Модератори: Юланна.

Сторінки: (9)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Твори наших користувачів українською мовою

Цитатник
Відправлено: Oct 14 2010, 16:03
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Великий чарівник VII
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 1231
Користувач №: 55308
Реєстрація: 31-August 10





ну можна для неї і про неї)
^
Леди Очаровашка
Відправлено: Nov 4 2010, 22:56
Offline

Але я не та...
*******
Стать:
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2270
Користувач №: 23310
Реєстрація: 20-November 06





MEJIOK'y, як поживає Ваш твір? Леді очікує...
^
Фея кленового сиропа
Відправлено: Nov 7 2010, 00:55
Offline

Мастер флуда
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 31823
Користувач №: 30627
Реєстрація: 23-July 07





MEJIOK, можливо, у тебе є ще інші твори, якими ти хотів би поділитися?
^
Усмішка
Відправлено: Mar 15 2011, 16:30
Offline

Вот - я, весь боль и ушиб.
********
Стать:
Магістр IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3228
Користувач №: 37735
Реєстрація: 3-March 08





Віриш? Повір…

Ти відчуєш, ти вловиш той момент… У ті хвилини, як ти випустиш своє серце із в’язниці, я ніжним дотиком зіллюсь із твоєю душею. Лагідно поцілую кожну її ранку і легенько проведу йодом, дмухаючи, щоб не пекло. І, вір мені, твоє серце більше ніколи не відчує гидкий запах плісняви на брудних стінах камери. Ти лиш вір… А я знаю, що кажу, бо я пізнаю навіть перший твій подих.
Коли ти ступиш своєю маленькою босою ніжкою на запашну, весняну траву, я сльозою радості усію весь світ росою. І ти збережеш кожну краплинку, бо захочеш подарувати пташкам кришталики насолоди. І тоді кожна з них вкладе у свій спів неосяжну вдячність і вишуканість. Віриш? Я кажу правду, вір!
У ті миті, коли ти будеш готова познайомити світ із новим голосом, я заглушу кожен звук, щоб твоє перше слово почули всі. І вони потрясуть світ від захоплення і піднесуть свої душі Господу. Вони неначе прозріють, адже шепіт твого серця не зрівняється навіть із піснею соловейка. Вір, серденько, вір…
Як тільки твоя усмішка почне змагатися із Сонцем за яскравість, я вишневим цвітом збагачу твою кров, а вона замалює на твоїх щічках цнотливу ягідку калини. І тоді Сонце змушене буде програти. Ти віриш мені? Повір…
А тоді, коли ти повернеш душу Господу, я пущу на вітер кожну клітину свого організму, кожну чуттєву жилку. І не знайдеться людина, яка б не поспівчувала моїй утраті хоча б сльозою. Та ти не зрозумієш, що під словом «утрата» я маю на увазі життя. Тому я одразу ж кину своє серце в киплячий вулкан і розчинюсь у лаві. Чуєш мене? А чи віриш?..
Моя маленька пташко! Не оголи мою душу перед іншими. Стримай її лише у своїх долоньках. Пообіцяй. І я повірю тобі. Я віритиму завжди.
Не думай, моя незаймано квітко, що твоє тендітне життя вкрало моє. Воно лише злилося із моєю душею. Тому якщо воно перестане відбивати постійний ритм, отам, з лівого боку, під ребрами – я просто помру. Віриш? Повір, бо інакше у цьому всьому немає жодного сенсу.


  i  

Додала.

^
smilinggirl
Відправлено: Jun 8 2011, 22:02
Offline

Новичок
*
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Користувач №: 59328
Реєстрація: 8-June 11





Гарні твори!
З'явилася інформація, що журнал Дніпро друкує молодих авторів!
^
Wh1sper
Відправлено: Nov 28 2012, 22:54
Offline

Новичок
*
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Користувач №: 77084
Реєстрація: 28-November 12





НОЧЬ

Идеальный геометричный круг луны завис высоко в небе,окруженный статичным белым узором облаков.Ее свет замер,завис в полуметре над стратосферой.Он ждет...Тишина...Тишина и спокойствие,гнетющее и противоестественное,стеклянное,прозрачное и холодное спокойствие.Ветер затаил свое дыхание,и,кажется,даже пожелтевшие листья застыли на тонких ветвях деревьев,преодолев собственную смерть.В этот миг мир идеален.В этот миг он рождается заново.Слышно,как ритмично бьется сердце вселенной,или ,может быть,это твое сердце стучит,требуя движения,возвращения к жизни?Давящая,глухая тишина.Чего она хочет от тебя?Она вот - вот разлетится на тысячи осколков,а ты останешься нерушимо стоять и смотреть,просто смотреть,ведь тебе не остается ничего больше.Больше ничего нет,ничего не существует.Только страх,страх остаться в этой тишине навсегда.
^
Fedoruk
Відправлено: Jan 16 2013, 07:18
Offline

Пользователь
**
Стать:
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Користувач №: 69014
Реєстрація: 25-January 12





Галина Кундік, с. Великий курінь, волинська область
Різдво на Волині

Велике щастя - зібратися в батьківській хатині на Різдво. Моя Любешівщина, окраїна синьоокої Волині, має свої традиції святкування. У святвечір, для прикладу, у нас не колядують. І в гості теж не ходять, оскільки це, певно, найважливіше сімейне свято в році. Кожна родина збирається за багатою вечерею: на столі сіно, зверху - вишита або ткана скатертина з бабусиної скрині й, звісно, дванадцять страв. Усе обов'язково пісне. У меню традиційно входять хліб, узвар, вино й - куди без неї! - кутя, яку бабуся до столу везе на санчатах, і далі все, чим сім'я багата. Перед тим як приступати до куті, кличемо Мороза: «Мороз, Мороз, ходи до нас кутю їсти! А не прийдеш тепер, то не йди і в четвер!» Мається на увазі, що якщо сильних морозів і великих снігів не буде взимку, то нехай не буде їх і навесні.
Обов'язково в кінці вечері всі ставлять свої ложки в кутю й залишають її на столі, щоб почастувати померлих родичів. Хороша прикмета: якщо жодна ложка за ніч не впаде - це означає, що всі зустрінемося за цим столом і наступного року. А вже різдвяного ранку маленькі хлопчики ходять до родичів посівати пшеницею. Кажуть, що першим до оселі повинен увійти саме хлопчик: тоді сім'я буде щасливою. І всі три дні вже люди відвідують одне одного, вітаючись: «Христос рождається!», а у відповідь лунає: «Славімо Його!»

Прочитано та взято зі сторінок чудового та молодіжного журналу «Дніпро».


  i  

Перенесено і додано.

^
Малюк
Відправлено: Aug 21 2013, 13:17
Offline

Всеведающий
*********
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 9922
Користувач №: 18144
Реєстрація: 21-June 06






  i  

Додано 3 оповідання.
Роботи для конкурсів Великдень та Мальовничий край

^
Fraid
Відправлено: Jul 26 2015, 22:57
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Великий магістр XI
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 9918
Користувач №: 78014
Реєстрація: 4-January 13






  i  

Нагадую про тему. Викладайте та обговорюйте твори :skype_sun:
Крім цього, з сьогоднішнього дня автори будуть отримувати невеличкі артефакти за свої роботи :man_and_cat:

^
Арфей
Відправлено: Jul 30 2015, 19:49
Offline

71 час
**********
Стать:
Великий магістр III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Супермодератор
Повідомлень: 30255
Користувач №: 33265
Реєстрація: 21-October 07





може проведеш конкурс у цій темі?)
а то у мене руки не дійшли трохи
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (9)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0780 ]   [ 27 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 15:56:46, 25 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP