не випливає.

Цитата
чи вводити українську мову другою національною мовою. Росія намагається ввести українську мову в Україні офіційно

Пейджик, ти мабуть помилилася. напевне російську, а не українську. Якщо так то це цілком логічно, бо кожна країна хоче бачити свою мову офіційною вякомога більшій кількості інших. Тут не Росію треба звинувачувати, а місцеві політичні сили, що спекулюють цим питанням.

Цитата
. Особиов якщо врахувати, що майже всі українці вільно розмовляють російською, а в деяких містах, у тому ж Донецьку та Дніпропетровську, українською мовою майже не спілкуються.

Так якщо вже спілкуються, що зміниться? Нічого. Я взагалі проти введення другої мови, але й проти цієї активної пропаганди тотального українізму. Це не приведе до добра і злагоди в країні.

Отправлено: Jan 2 2009, 22:36
Цитата
Так якщо вже спілкуються, що зміниться? Нічого. Я взагалі проти введення другої мови, але й проти цієї активної пропаганди тотального українізму. Це не приведе до добра і злагоди в країні.

Всі Українці? Чи тільки східні? Ну є різниця. На заході ВСІ розмовляють по - українськи. Я вважаю,що це зовсім не пропоганда. І стидно не розуміти своєї мови. Краще було б ввести тільки українську мову з початкових класів і взагалі викорінити російську ( ну хіба лишити,що як іноземну).А старші люди,най собі говорять -хто їм боронить. Ми майбутнє нації і важливіше на якій мові говорить молодь.Так би з роками російська мова викорінилася взагалі.Я щось розмріялася =girl_blush=
Добавлено через минуту
ПИ.СИ.
RaND, а ти сам звідки?
Отправлено: Jan 2 2009, 22:44
Цитата
.Так би з роками російська мова викорінилася взагалі

А чим вона тобі заважає?

Цитата
На заході ВСІ розмовляють по - українськи

Ну так це ж добре! Яке їм діло до Донеччан, яким полегшать життя другою державною мовою?

Цитата
І стидно не розуміти своєї мови

Думаю вони розуміють, тільки от говорити не можуть. До речі соромно, а не стидно.

Отправлено: Jan 2 2009, 22:54
Цитата (Святой Абдулла @ Jan 2 2009, 22:44)
А чим вона тобі заважає?

та нічим не заважає. Але я додержуюся принципу - Єдина Україна -одна мова. Росіяни чогось не хочуть українську за другу державну.
Ну так це ж добре! Яке їм діло до Донеччан, яким полегшать життя другою державною мовою?

А чого полекшать життя? Їм що,зараз так погано чи не дозволяється говорити російською? А дітям нехай би ввели в школах заборону. Вони швидше вчаться.
Думаю вони розуміють, тільки от говорити не можуть. До речі соромно, а не стидно.

Шо то за людина,що не може говорити на рідні мові? Кста,вчитися ніколи не пізно.Хотя б з поваги до пращурів та любові до Вкраїни.
Це слова-синоніми. =harhar= "Стидно" від слова "стид"
Отправлено: Jan 3 2009, 09:08
Святой Абдулла, я маю на увазі те, коли країна забуває свою державну, історичну мову. А про з*єднання з Росією йде з того, що при зникненні української ми ніяк відрізнятися один від одного не будемо. Що ще залишиться зробити?

Ірма, вже дозаборонялися в школах російської, що незнай що робиться (дивись пост вище). Дітей вже хапанули, що вчать чисто на українській мові, та як освітій рівень впав... Якщо вже вводити українську, то дітей і привати з раннього дитинства, а так... це ідіотизм. До речі, забороняйте, не забороняйте, та російська мова з тих країн не відійде, це я вам гарантую. До речі, ми її розуміємо і говорити можемо (зі словником) тільки багато русизмів від наших розмов виходить. А взагалі, яке нам (схід) діло до захода, їм же все одно пофік буде російська другою, чи не буде. Щодо Росії, то тут є такий момент: вони зовсім не розуміють української, якщо більша кількість (99%) українців може розмовляти і розуміти як російську, так і українську, то росіяни можуть розмовляти тільки російською. Особливо меня подобається, коли Юлію Володимирівну у російських новинах озвучують російською.

ПС: з тих країв, де українська використовується тільки у офіційних документах, ну і у освіті, хоча освіту викреслюємо, там у нас іде напівукраїнська, напівросійська. Добралася вже і до нас... =coffee_eyes=
Отправлено: Jan 3 2009, 10:03
Цитата
Шо то за людина,що не може говорити на рідні мові?

Рідна мова - це мова якою розмовляють батьки дитинИ, якою він чує колискові пісні, якою його мама розмовляє з ним з перших місяців. Ат ихочеш нав*язати мільйонам людей свою рідну мову. Недобрі задуми

Цитата
отя б з поваги до пращурів та любові до Вкраїни.

Їх пращури розмовяли російською. Ці міста заснувала Росія, населення там здеільшого - етнічні росіяни.

Цитата
Єдина Україна -одна мова.

Я вже наводив приклади країн з 2-4 державними мовами. Та ж Швекйцарія: має свою реттеророманську, але не цурається й Італійської, Франузької, Німецької.

Цитата
Росіяни чогось не хочуть українську за другу державну.

Нуу них я думаю не половина населення володіє українською. До того ж росія - федеративна держава, в деяких регіонах етнічні мови є другими офіційними на ряду з російською.

Добавлено через минуту
Цитата
А про з*єднання з Росією йде з того, що при зникненні української ми ніяк відрізнятися один від одного не будемо

Чому німеччина ще не злилася з Австрією, а Італія з Мальтою?
Отправлено: Jan 3 2009, 11:17
Святой Абдулла, от у них і спитай. а взагалі мені здається, що у них залишиласьт історія, повага до пращурів.
Отправлено: Jan 3 2009, 13:59
Цитата
Якщо вже вводити українську, то дітей і привати з раннього дитинства, а так... це ідіотизм.

а я про що кажу. o_O Людям, які все життя пророзмоляли на російськіі і будуть нею розмовляти ,які б укази не вводились.А вот щоб діти з ранього дитинаста в дошкільних закладах чули саме українську мову. То з роками можливо вся Україна перейшла на українську.Принаймі хотілось би вірити.
Цитата
А взагалі, яке нам (схід) діло до захода, їм же все одно пофік буде російська другою, чи не буде.

Як це яке діло.Якщо введуть російську,як другу мову,то її вивчення у школах буде обов*язкове. Ще цього не хватало.
Цитата
Їх пращури розмовяли російською. Ці міста заснувала Росія, населення там здеільшого - етнічні росіяни.

Не Росія ці міста заснувала.А під час масових репресій проти українського народу пересилила туди своїх громадянь.
Отправлено: Jan 3 2009, 14:52
Цитата (Ірма @ Jan 3 2009, 13:59)
а я про що кажу. o_O Людям, які все життя пророзмоляли на російськіі і будуть нею розмовляти ,які б укази не вводились.А вот щоб діти з ранього дитинаста в дошкільних закладах чули саме українську мову. То з роками можливо вся Україна перейшла на українську.Принаймі хотілось би вірити.

А я кажу про те, що якщо в родині розмовляють російською, а в закладах освіти будуть нав*язувать українську, то з цього ніічого не вийде. Між собою вчителя/виховательски по-російському ж спілкуються.

Як це яке діло.Якщо введуть російську,як другу мову,то її вивчення у школах буде обов*язкове. Ще цього не хватало.

Хоча б щось було б зроблено вірно. Я вивчав російську в школі як рідну і цьому дуже радий, тому що це дає привілеї. Ось поїдеш у Росію, а навіть грамотно писати по-російськи не вмієш, а української там не розуміють... Та і взагалі, якщо балакаєш по-російськи, то ти маєш і писати грамотно на цій мові. Ось цього якраз і не хватало.

Не Росія ці міста заснувала.А під час масових репресій проти українського народу пересилила туди своїх громадянь.

Росія заснувала =smile_cry= Цариця Катерина 2. Та і не із-за репресій до нас переселялися, а із-за того, що робота тут була, і оплачували добре. Міста заснували ж із-за копалин. То ж може наші краї тоді до Росії передадуть? Хоть життя в нас налагодиться... =drag=

Отправлено: Jan 3 2009, 16:23
Цитата (RaND @ Jan 3 2009, 14:52)
А я кажу про те, що якщо в родині розмовляють російською, а в закладах освіти будуть нав*язувать українську, то з цього ніічого не вийде. Між собою вчителя/виховательски по-російському ж спілкуються.

А коли насильно вводили російську мову,писали постанови про обов'язкове вивчення в школах республіки російської мови й винищували національні ціності,то то нічого,та? А ти кажеш нічого не вийде :heh:
Хоча б щось було б зроблено вірно. Я вивчав російську в школі як рідну і цьому дуже радий, тому що це дає привілеї. Ось поїдеш у Росію, а навіть грамотно писати по-російськи не вмієш, а української там не розуміють... Та і взагалі, якщо балакаєш по-російськи, то ти маєш і писати грамотно на цій мові. Ось цього якраз і не хватало.

Я російської не вчила. І в Росію в житті не поїду.
Росія заснувала =smile_cry= Цариця Катерина 2. Та і не із-за репресій до нас переселялися, а із-за того, що робота тут була, і оплачували добре. Міста заснували ж із-за копалин. То ж може наші краї тоді до Росії передадуть? Хоть життя в нас налагодиться... =drag=

*Пішла шукати книжку з історії*
Я не про Катерину 2 говорю. А про 1932 рік ,коли в Україні, яка володіє 40 % світового чорнозему, умертвлено голодом до 12 мільйонів носіїв української мови, саме селян, щоб зберегти зрусифіковане міське населення.
Добавлено через 32 минут
Я пропоную стереотип "Україна- європейська житниця?" А то ми щось від теми відійшли
Отправлено: Jan 3 2009, 17:40
Цитата (Ірма @ Jan 3 2009, 16:23)
А коли насильно вводили російську мову,писали постанови про обов'язкове вивчення в школах республіки російської мови й винищували національні ціності,то то нічого,та? А ти кажеш нічого не вийде :heh:

Не вийде, цінності українські все одно ж залишились живучі =smile_cry=

Я російської не вчила. І в Росію в житті не поїду.

Але ж спілкуєшься російською все одно. І не кажи, що ні. не повірю.

*Пішла шукати книжку з історії*
Я не про Катерину 2 говорю. А про 1932 рік ,коли в Україні, яка володіє 40 % світового чорнозему, умертвлено голодом до 12 мільйонів носіїв української мови, саме селян, щоб зберегти зрусифіковане міське населення.

Ось ці українознавці... Тут дещо не так. Почалося масове переселення людей (в основному молодих) до міст на роботу, до індустріалізації. В селах значить їжі вирощувало менше людей, то ж і продуктів породилося менше. Всі ці продукти почали насильно забирати в селян, тому що вважали, що у них все є, а в містах істи хочеться теж. Це було, звичайно, несправедливо ще й з того боку, що більшість продуктів, якими можно було харчуватимся, йшла на експорт. Але, головне в тому, що голодомори були і на україні, і в Росії, і в Білорусі, і на Закавказзі. А українці перекручують, що голодомор був, щоб знищити населеняя українців. а це брехня. сама натуральна. Не всі істроки і плітки любимо, та голодомор був не тільки на Україні.

Отправлено: Jan 3 2009, 18:13
Цитата (RaND @ Jan 3 2009, 17:40)
Але ж спілкуєшься російською все одно. І не кажи, що ні. не повірю.

я взагалі вреалі не спілкуюся російською. Тут роблю виключення для Світ Дрімс і ще декого. Не більше 5 людей. Але користуюсь українськими літерами і мене розуміють.У крайньому випадку - перекладачем.
Цитата (RaND @ Jan 3 2009, 17:40)
Ось ці українознавці... Тут дещо не так. Почалося масове переселення людей (в основному молодих) до міст на роботу, до індустріалізації. В селах значить їжі вирощувало менше людей, то ж і продуктів породилося менше. Всі ці продукти почали насильно забирати в селян, тому що вважали, що у них все є, а в містах істи хочеться теж. Це було, звичайно, несправедливо ще й з того боку, що більшість продуктів, якими можно було харчуватимся, йшла на експорт. Але, головне в тому, що голодомори були і на україні, і в Росії, і в Білорусі, і на Закавказзі. А українці перекручують, що голодомор був, щоб знищити населеняя українців. а це брехня. сама натуральна. Не всі істроки і плітки любимо, та голодомор був не тільки на Україні.

це НЕ брехня. Дякую,я вкурсі ,що не тільки в Україні. Але найбільше померло саме їх. Я можу ще в цифрах,якщо хоч.
Ти трошки не так сказав. Голодомор був,щоб знищити селян.
"Національна проблема, в самій своїй суті, це селянська проблема" Сталін до речі казав.
Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади для забезпечення тотального контролю з боку держави за всім населенням. І голодомар в Україні вже визнали в багатьох країнах.
Я думаю,що в умовах України голод такого масштабу міг бути і був організований лише штучно та навмисно.
Отправлено: Jan 3 2009, 18:18

i  

Закрили тему голодомору. Без питань і обурень. Просто мовчки закрили і перевели дискусію у інше русло.

Отправлено: Jan 3 2009, 18:22
Як скажеш.А це до речі цікава темка.Я б не проти посперечатися =eyebrows=
То як на рахунок стереотипу "Україна- європейська житниця?"
Отправлено: Jan 3 2009, 19:38
Святой Абдулла, а тема цікава...

А на рахунок стереотипу, то вважається, що Україна - європейська житниця тільки по території, по розміщенню. А рівень розвитку, як соціальний, так і політичний і економічний зовсім не говорять про Європейську принадлежність...
Отправлено: Jan 3 2009, 20:27

Таблиця розглянутих в нашій темі стереотипів

СтереотипСтатус (зруйновано, не зруйновано)

Сало: їмо чи не їмо?зруйновано
Борщ: їмо чи не їмо?підтверджено
Без верби і калини нема Українипідтверджено
Україна=Росіязруйновано

Отправлено: Jan 3 2009, 20:36
Давайте ще якісь...
Там горілка: п*ємо чи не п*ємо?Чи національні традиції-наше все?
Отправлено: Jan 3 2009, 20:42
Ірма, горілку п*ють і росіяни...
Отправлено: Jan 3 2009, 20:44
RaND, ну я запропонувала,а ти тільки критикуєш =cry3=
Отправлено: Jan 3 2009, 20:47
Ірма, =eyebrows= така людина - ліпше покритикувати, ніж запропонувати... Тож не сильно ображайся =cvetoshki=
Отправлено: Jan 3 2009, 20:48
RaND, даваї краще свої ідеї викладуй =girl_blush=
Отправлено: Jan 3 2009, 20:56
Ірма, я десь чув на російському телебаченні, що українська мова пішла від російської, тому це тільки пародія на мову. Що скажемо на це?
Отправлено: Jan 3 2009, 20:58
це взагалі вже такі вигадки..... завжди була українська окремо від російської....
Отправлено: Jan 3 2009, 21:02
Киара, а як ти вмотивуєш сходість більшості слів?
Отправлено: Jan 3 2009, 21:04
якщо є слова в англійській мові схожі на слова украіїнські та російські, то що тоді існуе тільки одна мова???? просто і українсь і російська мають одні корені....
Отправлено: Jan 3 2009, 21:06
RaND, наші слова подібні не тільки з російськими,а й з польскими,білоруськими. Киара, ну англійська і українська то це небо і земля. Є,звичайно слова,які пішли від англійського ,але їх не дуже багато,і це переважно наукові та технічні слова.
Отправлено: Jan 3 2009, 21:08
Ірма, та багато все ж таки російського походження...
Киара, я кажу про більшу частину українських слів, а не про декілька
Отправлено: Jan 3 2009, 21:57
Більшість слів унікальні, таких в жодній мові немае. Слова чисто ураїнські,а не ті слова що написані українськими літерами....
Отправлено: Jan 3 2009, 22:18
Киара, таких мало
Отправлено: Jan 3 2009, 22:55
якщо подивитися в словник то їх там безліч...
Отправлено: Jan 4 2009, 10:14
Українсьа пішла з давньоруською та давньослов*янської. Це довдений факт який і обговорявати не слід. Звичайно прогрес у Рсії йшов швидше, тому багато російських слів прийшли до української, але у більшості з них є наші аналоги
Отправлено: Jan 4 2009, 11:36
Святой Абдулла, ну раз почалося обговорення, значить обговорити слід.
Отправлено: Dec 22 2011, 18:53
Щира дяка Ірмі!
Справді цікава й несправедливо покинута тема.

Тут ми зараз перевіримо цілих два стереотипи:
"українці жадібні"
та
"беру не тому, що мені треба, а щоб чужим не дісталось"
Отправлено: Dec 26 2011, 03:11
NoraLi, трохи не в тему, але мені так подобається, що ти часто згадуєш кнедлики. Кому не скажу про них - "Шо? А шо це таке?".
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (19)  [%] 1 2 3 ... Последняя ».
Страницы: (2)  [1] 2 
Новая тема

[ Script Execution time: 0.4254 ]   [ 310 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 15:19:12, 02 Dec 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru