Модератори: Мэри.

Сторінки: (5)  [#] 1 2 3 ... Остання ».  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Любко Дереш!

, хтось читав???
Відправлено: Sep 23 2006, 14:41
Просто цікаво знати, чи є на форумі шанувальники (та шанувальниці) творчості Л.Дереша! :D


  i  

В путеводителе.

Відправлено: Sep 28 2006, 05:56
Я читала Поклоніння Ящірці...классная весчь!

ДУже чудово пише.....

покоління байдужих...так і є )
Відправлено: Sep 30 2006, 19:57
Ахась, Поклоніння Ящірці супер)) Хотя ещё не дочитала, но оно читается быстро) Интересно другие его романы почитать.
Відправлено: Sep 30 2006, 23:52
Боже мой! Я есть извращунка...)))гы))) Я прочитала название и поняла его под другим смыслом %)
Відправлено: Oct 9 2006, 11:16
Читала "Культ". Після прочитання навіть не було бажання братись за інші "твори" цього автора.
Не хочу і не маю права давати загальну оцінку, тому презентую, як свою власну думку: банально, нудно і нецікаво.
Розрахвано аккурат на неформальне покоління старшого шкільного віку та молодих студентів. Занадто поверхневе бачення проблеми і, що основне, її вирішення...
Відправлено: Jul 6 2007, 08:32
:) опа..вот нашла темку:) читала "Культ", "поклоніння ящірці","трохи пітьми","архе", а вот "намір" - никак не идет:)

после "трохи.." остались вопросы к Любчику:), после "поклоніння ящірці" и "Культ"а взялась за "Нэкрономикон":) А вообще ,я считаю, что теперь,сделав себе хорошее имя Любчик начнет плескать на бумагу все свою головные глюки:) "Трохи..." - первое этому подтверждение,цветочки так бы сказать.Вооот...

Відправлено: Jul 7 2007, 07:33
Albi, "Культ" наверное?:)
Відправлено: Nov 1 2007, 13:22
:urya: Культ, Архе, Поклоніння ящірці, Трохи пітьми. Читаю Намір. Один из лучших современных украинских писателей. Сложновато, то написана действительно правда.
Відправлено: Nov 1 2007, 14:24
:nya_thumbs_up: Давно збираюся почитати його твори. Тільки ніяк не зберуся))
Відправлено: Nov 1 2007, 14:43
: :nya_wink: Давай збирайся швидше, хочу почути твою думку)
Відправлено: Nov 1 2007, 14:47
Katara, ок)) :nya_angel:
Відправлено: Nov 1 2007, 15:59
Я читала Архе та Поклоніння яшірці) Мне такие книженции нравятся, поєтом бskf от них в минивосторге)
Відправлено: Nov 1 2007, 16:43
Мне подруга советовала почитать "Трохи питьмы". Хвалила эту книгу просто ен останавливалась! Но никак и нигде не могу ее найти. ни в нижных магазинах, ни в лайне. Она брала читать у знакомой, в Полтаве. за книжкой слишком далеко езать будет, неправда ли...
Відправлено: Nov 1 2007, 16:45
Cruelty, искала в электронных библиотеках? Я лично там находила)
Відправлено: Nov 1 2007, 20:01
Читала "Культ" "Поклоніння ящірці" "Тереза i парабола" "Архе" и что-то где на файде написано "Throbbing Gristle".
Не понравилось абсолютно.Такое ощущение, что книги писались в состоянии сильного наркотического опьянения.
Коньюктура. Очевидно автор хотел, чтобы неформальная молодежь нашла себя в его творчестве.
Кто как, но я не нашла.
Відправлено: Nov 1 2007, 20:44
=huh= Ну я не считаю себе неформалкой.
Відправлено: Nov 2 2007, 00:39
Мне вот одногруппник посоветовал "Трохи пітьми" прочесть. Столкнулась с той же проблемой, что и Cruelty. Ее нигде нет.((( Кто-нибудь, дайте пожалуйста ссылочку.
К слову, он, одногруппник, очень не впечатлительный. Ту же оранжевую серию считает серией сказочек. А от Дереша его прорвало. Тк что читаем)
Myo
Відправлено: Feb 20 2008, 15:25
Что ж. Читала Трохи пітьми. книга неприятна. Да и не особо люблю я такое. Создалось впечатление об односторонности. Согласна,
Цитата
Занадто поверхневе бачення проблеми і, що основне, її вирішення...

Відправлено: Apr 20 2008, 19:43
Мені його творчість дуже подобається, недавно прочитала "Культ", і "Поклоніння ящірці", почала читати Архе. Спершу в "Культі" важко було щось зрозуміти, особливо про Корія і повністю все прояснилось аж після того, коли прочитала "Поклоніння ящірці".
Відправлено: May 2 2008, 10:06
Я читав "Культ". Так, книги важкі для сприйняття, але нічогенькі. Мені сподобалась ця книга, але деякі абзаци в цій книзі були недоречними та незрозумілими!
Відправлено: Aug 24 2008, 19:33
Прочитала его две книги - "Трохи пітьми" и "Поклоніння Ящірці".

"Немного тьмы" - достаточно интересная, на мой взгляд, книга. Больше всего понравилась искренность автора, а так же реальность слов, диалогов. От литературного языка уже все устали, и Любко не стесняется сказать пару матов) Лорна малацца, убрать бы немного агрессивности, и смешать ее с Жанной - выйдет вообще сильный характер =yes= А то Лорна что-то сильно нервная, и уж через чур откровенная. Респект за образ Йостека, а так же его организаторские способности)
"Поклоніння Ящірці" - ушла у меня буквально за один день) Вот это любовь, вот это жестокость...) Только вот не каждый сможет с таким грузом жизнь прожить.

Вообще неплохо. Что бы просто почитать - вполне сойдет, однако не ищите там сильно заумный философский смысл или шедевр украинской литературы :)
Gin
Відправлено: Sep 19 2008, 10:41
Ukrainian, у мене однокласница Настя Дереш, і тому я прочитала декілька його творів)
Відправлено: Sep 19 2008, 14:00
Rubi, его дочь?
По теме: Начала читать "Поклоніння ящериці" - нравится, но времени мало, не успеваю читать..
Gin
Відправлено: Sep 19 2008, 14:35
desertrose, неа, просто однофамільці: Дереш Настя Андріїївна, але все одно цікаво)
Відправлено: Sep 19 2008, 18:43
А мені подобаються його твори) І не бачу там нічого не зрозумілого =sarcastic_blum=
Відправлено: Sep 29 2008, 20:02
Оксана Савчук, ти вже "Архе" осилила?

Це єдине в Дереша шо мені ніяк не лізе. Тільки якось так, кусками))

Мені ше шо цікаво - Любка ж на багато інших мов перекладали. Цікаво як перекладачі зберегли оті власне українсько-дерешовські словечка і фірмові означення, шоби не втратився зміст...))
Відправлено: Oct 4 2008, 14:03
Цитата (NamelessEndless @ Sep 29 2008, 20:02)
Оксана Савчук, ти вже "Архе" осилила?

Це єдине в Дереша шо мені ніяк не лізе. Тільки якось так, кусками))


Я його теж ніяк не можу дочитати Прочитада лише до того, як Терезка поїхала в Мідні Буки, але що та з тіткою, чи з ким сталось, я не зрозуміла =girl_blush=

І мені щось "Намір" не дуже сподобався. прочитала перші 10 сторінок, і закинула :( хтось може пояснити, про що там йдеться? =girl_blush=
Відправлено: Nov 16 2008, 16:22
Цитата (Alise Cullen @ Oct 4 2008, 14:03)
І мені щось "Намір" не дуже сподобався. прочитала перші 10 сторінок, і закинула хтось може пояснити, про що там йдеться?

Я зараз як раз і читаю Намір :)
Книга не погана. Там про чоловіка, у якого офігенна пам*ять. Я ще до кінця не дочитала, читаю 100 сторінку... Часу бракує, читаю на перервах між парами і у метро... Тому щось не швидко книга йде у мене. Але в прицнипі є сюжет і глюкануті філософські думки (я кажу у доброму сенсі :) ) Дереша, які так притаманні його творам))

Доречі, хтось читав Трициліндровий двигун любові? )
Відправлено: Jan 23 2009, 17:57
Майже прочитав Любка Дереша "Культ". Дуже цікава книжка. Хто може дати посилання на решту його книжок в інтернеті? Був би дуже вдячний.
Відправлено: Jan 23 2009, 18:53
Sovereign,
Поклоніння ящірці
Намір!
Архе
Трохи пітьми
Тереза та парабола
Притча про дрозофіл ))))
Throbbing Gristle

писи. я би казала починати тепер з Поклоніння Ящірці :-[ файна така штука...
Відправлено: Jan 25 2009, 19:00
Еще у Дереша есть "Есеї", но мои поиски в Интернете этого произведения не были успешными...
Кто хочет почитать - поищите в магазинах книгу "Триціліндровий двигун любові" (Авторы: Дереш, Жадан, Андрухович). Спешите, пока в продаже есть, в отличии от "Культ". :unsure:
Відправлено: Feb 3 2009, 19:55
Нещодавно прочитала "Архе". Складна книжка досить, наскрізь пронизана філософією.. Любко намагається дати відповідь на онтологічні питання в ключі гносеології, спираючись на досвід як античних філософів, так і інших.. Коротше, мізки викручує) хоча я до кінця не зрозуміла таки.
Відправлено: Feb 3 2009, 20:23
Читав ну і гамагаюсь дочитувати "намір", от тільки зупинився на восьмому розділо, далі не йде, щось тупить сильно
Відправлено: Jun 23 2009, 07:21
Цитата (NamelessEndless @ Sep 29 2008, 20:02)
Оксана Савчук, ти вже "Архе" осилила?

Це єдине в Дереша шо мені ніяк не лізе. Тільки якось так, кусками))

Ні, не осилила( Сидить в закладках, теж кусками читаю...
Винна, каюсь))
Але книги дійсно гарні. Мені підіймається настрій, коли читаю про його глюки))
Відправлено: Oct 28 2009, 16:54
брєд
читала "архе", принаймні почала, дочитати не змогла
мене від читання його книжок голова болить
Відправлено: Oct 28 2009, 21:04
Цитата (усміхнись @ Oct 28 2009, 16:54)
брєд
читала "архе", принаймні почала, дочитати не змогла
мене від читання його книжок голова болить

от-от
читала "Намір". Нє, ну думки, звичайно, високо літають. Але мій мозг так важко це сприймає. Ніби читаю і.. і все. Читаю і не розумію. Як на мене, то пише важкою мовою. Я люблю щось більш легке.
Myo
Відправлено: Nov 26 2009, 09:54
Цитата (Olphenia @ Oct 28 2009, 21:04)
от-от
читала "Намір". Нє, ну думки, звичайно, високо літають. Але мій мозг так важко це сприймає. Ніби читаю і.. і все. Читаю і не розумію. Як на мене, то пише важкою мовою. Я люблю щось більш легке.

да нет, просто пишет ерунду. ты автоматически находишь в этом множество противоречий и потому не можешь воспринять. хорошую литературур можно понять не до конца, но не воспринять ее невозможно - хоть что-то да будет понятно даже малому ребенку, хоть и в несколько ином виденье)
А это так, хлам...
Відправлено: Dec 4 2009, 20:44
дереш - не писатель. понты на постном масле.
Відправлено: May 27 2010, 12:25
читала лише "Поклоніння Ящірці". сподобалось...цікаво...але бажання читати ще щось не з*явилось))
Відправлено: Oct 29 2011, 20:15
читала у нього "Поклоніння ящірці", "Намір!", "Трохи пітьми", "Культ".
не сильно лайк, але "Трохи пітьми" вразило!
Відправлено: Jan 15 2022, 16:07
"Поклоніння ящірці" дуже сподобалося, написано жорстко та водночас щиро. Чимось нагадало "Над прірвою у житі" Селінджера, але якщо Селінджер мені геть не зайшов, то "Ящірку" читала з задоволенням і планую перечитувати. Герої живі, їх дії та переживання зрозумілі та достовірні, під час читання їм співчуваєш, хвилюєшся за них.
А от інші книги не сподобалися, прочитала "Культ" та "Трохи пітьми" і вирішила зупинитися. Хай краще Дереш лишиться для мене автором однієї книги, ніж перейде до лав нелюбимих авторів.
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  [#] 1 2 3 ... Остання ». Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1398 ]   [ 51 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 04:17:31, 24 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP