Модератори: Илекса.

Сторінки: (10)  # « Перша ... 6 7 [8] 9 10  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Украинская музыка

, Куда мы смотрели?
Myo
Myo
Відправлено: Feb 16 2009, 10:36
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Крайтен, да я ведь не говорю, что он плохой. Я и сама уже выписывала списочек, а плохое я бы туда не написала. Просто, например, в том же дезе ало прогресса. А если учесть, что нынче мазафакеры почему-то начали которировать дезкор...
^
Зайчёнка Бо
Відправлено: Jan 1 2010, 23:16
Offline

Мастер
******
Стать:
Підмайстер IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 578
Користувач №: 35037
Реєстрація: 24-December 07





Из украинской этрады нравится только Бумбокс. Когда первый раз слушала их песни на украинском очень смеялась!
^
Herry
Відправлено: Jan 14 2010, 19:15
Offline

Я не зовсім Cherry....я тільки цвіт....:)
*******
Стать:
Маг XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1269
Користувач №: 5755
Реєстрація: 19-July 05





а дійсно виникає питання куда Люди дивляться... а це просто дивляться на те що їм показують... і тоді всі як один відповідають що їм це подобається... не тому що це добре а тому що це так популярно казати... Українська музика є і вона є набагато красивіша ніж буть що російське що я коли небуть слухала... просто Українська музика не розкручується до подібного маштабу як російська... а це потрібно міняти...
^
SugaR
Відправлено: Jan 15 2010, 13:04
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (Herry @ Jan 14 2010, 19:15)
а це потрібно міняти...

Зачем? Если человек хочет найти что-то стоящее от украинского производителя, то он найдёт.
Раскрутка не всем на пользу идёт. 3:
Цитата (Herry @ Jan 14 2010, 19:15)
ніж буть що російське що я коли небуть слухала...

Слишком громко сказано. Я вот ни одной украинской пост-рок группы не слышал. Да и сомневаюсь, что у нас кто-то на уровне БФЗМ играет.
Украинский андерграундный хип-хоп опять же. Тут уже знаю, что на уровне 2H Company и СБПЧ никого нет.
^
Herry
Відправлено: Jan 15 2010, 15:32
Offline

Я не зовсім Cherry....я тільки цвіт....:)
*******
Стать:
Маг XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1269
Користувач №: 5755
Реєстрація: 19-July 05





SugaR, ти знаєш зі всього списку що ти тут написав не знаю ні однієї групи... а це означає тьлики те що вони нічого особливо... якби це було щось серйозне навіть я б почула...
а на рахунок Української музики ти справді не правий.. як ти будеш шукати виконавця імя якого ти не знаєш... це те ж саме що шукати голку з сіні... без розкрутки ти назавжди залишишся невідомим... ти правий що деяких краще було б не знати але без цозкрутки багато тих кого варто знати залишаються в тіні...
^
SugaR
Відправлено: Jan 15 2010, 18:47
Offline

Sid Jenkins
******
Стать:
Заклинач VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 859
Користувач №: 20050
Реєстрація: 18-August 06





Цитата (Herry @ Jan 15 2010, 15:32)
SugaR, ти знаєш зі всього списку що ти тут написав не знаю ні однієї групи... а це означає тьлики те що вони нічого особливо... якби це було щось серйозне навіть я б почула...

Боже. :D
*пошёл за валерьяной*
Мио, Мио, где ты?
Цитата (Herry @ Jan 15 2010, 15:32)
це те ж саме що шукати голку з сіні...

http://www.lastfm.ru/tag/ukrainian
Сена не вижу. Иголок - куча.
^
Myo
Myo
Відправлено: Jan 20 2010, 15:21
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





SugaR, та-та-дам! Я здесь! Кстати, Коала Паскаль - украинский потс-рок. Такой себе, на мой взгляд. Но все же...
Ну, а что-то вроде СБПЧ вряд ли вообще можно найти (маленькие человечки... ууу...)
Цитата (Herry @ Jan 15 2010, 15:32)
SugaR, ти знаєш зі всього списку що ти тут написав не знаю ні однієї групи... а це означає тьлики те що вони нічого особливо... якби це було щось серйозне навіть я б почула...
а на рахунок Української музики ти справді не правий.. як ти будеш шукати виконавця імя якого ти не знаєш... це те ж саме що шукати голку з сіні... без розкрутки ти назавжди залишишся невідомим... ти правий що деяких краще було б не знати але без цозкрутки багато тих кого варто знати залишаються в тіні...

А кем вы являетесь, чтобы заявлять о качестве музыки? Вы меломан, музыковед, искусствовед? С чего Вы взяли, что эти группы ничего не стоят? Их не крутят по радио и М1?
^
Herry
Відправлено: Feb 20 2010, 03:56
Offline

Я не зовсім Cherry....я тільки цвіт....:)
*******
Стать:
Маг XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1269
Користувач №: 5755
Реєстрація: 19-July 05





Цитата (Myo @ Jan 20 2010, 15:21)
А кем вы являетесь, чтобы заявлять о качестве музыки? Вы меломан, музыковед, искусствовед? С чего Вы взяли, что эти группы ничего не стоят? Их не крутят по радио и М1?

я людина в якої немає перегород в стилях і смаках і яка буде слухати те що захоче не зважаючи на те чи буде воно популярне між іншими чи ні... я людина яка слухає поради інших і зразу же находить ті імена які почула, прослуховує зо 10 пісень того виконавця чи групи а тоді вирішує чи мені це подобається... все що сподобалося я зразу віжшукую все інше забуваю...
я не критик... і навіть не меломан... я пересічна людина яка говорить тільки те що думає... нажаль ми з вами розійшлися в музичних поглядах... щодо гуртів я і далі їх не знаю... чи крутять їх чи ні це ще нічого про них не каже...
^
Myo
Myo
Відправлено: Feb 20 2010, 19:33
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Herry, Ваши взгляды уж очень эклектичны. Стоит не только слушать, но и читать. Ибо есть такая штука, как этика, сцена, история, влияние и прочее.
^
Herry
Відправлено: Feb 21 2010, 04:04
Offline

Я не зовсім Cherry....я тільки цвіт....:)
*******
Стать:
Маг XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1269
Користувач №: 5755
Реєстрація: 19-July 05





о так... і в нас вони різні...
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (10)  # « Перша ... 6 7 [8] 9 10  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0958 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 05:35:14, 17 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP