Правила форуму Уточнение к правилам для этого раздела


Сторінки: (34)  % « Перша ... 31 32 [33] 34  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Что будет после смерти?

, что будет потом?
KAJIb9IH
Відправлено: Feb 14 2016, 22:28
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Цитата (Vas Kallas @ Feb 13 2016, 16:36)
Течения времени не существует, различие между прошлым, настоящим и будущим - всего лишь иллюзия. Поэтому смерть ничего не значит, а значит, о ней стоит беспокоиться не больше, чем о рождении. %)

Але всежтаки думаєш загробне життя існує?
^
Масхада
Відправлено: Feb 14 2016, 22:36
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Цитата (Дымящий Ленивец @ Feb 14 2016, 22:28)
Але всежтаки думаєш загробне життя існує?

Ні. Загробне життя - це життя після смерті. А я не вірю в смерть. Час нелінійний, а паралельний, тому всі точки (минуле-теперішнє-майбутнє) існують одночасно. Це радше якийсь перехід в інший стан. На рівні релігій досить непогано такі переходи ілюструє індуїстська сансара: людина не помирає, вона перероджується. Звісно, я геть не вірю, що це переродження залежить від моральних якостей людини і навряд чи це переродження відбувається в стилі "переродився в камінь, квітку чи перекотиполе", але існує якийсь перехід з одного стану матерії в інший.

Мушу зазначити, що це все на рівні теорій і гіпотез, оскільки ми не знаємо, а ті, хто знає (так звані померлі), не можуть нам сказати про це. Втім...
^
KAJIb9IH
Відправлено: Feb 14 2016, 22:42
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Цитата (Vas Kallas @ Feb 14 2016, 22:36)
Ні. Загробне життя - це життя після смерті. А я не вірю в смерть. Час нелінійний, а паралельний, тому всі точки (минуле-теперішнє-майбутнє) існують одночасно. Це радше якийсь перехід в інший стан. На рівні релігій досить непогано такі переходи ілюструє індуїстська сансара: людина не помирає, вона перероджується. Звісно, я геть не вірю, що це переродження залежить від моральних якостей людини і навряд чи це переродження відбувається в стилі "переродився в камінь, квітку чи перекотиполе", але існує якийсь перехід з одного стану матерії в інший.

Мушу зазначити, що це все на рівні теорій і гіпотез, оскільки ми не знаємо, а ті, хто знає (так звані померлі), не можуть нам сказати про це. Втім...

Твоя позиція цікава в цьому
Теж особисто думаю,що воно не існує,але в мертвих не спитати ж..
^
Масхада
Відправлено: Feb 14 2016, 22:46
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Цитата (Дымящий Ленивец @ Feb 14 2016, 22:42)
Твоя позиція цікава в цьому
Теж особисто думаю,що воно не існує,але в мертвих не спитати ж..

Чому ж ні? Ти, мабуть, чув про різні дежавю, свідомі сни... Це все прояви загробного, як кажуть релігійні та забобонні люди (я кажу не з метою образити) іЮ як кажуть науковці, свідчення етерналізму. Так звані мертві серед нас. Коли ми бачимо віщі сни - це доказ того, що час паралельний і наше народження та смерть існують одночасно ба навіть вічно! Тому теоретично ми можемо звернутись до мертвих, однак як це правильно робиться, мені невідомо, а у всілякі вудуїстські куріння травки заради побачення з Бароном Самді і Маман Бріджит я не вірю %)
^
KAJIb9IH
Відправлено: Feb 14 2016, 22:51
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Цитата (Vas Kallas @ Feb 14 2016, 22:46)
Чому ж ні? Ти, мабуть, чув про різні дежавю, свідомі сни... Це все прояви загробного, як кажуть релігійні та забобонні люди (я кажу не з метою образити) іЮ як кажуть науковці, свідчення етерналізму. Так звані мертві серед нас. Коли ми бачимо віщі сни - це доказ того, що час паралельний і наше народження та смерть існують одночасно ба навіть вічно! Тому теоретично ми можемо звернутись до мертвих, однак як це правильно робиться, мені невідомо, а у всілякі вудуїстські куріння травки заради побачення з Бароном Самді і Маман Бріджит я не вірю %)


Ти не бачила відео як маленький хлопчик стверджував,що його вбили і в нього була пляма на спині,а пляма утворилась по його словах з його попереднього життя,а саме його були вбили топором в спину і той хлопчик показав місце де його вбивця закопав і навіть показав хто його вбив.
І саме цікаве,що хлопчику було 7 років він навіть не мав б цього знати
^
Масхада
Відправлено: Feb 14 2016, 22:53
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Цитата (Дымящий Ленивец @ Feb 14 2016, 22:51)
Ти не бачила відео як маленький хлопчик стверджував,що його вбили і в нього була пляма на спині,а пляма утворилась по його словах з його попереднього життя,а саме його були вбили топором в спину і той хлопчик показав місце де його вбивця закопав і навіть показав хто його вбив.
І саме цікаве,що хлопчику було 7 років він навіть не мав б цього знати

Не бачила і не знаю, чи бреше хлопчина, чи ні, однак сама ситуація цілком реальна. Ми всі вже померли насправді. %)
^
KAJIb9IH
Відправлено: Feb 14 2016, 22:56
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Цитата (Vas Kallas @ Feb 14 2016, 22:53)
Не бачила і не знаю, чи бреше хлопчина, чи ні, однак сама ситуація цілком реальна. Ми всі вже померли насправді. %)

Він дуже реалістично все розказує
І вбивця жив в сотнях километрів від хлопчика і він дослівно розказав хто вбив і де його саме закопали,він ж цього не міг знати і ніхто не знав
^
Масхада
Відправлено: Feb 14 2016, 22:58
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Цитата (Дымящий Ленивец @ Feb 14 2016, 22:56)
Він дуже реалістично все розказує
І вбивця жив в сотнях километрів від хлопчика і він дослівно розказав хто вбив і де його саме закопали,він ж цього не міг знати і ніхто не знав

Можливо малюк бачив це в снах і неодноразово. Врешті-решт, кожен з нас мабуть хоч раз в житті мав якесь нав язливе передчуття стосовно чогось, до якого прислухався і виявлялося, що це рішення правильним.
Ситуація з хлопчиком тільки доводить вірність теорії етерналізму.
^
KAJIb9IH
Відправлено: Feb 14 2016, 23:03
Offline
Avatarus Mutatio,Avatarus Solarium,Avatarus Orbis
***
********
Стать:
Архимаг V
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 4076
Користувач №: 27940
Реєстрація: 11-April 07





Цитата (Vas Kallas @ Feb 14 2016, 22:58)
Можливо малюк бачив це в снах і неодноразово. Врешті-решт, кожен з нас мабуть хоч раз в житті мав якесь нав язливе передчуття стосовно чогось, до якого прислухався і виявлялося, що це рішення правильним.
Ситуація з хлопчиком тільки доводить вірність теорії етерналізму.

От мені в снах привижалась малим жінка в чорному,потім після смерті дідуся я бачив його білля хати і не знаю це все бурна фантазія чи дійсно правда
^
Масхада
Відправлено: Feb 14 2016, 23:06
Offline

Слава Україні
*******
Магістр II
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 1063
Користувач №: 53928
Реєстрація: 28-May 10





Цитата (Дымящий Ленивец @ Feb 14 2016, 23:03)
От мені в снах привижалась малим жінка в чорному,потім після смерті дідуся я бачив його білля хати і не знаю це все бурна фантазія чи дійсно правда

Це вже 50/50. Я не маю відповіді на питання такого роду. Можливо дійсно бачив його. Можливо ні.
Відносно жінки в чорному, то ти десь бачив її в реальному житті. Нам ніколи не сняться люди, яких ми наяву не бачили.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (34)  % « Перша ... 31 32 [33] 34  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1171 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 05:55:40, 03 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP