Сторінки: (45)  % « Перша ... 33 34 [35] 36 37 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Рон Уизли

, Как он вам?
Згорнути питання Ваше отношение к Рональду Уизли
Суперский герой! Гарри повезло, что у него есть такой друг. 122 ]  [27.85%]
Мне он нравится. Прикольный. 133 ]  [30.37%]
Иногда мне он нравится, а иногда совсем нет. 89 ]  [20.32%]
Я отношусь к нему нейтрально, просто как к герою книги 28 ]  [6.39%]
Не очень... Слишком он глупый... 31 ]  [7.08%]
Терпеть не могу! А как только Гарри его выносит! 24 ]  [5.48%]
другой ответ 11 ]  [2.51%]
Згорнути питання Рон+Гермиона. Нравится ли вам эта пара?
да 259 ]  [59.13%]
нет 90 ]  [20.55%]
так себе 73 ]  [16.67%]
мне все равно 16 ]  [3.65%]
Згорнути питання Рон+Лаванда. Нравится ли вам эта пара?
да 48 ]  [10.96%]
нет 286 ]  [65.30%]
так себе 51 ]  [11.64%]
мне все равно 53 ]  [12.10%]
Усього голосів: 438
Гості не можуть голосувати 
Korell
Дата Jul 12 2014, 11:34
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Три рубля @ Jul 12 2014, 09:42)
В контексте данного вопроса мелочи. Сколько они там отдельно друг от друга ходили?

Иногда в мелочи человек и раскрывается до конца.
^
Truly_Slytherin
Дата Jul 12 2014, 12:36
Offline

Мастер
******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 888
Користувач №: 84939
Реєстрація: 18-December 13





Цитата
Сколько они там отдельно друг от друга ходили
Тут важна не пропорция в минутах, а момент. В самые важные он решительно сваливал.
^
Кровавая графиня
Дата Jul 12 2014, 12:47
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Truly_Slytherin @ Jul 12 2014, 12:36)
Тут важна не пропорция в минутах, а момент. В самые важные он решительно сваливал.

Ну,нет. Он же вместе с Поттером кресстражи искал. Давайте будем справедливыми. Бок о бок сражался. Но он немного завистлив,и это плохо.
^
Korell
Дата Jul 12 2014, 14:12
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Ниси малфой @ Jul 12 2014, 12:47)
Ну,нет. Он же вместе с Поттером кресстражи искал. Давайте будем справедливыми. Бок о бок сражался. .

Ага... кинул их в самый ответственный момент с Гермионой.

Цитата
Но он немного завистлив, и это плохо

Немного? =-O А может как раз много? :D
^
Три рубля
Дата Jul 12 2014, 15:31
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Тут важна не пропорция в минутах, а момент.

Да при чём тут. Я говорю, что Гарри уроки не учил, а Рон с ним на пару. А отдельно от Гарри он был не так уж много времени и успеваемость повысить не успел.
^
Lada.Gornostaj
Дата Jul 12 2014, 18:16
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Знаєте, мені на думку спала така річ. Рон - типовий, що називається "пересічний" хлопець, що потім виросте у такого ж буденно-пересічного чоловіка. Але!
Рон Візлі, на відміну від Гаррі Поттера таки хоче незвичайного життя. І, знов таки на відміну від Гаррі, не готовий платити за це справедливу ціну. Поттер, той навпаки, ніби й не шукає пригод, але у більшості випадків не линяє від "відповідальності", хай то буде доля філософського каменю (що його бережуть найсильніші чари й найкращі чаклуни), чи доля й життя цілком таки самостійного, дорослого, здорового (душевно то майже) й талановитого дядька, як Сіріус Блек. Чи доля чарівничої громади.
А от Візлі, він то хоче слави, то намагається "зіскочити" з того шляху, що до слави веде, щойно розуміє, що ноша над силу...
Він може десь позаздрити, десь "просто втомитись" - ой, як жорстоко Ровлінг прокотилась по цьому виправдвнні слабаків усіх часів і народів!
Можливо, часточка відповіді в тім, що Гаррі, маючи старшого кузена, все одно ріс у становищі старшого, більш відповідального брата. Навіть у таких дрібницях, як приготувати сніданок для родини чи прибрати в домі... А Рон, той навпаки, маючи молодшу сестру, все одно лишався найменшим сином. Пещеним і балуваним...
Так само й з Герміоною. Гаррі розуміє, що ця дівчина "найрозумніша з усіх, яких він знав", і так само відчуває, шо не може бути їй захисником, швидше сам сприймає її як старшу сестру... Їм, щоб "вирівнятись" потрібно разом прожити років із 40 :). Рон таким не переймається, йому якраз дуже комфортно мати бойову подругу, і щоб за нею, як за стіною кам'яною... Якщо Грейнджер влаштовує такий транссексуальний союз, де вона - голова, а Рон - шия, що ж, щасти їм обом! Я такі родини бачила, й хоч це поза межами мого розуміння, не бачила у них якоїсь надзвичайної напруги. Можливо, поруч з такою жінкою, як Герміона, Рону й вдасться якнайдовше не перетворюватись на лінивий нікчемний клунок відчувати себе здатним до якогось розвитку.
З Лавандою, хоч їх відносини й здаються союзом рівних - це щось жахливе, мені жаль або їх дітей, як раптом підуть у діда Артура, розумними... Або ж тих, хто муситиме жити з нерозумними вихованцями такої сімейки. Адже там обоє рябоє - діти, нестримані, егоїстичні, здатні бути милими й ласкавими лише до перших труднощів...

То на холєру він взагалі такий у книзі, той Візлі? Та мабуть тому, що це найбільш реалістичний екземпляр звичайного собі підлітка, з невеличкою поправкою на чарівний світ. Отакоє.
^
Кровавая графиня
Дата Jul 12 2014, 20:28
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Три рубля @ Jul 12 2014, 15:31)
Да при чём тут. Я говорю, что Гарри уроки не учил, а Рон с ним на пару. А отдельно от Гарри он был не так уж много времени и успеваемость повысить не успел.

Надо было брать пример с Поттера? Тому что? Ему все равно бы оценки какие нужно поставили,а Уизли?
^
Данзио Плэгиус
Дата Aug 12 2014, 09:28
Offline

Something wrong~
***
Стать:
Маг V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Користувач №: 88105
Реєстрація: 7-August 14





Иногда кажется, что Золотое Трио - как бы отражение Мародёров. Гермиона - явный Люпин, Гарии - смесь Джеймса и Сириуса. А Рон...
Помнится, у него крыса Короста была? Как говорят - с кем поведёшься, от того и блох нахватаешься наберёшься.
Не скажу, что можно звать Рона предателем, однако если бы сильно припекло, он бы кинул Гаррика и сбежал бы к Волду, попутно рассказав тому о плане Дамблдора (в смысле охота за хоркруксами). А в целом он способен на благородство, жаль, что только разовое.
^
Кровавая графиня
Дата Aug 12 2014, 14:50
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Данзио Плэгиус @ Aug 12 2014, 09:28)
Иногда кажется, что Золотое Трио - как бы отражение Мародёров. Гермиона - явный Люпин, Гарии - смесь Джеймса и Сириуса. А Рон...
Помнится, у него крыса Короста была? Как говорят - с кем поведёшься, от того и блох нахватаешься наберёшься.
Не скажу, что можно звать Рона предателем, однако если бы сильно припекло, он бы кинул Гаррика и сбежал бы к Волду, попутно рассказав тому о плане Дамблдора (в смысле охота за хоркруксами). А в целом он способен на благородство, жаль, что только разовое.

Ну,тут вы преувеличиваете. Вряд ли он побежал бы к Волду. Не равняйте его с Малфоем.
^
Три рубля
Дата Aug 13 2014, 13:19
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
Не скажу, что можно звать Рона предателем, однако если бы сильно припекло, он бы кинул Гаррика и сбежал бы к Волду

Уже сказали.
Нет. Я не согласен.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (45)  % « Перша ... 33 34 [35] 36 37 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0924 ]   [ 26 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:07:20, 09 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP