Сторінки: (22)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Как попала вам в руки книжка "Гарри Поттер"?

Juli4ka
Відправлено: Jun 13 2012, 16:39
Offline

Я люблю облака.. облака, что плывут там,в вышине.. дивные облака
**
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Користувач №: 73055
Реєстрація: 13-June 12





Когда-то давным-давно мама на день рождения подарила первые четыре книги. И началось... ;)
^
Мульт_Саурон Гортх
Відправлено: Jul 7 2013, 13:25
Offline

Тёмный Властелин
*******
Стать:
Чудотворець X
Вигляд: --
Група: Мульт
Повідомлень: 1297
Користувач №: 82110
Реєстрація: 6-July 13





Как узнала о Поттериане? Не спрашивайте, не вспомню, а книги брала в библиотеке, у меня все по порядку.
^
Яна Яника
Відправлено: Jul 7 2013, 14:49
Offline

Переходи на темную сторону, у нас есть печеньки
*******
Стать:
Великий маг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1499
Користувач №: 81585
Реєстрація: 17-June 13





Я посмотрела первый фильм, и мне стало интересно. Моя мама купила все книги, и я подсела
^
Сенобит
Відправлено: Apr 13 2015, 20:43
Offline

Ангел боли, демон наслажденья.
***
Сквиб XI
Вигляд: --
Група: Мульт
Повідомлень: 46
Користувач №: 90769
Реєстрація: 13-April 15





Посмотрел фильмы. Понравилось. Опыт подсказывал, что в фильмах много чего вырезали. Вот и решил прочесть.
^
Adelig
Відправлено: Aug 3 2015, 04:29
Offline

Профессионал
****
Стать:
Магістр I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Користувач №: 40965
Реєстрація: 14-July 08





побачив по телевізору Вязня Азкабану і мені стало цікаво, що ж буде далі та що було перед тим. А на той момент молодша сестра саме дочитала Келих вогню, книгу взяла у подруги поттероманки яка за кожною новою книгою стояла з ночі в чергах за новою книгою. На той момент вже як місяць вишла 5 книна.
Отже я потросив сестру не вітдавати поки що книгу, Та вона заперечувала що хоче прочитати наступну, а однокласниця не дасть іншу поки не поврне попередню. Тож я з матір'ю, вона чомусь також зацікавилась чому я два дні з сетрою спорю з приводу книги, за 6 днів провитали книгу. Сестра при цьому злостно на нас дивилась та чекала коли ж ми нарешті дочитаємо, тому, що мабуть сама холіта продовження, та й подруга все запитувала чому так довго бо в класі була черга на книги по ГП, а ми зривали плани.
Отже, взяла вона цього разу дві книги 3 та 5 поки ми з сестрою по три глави читали Орден Фенікса мати встигла неквапливо прочитати В'язня. Потім його прочитав я і сестра знову просила книги у подруги, та як поммсту нам вона приносила попередні книги в зворотньому порядку. Ось так я і став поттероманом.
^
Рокэ
Відправлено: Aug 26 2015, 19:58
Offline

Loki is love
*******
Стать:
Чудотворець VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1482
Користувач №: 90391
Реєстрація: 26-February 15





А вот я начала читать, когда первую книгу купила сестра, сначала она читала, а потом и я подтянулась.
^
Captive
Відправлено: Mar 26 2016, 09:32
Offline

Just some light torture. Don’t worry, I won’t leave a mark
**********
Стать:
Архімагістр VI
Вигляд: Animagus Hydra
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11110
Користувач №: 14751
Реєстрація: 28-March 06





После просмотра двух первых фильмов, я решилась купить третью, Узника Азкабана. До этого не читала, и не смотрела фильмы и вообще не знала о существовании таких книгах :lol:
^
Ехо
Відправлено: Apr 10 2016, 11:01
Offline

у Белого есть топор...
******
Стать:
Великий чародій IV
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 534
Користувач №: 92462
Реєстрація: 28-October 15





Было мне лет десять, наверно, может быть меньше, может чуть больше, приехала к нам в гости мамина подруга из Москвы и привезла ребенку (мне) четыре книги о Гарри Поттере в бумажной сумочке-домике, на которой был изображен сам Хогвартс. И тем же летом меня повезли в деревню "на чистый воздух". В семье принято читать - все брали с собой книги и я не стала исключением, взяв самую новую (первую часть ГП).
^
Ravoannie
Відправлено: Jun 19 2016, 15:16
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Магістр XI
Вигляд: Animagus Leo
Група: Користувачі
Повідомлень: 2022
Користувач №: 91787
Реєстрація: 5-August 15





Я просто поддалась общей моде на одном детском сайте, и решила прочитать и написать назло всем, что мне не понравилось. А потом я прочитала и мне понравилось =megalol=
^
Anastasia Scarlet
Відправлено: Jun 23 2016, 07:40
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Магістр V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Користувач №: 93575
Реєстрація: 28-February 16





Мне книгу первую часть подарила кузина Анжелика. Вот так и началось все. Первая книга, вторая и так до шестой
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (22)  % « Перша ... 17 18 [19] 20 21 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0758 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 15:12:23, 02 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP