Модератори: Юланна.

Сторінки: (15)  # « Перша ... 13 14 [15]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Газета

, від імені Інституту.
la melancolie
Відправлено: Jan 6 2010, 16:26
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Доброго дня)

Я завітала до вас з повідомленням про внесення змін у процес виготовлення випусків «ІС» і зміни вимог до журналістів.
Якщо перші два «свої» випуски я нервувала, переживала, хвилювалася за статті, котрих немає навіть у думках людей, котрі взяли теми (бо якщо взяли, а нічого не написали, то назвати цих людей журналістами у мене язик не повернеться і пальці не напишуть), то починаючи з третього вводяться наступні «правила» журналістів.

1. Термін написання і здачі статей – 15 днів.
Тобто, 2 тижні на написання і день на відправку або 2 тижні на написання + день на корегування і відправку або 2 тижні на написання і внесення змін і день на відправку. Або інший ваш варіант, котрий вкладається у 15 днів.
При цьому:
А) відлік ведеться від дати вивішування плану випуску у темі редакції. Запостили план 31 числа – термін до 15 наступного місяця включно. Запостили першого – до 16. 20 – до 4-5 наступного місяця і т.п.
Якщо до кінцевого терміну редактору і зам.редактору не надходить ні стаття, ні повідомлення про якусь проблему, через яку відправка не можлива, тема статті вважається вільною і кожен бажаючий може взяти її. У такому разі терміни написання відводяться залежно від терміновості статті. Якщо стаття матиме актуальність і надалі, тобто не прив’язана до певної події/інше, то 15 днів. Якщо ж терміново, то максимум 2 дні. Нагадую, що я нікого не змушую писати статті на «прострочені»теми.
Попередження у ЛС про те, що через прострочення тема вільна, з боку редакції не буде: я зацікавлена у випуску газети, а ви – у публікації ваших статей і отриманні плати за них. Якщо хтось думає, що мені більше усіх треба і я місяцями буду просити статтю на пів сторінки ворду, то цей хтось страшенно помиляється.
Якщо ж повідомлення редакції надходить, то дається 1 день відстрочки. Тобто, якщо за 15 днів стаття написана, все готове, але через глюки форуму/вимкнення світла/інші справи відправка не можлива, то ми йдемо на поступки і журналіст зможе відправити свій матеріал на 16 день. У іншому разі таких поступок не буде – як не написали за 15 днів, то можете не писати за 30.

2. Статті відправляються редактору і зам. редактору.
Редактор не зобов’язаний чекати, поки зам з’явиться у онлайні, щоб відправити статті коректору, а зам не зобов’язаний чекати, поки у світ віртуальний вийде редактор. На те він і зам, щоб збирати матеріал у разі відсутності редактора. Думаю, я зрозуміло висловилася?)

3. Темою листа зі статтею має бути «Стаття у N випуск ІС» або інша тема, котра буде передавати зміст листа. Будьте, будь ласка, гуманними – можна вбитися головою об клавіатуру, шукаючи серед «…», «///», «ппрапрв» і т.п. статті.

4. Розмір статті не повинен бути меншим 3000 символів або 1 вордівського листка. (для порівняння – моє повідомлення налічує вже 2300 буквів/цифр (без пропусків і знаків))

Цей пункт не відноситься до рейтингів типу ТОР-10, анекдотів, творчих робіт і їм подібного.
5. Якщо у статті, котру ви надсилаєте редактору, ви використовуєте теги, картинки, коди, то використовуйте тег [no]. Відкриваєте його на самому початку статті, а закриваєте у самому кінці. Якщо цей пункт не зрозумілий, то ласкаво прошу у ЛС.

Заробітна плата

Заробітна плата журналіста від 600 до 1000 галеонів залежно від розміру статті.
Заробітна плата коректора – від 150 до 300 галеонів залежно від розміру статті.
При цьому редакція залишає за собою право не опубліковувати статті* та нараховувати премії розміром від 500 до 1000 галеонів.

*Причиною не публікації може бути: замалий розмір статті, низька якість матеріалу, повний плагіат з іншого Інтернет-ресурсу чи використання у статті 30 і більше відсотків чужого матеріалу без указування джерела та/чи присвоєння написаного; нецензурні вислови, приховані лайливі слова, вжиті з метою принизити честь і гідність людини/людей; пропаганда наркотиків, алкоголю, сигарет, інше порушення правил форуму; не актуальність статті (я не випущу у червні статтю з назвою «2010 рік переступає наш поріг») і, мабуть, «неформат» статті. А ще, якщо у статті буде брехня/наклеп/інсинуація/ще щось з їх родини, і наявність чогось з раніше вказаного буде доведена більш ніж 5-ма особами/джерелами (ми ж не напишем у розділі новин, що в Антарктиді під час несподіваного приходу полярної ночі від страху темряви вимерли усі морські жителі?))) ну добре, добре, у розділі смішинок таке може і пройшло би. Але серйозні статті мають мати під собою правдиві факти. Отак)

На даний момент це все.
Амінь.
^
Чеширский кот
Відправлено: Dec 30 2010, 18:07
Offline

Кто бы ни говорил что слишком много хорошего - это плохо.
******
Стать:
Кудесник VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 561
Користувач №: 55891
Реєстрація: 26-October 10





Можна я буду підбирати найпопоулярніші в Україні анекдоти?
^
la melancolie
Відправлено: Dec 30 2010, 18:15
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Чеширский кот, можна. Випуск намічається на січень, тому у вас є час. Було б непогано зв.язатися в скайпі для більш плідної співпраці.)
^
la melancolie
Відправлено: Mar 2 2011, 13:11
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Віддам газету в хороші руки. =give_heart=
^
Чеширский кот
Відправлено: Mar 2 2011, 14:00
Offline

Кто бы ни говорил что слишком много хорошего - это плохо.
******
Стать:
Кудесник VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 561
Користувач №: 55891
Реєстрація: 26-October 10





Марся Хотем, візьму
в хороші руки:)user posted image
^
Радость
Відправлено: Mar 2 2011, 20:34
Offline

...и опять превращаться в ежа.
********
Стать:
Великий маг V
Вигляд: Animagus Salamander
Група: Користувачі
Повідомлень: 3996
Користувач №: 43119
Реєстрація: 11-October 08





Марся Хотем, оО
Жан, что так?
^
la melancolie
Відправлено: Mar 4 2011, 11:16
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Ваша_радость, нема сили і часу бігати до всіх і просити, щоб вислали статтю.
Чеширский кот, вирішувати модераторам, вибач.
^
Fraid
Відправлено: Jul 28 2015, 17:54
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Великий магістр XI
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 9918
Користувач №: 78014
Реєстрація: 4-January 13









user posted image

Шановні відвідувачі Інституту! :skype_sun:
З цього моменту я є головним редактором газети "Інститутське слово". Я мою намір відродити "Інститутське слово" та зробити випуски цього видання регулярними, проте без вашої допомоги я цього не зможу зробити :eatingpopcorn:

Якщо у вас є бажання допомогти зі створенням випуску газети, зацікавилися - прошу сюди. :skype_sun:




^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (15)  # « Перша ... 13 14 [15]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0770 ]   [ 22 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 23:05:23, 18 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP