Сторінки: (29)  % « Перша ... 27 28 [29]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Снейп - Принц-полукровка?

, Или жулик:)?
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 9 2014, 12:29
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Hermione_Watson @ Jul 9 2014, 10:35)
Снейп был все же более лоялен к Дамблдору. Вряд ли он питал преданность к Лорду, к Альбусу. Уважал их, но предан не был. Хотел отдать долг Лили. Что-то в этом роде. И ради нее встал на сторону Света.

Ні на яку світлу сторону він не ставав. Якщо згадаєму бесіду Дамблдора зі Снейпом після зникнення Лорда (ту, що Гаррі побачив у його спогадах), то як Албус привів до тями Северуса? Саме заявою про те, що волдеморт, можливо, помер не остаточно. Звідси елементарний висновок: Снейп ухопився не так за шанс захистити сина Лілі, як за можливість помститись винному у її смерті. До речі, саме тому я вважаю, кінець кінцем і Дамблдора погодився вбити, адже стариган, як би там не було, теж у списку винних. Хоча й міг би бути корисним Снейпові :D


А по темі, Снейп мабуть таки Принц, вважаю, значна частина написаного - або його, або Ейлін винахід, якщо й списано щось із інших книг, це не доказ тупості чи незнання, навпаки, багато ви бачили коротких конспектів, таких, щоб по них вчитись можна було?
А про те, що Снейп не подужав навчитись використовувати власні закляття й мародери його лупили, як хотіли - дуже мала частина правди. адже Снейпа ми не бачили у гурті нападаючих, лише як того, хто від гурту відбивався. Жорстко, несиметрично, але чи так вже неуспішно? Напівпаралізований, розкривавив писок Поттерові - на радість усім снейпоманам.
^
Hermione_Watson
Відправлено: Jul 10 2014, 09:05
Offline

Baby doll, you need some rock'n'roll.
******
Стать:
Маг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 840
Користувач №: 83362
Реєстрація: 21-September 13





Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 9 2014, 12:29)
Ні на яку світлу сторону він не ставав. Якщо згадаєму бесіду Дамблдора зі Снейпом після зникнення Лорда (ту, що Гаррі побачив у його спогадах), то як Албус привів до тями Северуса? Саме заявою про те, що волдеморт, можливо, помер не остаточно. Звідси елементарний висновок: Снейп ухопився не так за шанс захистити сина Лілі, як за можливість помститись винному у її смерті. До речі, саме тому я вважаю, кінець кінцем і Дамблдора погодився вбити, адже стариган, як би там не було, теж у списку винних. Хоча й міг би бути корисним Снейпові :D [/off]


Ну, да. На тему Снейпа и Дамблдора я крайне сумбурно написала. Уж попытаюсь оправдаться :) А так, я с вами почти согласна. Но не думаю, а точнее, просто не могу подумать о том, что Снейп согласился убить Альбуса из личных побуждений. Про Волан-де-Морта - интересное мнение. А вот Дамблдор...Жалко мне старого директора.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 10 2014, 16:59
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Hermione_Watson @ Jul 10 2014, 09:05)
Уж попытаюсь оправдаться

Сподіваюсь, не в тім, що маєте іншу думку :)?
Цитата (Hermione_Watson @ Jul 10 2014, 09:05)
просто не могу подумать о том, что Снейп согласился убить Альбуса из личных побуждений
Скажімо так, Снейп не наважувався вбити Албуса, чудово розуміючи, що де факто лишиться тоді САМ проти Волдеморта. Але у ситуації, коли Албус опинився на башті у повній безвиході, я так думаю, він щось таке "подумав спеціально Северусу" (адже Снейп був непоганий, може й кращий за Дамблдора легілемент), щось на кшталт "кінець кінцем, я теж винен у ЇЇ смерті, бо не врятував".Це для мене найліпше пояснення виразу огиди на пискові Снейпа у момент убивства. (Звичайно, це швидше враження, ніж струнка теорія, але кращого у мене не знайшлось)
Цитата (Hermione_Watson @ Jul 10 2014, 09:05)
Дамблдор...Жалко мне старого директора.

Знаєте,маю складне відчуття, але жалість там десь після захвату й великої поваги, й не лише до сили й інтелекту старого...
^
Три рубля
Відправлено: Jul 10 2014, 17:23
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Почему-то Джеймсу как-то быстро простились его издевательства, и об его ошибках практически не помнят.

Не знаю, не знаю, в фандоме Джеймса не любят...
^
Hermione_Watson
Відправлено: Jul 11 2014, 06:35
Offline

Baby doll, you need some rock'n'roll.
******
Стать:
Маг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 840
Користувач №: 83362
Реєстрація: 21-September 13





Цитата (Три рубля @ Jul 10 2014, 17:23)
Не знаю, не знаю, в фандоме Джеймса не любят...


Ну, бывают же исключения. К тому же, я встречала многих, кто терпеть не может Северуса (И, нет, я не себя имею в виду :D ).
Додано через 6 хвилин
Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 10 2014, 16:59)
Сподіваюсь, не в тім, що маєте іншу думку :)?

Вовсе нет. Лишь за то, что сформировала свою мысль не совсем так, как того хотела :)
Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 10 2014, 16:59)
Скажімо так, Снейп не наважувався вбити Албуса, чудово розуміючи, що де факто лишиться тоді САМ проти Волдеморта. Але у ситуації, коли Албус опинився на башті у повній безвиході, я так думаю, він щось таке "подумав спеціально Северусу" (адже Снейп був непоганий, може й кращий за Дамблдора легілемент), щось на кшталт "кінець кінцем, я теж винен у ЇЇ смерті, бо не врятував".Це для мене найліпше пояснення виразу огиди на пискові Снейпа у момент убивства. (Звичайно, це швидше враження, ніж струнка теорія, але кращого у мене не знайшлось)

Вполне интересная теория. Но я предпочитаю думать, что Снейп все-таки был вынужден убить диретора. Не хочу портить свое впечатление о Северусе)
Цитата (Lada.Gornostaj @ Jul 10 2014, 16:59)
Знаєте,маю складне відчуття, але жалість там десь після захвату й великої поваги, й не лише до сили й інтелекту старого...

Эти чувства тоже имеются, однако мне все же его немного жаль =girl_cry2=
^
Три рубля
Відправлено: Jul 12 2014, 07:54
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Ну, бывают же исключения

Но мы-то о массе. А Снейпа зачастую не любят только за то, что огромное количество народу его любит.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 10:00
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Три рубля @ Jul 12 2014, 07:54)
А Снейпа зачастую не любят только за то, что огромное количество народу его любит.

=lolbuagaga=
Химерія. А любити Снейпа "за компанію", "тому, що більшість його любить" - так не буває?
Насправді, так сталось, що спочатку я побачила фільм, причому останній, а потім стала читати книги. Так от Снейп за фільмом мене зачарував, а от книжний викликав дуже неоднозначні відчуття, переважно жалість і відразу.

Цитата (Hermione_Watson @ Jul 11 2014, 06:35)
предпочитаю думать, что Снейп все-таки был вынужден убить диретора. Не хочу портить свое впечатление о Северусе)
Він і був змушений. Дамблдором. Просто в останню мить, коли Северусові не вистачало рішучості, а Дамблдор, мабуть, уже примірявся подумки, як пані Лестрейндж нашпигає його Круціатусами, старий наважився на таку от відчайдушну заяву.І у Снейпа все спрацювало на рівні рефлексу.
^
гермиона312
Відправлено: Jul 17 2014, 01:27
Offline

Новичок
*
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Користувач №: 87854
Реєстрація: 16-July 14





1. Снейп пользовался учебниками своей мамы!

2 В книге было написано что когда Гермиона искала сведенья о Принце-Полукровке там было сказано что Фамилия матери Снейпа Принц!
^
Три рубля
Відправлено: Jul 17 2014, 04:50
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
А любити Снейпа "за компанію", "тому, що більшість його любить" - так не буває?

Бывает, наверное, я никогда так не делал(-:
^
Катапульта
Відправлено: Dec 21 2014, 03:10
Offline

Профессионал
****
Сквиб I
Вигляд:
Група: Користувачі
Повідомлень: 288
Користувач №: 88860
Реєстрація: 17-October 14





А есть сомнения?
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (29)  % « Перша ... 27 28 [29]  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0988 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:57:49, 28 Mar 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP