Правила форуму Уточнение к правилам для этого раздела


Сторінки: (18)  % « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Крещение Руси и иных языческих стран

Myo
Myo
Відправлено: Sep 14 2006, 11:17
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
Поклонение и выбор Богов зависел от выбора человека, и от его умений.

Посему затея не прошла....
Цитата
Квытка, а как ты думаешь почему язычество не удовлетворяло феодализм и почему такое проводили?

В чем принцип феодальной системы? Есть властелин - феодал - и его вассалы. Нужна была религия, которая поддерживала и оправдывала бы такую власть. Самым близким географически и ментально было христианство. Один Бог - тот же властелин - и его дети - или, как написано в Библии, рабы. Обратим внимание на то, что даже после попыток Ярослава повысить уровень образования, большинство народа оставалось неграмотным, можно даже сказать ограниченым. На таких проще влиять. Тем более, что они видели отажение своей жизни в религии. Я говорю о христианстве.
^
fenris ulfrsen
Відправлено: Sep 14 2006, 12:04
Offline

under the raven's banner
*********
Стать:
Анімаг XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6238
Користувач №: 5602
Реєстрація: 17-July 05





То-то христианство нужно было для закабаливания
^
Myo
Myo
Відправлено: Sep 14 2006, 16:32
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





А для чего ж еще? =blink=
Это только мифология, ранние формы религии и философия появились от того, что нужны были для осознания мира и себя в этом мире. А мусульманство и хритианство (не знаю как буддизм) именно для этого. Не изначально, конечно, но факт остается фактом... Было много и положительного. Так очень долгое время именно церковь являлась единым культурным и образовательным заведением. Даже музыку до Баха писали для церкви. Во, как туго жилось...
^
Serna
Відправлено: Sep 14 2006, 16:37
Offline

Адепт
**********
Стать:
Магістр I
Вигляд: Animagus Nyan Cat
Група: Користувачі
Повідомлень: 30578
Користувач №: 5087
Реєстрація: 30-June 05





Насчет музыки, не только для церкви.
Были оперы seria, и оперы buffo.
^
fenris ulfrsen
Відправлено: Sep 14 2006, 17:22
Offline

under the raven's banner
*********
Стать:
Анімаг XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6238
Користувач №: 5602
Реєстрація: 17-July 05





Цитата (Квітка @ Sep 14 2006, 16:32)
А для чего ж еще? =blink=
Это только мифология, ранние формы религии и философия появились от того, что нужны были для осознания мира и себя в этом мире. А мусульманство и хритианство (не знаю как буддизм) именно для этого. Не изначально, конечно, но факт остается фактом... Было много и положительного. Так очень долгое время именно церковь являлась единым культурным и образовательным заведением. Даже музыку до Баха писали для церкви. Во, как туго жилось...
До того были языческие саги))) культура была и поза христианством - опять-таки Япония
^
Myo
Myo
Відправлено: Sep 14 2006, 17:23
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





В Японии были совершенно иные економические условия - политаризм. И образован там был мало кто...
^
fenris ulfrsen
Відправлено: Sep 14 2006, 18:09
Offline

under the raven's banner
*********
Стать:
Анімаг XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6238
Користувач №: 5602
Реєстрація: 17-July 05





Ладно, не буду спорить. Но я не думаю что языческая Русб была безкультурной
^
Myo
Myo
Відправлено: Sep 15 2006, 14:20
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Цитата
Но я не думаю что языческая Русб была безкультурной

Это в принципе невозможно. Даже человек, ритуально съевший свое Г., - является носителем культуры, поскольку поедание этого самого Г. и есть для него культурой, это его самобытность.
Я говорю о том, что в темные времена феодализма именно церковь была очагом культуры. В воскресной школе учили писать, читать, считать и т.п. Далее семинария... Для девушек же был монастырь. Правда, это чуть попозже, когда христианство набрало обороты... Но все равно, первыми хронографами, летописцами были монахи, да книги писались и переписывались именно ими. Это только, когда Гуттенбург напечатал свою первую Библию, дело приобрело печатный характер (прошу прощения за тавтологию). А архитектура? Именно соборы, церкви являлись шедеврами. До эпохи Ренесанса, разумеется. Далее живопись: иконы, фрески, мозаики... ой, это я в другое залезла... В общем, я думаю, что понятно... То есть, с другой стороны это стало плюсом...
^
fenris ulfrsen
Відправлено: Sep 15 2006, 14:49
Offline

under the raven's banner
*********
Стать:
Анімаг XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 6238
Користувач №: 5602
Реєстрація: 17-July 05





Ну с другой стороны мы не знаем про культурное наследие славян по одной причине - оно было устным и деревяным))) Летописи заменили саги, фрески в камне заменили резьбу...

"...загальноприйнятий серед історично дезінформованих громадян погляд, який наголошує на дикості і безкультурності слов'ян-рідновірів, що лише християнство принесло сюди велике світло науки і знань. Для всіх наших читачів які цікавляться давньослов'янською історією наводимо короткий список досягнень слов'янської дохристиянської (рідновірської) цивілізації. Історія підтверджує існування у слов'ян-рідновірів: писемності; астрономічних знань; розвинутого будівництва, мистецтва обробки дерева і каменя; розвинутої гончарної культури; розвинутої металургії; розвинутого мистецтва обробки шкіри; високоефективного землеробства; розвинутого кораблебудування. Світченням дохристиянської писемної культури є Північно-венетська група пам'ятників писемності, що датується приблизно 8 ст. н.е. Сюди відносять: більше восьмидесяти бронзових скульптур та інших предметів з Ретринського Храму Радого ста з рунічними написами на них. Знайдені на початку 18 ст.; Мікоржанські камені з написами на них. Знайдені на землях лютичів в 30-ті роки 19-го ст. В обох згаданих випадках рунічні написи ідентичні, що виключає їх підробку; "Краківський медальйон" - срібна монета з рунічними напи сами ретринського типу, знайдена на території Польщі. Середньоєвропейська група, датується 5-6 ст. н.е.: Велестурський рунічний наскельний напис в декілька речень знайдений в Південній Словаччині; Вісім наскельних "написів Жунковича" В Чехії та Словачині. Південня група, датується 5-6 ст. н.е.: Штутгартська знахідка (біля 5-ти десятків знаків); Мала штутгартська знахідка (біля 2-х десятків написів) датована 542 р. н.е. Черняхівські знахідки Рибакова і Тиханової: написи на лепесвіському посуді;Рипнівський фрагмент; Огурцовський фрагмент; Чаша з села Войсковоє. Біломорська група включає Петрозаводський рунічний календар. Окремі джерела: рунічний напис Тєрського берега; Недимівський напис; Алеканівський напис; напис на коров'ячому ребрі з Новгорода (9 ст. н.е.); написи на предметах з Білорусі (6-8 ст. ст.). Сама слов'янська абетка свідчить про найдревніший вид писемності! "Аз", "буки", "віди", "глагол", "добро"... Християнських паралелей цьому тексту немає, тому що воно йде з глибини не століть, а Тисячоліть! Стає зрозумілим, що букви розташовані в такій послідовності аби створити сакральний текст, свого роду Божественний заповіт: буки відайте, глагольте добро тощо. Астрономічні комплекси:Відомі обсерваторії слов'ян-в'ятичів на ефемерному Куликовому полі. Величезні священні камені Куликового поля пробиті наскрізь, причому повернуті так, що крізь отвір можна побачити точку сходу Сонця. Датуються вони не пізніше 5-го ст. н.е. Найвражаючими є обсерваторії Медоборських святилищ. Священні гори Богит, Звенигород та Гольда. Кількарічними експедиціями Кам'янець-Подільського університету на чолі Т.І.Колотила було встановлено їх астрономічне призначення. Виявлено, що розташування гір якнайкраще надається для спостереження за зоряним небом. Розвинуте будівництво:Кам'яні будівлі з'явились в Україні, як і у Слов'янщині загалом, задовго до появи тут юдо-християнства. Справа полягала в тому, що з каменя слов'яни будували лише в тих місцях де не вистачало деревини. Себто на островах, як от на Буяні (Руяні). Сюди ж слід додати, що Русь скандинави називали "Гардаріка", себто "країна міст".Розвинута гончарна культура: Про високий рівень гончарної культури говорить наявність обпеченої розписної кераміки та область її розповсюдження. Не мале значення має ще й те, що керамічний посуд використовується в українських селах дотепер. Дослідниками встановлено, що найякісніший трипільський посуд знаходить своє генетичне продовження в гончарських традиціях сучасного Поділля. Розвинута металургія:Багаточисельні металеві (бронзові та залізні) предмети побуту, зброї та збруї. Мистецтво обробки ґрунту та шкіри: Розвинуті у всіх напрямках древні Афіни померли б з глоду без скитського хліба, самі його не могли виробляти і закуповували через Ольвію в наших предків. Слов'яни Руської Землі першими в світі почали в якості орно-тяглової сили використовувати коня. В той же час скито-сарматські ремісники забезпечували всю Римську імперію сиром'ятними ременями. Розвинуте кораблебудування: 200 лодій Олег зміг перемістити через суходіл та ввійти в Константинопольську бухту. Замислимось який рівень майстерності повинен був бути в тодішніх руських майстрів... "
^
Myo
Myo
Відправлено: Sep 15 2006, 14:51
Offline

It's mice to be loved
*********
Стать:
Чародій VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 5831
Користувач №: 14433
Реєстрація: 20-March 06





Я ж не говорю, что до христианства ничего не было... Просто пытаюсь и в нем найти плюсы. Я знаю, что наша культура и без влияния Византии была крайне разнообразна и богата
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (18)  % « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0740 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 03:47:13, 29 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP