Модераторы:

Страницы: (9)  # [1] 2 3 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Новая тема

Обговорення..

, новин суспільно-політичного життя України
Cathara Faul
Отправлено: Mar 18 2008, 19:04

Ева не виновата. Он сам пришел.
Облик: --

i  

У цій темі відбувається обговорення суспільно-політичного життя України.

!  

На тему розповсюджуються правила форума. Більш того, тема знаходиться під жорстокою модерацією. За порушення правил одразу виставляється рейтинг.

^
Хорст Малер
Отправлено: Mar 18 2008, 19:15

'ты-мой генерал'(c)

о файно. тут можна і подискутувати різні суперечливі теми (НАТО, мовне питання...)
^
Cathara Faul
Отправлено: Mar 18 2008, 19:19

=drag= Якщо вони дуже суперечливі, може заслуговують окремої теми.
Якщо її звісно ще немає на форумі.
^
Хорст Малер
Отправлено: Mar 18 2008, 19:24

'ты-мой генерал'(c)

Цитата
Якщо її звісно ще немає на форумі.

напевно є. хоча я не перевіряв
^
Myo
Myo
Отправлено: Mar 19 2008, 16:41

It's mice to be loved

Я проти такої прополітичної налаштованості. Давайте обговорювати проблеми освіти і виховання врешті-решт. Адже це те, що формує майбутнє нашого суспільства. тільки дуже прошу. Давайте з філософської точки зору, а не з балакучо-флудерської, політичної чи біологічної.
^
Cathara Faul
Отправлено: Mar 19 2008, 17:47

Ольча, розумієш обговорювати можна що забажаєш. Тут просто будуть викладатися новини, якщо вони не цікаві, то обговорювати їх і не потрібно.
^
Святой Абдулла
Отправлено: Apr 16 2008, 18:35

Святой... Блаженный... Преподобный...

Я хочу обговорити питання вступу до НАТО. як ви вважаєте, чи є компетентними дії уряду, президента та ВР відносно політики стосовно цього альянсу. Я вважаю що ні. НАм потрібно вступати до НАТО, проте цього не можна робити без згоди народу.
^
Cathara Faul
Отправлено: Apr 16 2008, 20:33

=drag= Будь ласка, а що вони такого зробили? Вони ж не приєднали країну до НАТО. Вони попросили приєднання до плану дій. План дій включає в себе перелік вимог та реформи, які мають буди проведені для вступу. Ми знали, кого обираємо до парламенту і в президенту. Цей пункт там був. В Конституції є стаття, щодо курсу дій України на міжнародній арені. Буде референдум, чого всі так хвилюються? Інша справа, це одурене та затуркане населення, яке не уявляє що таке НАТО, і чим на даний момент займається організація. І найголовніше, вони не знають, чому наші політики так не хочуть туди йти, прикриваючись бажанням населення.
^
critic
Отправлено: Apr 16 2008, 21:27

Мастер флуда
Сквиб I

Цитата (Katara @ Apr 16 2008, 20:33)
Будь ласка, а що вони такого зробили? Вони ж не приєднали країну до НАТО. Вони попросили приєднання до плану дій. План дій включає в себе перелік вимог та реформи, які мають буди проведені для вступу. Ми знали, кого обираємо до парламенту і в президенту. Цей пункт там був. В Конституції є стаття, щодо курсу дій України на міжнародній арені. Буде референдум, чого всі так хвилюються? Інша справа, це одурене та затуркане населення, яке не уявляє що таке НАТО, і чим на даний момент займається організація. І найголовніше, вони не знають, чому наші політики так не хочуть туди йти, прикриваючись бажанням населення.

От тільки не треба усе перекручувати.

Вони повинні були діяти відкрито! Бажаєте до НАТО? Дійте відкрито, а не як щурі.

І не треба вот так презирливо ставитися до усіх, хто проти НАТО. Якщо ти ЗА, то виходить усі хто з тобою не згоден - затуркані та несвідомі?
Виглядає не дуже гарно.

В Інеті дуже багато аргументів проти вступу в НАТО. Почитай спочатку, а потім кажи про затурканість.

Ясна річ, що лякає, коли можновладці вочевідь нехтують думкою великої частини населення. Мене це просто обурює. Навіть якщо я був би за вступ до НАТО, я б цього не зрозумів.

Ці "слуги народу" ведуть себе, як його господарі.
^
Cathara Faul
Отправлено: Apr 16 2008, 22:08

Цитата (critic @ Apr 16 2008, 21:27)
От тільки не треба усе перекручувати.

Вони повинні були діяти відкрито! Бажаєте до НАТО? Дійте відкрито, а не як щурі.

Вони ж не звітують після кожного якогось дипломатичного візиту? І що вони такого зробили? Та нічого крім прохання надати план по вступу.
Цитата
І не треба вот так презирливо ставитися до усіх, хто проти НАТО. Якщо ти ЗА, то виходить усі хто з тобою не згоден - затуркані та несвідомі?
Виглядає не дуже гарно.

Так, а воно так і є. Люди вірять в те, що кажуть їм інші. Я більше знаю думку і аргументи населення, бо спілкуюся з ними.

Цитата
В Інеті дуже багато аргументів проти вступу в НАТО. Почитай спочатку, а потім кажи про затурканість.

Плюсів набагато більше ніж мінусів. Половина тих аргументів або брехня, або необізнаність. Я не кажу, що все ідеально, але якщо ті мінуси є дуже важливими для когось, то я поважаю його думку.

Цитата
Ясна річ, що лякає, коли можновладці вочевидь нехтують думкою великої частини населення. Мене це просто обурює. Навіть якщо я був би за вступ до НАТО, я б цього не зрозумів.

Ці "слуги народу" ведуть себе, як його господарі.

Причому тут думка населення? Чи ми вже зібрались до НАТО? Нам ще над то далеко. А вони по суті і є господарями, поки ми їх обираємо і підтримуємо їх програми на виборах. Коли будемо планувати вступати, то буде референдум.
^
0 Пользователей читают эту тему ( Гостей и Скрытых Пользователей)
Пользователей:

Страницы: (9)  # [1] 2 3 ... Последняя » Новая тема

[ Script Execution time: 0.2279 ]   [ 34 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 08:54:10, 24 Oct 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru