Модераторы:

Страницы: (10)  [#] 1 2 3 ... Последняя ».  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Історія України

, де правда?
Отправлено: Mar 18 2008, 20:06
Зараз багато розмов щодо до історії України. Справжні факти та брехня вчених. Де проходить межа??

Ваша думка важлива. Які факти ви ставите під сумнів? Яким повністю довіряєте?

І таке питання. Які події історії відіграли найбільшу роль в ситуації, яка склалась на даний момент?

Щоб б ви змінили, якби у вас була така можливість??
Отправлено: Mar 18 2008, 20:14

i  

Давайте відноситися до мешканців сусідньої країни з повагою

Отправлено: Mar 18 2008, 20:18
Так, це точно..Не люблю коли так кажуть на українців((
Отправлено: Mar 18 2008, 20:18
:-[ Та я про історичну подію. Вони ж результат історії (якщо можна так сказати). Якісь події впливали і на них. Та вони вже й не такі погані)
Отправлено: Mar 18 2008, 20:39
=resent= Ну давайте про українську історію.
Отправлено: Mar 18 2008, 20:39
Anubis, це ви почали. Я не буду з вами спорити. В останній раз прошу вас припинити.
Добавлено через 2 минут
Katara, герої Крут, хто вони? Чи не дуже багато уваги приділяється цієї події?
Отправлено: Mar 18 2008, 20:59
Цитата
Чи не дуже багато уваги приділяється цієї події?

ха. я б навіть сказав, що мало. вони заслуговують на це. справжні патріоти
Отправлено: Mar 18 2008, 21:08
Хорст Малер, я повністю згоден. Багато хто вважає, що вони не зробили нічого визначного, що на їхньому місці всі патріоти вчинили б так само. Але ніхто, практично ніхто, з сучасних патріотів ніколи такого не зробить. Скільки можна почути різних слів по телебаченні, що такі то патріоти вийли на мітинг. патріоти нашої держави... нема практично патріотів у нас, саме патріотів нашої нації, а не держави, таких, які були колись. немає уже у нашої нації таких студентів, як ці герої битви під Крутами. Можливо менталітет уже не той, а можливо, що сучасній молоді таке не потрібно. більшість живуть собі "щасливо" і їм всерівно на те, яка мова буде державною, хто буде президентом, головне що б зарплату получали, а це дуже неправильно. Тому моя думка, Герої Крут - це останні патріоти які були у нашої нації... останні справжні патріоти...
Отправлено: Mar 18 2008, 21:09
Хорст Малер, я б сказала, що деякі інші герої теж мають право на пам’ять
Отправлено: Mar 18 2008, 21:12
Stella Artois, наприклад?
Отправлено: Mar 18 2008, 21:15
Цитата
Можливо менталітет уже не той,

не скажи. часи уже не ті. в наш час практично нема війн де б ми могли довести свою відданість державі.
треба шукати альтернативні варіанти прояву патріотизму.
навіть піти і проголосувати на виборах. чи на майбутніх референдумах.
Цитата
я б сказала, що деякі інші герої теж мають право на пам’ять

звичайно. ОУН УПА чим не герої?
Отправлено: Mar 18 2008, 21:26
Хорст Малер, згодна. А можливо не треба війн? Я не хочу бажати війн, тільки для того, щоб доказати відданість Україні.
А на референдуми та вибори потрібно ходити всім. Я так вважаю
Отправлено: Mar 18 2008, 21:28
Хорст Малер, вони герої. але для західної частині України, а ось на сході героями вважають - Червону Армію. У цьому немає нічого дивного...
Отправлено: Mar 18 2008, 21:29
Цитата (Stella Artois @ Mar 18 2008, 21:26)
Хорст Малер, згодна. А можливо не треба війн? Я не хочу бажати війн, тільки для того, щоб доказати відданість Україні.
А на референдуми та вибори потрібно ходити всім. Я так вважаю

Якщо ти байдужий до країни в якій живеш, то чи маєш ти право називати себе українцем. Навіть якщо тобі набридли всі вибори і партії.

Добавлено через минуту
:-[ В новинах як раз стаття про ОУН на Донбасі.
Отправлено: Mar 18 2008, 21:37
Цитата
Я не хочу бажати війн, тільки для того, щоб доказати відданість Україні.

звичайно не треба війн. треба спробувати підняти авторитет країни на міжнародній арені.
або ж просто кохати її, сприяти її розвитку і т.д
Отправлено: Mar 18 2008, 21:41
Цитата (Хорст Малер @ Mar 18 2008, 21:37)

або ж просто кохати її, сприяти її розвитку і т.д

Оце найкращий варіант))
Отправлено: Mar 19 2008, 13:34
БУДЬ-ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ З ЗАПИТАННЯМИ НА ІСТОРІЮ (ДУЖЕ ПОТРІБНІ ВІДПОВІДІ, БО ВЧИТЕЛЬКА ВИРІШИЛА НАС ВБИТИ)

1.Пояснити вислів: "Іван Франко, Тарас Шевченко - Західна Україна"

2."Русь Галицька, Угорська, Київська, Московська, Тобальсько под взглядом етнографическим историческим мексикальним літературним обрядовим, єсть одна и та же самая Русь". Пояснити вислів, і сказати, яку роль відіграли москофіли на Західній Україні.

(в цьому запитання я нічого не зрозуміла, тому там дуже багато помилок)

3.Ви чиновник цісарської, таємної поліції, складіть звіт про діяльність політичних партій на Галичині.

4.Ви сучасний журналіст, опишіть зустріч і бесіду з Іваном Франком тиа з Грушевським.
Отправлено: Mar 19 2008, 14:01
Я проти спекуляції питаннями про голодомор-геноцид, УПА, питання мове і так зване "москальське питання". Це абсурд називати своїх сусудів таким слвом і не поважати їх. Сьогодні ми орієнтуємося на Європу, але завтра вона пішле нас під зад колінем і повернемося до Росії, що ан нас образиться. Ось в чому суть!
Myo
Отправлено: Mar 19 2008, 15:58
Цитата
всерівно на те, яка мова буде державною,

Це вже абсолютне безглуздя. Лише українська, це і коням зрозуміло. Немає навіть історичного підґрунтя, аби запроваджувати російську.
Отправлено: Mar 19 2008, 16:08
Lyonesse, я згідний.
Доречі, як ви вважаете, який народ має право називатися справжніми нащадками Київської русі, адже історики різних країн говорять різні речі, а ось цікаов буде почути вашу думку.
Myo
Отправлено: Mar 19 2008, 16:13
Цитата
Доречі, як ви вважаете, який народ має право називатися справжніми нащадками Київської русі, адже історики різних країн говорять різні речі, а ось цікаов буде почути вашу думку.

Вважаю, що то є байда, якої, на превеликий жаль, повно. І взагалі, що таке Київська Русь? Князівства. Вірно? З різними національностями, звичаями, культурою, мовою навіть. Від далекої півночі до лісостепу сучасної України. Ну, і вибачте мене, яким чином навіть ті ж українці можуть бути нащадками культури тих же карелів?
Отправлено: Mar 19 2008, 16:27
Lyonesse, я теж маю похожу думку. Адже Київська Русь розпалася на початку другого тисячоліття. І тому усі народи схіжних слов'ян є нащадками того чи іншого князівства, яке існувало у той час. і дійсно, ці крики істориків України та Росії, про те, хто є нащадками Русі просто безпідставні.
треба задавати питання, що б у різних людей інші погляди на ту чи іншу ситуацію були)
Myo
Отправлено: Mar 19 2008, 16:36
Цитата
Адже Київська Русь розпалася на початку другого тисячоліття

Щось Ви, батечко, наплутали бува. Чи-то Ви СРСР вважаєте послідовником Русі?
Отправлено: Mar 19 2008, 16:52
Lyonesse, добре читай, на початку другого тисячоліття) а друге тисячоліття почалося у нас 1000р. н.е., а закінчилося 1999р. н.е. Хіба я неправий?
Myo
Отправлено: Mar 19 2008, 16:53
Ги-ги. Ото я дурбецало =focus=
Отправлено: Mar 19 2008, 17:52
1.Пояснити вислів: "Іван Франко, Тарас Шевченко - Західна Україна"

Тут я не погоджуюсь. Тарас Шевченко - на сході, а Іван Франко - на заході. Я вчила так.

2."Русь Галицька, Угорська, Київська, Московська, Тобальсько под взглядом етнографическим историческим мексикальним літературним обрядовим, єсть одна и та же самая Русь". Пояснити вислів, і сказати, яку роль відіграли москофіли на Західній Україні.

=resent= О це так питання.. буду думати.

Далі все просто)
Отправлено: Mar 19 2008, 18:32
якщо все прсто, то хоч коротко скажи про що писати :nya_sorry2: :nya_sorry2: :nya_sorry2:
Друге запитання я вже написала, а от 1, 3 і 4 не знаю
Отправлено: Mar 19 2008, 18:43
=happy= На останнє пишеш про його біографію, твори, почуття, оцінка політичної ситуації. Ти ніби отримала інфо з перших вуст.

3. Переписуєш з підручника характеристики партій у ті часи, але замовчуєш ті факти, які на твою думку не набули розголосу та трималися в таємниці. (у дуже великій)

o_O Перше сама не знаю.
Отправлено: Mar 19 2008, 18:49
а не знаєш де в неті це можна знайти?
Отправлено: Mar 19 2008, 18:53
http://www.ukrlib.com.ua/

Багато чого цікавого)
Отправлено: Mar 24 2008, 10:22
як на вашу думку, Україна була б більшою державою, якби не Польща, Литва, Росія, Туречинна?
Отправлено: Mar 26 2008, 09:32
Приблизно такою
user posted image
Отправлено: Apr 7 2008, 09:25
дякую.
Отправлено: Apr 21 2008, 12:41
На мою думку, Литва не дуже погано на нас впливала. А якби не москалики, поляки та турки, то ми могли б бути більшими. Завжди вони нам заважали розвиватися, і от, на тобі!
До речі, на якій мові там карта?
Myo
Отправлено: May 7 2008, 14:00
Цитата
Завжди вони нам заважали розвиватися, і от, на тобі!

А чому заважали? Перепони - це спосіб їх долати перш за все.
Отправлено: Jun 12 2008, 08:18
Вони усі заважали нам розвиватися,бо якшо не будучи досить сильною Україна вистоювала,а що було б з величною державою?
Отправлено: Jun 12 2008, 10:32
Я усіх вас не розумію. Куди ж більше - ми і так перші за розмірами в Європі. Яка Кубань нам, якщо без Росії в Кубані ніколи не жили б українці. Вам мало території? ТА ви навчіться цією володіти та господарювати вдало на ній. А то руки загрібущі, очі завидющі.
Отправлено: Jun 12 2008, 11:16
Святой Абдулла, це у нас такий менталітет! Наші люди у селах у поті лиця працюють на величезних городах, а усе одно хочуть більше землі! Земля - для України святе!!!
Отправлено: Jun 12 2008, 11:23
знаєте, думаю більшої території нам і не треба. але як би ж кожна людина, яка народилася на Україні, поважала мову, культуру і традиції, то я впевнена що ніхто б не посмів присудити її собі! як би ж кожен українець розмовляв українською. як би ж кожен українець відстоював свої права
Отправлено: Jun 12 2008, 11:30
Eovin Hotem, як би ж!!! Але у нас є Схід, є Крим, а вони навряд таке робитимуть. І це Україна - вони мають право балакати на якій захочуть мові!
Отправлено: Jun 12 2008, 11:35
Фред Уізлі, ти живеш у селі, що так вдало оперуєш символами і повсякденним життям селянів? Хто тобі сказав, що хочуть більше землі? Кому треба більше? На Україні тупо пустує повно землі, до якої "руки не доходять". Нікому того не треба. Італія у порівнянні з нами - крапля у морі, але кожне місто там підняте, у кожному селі цивілізація, немає навіть вільного шматка землі. А тут тобі Україна, повно місця, яке ніхто не використовує. Тому сюди і звозять усілякі відходи, адже навіщо пропадати добру?
Отправлено: Jun 12 2008, 11:35
я знаю, Фред Уізлі. і це мене найбільше засмучує! але найбільше я поважаю захід. Західна частина України лишилась такою, якою і має бути Україна на мою думку. ніхто з Галичини, Закарпаття, Буковини і Волині не зрадив своєї мови, культури і традицій! і я пишаюсь що народилась на Західній Україні!
Отправлено: Jun 12 2008, 11:50
Слухайте люди добрі!

!  

Сепаратизм заборонено конституцією України! тому не зловживайте своєю свободою слова!

Тепер висловлю свою особисту думку. Українці на Заході такі ж самі, як і на Сході. Вони нікого не зраджували. Ви або не знаєте історії, або нехтуєте нею. В умовах жорстокого гніту з боку Російської імперії далекі пращури сучасних Донеччан, Кримчан, Харківчан відмовилися від спілкування рідною мовою. Можете називати їх як завгодно: зрадниками, москальскими прихвостнями, та не треба ділити сучасне українське населення на два табори: вище (Захід) та нижче (Схід). Без потужних підприємств Донбасу, що нам подарували Радянські часи, без виходу до морів, що також містяться на Півдні та Сході Україна зараз нічого б собою не уявляла. Треба гордитися тим що ми маємо.

Пара слів стосовно національної ідеї, що зараз інтенсивно офрмується владою. Чи не безглуздо намагатися об*єднати населення, створюючи і витянгуючи з пальця, інсцінуючи неіснуючі питання щодо розділи по Дніпру. Адже зараз кажуть про День Соборності, і це добре, а через п/ять хвилин згадують про УПА, що стріляли у українців з іншого берега. Коли кажуть про єдність, а потім згадують що Донецьке населення зрадники. Мене все це обурюює.
Отправлено: Jun 12 2008, 12:00
я не називаю зрадниками жителів Сходу! але зараз Україна незалежна держава. чому тепер вони не розмовляють українською? на Крим я не наїзджаю. про нього я згадувати не хочу. дійсно, Росія подарувала на вельми багато після війни, але зараз вона потехеньку це забирає!
щодо розподілу Дніпра, нічого не скажу бо не знала про цю подію.
Отправлено: Jun 12 2008, 12:08
Які ми модні слова знаємо - Сепаратизм. тю.
Ніхто не ділить українців на нижчих і вищих! Просто наша Дара засильно переживає за мову і націю. З нею я проведу окремий Лік.Без.
Зрозумійте просто одне - через Росію українці дійсно поділилися на 2 береги Дніпра. На заході косо дивляться на тих, хто розмовляє російською, а на сході на тих, хто українською. І вони не винні. Винні керівники держави, які до цього довели народ. Якби дійсно переймалися долею країни такого б не було. Ну чим люди винні, що народилися і виросли у російськомовному суспільстві? Вони зазнали таку долю, якої не зазнали ми і через це ненавидять Україну, і не хочуть мати з нею нічого спільного. От за це я вважаю дійсно таких людей зневажати, бо це їх Батьківщина як не як. Але щоб винити їх у цьому - то це ніколи.
Отправлено: Jun 12 2008, 12:22
Marsik Hotem, ні я живу у місті, але часто їзжу у село Боромля під Сумами! До речі я не хотіла нікого образити,просто це факти!Я не ділю Україну,і нікого ні за що не засуджую!!!
Отправлено: Jun 12 2008, 12:25
Фред Уізлі, звичайно. так буває. вибачте якщо когось образила
Отправлено: Jun 12 2008, 13:22
Eovin Hotem, я думаю усі все зрозуміли і ніхто не образився!
Отправлено: Jun 13 2008, 05:23
Фред Уізлі, я на це сподіваюся
Отправлено: Jun 13 2008, 06:08
Давайте перевернемо сторінку адже тема називається "Сторінки історії і перейдемо до іншої епохи. Я пропоную поговорити про двох дійсно видатних українських постатей: Івана Мазепу та Богдана Хмельницького, порівняти їх, і сказати, хто ж зробив більше для нашої Батьківщини.

user posted imageVS.user posted image
Отправлено: Jun 13 2008, 07:04
Ну їх порівнювати досить важко... Обидва багато зробили для України! До речі, мене аж тіпає коли Мазепу називають зрадником!!!
Отправлено: Jun 13 2008, 07:17
Ну Я теж зрадником його не вважаю. Проте якщо вже його називати зрадником Росії, то я бназвав Хмельницького в такому випадку зрадником України, що проміняв шило на мило.
Отправлено: Jun 13 2008, 07:26
Святой Абдулла, насмішив))
Але я думаю, що Хмельницький все-таки зробив більше для України і є більш визначним, ніж Мазепа.
Отправлено: Jun 13 2008, 07:29
Мазепа відкривав школі, академії, займався просвітництвом і соціальною політикою, вт ой час як Хмельницький фактично програв війну і подався до Росії.
Отправлено: Jun 13 2008, 07:56
Хмельницький був видатним гетьманом, виграв багато битв.
Він не раз їхав до царського двору з скаргами на важке життя українців. Через непокіру і повстання до смерті забили десятилітнього сина Хмельницького.
Отправлено: Jun 13 2008, 08:09
Ось для мене Богдан Хмельницький зрадник. І ви мене не переконаєте. Не відомо за що він так боровся, але 400 років після цього під гнітом Росії. Вибачте, для мене це поважніша причина визнати Мазепу. :clever:

i  

Дивіться, пожвавлення на нашому фронті. А ну марш всі голосувати за конкурси.

Отправлено: Jun 13 2008, 08:16
Ну Хмельницького э за що засудити,але його перемоги над поляками були визначними!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:35
Фред Уізлі, а я про що. Хмельницький - то "шо-то з чем-то"
Отправлено: Jun 13 2008, 08:40
Marsik Hotem, ну так! Україна від поляків ще з часів Кревської унії (1385) натерпілася!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:51
Кревська унія діяла 1385 по 1569 роки до прийняття Люблінської унії. з цього часу почалися притиснення українського народу, проте вони були незначні. Набагато більше страхіть розпочалося пілся Акту злки Литви та Польщі у Річ Посполиту (1569 р.). Тому Кревська унія на житті українців майже не позначилася.
Отправлено: Jun 13 2008, 08:54
Я знаю,це я як завжди про витоки! Кревська унія навіть дещо хороше зробила! Ми запозичили в них дещо гарне з культури!
Отправлено: Jun 13 2008, 08:54
Але за часів Богдана Хмельницького про козаків говорили, як про надзвичайних солдатів, рівних яким немає у світі.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:02
Marsik Hotem, бо вони такими й були!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:05
Я знаю що козаків запрошували до Піренеїв воювати за Францію проти Іспанії.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:06
Святой Абдулла, запрошували! До того ж ні для кого не секрет, що козаки були вправними у боях на воді!
Отправлено: Jun 13 2008, 09:14
То є так, але пристиж вони здобули саме за часів Хмельницького! Він був відмінним воякою і полководцем, отаманом, якби не він - та сторінка в історії не мала б такого забарвлення, як має тепер.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:45
Він був гарним полководцем, але не дипломатом.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:49
А ніхто і не сперечається. Це добре видно. Думаю, що тут нема про що сперечатися. Мазепа був дипломатом, а Хмельницький - воєначальником. Вони дві різні людини, і не варто їх порівнювати. Пропоную перегорнути сторінку.
Отправлено: Jun 13 2008, 09:49
Cathara, не скажи! Його дипломатичны навики були досить непогані!
Отправлено: Jun 13 2008, 14:44
Та я бачу, що ж там.)
Турки зрадили на полі боя та звернення до Росії на "дуже" вигідних нам умовах.)
Нічого не скажешь.

Отправлено: Jun 13 2008, 14:46
Cathara, у кожного свої недоліки! Хоча конкретний недолік, вплинув на усю історію!!!
Отправлено: Sep 28 2008, 22:51
Цитата (Оксана Савчук @ Jun 13 2008, 09:49)
А ніхто і не сперечається. Це добре видно. Думаю, що тут нема про що сперечатися. Мазепа був дипломатом, а Хмельницький - воєначальником. Вони дві різні людини, і не варто їх порівнювати. Пропоную перегорнути сторінку.

Проте перед цим трохи Шевченка:
РОЗРИТА МОГИЛА

Світе тихий, краю милий,
Моя Україно,
За що тебе сплюндровано,
За що, мамо, гинеш?
Чи ти рано до схід сонця
Богу не молилась,
Чи ти діточок непевних
Звичаю не вчила?
«Молилася, турбувалась,
День і ніч не спала,
Малих діток доглядала,
Звичаю навчала.
Виростали мої квіти,
Мої добрі діти,
Панувала і я колись
На широкім світі,
Панувала... Ой Богдане!
Нерозумний сину!
Подивись тепер на матір,
На свою Вкраїну,
Що, колишучи, співала
Про свою недолю,
Що, співаючи, ридала,
Виглядала волю.
Ой Богдане, Богданочку,
Якби була знала,
У колисці б задушила,
Під серцем приспала.

Степи мої запродані
Жидові, німоті,
Сини мої на чужині,
На чужій роботі.
Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
Москаль розриває...
Нехай риє, розкопує,
Не своє шукає,
А тим часом перевертні
Нехай підростають
Та поможуть москалеві
Господарювати,
Та з матері полатану
Сорочку знімати.
Помагайте, недолюдки,
Матір катувати».

Начетверо розкопана,
Розрита могила.
Чого вони там шукали?
Що там схоронили
Старі батьки? Ех, якби-то,
Якби-то найшли те, що там схоронили,
Не плакали б діти, мати не журилась.

Отправлено: Sep 28 2008, 22:56
Не можна в цьому випадку за приклад брати Шевченко. Не секрет, що він дуже не любив самого Боглана Хмельницького й досить негативно ставився до козацтва.
Отправлено: Sep 29 2008, 07:54
Цитата (Torrens fatum @ Sep 28 2008, 22:56)
Не можна в цьому випадку за приклад брати Шевченко. Не секрет, що він дуже не любив самого Боглана Хмельницького й досить негативно ставився до козацтва.

=-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O

Показать текст спойлера

i  

Прохання великі тексти ховати під споллер)

Отправлено: Sep 29 2008, 08:00
Петрификус Джотто, це рання творчість, якщо мені пам'ять не зраджує. Там Шевченко ще романтик. А от далі... У період "Трьох літ" починається найцікавіше)))
Добавлено через 4 минут
"За що ми любимо Богдана?
За те, що москалі його забули,
У дурні німчики обули
Великомудрого гетьмана."(с) Шевченко
Отправлено: Sep 29 2008, 12:07
Цитата (Torrens fatum @ Sep 29 2008, 08:00)
Петрификус Джотто, А от далі... У

Ще би. Хлопець подорослішав і збагнув що Богдан пяниця запроданець. Але ж то ніяким чином не відобразилося на його любові до всього козацтва. а не так я к Ви говорите
Цитата (Torrens fatum @ Sep 28 2008, 22:56)
й досить негативно ставився до козацтва.

І проівнювати Бодю з Мазепою. З Іваном при якому будувались церкви, школи, бібліотеки.
Отправлено: Sep 29 2008, 13:43
Я спробую знайти рядки, що будуть пiтверджувати негативне ставлення поета до козацтва на певному етапi його життя. Але погоджуюсь - я не зовсiм вдало вiдразу висловилася. Шевченко негативно ставився не до всього козацтва, а до певноi' частини, яка була тим чи iним була пов'язана iз Хмельницьким чи iншою не занадто улюбленою його постаттю.
Отправлено: Jul 28 2015, 11:42

i  

Тему переміщено з архівного підфоруму. Пом'ятаймо про правила форуму =)

Отправлено: Jul 30 2015, 19:48
цікава тема, але може бути гострою у наш час.

особисто щодо мене, я використовую як одне з джерел підручник з історії Ореста Субтельного. Доволі цікаво і зрозуміло написано.
Отправлено: Aug 11 2015, 21:38
Цитата (Арфей @ Jul 30 2015, 19:48)
цікава тема, але може бути гострою у наш час.

особисто щодо мене, я використовую як одне з джерел підручник з історії Ореста Субтельного. Доволі цікаво і зрозуміло написано.

Я також вважаю, що підручник Субтельного - гарний посібник для тих, хто бажає познайомитися з історією України, але існують й інші книжки з трохи іншими версіями. Але вони вже присвячені окремим періодам, хоч теж допомагають розібратися в нашій історії.
Отправлено: Aug 15 2015, 19:40
Я гісторію взагалі за радянськими підручниками вчив, і попри це мене звуть бандерівцем. Вшистко єдно. От так.
Отправлено: Aug 16 2015, 07:17
Цитата (RinaldoMiz @ Aug 15 2015, 19:40)
Я гісторію взагалі за радянськими підручниками вчив, і попри це мене звуть бандерівцем. Вшистко єдно. От так.

Звуть же ж не тому, що ви вчили та за якими книжками, а через ваше ставлення до цього.
Отправлено: Aug 16 2015, 12:01
Цитата (Араминта Лестер @ Aug 16 2015, 07:17)
Звуть же ж не тому, що ви вчили та за якими книжками, а через ваше ставлення до цього.

Звуть через те, що я стверджую, ніби це є правдою.
Отправлено: Aug 19 2015, 14:11
Цитата (RinaldoMiz @ Aug 16 2015, 12:01)
Звуть через те, що я стверджую, ніби це є правдою.

От і правильно, що стверджуєте.
Отправлено: Mar 1 2016, 20:30
Доречі, як вважаєте, чи будуть у майутньому викривляти ті події, що зараз охопили нашу країну? Не було у когось думки вести щось наче щоденника, аби показувати своїм дітям істину історію?
Отправлено: Mar 1 2016, 20:50
Цікаво, хтось тут купував Історію України від Свіріда Опанасовича?
Отправлено: May 14 2016, 22:46
Цитата (Флорианна @ Mar 1 2016, 20:30)
Доречі, як вважаєте, чи будуть у майутньому викривляти ті події, що зараз охопили нашу країну? Не було у когось думки вести щось наче щоденника, аби показувати своїм дітям істину історію?

я вважаю, що моїм дітям було б цікаво почитати мій щоденник) можна таку історію писати, що аж дорослі ахнуть) :D :D
Добавлено через минуту
На ЗНО навіть зараз кидають питання стосовні майдану та анексії криму
Це пермога)
Отправлено: Apr 17 2020, 22:03
Ох і цікаво було читати усю тему. Особливо, про Бандерівців та Київську Русь.
Може відродемо тему?
Я, наприклад, Бандерівець (як мене часто називають просто за те, що вживаю українську мову)
(на всяк випадок, прочитайте біографію Степана Андрійовича не на вікіклоака, і не на.. ну ви зрозуміли)))
Отправлено: Apr 19 2020, 08:27
Цитата (Ваша демоничность @ Apr 17 2020, 22:03)
Ох і цікаво було читати усю тему. Особливо, про Бандерівців та Київську Русь.
Може відродемо тему?
Я, наприклад, Бандерівець (як мене часто називають просто за те, що вживаю українську мову)
(на всяк випадок, прочитайте біографію Степана Андрійовича не на вікіклоака, і не на.. ну ви зрозуміли)))

Темп дійсно цікава і двома руками за би її відновити)
Ти де проживаєш?що говориш тільки українською?
Отправлено: Apr 19 2020, 11:34
Вздыхатель, я не кажу, що завжди, сім'я взагалі російськомовна. Але в громадських місцях, на роботі і таке інше тільки українська.
Полтава)
А ти?
Отправлено: Apr 19 2020, 12:43
Цитата (Ваша демоничность @ Apr 19 2020, 11:34)
Вздыхатель, я не кажу, що завжди, сім'я взагалі російськомовна. Але в громадських місцях, на роботі і таке інше тільки українська.
Полтава)
А ти?

Івано-Франківськ)
Ну в полтаві здається більше говорять українською як російською чи не так?
Отправлено: Apr 19 2020, 12:51
Цитата (Вздыхатель @ Apr 19 2020, 12:43)
Івано-Франківськ)
Ну в полтаві здається більше говорять українською як російською чи не так?

Так, але проблема суржику, нажаль, все ж таки є.
Отправлено: Apr 19 2020, 13:09
Цитата (Ваша демоничность @ Apr 19 2020, 12:51)
Так, але проблема суржику, нажаль, все ж таки є.

Як писав вище коли бував в Закарпатю то ж також Україна, але їх нічого не розумів)
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (10)  [#] 1 2 3 ... Последняя ». Новая тема

[ Script Execution time: 0.7736 ]   [ 196 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 15:33:14, 02 Dec 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru