Модератори: Arlen Lhermitte.

Сторінки: (22)  % « Перша ... 15 16 [17] 18 19 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Как вы относитесь к ботаникам?!

, Отличники такие...
Violetta Potter
Відправлено: Jul 20 2014, 06:39
Offline

Мудрец
*******
Кудесник V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1371
Користувач №: 87271
Реєстрація: 29-May 14





Если человек отличник, это не значит, что он ботан. Вот я отличница, но ботаном меня назвать никак нельзя.
Есть одноклассниквот он настоящий ботан. Не успеет училка сказать что нибудь этакое, он сразу же начинает приводить факты и доказывать что то всем.. да хочется даже зарядить ему энциклопедией в рот ]:->
^
БеллаРеддл
Відправлено: Jul 21 2014, 16:02
Offline

Ваше Святейшество, Death Eater БР всех я иемла
****
Стать:
Чаклун XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 204
Користувач №: 59322
Реєстрація: 8-June 11





Я ботаник потому шта изучаю одноклеточные водоросли. (Вернее я альголог) И отношусь я к себе положительно)
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 24 2014, 05:20
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Мабуть таки не ботанка. Приятелі є, й я поважаю їх саме за знання. Єдине, що буває дратує, коли вмикається "режим магнітофона", й то дуже невчасно. От наприклад, поспішаєш, спитала, щоб зекономити 5 хвилин на пошук у гуглі, а отримуєш несподіванну півгодинну лекцію. З іншого боку, це невелика ціна за те, що сам не риєшся у довідниках та енциклопедіях.

Цитата (Artem Weasley @ Jul 24 2014, 04:53)
Ботаны это умники, которые без перерыва что то учат и учат учат и учат. С ними толку и не поговоришь по человечиски.

От не факт. Інша річ, що таким людям спілкування з нами, смертними :), нецікаве, й тому завжди намагаються нас вчити.
Цитата (Artem Weasley @ Jul 24 2014, 04:53)
Однажды бедная учительница вышла даже из класса, лишь бы не слышать его "Заумной речи"

Може їй соромно стало? Це ж вона мусить знати ті факти, що він наводив :)
Цитата (Artem Weasley @ Jul 24 2014, 04:53)
ты знаешь, сколько людей живет в каждой стране и сколько проццентов из женщины, и сколько мужчин, сочувствую, ты ботан
Нє, тоді ти інтерактивна енциклопедія :) =lol3=.
Додано через 2 хвилин
Цитата (Violetta Potter @ Jul 20 2014, 06:39)
Не успеет училка сказать что нибудь этакое, он сразу же начинает приводить факты и доказывать что то всем.. да хочется даже зарядить ему энциклопедией в рот

А що, комусь від того погано, що заучка приводить факти? В розумних дозах ботани дуже корисні на уроках. зменшують час на опитування домашки, нє?
^
Ghost_Rider
Відправлено: Jul 25 2014, 02:58
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Чарівник початківець XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Користувач №: 87946
Реєстрація: 24-July 14





Если ботаники - это люди, чьей страстью стало изучение растений, то я не совсем понимаю таких людей.

В понимании некоторых, ботаники - это люди, целиком и полностью посвятившие себя учебе, или по-просту "заучки". Пусть я отличница, ботаном меня не назовешь. Я для этого чересчур безолаберна и несерьезна :D
^
Nancy Black
Відправлено: Jul 28 2014, 21:15
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чарівник XI
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3460
Користувач №: 36960
Реєстрація: 1-February 08





В какой-тл степени сама отношусь к ботаникам. По крайней мере, в Хогвартсе я определенно к ним принадлежу.
В реальной жизни все немного полегче - матушка-лень чаще берет свое. Но учиться хотя и не безумно люблю, но считаю необходимым и часто раздражаюсь, когда близкие не разделяют мои взгляды.
^
Три рубля
Відправлено: Jul 30 2014, 11:47
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
В розумних дозах ботани дуже корисні на уроках.

Профессиональный ботан способен вытянуть весь класс на балл выше! Но это если он принадлежит к касте идейных.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 30 2014, 12:13
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Jul 30 2014, 11:47)
Профессиональный ботан способен вытянуть весь класс на балл выше! Но это если он принадлежит к касте идейных.

Не певна. А от коли вони кучкуються, а адекватний вчитель дозволить на уроках їм проміж себе невеличкий тематичний срачик влаштувати, то всім добре. Ми за ними, як за футбольним матчем спостерігаємо (головне, щоб бодай один з ботанів мав добре підвішеного язика), вчитель - перевіряє домашки інших класів, час від часу підкидає свіжу гадючку, тобто питання, а вони дискутують, розпинаються, цитатами, датами сиплють... У мене, щиро кажучи, тільки з таких от уроків-дискусій щось у голові й залишилось.

І на 200% певна, що не залишилось би й того, якби наші відмінники з ідейних міркувань щось там нам додатково викладали.
Цитата (Nancy Black @ Jul 28 2014, 21:15)
В реальной жизни все немного полегче - матушка-лень чаще берет свое.

Аналогічно.
^
Лемурчик
Відправлено: Jul 30 2014, 20:35
Offline


*********
Архимаг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 7445
Користувач №: 19498
Реєстрація: 3-August 06





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 30 2014, 12:13)
Не певна. А от коли вони кучкуються, а адекватний вчитель дозволить на уроках їм проміж себе невеличкий тематичний срачик влаштувати, то всім добре. Ми за ними, як за футбольним матчем спостерігаємо (головне, щоб бодай один з ботанів мав добре підвішеного язика), вчитель - перевіряє домашки інших класів, час від часу підкидає свіжу гадючку, тобто питання, а вони дискутують, розпинаються, цитатами, датами сиплють... У мене, щиро кажучи, тільки з таких от уроків-дискусій щось у голові й залишилось.

В школе - нет, а в университете если староста хорошо учится (читай: ботанит), она вполне может вытянуть всю группу на баллы повыше. Ключевое - может.)) Но это вполне реально
^
Три рубля
Відправлено: Jul 31 2014, 08:41
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Не певна. А от коли вони кучкуються, а адекватний вчитель дозволить на уроках їм проміж себе невеличкий тематичний срачик влаштувати, то всім добре. Ми за ними, як за футбольним матчем спостерігаємо (головне, щоб бодай один з ботанів мав добре підвішеного язика), вчитель - перевіряє домашки інших класів, час від часу підкидає свіжу гадючку, тобто питання, а вони дискутують, розпинаються, цитатами, датами сиплють... У мене, щиро кажучи, тільки з таких от уроків-дискусій щось у голові й залишилось.

Мне кучковаться было не с кем(-: Но четвёрка-пятёрка по биологии и русскому языку была у всех(и по математике, если я сам знал на эту самую пятёрку). Причём в основном я занимался тем, что вселял уверенность, прямые подсказки требуются только на контрольных.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 31 2014, 08:59
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Jul 31 2014, 08:41)
я занимался тем, что вселял уверенность
Цікаво, як?
Ну, нашій кодлі команді більш зацікавленість треба було вселяти. Якщо зарані "а нафіга мені та астрономія(література, музика, історія), як я збираюсь бути агрономом(ну й інші варіанти)?" І як єдиний аргумент: результати тестування з "лівих" предметів, наприклад мови.(Насправді переконалась, ніфіга не лівих, бачили б Ви, як демонстративно мучились русскоязичні, слухаючи україномовну лекцію. Мати, правда, після закінчення україномовної школи цілком нормально закінчила російськомовний виш, та то були інші часи, спробуй скажи, що хочеш лекцію українською. Найчемніші пошлють до Львова.Та то трохи інша тема)
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (22)  % « Перша ... 15 16 [17] 18 19 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0782 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 11:49:26, 16 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP