Модератори: Мэри.

Сторінки: (5)  # 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Шевченко, Франко, Українка

, творчість цих поетів
MoonPrincess
Відправлено: Oct 9 2006, 13:36
Offline

Пользователь
**
Стать:
Чарівник початківець VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Користувач №: 6434
Реєстрація: 3-August 05





Згодна з тим, що про одноманітність судити не можна.
Тоді була панщина, а що тепер? Більшість поетів пишуть або про нещасну любов, або про щасливу любов, або про те, який пустий цей світ, і як всім надоїло у ньому жити. Винятки - один на тисячу.
І поезія дійсно не є основним видом творчості письменників. Про те, що І. Франком писав вірші, я взнала набагато пізніше, ніж прочитала його перший для себе твір.
^
Глорія
Відправлено: Oct 11 2006, 19:38
Offline

Слава
****
Стать:
Учень V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 288
Користувач №: 17898
Реєстрація: 16-June 06





Я дуже люблю творчість вищеназваних письменників. Шевченка просто обожнюю, бо вважаю, що він якнайкраще вилив у своїх віршах страждання українського селянства (а саме таким чином тоді чинився привеликий гніт, не було волі, якої так хотіли українці).
Творчість Лесі Українки я поважаю і ціную. Вона має безліч прекрасних творів і віршів.
Як на мене, то творчість Івана Франка не дуже люблю. По-перше, вони читаються важко, а по-друге, мені не дуже приємні деякі деякі факти з його біографії. Оце моя думка про цих письменників. :)
^
Amura
Відправлено: Oct 11 2006, 20:23
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Підмайстер IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1468
Користувач №: 14649
Реєстрація: 26-March 06





Мени вони дуже подобоються.
^
саша васильев
Відправлено: Nov 27 2006, 12:15
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Маг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1405
Користувач №: 12548
Реєстрація: 2-February 06





В цих письменників свій нарис в творах, що дуже зацікавлює. Тому я, навіть, якщо і не залюбки, то ніколи не відмовлюсь перечитати їх твори ще раз.
^
Чёрный Гость
Відправлено: Nov 27 2006, 16:33
Offline

psycho boy
*******
Підмайстер I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2176
Користувач №: 13552
Реєстрація: 25-February 06





Л. Українка - Лісова пісня. Обожнюю.
^
Heathcliff
Відправлено: Aug 24 2008, 06:16
Offline


****
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 195
Користувач №: 41816
Реєстрація: 19-August 08





из всех трех люблю только творчество Шевченко.
^
Джиджарик
Відправлено: Aug 24 2008, 11:11
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Чаклун VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1555
Користувач №: 32329
Реєстрація: 14-September 07





Цитата
Перше, що вражає в цій темі, то це слова: "трійка поетів". Просто смішно. Якщо щодо Шевченка ще можна в якомусь розумінні погодитись - він поет, бо нам найбільше відома його поезія, то Леся Українка - перш за все, великий драматург!!! так само, як і Іван Франко, котрий до того ж ще й блискучий публіцист.

ось дуже вірне зауваження, доречі!

Шевченко. Скільки разів читала "Наймичку" - стільки раз ридаю. Є в нього дійсно дещьо. Проте.
Дуже я в ньому розчарувалась, коли вийшла за ці обмежені шкільну "вдолбуваня" про його геніальність і криваві сльози за рідною Вкраїною, і детальніше розібралась в його біографії.
Взяти хочаб його російськомовний твір "Художник" - на 90% автобіографічний. Більшість життя прожив в Пітербурзі. І як він там жив? Щодня по театрам, з друзями... Якось легко звідти жаліти Вкраїну. (втім, насправді мене зрозуміє лише той, хто це читав, і хто цікавися його життям ширше шкільного курсу)


Франко. Геній. Беззаперечно. Моя діяльністть тісно пов'язана з теорією літератури, що є наукою молодою, там багато різного безглуздя є, лише з Франком мало в ому посперечатись можна. Дуже поважаю його теоритичну діяльність.

Лесю Українку не сприймаю. Ніяк. Чомусь не чіпляє вона мене - і все
^
19thNervousBreakdown
Відправлено: Aug 24 2008, 11:39
Offline

Мастер
******
Чародій V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 836
Користувач №: 29717
Реєстрація: 23-June 07





Творів Шевченка особливо не люблю. Зате десь так в класі 9-му знала певно пів "Кобзаря" напам"ять, коли готувалася до конкурсу. В "Причинній" є кілька гарних моментів, "Минають дні, минають ночі" подобається.

Франко мабуть однозначно не для мене. Нераз стає аж дивно,як його самого не трафило дописати деякі твори до кінця..)))) Хоча, "Зів"яле листя" можу читати. Є гарні речі. Набагато цікавіша книжка Романа( здається правильно ім"я називаю) Горака "Тричі мені являлася любов". Там про всіх Франкових жінок-коханок %))))))

Леся Українка. Видатна постать. Поет, драматург. Поважаю. Дуже люблю "Лісову пісню" - це взагалі один із моїх улюблених творів українською мовою.На більше мене не вистачило, шоби шось полюбити, хоча читала багато.

Набагато більшу перевагу надаю Ліні Костенко.
^
miledy Voldemort
Відправлено: Aug 24 2008, 11:42
Offline

Homo fortunas
******
Стать:
Кудесник I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 563
Користувач №: 38507
Реєстрація: 29-March 08





Цитата
Широка історична тематика.
І після цього ви робите висновок, що їх творчість "нудна" і "нечитабельна"?

Miledi, повністю згодна. Знаєш, з ними можна було б погодитись, якщо вони самі написали щось чудове, або хоча б назвали світових авторів, які їм сподобались, а не безпідставно кидатися такими словами. Ці люди заслуговують поваги, бо намагалися піднімати і розкривати актуальні теми.
Цитата
Як на мене, то творчість Івана Франка не дуже люблю. По-перше, вони читаються важко, а по-друге, мені не дуже приємні деякі деякі факти з його біографії.

=yes= . Взяти хоча б його любов до жінок, надто вже велелюбний, ледь не бабій...Із його творчості не люблю вірші, а от "Перехресні стежки" і "Украдене щастя"-- *thumbsup*
Цитата
Лесю Українку не сприймаю. Ніяк. Чомусь не чіпляє вона мене - і все

А я думала, що одна така))) Так, "Лісова пісня" дуже гарний твір(чула розповідь, що один японець вивчив українську мову для того, щоб в оригіналі прочитати цю казку-феєрію), проте читали і цікавіше.
^
Джиджарик
Відправлено: Aug 24 2008, 13:10
Offline

Мудрец
*******
Стать:
Чаклун VII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1555
Користувач №: 32329
Реєстрація: 14-September 07





Цитата
Взяти хоча б його любов до жінок, надто вже велелюбний, ледь не бабій..

цікаво тоді, що ти скажеш про Пушкіна ^_^
Цитата
А я думала, що одна така))) Так, "Лісова пісня" дуже гарний твір(чула розповідь, що один японець вивчив українську мову для того, щоб в оригіналі прочитати цю казку-феєрію), проте читали і цікавіше.
так, власе, в Лесі Українки "Лісова піня" - єдине, що запам'ятовується. ще, можливо, якось-такось "Бояриня"

для мене леся Українка чомусь дуже подібна до ліни Костенко. яку я теж розумію лише "епізодично". В Ліни Костенко є лише яскраві епізоди та промовисті фрази, які ччимось вражають і подобаються. А загалом - обидві вони наче безкольорові для мене. =resent=
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (5)  # 1 [2] 3 4 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1424 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 12:30:44, 16 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP