Модератори: Мэри.

Сторінки: (5)  # 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Шевченко, Франко, Українка

, творчість цих поетів
Frine
Відправлено: Aug 26 2008, 15:07
Offline

На мягких лапах
*******
Стать:
Великий чарівник V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2692
Користувач №: 40109
Реєстрація: 11-June 08





Цитата
так, власе, в Лесі Українки "Лісова піня" - єдине, що запам'ятовується. ще, можливо, якось-такось "Бояриня"

Forsaken Hermit, підписуюсь під кожним словом)

А що стосовно іншого, то творчість Франка я не дуже полюбляю. А від Шевченка та його Кобзаря відвернуло ще в школі - в класі 8-9. Змусити людину читати, а тим паче вчити на пам'ять те, що їй зовсім не подобається - безглуздо. =drag=
^
Anne Hathaway
Відправлено: Dec 21 2008, 15:55
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Учень X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1067
Користувач №: 34197
Реєстрація: 23-November 07





Я ненавиджу деякі їхні твори,особливо коли задають читати у школі...Тоді я думаю,що цей твір був написаний від того,що життя було невеселе і знущання над людьми могло чимось зарадити.Ну а коли читаєш сам,і твір тобі подобається,то це зовсім інше враження.)
^
Фред Уізлі
Відправлено: Dec 21 2008, 16:33
Offline

гииииииии......
*******
Стать:
Чарівник початківець VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1030
Користувач №: 38483
Реєстрація: 28-March 08





У Франка поганенько читаються прозові твори,бо то філософія,для мене Франко перш за все громадський діяч і філософ,а вже потім поет та письменник. Я читаю його прозу і поезію,маю визнати поезія йому вдавалася краще. А я не зненавиділа класиків через школу. Наприклад, "Іван Вишенський" Франка мені справді подобається. Із цієї трійки Іван Якович для мене найближчий.
^
Домен
Відправлено: Dec 21 2008, 17:30
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Заклинач IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2843
Користувач №: 35960
Реєстрація: 11-January 08





Що, до Шевченка, не скажу що я від нього в захваті, але твори його моні подобаються, єдине, що там багато негативу, то з цим не посперечаешся, але все можна зрозуміти.
Леся Українка, схиляюся перед нею як перед людиною, та як поетеса вона в мене не викликае захвату але теж подобаеться
Франко, цю людину я обожнюю мені полобаються і його публіцистика, і проза, і вірші!
Цитата (Necrom @ Sep 16 2006, 18:57)
Да по сравнению с украинской литературой русская - раз в десять сильнее, есл не больше.
Мое ИМХО.


а как можно сравнивать какой цвет сильнее? Єто аналогичнО! По количеству произведений, возможно, еще конечно Достоевский с Толстім, но формулировка слишком уж не корректная...
Цитата (Akemi @ Sep 22 2006, 14:18)
нечитаебельно

Модераторы, а разве такое не есть флудом!?
^
Эпидемия
Відправлено: Dec 21 2008, 18:04
Offline

High Inquisitor
**********
Стать:
Верховний чародій X
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 14917
Користувач №: 4141
Реєстрація: 16-May 05






  i  

Цитата (Домен ЮА @ Dec 21 2008, 17:30)
Модераторы, а разве такое не есть флудом!?

Вы на дату посмотрите? 2006 год. Меня тут еще не было. Ameli тоже.

^
Voronwe
Відправлено: Dec 27 2008, 23:44
Offline

Эксперт
*****
Стать:
Сквиб XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 377
Користувач №: 25837
Реєстрація: 28-January 07





Шевченко... Ні ніколи не подобався. З точки зору поетичної цінності багато його творів, особливо написані у зрілому віці, безсумнівно талановиті, але особисто мені ніколи не були близькими теми, яки він вспівував. Для мене він більше художник ніж поет.
Франко... скоріше прозаїк та філософ. Хоча любовна лірика в нього насправді дуже тонка і ємоційна... певні твори мені свого часу дуже подобались.
Леся Українка... її твори часто бувають непрості до розуміння, часом сумні часом вних нема нічого окрім болю, але майже завжди сповнені непереборної волі до життя. Напевне зрозуміти докінця це може лише той, кому непощастило пререживати щось подібне, але для мене вона та її творчість завжи були символом сили та жаги до життя.
^
Элинна
Відправлено: Jan 2 2009, 22:51
Offline

Чем больше узнаю людей, тем больше люблю собак...
****
Стать:
Кудесник II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 253
Користувач №: 44821
Реєстрація: 24-December 08





Скажу чесно: что Шевченко, что Франко, что Украинка мне никогда не нравились. Уроки укр. лит. по произведением кого-то из них - для меня это просто усыпальница. Читала все произведения данных писателей по школьной програме в полном объеме чисто из-за принципа, но особово удовольствия от чтения произведений одного из этих писателей я не получяла. Еще особая не любовь к ним у меня проснулась от того что эти писатели писали, то что в нашей школьной програме надо учить на память, а я этого просто мягко говоря ненавижу :-X
Ну, а вообщем я отношусь к ним паралельно ;)
^
Olga Kholod
Відправлено: Mar 13 2009, 18:21
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Чарівник II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1305
Користувач №: 4252
Реєстрація: 22-May 05





У Шевченка, безусловно, гениальные произведения, он изучен вдоль и впоперек, поэтому и я рецензии излагать не буду. Нравится мне очень его стиль.
В Леси Украинки тоже творчество зацепило.
А вот прозу Франка читать не могу. Вообще тепреть не могу украинскую прозу - она малопонятная, скушная, на пятой странице хочется заснуть. Или выкинуть книжку подальше. Скука, Вакарчук. То бишь старший. Этот бред сдавать на тестах.
^
Olphenia
Відправлено: Apr 9 2009, 22:14
Offline

echo
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6444
Користувач №: 11970
Реєстрація: 21-January 06





Больше люблю современных авторов и когда читаю Шевченка, Украинку или Франка по школе .. то так и хочеться куда-то подальше выбросить книгу. Правда, для нашего времени это скучно. Нравится больше тем, кто хочет изучить те времена.
^
Арфей
Відправлено: Jun 6 2009, 21:04
Offline

71 час
**********
Стать:
Великий магістр III
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Супермодератор
Повідомлень: 30255
Користувач №: 33265
Реєстрація: 21-October 07





Що ж, ця трійця можливо найвидатніша в Україні. Полюбляю їх читати, але більш за все Шевченка, батька нашого!
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # 1 2 [3] 4 5  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0930 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 20:41:40, 26 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP