Модератори: Мэри.

Сторінки: (5)  # « Перша ... 2 3 [4] 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Шевченко, Франко, Українка

, творчість цих поетів
la melancolie
Відправлено: Jun 23 2009, 07:17
Offline

present & perfect
********
Чудотворець I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3597
Користувач №: 36622
Реєстрація: 25-January 08





Шевченка може і любила б, якби його не нав'язували. Усі вчителі літератур просто помішані на ньому. Хоча я погоджуюся, що писав він гарно, і є у нього гарні твори... Та я не вважаю його аж таким патріотом. Взагалі у мене щодо його особи дуже суб'єктивне ставлення, і воно до того ж є негативним. Вважаю його людиною ниття. Не люблю взагалі таких людей, у котрих душа тааааака ніжна, ну таааакааа ніжна... Його рання творчість подобається, люблю баладу "Тополя", знаю на пам'ять її. Та це все через мою любов до фольклору.
Також я не є прихильницею Франка, та він мені подобається куди більше, ніж Шевченко. Починаючи з його творчості, поглядів на життя, і закінчуючи його трудолюбством, його особою. Мене просто вражає Франко як особистість.
Українку теж в школі нав'язують постійно. Мовля, ось вона постійно лежала, була дуже хвора, блаблабла. Вважаю, що авторів варто судити не з життя, а з творів. І не варто говорити про те, які вони були великі генії і патріоти, бо ви не знаєте, що було у них в душах. Дуже подобається лірика Українки, її вірші, в котрих є і біль, і правда, і щирість, і позитив посеред негативу. Про те, який вона класний драматург, я не буду казати, бо про її твори треба не говорити, а читати їх.
^
Лемурчик
Відправлено: Jul 28 2009, 20:02
Offline


*********
Архимаг X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 7445
Користувач №: 19498
Реєстрація: 3-August 06





Шевченка вообще не перевариваю, особенно в последние два года. У него в стихах столько плохого, негативных эмоций, что и мне тошно иногда становится. Единственное, что могу читать - это Катерину, там даже цитаты красивые можно вынести. А остальное - просто жуть. Везде голод, смерть, убийства. Не могу такое читать чут ли не в каждом стихотворении. Понимаю что время раньше было такое, но позитив тоже искать хоть в чем-то. Украинка - другое дело! Сильно больна, но тем не менее у нее есть жизнерадостные стихотворения - "Жити хочу, геть думи сумнi" - она писала когда на кровати лежала и встать из-за болезни не могла...

Франко - вічний революціонер шо ... рве до бою, или что он там еще рвет, уже не помню... ужас... помню, месяц учила стихотворение это, ибо требовала школьная программа, так и не рассказала. Отморозилась :) Но честно пыталась учить, мой мозг такое не переварил.
^
Assommant
Відправлено: Jul 31 2009, 11:23
Offline

из каждого кратера доносятся стоны
********
Стать:
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4739
Користувач №: 45409
Реєстрація: 14-January 09





Ці поети, до речі, найчастіш зустрічаються у шкільній програмі. Щороку, по українській літературі можна повторно ознайомитися з кожним з цих письменників.
^
Qqq7
Відправлено: Jul 31 2009, 13:14
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Чудотворець IX
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 5704
Користувач №: 20621
Реєстрація: 2-September 06





Украинскую литературу я вообще не могу принимать в стихах. А вот из этой троицы адекватно воспринимаю только да, Франка и Лесю, но последнюю не очень. Обоих воспринимаю только в виде прозаических и драматургических творів.
Да, Франко революционер, а Шевченко плакаль. да, его обижали все и вся, вечный мученик. И стихи у него не то что мрачные, а какие-то исполненые тихой ненавистю к миру. можно сказать что он гот какой-то или эмобой, переросток

B)
^
Assommant
Відправлено: Jul 31 2009, 13:48
Offline

из каждого кратера доносятся стоны
********
Стать:
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4739
Користувач №: 45409
Реєстрація: 14-January 09





Qilinas Smith, эмогрендбой =)
Ні, Шевченків мір наповнено такою ненавистю до народу, що це неможливо уявити. Особливо твір "Чума".
^
Doneupses
Відправлено: Aug 2 2009, 13:42
Offline

Узнай тайну своей фамилии
*
Група: Забанені
Повідомлень: 3
Користувач №: 49478
Реєстрація: 1-August 09





Лірична поезія Франка, Сюсюри...то супер... Карпенко Карий..."Кайдашева сімя"... шедевр... Патріотичні вірши Шевченко... мають право на увагу...І ще безліч метрів.. Кобилянська, Стус, Сковорода, Котляревський, і звісно Леся Українка...
^
Helen_in_Wonderland
Відправлено: Feb 28 2010, 15:46
Offline

Пользователь
**
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Користувач №: 52728
Реєстрація: 28-February 10





Не люблю Шевченка... як вже написали вище, в його творах занадто багато негативу! А що-до Лесі Українки та Франка - то, це вже краще, але я ніколи не зачитувалася їхніми творами...
^
Zaraki
Відправлено: Feb 28 2010, 16:38
Offline

Мудрец
*******
Чудотворець IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2872
Користувач №: 41897
Реєстрація: 23-August 08





Ну щож, я добре ставлюся до поезії Франка та Лесі Українки. Вона мені подобається, гарно написані твори.

А от щодо "Кобзаря"... для мене цей поет - типовий графоман. Ми всі звикли поважати та почитати його, як найталановитшого акраїнскього поета, але ніколи не задумивалися, що слава його дуже роздута. Не знаємо, що це Сталін та його уряд почав прославляти цього алкоголіка з деяких причин. Читаємо його, помічаємо у віршах відстуність рими та ритму... и думаємо - ну, як же! Це ж Кобзар, а ми дурні, у поезії нічого не розуміємо. А ось я з літературної точки зору кажу вам, що твори його - це твори життям незадоволенного графомана.

Ненавиджу я Кобзара =voodoo=
^
Natalya
Відправлено: Mar 4 2010, 14:06
Offline

где сокровище твое, там будет и сердце твое
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1101
Користувач №: 23017
Реєстрація: 13-November 06





Неизвестная биография Тараса Шевченко.

Показати текст спойлеру
^
Tinker bell
Відправлено: Mar 5 2010, 14:36
Offline

Пользователь
**
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Користувач №: 50805
Реєстрація: 28-October 09





Я не люблю украинскую поэзию и драматургию... да и в общем я достаточно холодно отношусь к укр. литературе, но тем не менее, все равно уважаю. Единственное что меня очень цепляет, так это стихи Леси Украинки. Самый любимый стих сложно назвать, но больше всего нравится "Без надії сподіваюсь". Про "Лісову пісню" я молчу. Это просто шедевр.

PS: в названии ошибка.. насколько я помню нельзя писать одну фамилию или инициалы псевдонима Леся Украинка.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # « Перша ... 2 3 [4] 5  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1002 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 02:28:42, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP