Модераторы:

Страницы: (9)  # 1 [2] 3 4 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Обговорення..

, новин суспільно-політичного життя України
critic
Отправлено: Apr 16 2008, 22:48

Мастер флуда
Сквиб I
Облик: --

Цитата (Katara @ Apr 16 2008, 22:08)
Вони ж не звітують після кожного якогось дипломатичного візиту? І що вони такого зробили? Та нічого крім прохання надати план по вступу.

Катара, ну навіщо під дурку працювати? У парламенті розгорівся скандал з цього приводу. А ти все питаєш: а що тут такого? Ну, навіщо низводити цей крок до "якогось дипломатичного візиту"? Уся Україна сперечається з цього приводу, а ти таке кажеш.

Референдум вже відбувся? Народ прийняв рішення? То якого?
"Ющенко, Тимошенко и Яценюк написали обращение по поводу присоединения к плану действий относительно членства в НАТО (ПДЧ)"?

Так, а воно так і є. Люди вірять в те, що кажуть їм інші. Я більше знаю думку і аргументи населення, бо спілкуюся з ними.

Я теж знаю думку населення, бо я спілкуюся з Катарою, яка каже те що ій втлумачили. :D

Плюсів набагато більше ніж мінусів. Половина тих аргументів або брехня, або необізнаність. Я не кажу, що все ідеально, але якщо ті мінуси є дуже важливими для когось, то я поважаю його думку.

Ну, дуже "аргументовано" відповідаєш. Назвала аргументи опонентів брехнею і вважаєш цього досить для нормальної дискусії. :D

Причому тут думка населення? Чи ми вже зібрались до НАТО? Нам ще над то далеко. А вони по суті і є господарями, поки ми їх обираємо і підтримуємо їх програми на виборах. Коли будемо планувати вступати, то буде референдум.

Та при всьому.
Ні. Вони не повині бути господарями. Катара, можливо ти обирала собі господарів. Але не кажи за всіх інших. :D

Вони можуть обійтися без референдума. Конституція це дозволяє.
^
Cathara Faul
Отправлено: Apr 17 2008, 08:26

Ева не виновата. Он сам пришел.

Цитата
Катара, ну навіщо під дурку працювати? У парламенті розгорівся скандал з цього приводу. А ти все питаєш: а що тут такого? Ну, навіщо низводити цей крок до "якогось дипломатичного візиту"? Уся Україна сперечається з цього приводу, а ти таке кажеш.

Який же ти наівний. Вони будуть влаштовувати скандали с будь якого приводу, що зупинити роботу парламента, до того часу, щоб або вони отримають гроші, або підписання тих законів, які їм потрібно. Про населення вони думають в останній момент.

Різницю чуєш? До плану дій, а не до вступу в НАТО. Після приєднання до плану дій, може пройти ще багато років до того моменту, коли буде вирішено йти в НАТО чи ні.

Цитата
Я теж знаю думку населення, бо я спілкуюся з Катарою, яка каже те що ій втлумачили. :D

=drag= Моя думка - це купа документів, що я вивчила. Досвід країн, які недавно вступили в НАТО. Та багато чого іншого.
Цитата

Ну, дуже "аргументовано" відповідаєш. Назвала аргументи опонентів брехнею і вважаєш цього досить для нормальної дискусії. :D

А ти аргументуй. Наводь аргументи, а я буду думати. Поки що я не побачила їх.

Цитата
Та при всьому.
Ні. Вони не повині бути господарями. Катара, можливо ти обирала собі господарів. Але не кажи за всіх інших. :D

Вони можуть обійтися без референдума. Конституція це дозволяє.

Ти мене вражаєш своєю наївністю. А хто господарі в країні, якщо не вони? Народ.. Ага.. 3 рази і ще 5 зверху.
Можуть, але не будуть. Був же скандал.
^
Myo
Myo
Отправлено: May 7 2008, 14:03

It's mice to be loved

Хотіли отримати план дій по вступу, а отримали план дій до приєднання до плану дій по вступу =biggrin=
^
Святой Абдулла
Отправлено: May 10 2008, 19:40

Святой... Блаженный... Преподобный...

Та годі вже! Все про нато та про НАто. І це ще напередодні Дев/ятого Травня - Дня великої перемоги. Яось що хотів спитати - чи вважаєте ви нормальним, коли Велику Вітчизняну Війну називають Другою Святовою у контексті саме з 41-45. Доходить аж до того, що кажуть, мовляв ветерани перемогли у другій світовій а не у вітчизняній.
Добавлено через 3 минут
До речі щодо господарювання у країні. Влада не господрює, а керує. Будь-яка влада представляє інтреси якоїсь групи людей (або робить вигляд, що представляє). Щобільша ця группа, то більшаі впливовість влади. Проте нас демократія і фактично влада не керує а виконує обов*язки керівника.ЯТому їй не слід забуватися. нам не по дорозі ні з НАТО ні з ПДЧ.
^
Стелла Дарси
Отправлено: May 11 2008, 06:35

Мудрец

Святой Абдулла, разом з тим, чи не ветерани ВВВ вклали свій вагомий внесок у перемогу в Другій Світовій війні?
^
Святой Абдулла
Отправлено: May 11 2008, 08:18

Проте на мою думку вони впевнені що воювали саме у ВВВ а не у ДСВ. Це крок зневаги до них забувати назву тієї війни, в якій вони брали участь. До того ж друга світово війна завершилася окремо ще й капітуляцією Японії, для якої наші ветерани не воювали.
^
Стелла Дарси
Отправлено: May 11 2008, 08:28

Мудрец

Святой Абдулла, звісно, вони воювали у ВВВ. =drag=
Я не розумію, ти хочеш сказати, що наші ветерани не приймали участі у війні з Японією? Ти це серйозно? А я тобі скажу, що у ніч з 8 на 9 травня СРСР вступила у війну з Японією.
^
Святой Абдулла
Отправлено: May 11 2008, 08:30

Добре, згода!
^
Myo
Myo
Отправлено: May 11 2008, 10:25

It's mice to be loved

Цитата
завершилася окремо ще й капітуляцією Японії, для якої наші ветерани не воювали.

Ага, скажіть ще що й до фінів ми не причетні. Ото дурницю зліпили. От чого я не розумію, так це уявного протиріччя між ВВВ і ДСВ. Звідки воно взагалі взялося? Чи Ви не в курсі законів діалектики? Зв'язку всього зі всім? Вважаєте, що ці війни і взагалі події, що в підручниках окремими параграфами в різних розділах пишуть, не пов'язані між собою?
^
la melancolie
Отправлено: Aug 11 2008, 08:27

present & perfect
Алхимик I

А як щодо розпочатих воєнних дій Грузії проти РФ? Та щодо того, що Україну намагаються втягнути у цю війну?
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (9)  # 1 [2] 3 4 ... Последняя » Новая тема

[ Script Execution time: 0.2887 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:37:21, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru