Модераторы:

Страницы: (9)  # 1 2 [3] 4 5 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Обговорення..

, новин суспільно-політичного життя України
Fausto Papetti
Отправлено: Aug 15 2008, 05:03

"Лучший ОМГ Форума"(с)Бардачник
Облик: --

Як недавно стало відомо (я це прочитав у газеті) Україна таємно допомагала Саакашвілі в бойових діях і висилала на бої солдатів.
Недавно, відбулася прес - конференція міністра Росії й президента, у якій було сказано про Крим.
Тому, нам недовго залишилося чекати, поки в нас віднімуть Крим.
^
la melancolie
Отправлено: Aug 15 2008, 07:41

present & perfect
Алхимик I

Що значить - допомагала? На законних умовах Україна продавала Грузії воєнну техніку. За гроші. Тому це не є вагомим аргументом. А Крим... Вони лиш шукають причини, щоб захапати собі як побільше.
^
Fausto Papetti
Отправлено: Aug 15 2008, 08:14

Вірно. За законом вона давала техніку.
Але Грузію нагнали, а тепер Медведєв захоче зробити так, щоб була війна між Україною й Росією, а Крим НЕ хоче бути на території України.
^
la melancolie
Отправлено: Aug 15 2008, 08:33

present & perfect
Алхимик I

Та це було видно давно, що назріває війна між Україною та Росією. Про Крим не знаю. Там взагалі ні росіяни ні українці, а татари =megalol= Так шо ні вашим ні нашим
^
Fausto Papetti
Отправлено: Aug 15 2008, 08:37

Відмінно.
Хоча я й мешкаю в захалустье біля Білорусі й Росії, думаю, якщо почнеться війна, то вона буде відбуватися на території України.
^
la melancolie
Отправлено: Aug 15 2008, 08:53

present & perfect
Алхимик I

Звичайно, адже ми перші нападати не будемо, нападе Росія і ми будемо відбиватися. На нашій території. І добре, якщо відб*ємося, а якщо ні, то...
^
miledy Voldemort
Отправлено: Aug 15 2008, 14:58

Homo fortunas

Цитата (Бір-Мікс @ Aug 15 2008, 08:33)
Та це було видно давно, що назріває війна між Україною та Росією. Про Крим не знаю. Там взагалі ні росіяни ні українці, а татари =megalol= Так шо ні вашим ні нашим

Татарів, відносно українців і росіян, там малувато, і вони, скоріше всього, за Росію. Ти спробуй приїхати до Криму і сказати щось українською мовою: мінімум на тебе будуть дивитися з презрінням, максимум--ворог народу =megalol=. Та Крим з радість б приєднався до Росії, проте стаття 2 Конституції України цього не дозволяє і посягання на цілісність і недоторканність території вважається тяжким злочином.
^
la melancolie
Отправлено: Aug 15 2008, 15:48

present & perfect
Алхимик I

Цитата (miledy Voldemort @ Aug 15 2008, 14:58)
Ти спробуй приїхати до Криму і сказати щось українською мовою: мінімум на тебе будуть дивитися з презрінням, максимум--ворог народу =megalol=.

Я не пробую, я принципово на українській розмовляла :nail:
У магазині мені навіть продавати не дуже хотіли, а я тільки пхикнула і ну їх фтопку =eyebrows=
^
Kaileena
Отправлено: Aug 15 2008, 18:51

Императрица времени

Цитата (Ари Ксавьер @ Aug 15 2008, 08:14)
а тепер Медведєв захоче зробити так, щоб була війна між Україною й Росією,

Я прошу мене вибачити, але я щось не чула таких заяв від президента РФ. Якщо можна, проінформуйте мене стосовно цього.
Цитата (Ари Ксавьер @ Aug 15 2008, 08:37)
якщо почнеться війна, то вона буде відбуватися на території України.

Давайте без "якщо".
Цитата (Бір-Мікс @ Aug 15 2008, 08:53)
адже ми перші нападати не будемо, нападе Росія і ми будемо відбиватися. На нашій території. І добре, якщо відб*ємося, а якщо ні, то...

По-перше, дивлячись на те, як змінюється влада у нас в країні і на діїї наших політиків та президента - невідомо що Ющенко вигадає і хто почне...По-друге - відбитися від такої країни як РФ, ми українці просто не взмозі. Сили не рівні, далеко не рівні.
По-третє - щодо АРК...вже так давно продовжується суперечка з приводу АРК. Скажіть, чого РФ не заспокоїться? У свій час вони самі нам його віддали. І все.
^
miledy Voldemort
Отправлено: Aug 15 2008, 19:41

Homo fortunas

Цитата
Цитата
а тепер Медведєв захоче зробити так, щоб була війна між Україною й Росією

Я прошу мене вибачити, але я щось не чула таких заяв від президента РФ. Якщо можна, проінформуйте мене стосовно цього.

Ну, ця заява була стосовно НАТО... президент РФ заявляв, що якщо Україна прєднається до ПДЧ, то...цитую:
«Однозначно, Россия предпримет действия, направленные на обеспечение своих интересов вблизи государственных границ. Это будут не только военные меры, это будут меры иного характера». І в цій промові йому допоміг Юрій Балуєвський, за що і отримав орден «За заслуги перед Отечеством» II степени. =-O Тобто мало того, що погрожували Україні у своїх власних цілях, так ще і нагороджують своїх підопічних за такі "допомогаючі" промови.
Цитата
чого РФ не заспокоїться? У свій час вони самі нам його віддали. І все.

Отож, коли в Криму не було що їсти та води питної, то нате, вам, подаруночок--водоканал прорийте, електроенергію дайте, роботу людям. А зараз поверніть нам курортну зону. Хочеться сказати "дзуськи"(с) В.Нестайко. *lol*
Цитата
Я не пробую, я принципово на українській розмовляла :nail:
У магазині мені навіть продавати не дуже хотіли, а я тільки пхикнула і ну їх фтопку =eyebrows=

Показать текст спойлера

^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (9)  # 1 2 [3] 4 5 ... Последняя » Новая тема

[ Script Execution time: 0.1228 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 06:16:07, 27 Nov 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru